2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын есептен шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № 730 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 13 тамызда № 21085 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің 09.10.2025 № 586 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 57-5-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын есептен шығару қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 13 тамызы
№ 730 бұйрығымен
бекітілген
2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын есептен шығару қағидалары 1-тарау. Жалпы ережелер

Об утверждении Правил списания суммы пени, числящейся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, и суммы пени, начисленной на сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество и земельного налога за 2019 год, до даты ее уплаты, включая день уплаты
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 августа 2020 года № 730. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2020 года № 21085.
Примечание ИЗПИ!
Утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 09.10.2025 № 586 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии со статьей 57-5 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила списания суммы пени, числящейся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, и суммы пени, начисленной на сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество и земельного налога за 2019 год, до даты ее уплаты, включая день уплаты.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 13 августа 2020 года № 730
Правила списания суммы пени, числящейся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, и суммы пени, начисленной на сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество и земельного налога за 2019 год, до даты ее уплаты, включая день уплаты
Глава 1. Общие положения

1. Осы 2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын есептен шығару қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының (бұдан әрі – Заң) 57-5-бабына сәйкес әзірленді және есептен шығару тәртібін айқындайды:
2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомалары, сондай-ақ 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезеніне салық міндеттері бойынша туындаған бересі сомасына төлем күніне дейін, есептелген өсімпұл сомалары. Осы тармақшада көзделген өсімпұлды есептен шығару 2019 жылғы мүлік салығын және жер салығын төлеу жөніндегі міндеттемелерді қоспағанда, 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін салық кезендері үшін салықтық міндеттемелер бойынша қалыптасқан бересінің толық сомасына жүргізіледі. Бұл ретте, бюджетке төленген бересі салық және басқа да міндетті төлемдер түріне сәйкес өсімпұл есептен шығарылады.
Осы тармақшының бөлігінің ережелері салық төлеушілерге - жеке тұлғаларға, сондай-ақ кәсіпкерлік қызметті жеке нотариустар, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіби медиаторлар қызметін жүзеге асырумен байланысты емес, салықтық міндеттемелері бойынша жеке практикамен айналысатын тұлғаға, жеке кәсіпкер ретінде тіркеу есебінде тұрған жеке тұлғаларға.
2-тарау. 2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын есептен шығару тәртібі
2. Осы Қағидалардың 1-тармағында көзделінген шарттарға сәйкес салық төлеушілерді іріктеу үшін жеке шоттарды түгендеу мақсатында, осы Қағидалар күшіне енген күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде салық төлеушілердің жеке шоттарын жүргізу орны бойынша мемлекеттік кірістер органы Комиссия құрады.

1. Настоящие Правила списания суммы пени, числящейся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, и суммы пени, начисленной на сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество и земельного налога за 2019 год, до даты ее уплаты, включая день уплаты (далее – Правила), разработаны в соответствии со статьей 57-5 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" (далее – Закон) и определяют порядок списания:
суммы пени, числящейся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, а также суммы пени, начисленной на сумму недоимки, образованной по налоговым обязательствам за налоговые периоды до 1 января 2020 года, до даты ее уплаты, включая день уплаты. Списание пени, предусмотренное настоящим подпунктом, производится при условии уплаты налогоплательщиком в полном объеме суммы недоимки, образованной по налоговым обязательствам за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество и земельного налога за 2019 год. При этом пеня списывается по тому виду налога по которому уплачена недоимка.
Положения настоящего пункта распространяются на налогоплательщиков – физических лиц, а также физических лиц, состоящих на регистрационном учете в качестве индивидуального предпринимателя, лица, занимающегося частной практикой, по налоговым обязательствам, не связанным с осуществлением предпринимательской деятельности, деятельности частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора.
Глава 2. Порядок списания суммы пени, числящейся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, и суммы пени, начисленной на сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество и земельного налога за 2019 год, до даты ее уплаты, включая день уплаты
2. В целях инвентаризации лицевых счетов, для отбора налогоплательщиков, соответствующих условиям, предусмотренным пунктом 1 настоящих Правил, органом государственных доходов по месту ведения лицевых счетов налогоплательщиков в течение 2 (двух) рабочих дней со дня введения в действие настоящих Правил создается Комиссия.

3. Комиссия құрамына:
1) салық төлеушілерді есепке алуды және дербес шоттарды жүргізуге жауапты;
2) жергілікті салықты әкімшілендіру және өндірістік емес төлемдерді әкімшіліктендіруге жауапты;
3) салық төлеушілерді тіркеу үшін жауапты;
4) берешектермен жұмыс үшін жауапты;
5) камералдық бақылауды жүргізуге жауапты лауазымды тұлғалар кіреді.
Комиссияны мемлекеттік кірістер органының басшысы немесе басшының орынбасары болып табылатын төраға басқарады.
4. Комиссия 2019 жылға мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттемелерді қоспағанда, 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасын толық көлемде төлеген, Қағидалардың 1-тармағында көзделінген шарттарға сәйкес салық төлеушілерді іріктеу үшін жеке шоттарды түгендеу бойынша жұмыстар жүргізеді.
Түгендеу жұмыстары 2021 жылдың 5 қаңтарына дейін жүргізіледі.
5. 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін салық кезеңіндегі мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасын толық көлемде төлеген, салық төлеушілер, осы Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген түгендеу барысында анықталған, 2019 жылға мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттемелерді қоспағанда, осындай салық төлеушілерді анықтаған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей Комиссия осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша бересі сомасын төлеуге жататын жағдайда, өсімпұл сомасын есептен шығару туралы шешім шығарады (бұдан әрі – Шешім).
2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомалары, сондай-ақ төленген күнді қоса алғанда төлем күніне дейін есептелген өсімпұл сомалары есептен шығаруға жатады.
Комиссияның Шешіміне Комиссияның төрағасы немесе оның міндетін атқаратын тұлға және оның мүшелері қол қояды.
6. Мемлекеттік кірістер органы Шешім шығарылған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей Шешімде көрсетілген өсімпұл сомасын есептен шығару жүргізеді.
Есептен шығару дербес шотының "Операцияның және құжаттың мазмұны, жазба (енгізу) негізінде жүргізіледі" деген бағанында алу белгісімен есептен шығаруға жататын өсімпұл сомасын салық төлеушінің дербес шотының "Өсімпұл бойынша есептеу" – "Есептелді (төмендетілді)" деген бағандарында көрсету арқылы жүргізіледі:
Салық төлеушінің дербес шотынан өсімпұл сомасын есептен шығару туралы "20 __ жылғы "___" ___________ № ____ Шешім".
7. Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Мемлекеттік кірістер департаменттері Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетіне Комиссия құрылған күннен бастап айына екі рет 5 мен 20 күні осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бересіні төлеген жағдайда өсімпұл сомасын есептен шығару туралы есепті ұсынады, бұл ретте түпкілікті есеп 2021 жылғы 10 қаңтарға дейінгі мерзімде ұсынылады.
2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын, есептен шығару Қағидаларына
1-қосымша
нысан
Бересі сомасын төлеген жағдайда өсімпұл сомасын есептен шығару туралы № ____ шешім _____________________________________ 20 __ жылғы "___" ____________ (мемлекеттік кірістер органының атауы)

3. В состав Комиссии включаются должностные лица:
1) ответственные за ведение учета и лицевых счетов налогоплательщиков;
2) ответственные за администрирование местных налогов и непроизводственных платежей;
3) ответственные за регистрацию налогоплательщиков;
4) ответственные за работу с задолженностью;
5) ответственные за камеральный контроль.
Комиссию возглавляет председатель, который является руководителем или заместителем руководителя органа государственных доходов.
4. Комиссией проводится работа по инвентаризации лицевых счетов для отбора налогоплательщиков, соответствующих условиям, предусмотренным пунктом 1 настоящих Правил, уплативших в полном объеме сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество, земельного налога за 2019 год.
Инвентаризация проводится до 5 января 2021 года.
5. При выявлении в ходе инвентаризации, указанной в пункте 4 настоящих Правил, налогоплательщиков, уплативших в полном объеме сумму недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество, земельного налога за 2019 год, Комиссией не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня выявления таких налогоплательщиков выносится решение о списании суммы пени при условии уплаты суммы недоимки по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – Решение).
Списанию подлежит сумма пени, числящаяся в лицевом счете налогоплательщика по состоянию на 1 апреля 2020 года, а также начисленная на сумму уплаченной недоимки до даты ее уплаты, включая день уплаты. При этом сумма пени списывается по тому виду налога, по которому уплачена недоимка.
Решение Комиссии подписывается председателем Комиссии и ее членами.
6. Не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня вынесения Решения органом государственных доходов производится списание суммы пени, указанной в Решении.
Списание производится путем отражения в графах лицевого счета налогоплательщика "Расчеты по пени" - "Начислено (уменьшено)" суммы пеней, подлежащей списанию, со знаком минус с указанием в графе лицевого счета "Содержание операции и документ, на основании которого производится запись (ввод)" записи:
"Решение № _______ о списании суммы пени с лицевого счета налогоплательщика от "__" __________ 20 __ года".
7. Департаменты государственных доходов по областям, городам республиканского значения и столице представляют в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан отчет о списании суммы пени при условии уплаты суммы недоимки по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам – два раза в месяц 5 и 20 числа, при этом окончательный отчет представляется в срок до 10 января 2021 года.
Приложение 1
к Правилам списания суммы
пени, числящейся в лицевом
счете налогоплательщика по
состоянию на 1 апреля 2020
года, и суммы пени,
начисленной на сумму
недоимки, образованной по
налогу на имущество,
земельному налогу и налогу на
транспортные средства за
налоговые периоды до 1 января
2020 года, за исключением
обязательств по уплате налога
на имущество и земельного
налога за 2019 год, до даты ее
уплаты, включая день уплаты
форма
Решение № ____ о списании суммы пени при условии уплаты суммы недоимки
___________________________________________ "__" __________ 20 __ года (наименование органа государственных доходов)

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 57-5-бабына сәйкес, 2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша бересінің толық көлемде төленгенін ескере отырып, мына салық төлеушілер бойынша 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомалары есептеп шығарылсын:
теңге
Салық төлеушінің жеке сәйкестендіру номері (ЖСН) Салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) Бюджеттік классификация коды (БСК) 2020 жылдың 1 қаңтарына дейінгі салық кезеңінде салық міндеттемелері бойынша пайда болған бересіні толық төлеген күні Төленген бересі сомасы Есептен шығаруға жататын өсімпұл сомасы
1 2 3 4 5 6 7
Жиыны
Х
Х
Х
Комиссия төрағасы ______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы)
Комиссия мүшелері _____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы)
2020 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша салық төлеушінің жеке шотында есептелінген өсімпұл сомаларын есептен шығару және 2019 жылғы мүлік салығы мен жер салығын төлеу бойынша міндеттерді қоспағанда, төленген күніне дейінгі, оны төлеу күнін қоса алғанда 2020 жылғы 1 қаңтарға дейінгі салық кезенінде мүлік салығы, жер салығы және көлік құралдары салығы бойынша туындаған бересі сомасына есептелген өсімпұл сомаларын, есептен шығару Қағидаларына
2-қосымша
нысан
Бересі сомаларын төлеген жағдайда өсімпұл сомасын есептен шығару туралы есеп 20__ жылғы "___" _______ бастап 20__ жылғы "___" _______ дейінгі кезең ___________________________________________________ (мемлекеттік кірістер органының атауы
тенге
Мемлекеттік кірістер органының коды Салық төлеушінің жеке сәйкестендіру номері (ЖСН Салық төлеушінің аты, жөні, тегі Бюджеттік классификация коды (БСК) 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін салық кезені үшін салық міндетттері бойынша есептелген бересі сомасының толық төленген күні Төленген бересі сомасы Есептен шығаруға жататын өсімпұл сомасы
күні сомасы
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Жиыны
Х
Х
Х
Х
Х
Мемлекеттік кірістер органының басшысы (басшының орынбасары)
_____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы)

В соответствии со статьей 57-5 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), учитывая уплату в полном объеме суммы недоимки, образованной по налогу на имущество, земельному налогу и налогу на транспортные средства за налоговые периоды до 1 января 2020 года, за исключением обязательств по уплате налога на имущество, земельного налога за 2019 год, списать сумму пени, числящуюся в лицевом счете по состоянию на 1 апреля 2020 года (при ее наличии), а также начисленную на сумму указанной недоимки до даты ее уплаты, включая день уплаты, по следующим налогоплательщикам:
тенге
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) налогоплательщика
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) налогоплательщика
Код бюджетной классификации (КБК)
Дата полного погашения недоимки, образованной по налоговым обязательствам за налоговые периоды до 1 января 2020 года
Сумма погашенной недоимки
Сумма пени, подлежащая списанию
1
2
3
4
5
6
7
Итого
Х
Х
Х
Председатель Комиссии ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Члены комиссии _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Приложение 2
к Правилам списания суммы
пени, числящейся в лицевом
счете налогоплательщика по
состоянию на 1 апреля 2020
года, и суммы пени,
начисленной на сумму
недоимки, образованной по
налогу на имущество,
земельному налогу и налогу на
транспортные средства за
налоговые периоды до 1 января
2020 года, за исключением
обязательств по уплате налога
на имущество и земельного
налога за 2019 год, до даты ее
уплаты, включая день уплаты
форма
Отчет о списании суммы пени при условии уплаты суммы недоимки за период
с "___" _________ 20 __ года по "___" _________ 20 __ года
__________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
тенге
Код органа государственных доходов
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) налогоплательщика
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) налогоплательщика
Код бюджетной классификации (КБК)
Дата полного погашения недоимки, образованной по налоговым обязательствам за налоговые периоды до 1 января 2020 года
Сумма погашенной недоимки
Сведения о списании суммы пени
дата
сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого
Х
Х
Х
Х
Х
Руководитель (заместитель руководителя)
органа государственных доходов
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)