Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5397 болып тіркелді.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.06.2025 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Исключено постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2025 года № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіт сайлау алдындағы барлық кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы" 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 40 (2016 жылғы 11 ақпанда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3606 болып тіркелді) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Солтүстік
Қазақстан облысы Қызылжар
аудандық сайлау комиссияның
төрағасы
________________ В.Н. Чернышев
2019 жылғы "__" _________
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы № қаулысына 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2019 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5397.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.06.2025 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Исключено постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2025 года № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений всем кандидатам предвыборной агитации для проведения встреч с избирателями на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" от 28 января 2016 года № 40 (опубликовано 11 февраля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3606).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылжарской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
_______________В.Н. Чернышев
"___" ________2019 года
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 2019 года №
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 06.05.2021 № 201 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); от 18.06.2025 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Архангельское ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
2
Новкаменка ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
3
Асаново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Асаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
4
Плоское акылы
Медициналық пункт маңындағы аумақ
5
Большая Малышка ауылы
Ауылдын орталық алаңының аумағы
6
Долматово ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
7
Барневка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Барневка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
8
Бескөл ауылы
Орталық алаң маңындағы аумақ
9
Бәйтерек ауылы
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
10
Подгорное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Подгорное негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
11
Приишимка ауылы
Медициналық пункт маңындағы аумақ
12
Чапаево ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
13
Бугровое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бугровое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
14
Вагулино ауылы
"СК-Вагулинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесіне қарама қарсысындағы ауылдың орталық алаңының аумағы
15
Красноярка ауылы
Ауылдық гүлзар аумағы
16
Кустовое ауылы
"СК-Вагулинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесіне маңындағы аумақ
17
Желяково ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
18
Виноградовка ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
19
Сумное ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
20
Боголюбово ауылы
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
21
Вознесенка ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
22
Надежка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Надежка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
23
Пресновка ауылы
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
24
Глубокое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Глубокое негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
25
Налобино ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
26
Новоникольск ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Новоникольское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
27
Трудовое ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
28
Петерфельд ауылы
"Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
29
Кондратовка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Кондратовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
30
Прибрежное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Озерное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
31
Тепличное ауылы
"Добро" дүкені маңындағы аумақ
32
Шаховское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шаховское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
33
Рассвет ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Рассвет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
34
Водопроводное ауылы
Медициналық пункт маңындағы аумақ
35
Красная Горка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Красная горка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
36
Семипалатное ауылы
Мәдени демалыс орталығы ғимаратының маңындағы аумақ
37
Пеньково ауылы
"Пеньково ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы аумақ
38
Белое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Белое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
39
Березовка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Березовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
40
Знаменское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Совхоз орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
41
Метлишино ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
42
Новоникольское ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
43
Соколовка ауылы
Жеңіс алаңының маңындағы аумақ
44
Якорь ауылы
"Якорь ауылдық мәдениет Үй" мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
45
Ольшанка ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 6 мамырдағы
№ 127 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06.05.2021 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); 18.06.2025 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Архангельское
Территория центральной площади села
2
село Новокаменка
Территория, прилегающая к сельскому клубу
3
село Асаново
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Асановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
4
село Плоское
Территория, прилегающая к медицинскому пункту
5
село Большая Малышка
Территория центральной площади села
6
село Долматово
Территория, прилегающая к сельскому клубу
7
село Барневка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Барневская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
8
село Бесколь
Территория, прилегающая к Центральной площади села
9
село Байтерек
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
10
село Подгорное
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Подгорненская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
11
село Приишимка
Территория, прилегающая к зданию медицинского пункта
12
село Чапаево
Территория, прилегающая к сельскому клубу
13
село Бугровое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Бугровская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14
село Вагулино
Территория центральной площади села напротив конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Вагулинское"
15
село Красноярка
Территория сквера села
16
село Кустовое
Территория, прилегающая к зданию конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Вагулинское"
17
село Желяково
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
18
село Виноградовка
Территория центральной площади села
19
село Сумное
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
20
село Боголюбово
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
21
село Вознесенка
Территория, прилегающая к сельскому клубу
22
село Надежка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Надеждинская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
23
село Пресновка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа"
24
село Глубокое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Глубоковская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
25
село Налобино
Территория центральной площади села
26
село Новоникольское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Новоникольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
27
село Трудовое
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
28
село Петерфельд
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа"
29
село Кондратовка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Кондратовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
30
село Прибрежное
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Озерная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
31
село Тепличное
Территория, прилегающая к магазину "Добро"
32
село Шаховское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Шаховская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
33
село Рассвет
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Рассветская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
34
село Водопроводное
Территория, прилегающая к зданию медицинского пункта
35
село Красная Горка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Красногоровская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
36
село Семипалатное
Территория, прилегающая к зданию Центру культурного досуга
37
село Пеньково
Территория, прилегающая к зданию государственного учреждения "Пеньковский сельский Дом культуры"
38
село Белое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Беловская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
39
село Березовка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Березовская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
40
село Знаменское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Совхозная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
41
село Метлишино
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
42
село Новоникольское
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
43
село Соколовка
Территория, прилегающая к площади Победы
44
село Якорь
Территория, прилегающая к зданию государственного учреждения "Якорьский сельский Дом культуры"
45
село Ольшанка
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 6 мая 2019 года № 127
Помещения для встреч с избирателями кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области