"Мемлекеттік мекемелердің, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің, бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік есептілікті жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 630 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 1048 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 28 қазанда № 21526 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 290 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 09.06.2025 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мекемелердің, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің, бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік есептілікті жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 630 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 14613 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 қантарда Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде № 14613 болып жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
104-1 тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІ бөлім "Жәбірленушілерге өтемақы қорының ҚБШ-сынан төлемдер" Жәбірленушілерге өтемақы қорының ҚБШ-сынан жүргізілген төлемдердің сомасын көрсетеді.";
13-1 қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А.Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 27 қазаны
№ 1048 Бұйрыққа
қосымша
Мемлекеттік мекемелердің,
бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің, бюджетті атқару
жөніндегі уәкілетті органдардың
және аудандық маңызы бар
қалалар, ауылдар, кенттер,
ауылдық округтер әкімдері
аппараттарының бюджеттік
есептілікті жасау және ұсыну
қағидаларына

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 630 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной отчетности государственными учреждениями, администраторами бюджетных программ, уполномоченными органами по исполнению бюджета и аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 октября 2020 года № 1048. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2020 года № 21526. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 290.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.06.2025 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 630 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной отчетности государственными учреждениями, администраторами бюджетных программ, уполномоченными органами по исполнению бюджета и аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14613, опубликован 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
часть третью пункта 104-1 изложить в следующей редакции:
"Раздел II "Выплаты с КСН Фонда компенсации потерпевшим" отражает суммы произведенных выплат с КСН Фонда компенсации потерпевшим.";
приложение 13-1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 27 октября 2020 года № 1048

13-1-қосымша
_____________________________ жылға арналған Жәбірленушілерге өтемақы қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есеп
Мерзімділігі: айлық, жылдық
Өлшем бірлігі: мың теңге
Атауы
Үдемелі қорытындымен есепті кезең үшін атқарылу
1
2
І. Кірістер
Салықтық емес түсімдер, барлығы
Оның ішінде түсімдер коды бойынша:
ІІ.Жәбірленушілерге өтемақы қорының ҚБШ-сынан төлемдер
ІІІ. Кірістер мен төлемдер сальдосы
ІV. Қаржы жылының басындағы Жәбірленушілерге өтемақы қорының ҚБШ-сындағы ақша қалдығы
\
V. Есепті кезеңнің аяғындағы Жәбірленушілерге өтемақы қорының ҚБШ-сындағы ақша қалдығы
Ведомствоның басшысы ________ _________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Мөр орны
Деректерді қалыптастыруға жауапты,
ведомствоның құрылымдық бөлімшесінің
басшысы _______       ________________________________
(қолы)            (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)

Приложение 13-1 к Правилам
составления и представления
бюджетной отчетности
государственными учреждениями,
администраторами бюджетных программ,
уполномоченными органами
по исполнению бюджета и
аппаратами акимов городов
районного значения, сел,
поселков, сельских округов
Отчет о поступлениях и использовании Фонда компенсации потерпевшим на ______________ 20 ____ года
Периодичность: месячная, годовая Единица измерения: тысяч тенге
Наименование
Исполнение за отчетный период нарастающим итогом
1
2
I. Доходы
Неналоговые поступления, всего
В том числе по кодам поступлений:
II. Выплаты с КСН Фонда компенсации потерпевшим
III. Сальдо доходов и выплат
IV. Остаток денег на КСН Фонда компенсации потерпевшим на начало финансового года
\
V. Остаток денег на КСН Фонда компенсации потерпевшим на конец отчетного периода
Руководитель ведомства ________ _________________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
Руководитель структурного подразделения ведомства,
ответственного за формирование данных ___________ _______________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество
(при его наличии)