Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 01 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5190 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын, қосымшаға сәйкес.
2. "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 25 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2017 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4276 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________Е.В. Мамыкин
"___"_________2019 жыл
Петропавл қаласы әкімінің
2019 жылғы " 9 " қаңтардағы
№ 01 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшада барлық мəтін бойынша "Мир көшесі" деген сөздер "Нұрсұлтан Назарбаев көшесі" деген сөздермен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы əкімінің 24.09.2019 № 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы əкімінің 20.10.2020 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.09.2022 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.12.2022 № 1649 ( алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 18.09.2023 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 09.04.2024 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 24.04.2025 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 571 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 9 января 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5190.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Петропавловска Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Петропавловска, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" от 26 июня 2017 года № 25 (опубликовано 9 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4276).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Петропавловска.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии
______________ Мамыкин Е.В.
"___"_________ 2019 год
Приложение
к решению акима
города Петропавловска
от " 9 " января 2019 года № 01
Избирательные участки
Сноска. В приложении по всему тексту слова "улица Мира" заменены словами "улица Нұрсұлтан Назарбаев" решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24.09.2019 № 30 (вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Приложение в редакции решения акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20.10.2020 № 25 (вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования) ; от 15.09.2022 № 24 (вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.12.2022 № 1649 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 18.09.2023 № 27 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 09.04.2024 № 11 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 24.04.2025 № 11 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 571

Сайлау учаскесінің орталығы: Петр Ефимович Рыжов атындағы көше, 51, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Карьерный 1-ші қысқа көшесі;
2-ші Водосточная көшесі;
Карьерный 2-ші қысқа көшесі;
Карьерный 3-ші қысқа көшесі;
Вильямс көшесі;
Заозерная көшесі;
Карьерная көшесі;
Кожевенная көшесі;
Лиза Чайкина көшесі;
Мамлютское шоссе көшесі;
Молодой кожевенник көшесі;
Надежда көшесі;
Кожевенный қысқа көшесі;
Проселочная көшесі;
Петр Ефимович Рыжов атындағы көше;
"Космос" бағбаншылық серіктестігі, 3-ші Линия көшесі;
№ 572 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: 1-ші Заречная көшесі, 59, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1-ші Заречная көшесі: 1, 1А, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111,112, 113, 114, 115, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 156;
Заречный 1-ші қысқа көшесі;
2-ші Заречная көшесі;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі: 13, 14, 30, 110, 147, 192А, 219, 234, 245, 323, 431, 432, 451, 454, 465, 466, 471, 486, 491, 493, 495;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі, 30 Линия көшесі: 470;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі, 11 Проезд көшесі: 136А;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі, 18 Проезд көшесі: 244;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі, 19 Проезд көшесі: 258;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі, 22 Проезд көшесі: 285, 297;
"Искра" бағбаншылық серіктестігі, 30 Проезд көшесі: 447;
"Ишим" бағбаншылық серіктестігі, 68А, 83, 87, 97;
"Ишим" бағбаншылық серіктестігі, 2-ші Садовая көшесі: 68, 77, 92;
"Ишим" бағбаншылық серіктестігі, 4-ші Садовая көшесі: 33, 41;
"Ренет" бағбаншылық серіктестігі: 368.
№ 573 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Калюжная көшесі, 22, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ю.А.Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 308-ші Краснознаменный полк атындағы көше;
5-ші Армия көшесі;
Дубынин атындағы көше;
Западная көшесі;
Калюжная көшесі;
Калюжный бұрылыс көшесі;

Центр избирательного участка: улица имени Петра Ефимовича Рыжова, 51, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 12" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Границы: 1-й проезд Карьерный;
улица 2-я Водосточная;
2-й проезд Карьерный;
3-й проезд Карьерный;
улица Вильямса;
улица Заозерная;
улица Карьерная;
улица Кожевенная;
улица Лизы Чайкиной;
улица Мамлютское шоссе;
улица Молодой кожевенник;
улица Надежды;
проезд Кожевенный;
улица Проселочная;
улица имени Петра Ефимовича Рыжова;
Садоводческое товарищество "Космос", улица Линия 3.
Избирательный участок № 572
Центр избирательного участка: улица 1-я Заречная, 59 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 13" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 1-я Заречная: 1, 1А, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111,112, 113, 114, 115, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 156;
1-й проезд Заречный;
улица 2-я Заречная;
Садоводческое товарищество "Искра": 13, 14, 30, 110, 147, 192А, 219, 234, 245, 323, 431, 432, 451, 454, 465, 466, 471, 486, 491, 493, 495;
Садоводческое товарищество "Искра", улица Линия 30: 470;
Садоводческое товарищество "Искра", улица Проезд 11: 136А;
Садоводческое товарищество "Искра", улица Проезд 18: 244;
Садоводческое товарищество "Искра", улица Проезд 19: 258;
Садоводческое товарищество "Искра", улица Проезд 22: 285, 297;
Садоводческое товарищество "Искра", улица Проезд 30: 447;
Садоводческое товарищество "Ишим": 68А, 83, 87, 97;
Садоводческое товарищество "Ишим", улица 2 Садовая: 68, 77, 92;
Садоводческое товарищество "Ишим", улица 4 Садовая: 33, 41;
Садоводческое товарищество "Ренет": 368.
Избирательный участок № 573
Центр избирательного участка: улица Калюжная, 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 14 имени Ю.А. Гагарина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени 308-го Краснознаменного полка;
улица 5-й Армии;
улица имени Дубынина;
улица Западная;
улица Калюжная;
переулок Калюжный;

Коминтерн көшесі: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 29, 30, 30/1, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 100, 103, 105, 107, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Малая Береговая көшесі;
Сергей Павлов атындағы көше;
Григорий Потанин атындағы көше: 10, 12, 18, 20, 21, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 70, 78, 82, 84, 88, 92, 96, 104, 108, 112, 112А, 114, 116; 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 61, 61А, 63, 67,69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 110, 115, 117, 121;
Крупская қысқа көшесі;
Василий Демиденко атындағы қысқа көше;
Василий Демиденко атындағы көше;
Сергей Малышев көшесі;
Иван Яковлевич Смирнов көшесі;
М.Н. Тухачевский көшесі: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 62, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Урицкий көшесі;
Б.П. Ущев көшесі;
Чернышевский көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 54, 55, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 82\1, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 126, 128, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Короткая көшесі;
Февральская көшесі;
Көкшетау бұрылыс көшесі;
Бурабай көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Корган көшесі: 4, 4А, 4Б, 6А, 8, 10;
Көкшетау көшесі;
Бурабай бұрылыс көшесі;
Бурабай қысқа көшесі;
Киевская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62;
Герцен көшесі;
Февральский бұрылыс көшесі;
Чернышевский қысқа көшесі;
Урицкий қысқа көшесі: 4, 5, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 31А, 33, 39, 41, 43;
Калюжный қысқа көшесі;
Февральский қысқа көшесі.
№ 575 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Театральная көшесі, 42, "Гуманитарлық-техникалық колледж" мемлекеттік емес білім мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Кузнечная көшесі;
3-ші Кузнечная көшесі;
Кузнечный 1-ші бұрылыс көшесі;
Школьный 1-ші бұрылыс көшесі;
Школьный 2-ші бұрылыс көшесі;
Кузнечный 2-ші бұрылыс көшесі;
Школьный 1-ші қысқа көшесі;
Школьный 2-іш қысқа көшесі;
Кузнечный 3-ші бұрылыс көшесі;

улица Коминтерна: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 29, 30, 30/1, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 100, 103, 105, 107, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Малая Береговая;
улица имени Сергея Павлова;
улица имени Григория Потанина: 10, 12, 18, 20, 21, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 61, 61А, 62, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 92, 93, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 112, 112А, 114, 115, 116, 117, 121;
проезд Крупской;
проезд имени Василия Демиденко;
улица имени Василия Демиденко;
улица Сергея Малышева;
улица Ивана Яковлевича Смирнова;
улица М.Н. Тухачевского: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 62, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Урицкого;
улица Ущева Б.П.;
улица Чернышевского: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 54, 55, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 82\1, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 126, 128, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Короткая;
улица Февральская;
переулок Кокчетауский;
улица Боровая: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Курганская: 4, 4А, 4Б, 6А, 8, 10;
улица Кокчетауская;
переулок Боровой;
проезд Боровой;
улица Киевская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62;
улица Герцена;
переулок Февральский;
проезд Чернышевского;
проезд Урицкого: 4, 5, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 31А, 33, 39, 41, 43;
проезд Калюжный;
проезд Февральский.
Избирательный участок № 575
Центр избирательного участка: улица Театральная, 42, здание негосударственного учреждения образования "Гуманитарно-технический колледж".
Границы: улица 2-я Кузнечная;
улица 3-я Кузнечная;
переулок 1-й Кузнечный;
1-й переулок Школьный;
2-й переулок Школьный;
переулок 2-й Кузнечный;
1-й проезд Школьный;
2-й проезд Школьный;
переулок 3-й Кузнечный;

Бурабай көшесі: 12А, 20, 22, 24, 26, 28;
Вознесенская көшесі;
Коминтерн көшесі: 127;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 1;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 1, 1А, 1Б;
Карим Сутюшев көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10,15;
Киев көшесі: 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
Курганская көшесі: 3, 5, 7;
Театральный бұрылыс көшесі;
А. Попов көшесі: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11,13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Григорий Потанин атындағы көше: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
Пушкин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
С. Мұқанов көшесі: 1, 2, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
Театральная көшесі: 2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 36/1, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
М.Н. Тухачевский көшесі: 61, 61Б, 63, 67, 69;
Ульянов көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Чернышевский көшесі: 123.
№ 576 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 69, "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: №1 Косогор көшесі;
Колхозный 1-ші қысқа көшесі;
Перминовтар атындағы 1-ші қысқа көше: 1, 2, 2А, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 29, 33;
№2 Косогор көшесі;
Перминовтар атындағы 2-ші қысқа көше;
№3 Косогор көшесі;
М. Жұмабаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 71;
Казахстанская правда көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 45, 46, 64, 73;
Колхозный косогор көшесі;
Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;
Партизанская көшесі: 1, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 15, 17, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45;
Партизанский косогор көшесі;
Перминовтар атындағы көше: 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 66, 68, 71, 72, 73, 73А, 74, 75А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
А.Попов көшесі: 42, 45, 47, 48;
Челюскинский қысқа көшесі;
Пушкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 29, 35, 39, 41;
Пушкинский косогор көшесі;
Революционный косогор көшесі;
С. Мұқанов көшесі: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46, 49;

улица Боровая: 12А, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Вознесенская;
улица Коминтерна: 127;
улица Конституции Казахстана: 1;
улица имени Евгения Брусиловского: 1, 1А, 1Б;
улица Карима Сутюшева: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
улица Киевская: 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
улица Курганская: 3, 5, 7;
переулок Театральный;
улица А. Попова: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица имени Григория Потанина: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
улица Пушкина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
улица С. Муканова: 1, 2, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
улица Театральная: 2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 36/1, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица М.Н. Тухачевского: 61, 61Б, 63, 67, 69;
улица Ульянова: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
улица Чернышевского: 123.
Избирательный участок № 576
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 69, здание Акционерного общества "Завод имени С.М.Кирова".
Границы: улица Косогор №1;
1-й проезд Колхозный;
1-й проезд имени Перминовых: 1, 2, 2А, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 29, 33;
улица Косогор №2;
2-й проезд имени Перминовых;
улица Косогор №3;
улица М. Жумабаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 71;
улица Казахстанской правды: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 45, 46, 64, 73;
улица Колхозный косогор;
улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;
улица Партизанская: 1, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 15, 17, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45;
улица Партизанский косогор;
улица имени Перминовых: 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 66, 68, 71, 72, 73, 73А, 74, 75А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица А.Попова: 42, 45, 47, 48;
проезд Челюскинский;
улица Пушкина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 29, 35, 39, 41;
улица Пушкинский косогор;
улица Революционный косогор;
улица С. Муканова: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46, 49;

Советская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 25А;
Ульянов көшесі: 33, 45, 45А, 47, 49;
Челюскинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Ә. Ысмайылов атындағы 1-ші қысқа көше;
Колхозный косогор 2-ші қысқа көшесі;
Колхозный 2-ші қысқа көшесі.
№ 577 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пушкин көшесі, 57, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы Солтүстік Қазақстан облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: М. Жұмабаев көшесі: 76;
Карим Сутюшев көшесі: 17, 18, 21;
Казахстанская правда көшесі: 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 5;
Пушкин көшесі: 43, 57, 61;
Ульянов көшесі: 34, 36, 44.
№ 578 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Интернациональная көшесі, 14, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 2, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 12А, 14;
Евней Букетов атындағы көше: 2;
Интернациональная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
Пушкин көшесі: 76;
Рижская көшесі: 1, 1Д, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12;
Театральная көшесі: 46, 48, 50, 54/1, 55, 55А, 57, 63;
М.Н. Тухачевский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 579 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: М.Жұмабаев көшесі, 97, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Евгений Брусиловский атындағы көше: 5;
Евней Букетов атындағы көше: 3, 5, 6, 10, 14;
М. Жұмабаев көшесі: 97А, 98, 102, 108;
Интернациональная көшесі: 21, 25, 27;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 6;
Пушкин көшесі: 67, 73;
Советская көшесі: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
№ 580 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пушкин көшесі, 86, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы № 2 оқу корпусының ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 1, 3, 4;
Интернациональная көшесі: 2, 2А, 2Б, 4, 4Г, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20;
Пушкин көшесі: 82;
Абай көшесі: 1, 5, 7, 9;
Володаровский көшесі: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 18, 20, 26, 40;

улица Советская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 25А;
улица Ульянова: 33, 45, 45А, 47, 49;
улица Челюскинская: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1 проезд имени А. Исмаилова;
2-й проезд Колхозный косогор;
2-й проезд Колхозный.
Избирательный участок № 577
Центр избирательного участка: улица Пушкина, 57, здание коммунального государственного учреждения "Северо-Казахстанская областная детско-юношеская библиотека имени Габита Мусрепова" Управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица М. Жумабаева: 76;
улица Карима Сутюшева: 17, 18, 21;
улица Казахстанской правды: 70;
улица Конституции Казахстана: 5;
улица Пушкина: 43, 57, 61;
улица Ульянова: 34, 36, 44.
Избирательный участок № 578
Центр избирательного участка: улица Интернациональная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Евгения Брусиловского: 2, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 12А, 14;
улица имени Евнея Букетова: 2;
улица Интернациональная: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
улица Пушкина: 76;
улица Рижская: 1, 1Д, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12;
улица Театральная: 46, 48, 50, 54/1, 55, 55А, 57, 63;
улица М.Н. Тухачевского: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 579
Центр избирательного участка: улица М. Жумабаева, 97, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия "БЭСТ" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Евгения Брусиловского: 5;
улица имени Евнея Букетова: 3, 5, 6, 10, 14;
улица М. Жумабаева: 97А, 98, 102, 108;
улица Интернациональная: 21, 25, 27;
улица Конституции Казахстана: 6;
улица Пушкина: 67, 73;
улица Советская: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
Избирательный участок № 580
Центр избирательного участка: улица Пушкина, 86, здание учебного корпуса № 2 некоммерческого акционерного общества "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: улица Бостандыкская: 1, 3, 4;
улица Интернациональная: 2, 2А, 2Б, 4, 4Г, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20;
улица Пушкина: 82;
улица Абая: 1, 5, 7, 9;
улица Володаровского: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 18, 20, 26, 40;

Баймұхамед Ізтөлин атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18;
Крепостная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Крепостная площадь көшесі;
Рижская көшесі: 15, 17, 19, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 70А, 73;
Свободная көшесі: 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
Володарский атындағы қысқа көше: 2;
Рижский қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 22, 24;
Рижский бұрылыс көшесі.
№ 581 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: М. Жұмабаев көшесі, 114, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы № 6 оқу корпусынің ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 11, 13;
М. Жұмабаев көшесі: 105, 107, 109;
Интернациональная көшесі: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 130, 132, 134;
Пушкин көшесі: 85, 86А, 87;
Абай көшесі: 15, 25, 27, 31, 33, 35.
№ 582 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 169, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 22;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 109, 111;
Абай көшесі: 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
№ 583 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Интернациональная көшесі, 42, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Искандер Даутов атындағы Петропавл қаласының қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 17, 23, 27;
Жамбыл атындағы көше: 188;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 165;
Интернациональная көшесі: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 107.
№ 584 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 89, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица имени Баймухамеда Зтулина: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18;
улица Крепостная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Крепостная площадь;
улица Рижская: 15, 17, 19, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 70А, 73;
улица Свободная: 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52;
улица имени Аягана Шажимбаева: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16,
проезд имени Володарского: 2;
проезд Рижский: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 22, 24;
переулок Рижский.
Избирательный участок № 581
Центр избирательного участка: улица М. Жумабаева, 114, здание учебного корпуса № 6 некоммерческого акционерного общества "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: улица Бостандыкская: 11, 13;
улица М. Жумабаева: 105, 107, 109;
улица Интернациональная: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 130, 132, 134;
улица Пушкина: 85, 86А, 87;
улица Абая: 15, 25, 27, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 582
Центр избирательного участка: улица имени Ибрая Алтынсарина, 169, здание коммунального государственного учреждения "Первая гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Бостандыкская: 22;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 109, 111;
улица Абая: 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
Избирательный участок № 583
Центр избирательного участка: улица Интернациональная, 42, здание коммунального государственного учреждения "Колледж сферы обслуживания города Петропавловск имени Искандера Даутова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Бостандыкская: 17, 23, 27;
улица имени Жамбыла: 188;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 165;
улица Интернациональная: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 107.
Избирательный участок № 584
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 89, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".

Шекарасы: Амангелді көшесі: 159, 160, 172, 174;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 34;
Евней Букетов атындағы көше: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
Жамбыл атындағы көше: 180, 182;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 161, 172;
Интернациональная көшесі: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49;
М.Жұмабаев көшесі: 101;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 124, 126.
№ 585 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 89, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесі: 137;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 15;
М.Жұмабаев көшесі: 93, 95;
Карим Сутюшев көшесі: 23, 43, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 16, 21;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 75, 81, 83, 85, 87, 110, 112А, 114, 122;
Ульянов көшесі: 56, 64.
№ 586 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қазақстан Конституциясы көшесі, 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасының "Сәбит Мұқанов атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесі: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
М. Горький көшесі: 166, 172;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 46;
Евней Букетов атындағы көше: 27, 29, 31, 35;
Жамбыл атындағы көше: 162, 164, 170, 172, 176;
Карим Сутюшев көшесі: 55, 57, 59, 65;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 23, 30, 32, 34, 38.
№ 587 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: М. Горький көшесі, 164, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Н.К.Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: М. Горький көшесі: 147, 173, 175, 179;
Жамбыл атындағы көше: 150, 152, 154, 156, 158, 160;
Маяковский көшесі: 24, 26, 28, 30, 46, 48, 50;
Амангелді көшесі: 118, 119, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
С. Мұқанов көшесі: 52, 54, 58;
Ульянов көшесі: 55, 59А, 59В, 61А;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 152А, 154, 154/1;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68А, 69А, 70, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;
Партизанская көшесі: 21, 23, 25, 27, 48, 48А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 105, 113, 115, 117, 119, 121;

Границы: улица Амангельды: 159, 160, 172, 174;
улица имени Евгения Брусиловского: 34;
улица имени Евнея Букетова: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
улица имени Жамбыла: 180,182;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 161, 172;
улица Интернациональная: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49;
улица М. Жумабаева: 101;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 124, 126.
Избирательный участок № 585
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 89, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Амангельды: 137;
улица имени Евгения Брусиловского: 15;
улица М. Жумабаева: 93, 95;
улица Карима Сутюшева: 23, 43, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58;
улица Конституции Казахстана: 16, 21;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 75, 81, 83, 85, 87, 110, 112А, 114, 122;
улица Ульянова: 56, 64.
Избирательный участок № 586
Центр избирательного участка: улица Конституции Казахстана, 25, здание коммунального государственного учреждения "Областная универсальная научная библиотека имени Сабита Муканова" управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Амангельды: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
улица М. Горького: 166, 172;
улица имени Евгения Брусиловского, 46;
улица имени Евнея Букетова: 27, 29, 31, 35;
улица имени Жамбыла: 162, 164, 170, 172, 176;
улица Карима Сутюшева: 55, 57, 59, 65;
улица Конституции Казахстана: 23, 30, 32, 34, 38.
Избирательный участок № 587
Центр избирательного участка: улица М. Горького, 164, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица М. Горького: 147, 173, 175, 179;
улица имени Жамбыла: 150, 152, 154, 156, 158, 160;
улица Маяковского: 24, 26, 28, 30, 46, 48, 50;
улица Амангельды: 118, 119, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица С. Муканова: 52, 54, 58;
улица Ульянова: 55, 59А, 59В, 61А;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 152А, 154, 154/1;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68А, 69А, 70, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;
улица Партизанская: 21, 23, 25, 27, 48, 48А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 105, 113, 115, 117, 119, 121;

Казахстанская правда көшесі: 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31;
М. Жұмабаев көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 588 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: М. Горький көшесі, 164, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Н.К.Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді 1-ші қысқа көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Амангелді 2-і қысқа көшесі: 6, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Мир 1-ші қысқа көшесі;
Амангелді көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
М. Горький көшесі: 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 141, 143;
Жамбыл атындағы көше: 136, 142, 142А, 142Б, 142В;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42А, 48, 52;
Маяковский көшесі: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 98;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Партизанская көшесі: 65, 79, 99, 101;
Перминовтар атындағы көше: 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 130, 131, 131/1, 132, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141А, 142, 144, 148, 149, 153, 157, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 202, 204;
Перминовтар атындағы 1-ші қысқа көше: 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99;
Нығмет Сырғабеков көшесі;

улица Казахстанской правды: 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31;
улица М. Жумабаева: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 588
Центр избирательного участка: улица М. Горького, 164, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: 1-й проезд Амангельды: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-й проезд Амангельды: 6, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-й проезд Мира;
улица Амангельды: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
улица М. Горького: 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 141, 143;
улица имени Жамбыла: 136, 142, 142А, 142Б, 142В;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148;
улица имени Аубакира Исмаилова: 1, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42А, 48, 52;
улица Маяковского: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 98;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Партизанская: 65, 79, 99, 101;
улица имени Перминовых: 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 130, 131, 131/1, 132, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141А, 142, 144, 148, 149, 153, 157, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 202, 204;
1-й проезд имени Перминовых: 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Нигмета Саргабекова;

Челюскинская көшесі: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70.
№ 589 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Борис Петров атындағы көшесі, 44, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Д.М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 2617 километр;
2618 километр;
2620 километр;
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 1, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20;
Борис Петров атындағы көше: 26, 27А, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
Жамбыл атындағы көше: 1, 1/3, 1А, 3/1, 7, 11, 13, 15, 19, 29, 31, 41, 49А, 49Б, 53, 55;
Ертіс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Крылов көшесі: 24, 25, 28, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54/1, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 69, 80, 80/1, 84, 86, 88, 90;
Куйбышевское лесничество көшесі;
Куйбышевское лесничество 2-ші бұрылыс көшесі;
Куйбышевское лесничество 3-ші бұрылыс көшесі;
Куйбышевская роща 1-ші бұрылыс көшесі;
Куйбышевская роща 2-ші бұрылыс көшесі;
Куйбышевская роща 3-ші бұрылыс көшесі;
Куйбышевское лесничество 2-ші қысқа көшесі;
Куйбышевская роща 2-ші қысқа көшесі;
Куйбышевская роща 3-ші қысқа көшесі;
Куйбышев қысқа көшесі;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21;
Куйбышевская роща көшесі;
Парковая көшесі: 2, 5, 7, 15, 16, 19, 22, 24;
И. Порфирьев атындағы көше: 37, 39, 45, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71;
Қожаберген жырау атындағы көше;
"Восток" бағбаншылық серіктестігі: 231;
"Голубой берег" бағбаншылық серіктестігі: 3, 33;
"Голубой берег" бағбаншылық серіктестігі, Южная көшесі: 6;
"Каштан" бағбаншылық серіктестігі: 306;
"Коммунальник-2" бағбаншылық серіктестігі: 42;
"Насосная" бағбаншылық серіктестігі: 69;
"Пламя" бағбаншылық серіктестігі, 131 километр көшесі: 69.
№ 590 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Евней Букетов атындағы көше, 35А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Сафуан Шаймерденов атындағы қалалық классикалық гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Евней Букетов атындағы көше: 49;
Жамбыл атындағы көше: 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 141, 143;
Карим Сутюшев көшесі: 77;

улица Челюскинская: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 589
Центр избирательного участка: улица имени Бориса Петрова, 44, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 40 имени Д.М. Карбышева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы:
2617 километр;
2618 километр;
2620 километр;
улица 314-й стрелковой дивизии: 1, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20;
улица имени Бориса Петрова: 26, 27А, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
улица имени Жамбыла: 1, 1/3, 1А, 3/1, 7, 11, 13, 15, 19, 29, 31, 41, 49А, 49Б, 53, 55;
улица Иртышская: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Крылова: 24, 25, 28, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54/1, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 69, 80, 80/1, 84, 86, 88, 90;
улица Куйбышевское лесничество;
2-й переулок Куйбышевского лесничества;
3-й переулок Куйбышевского лесничества;
1-й переулок Куйбышевской рощи;
2-й переулок Куйбышевской рощи;
3-й переулок Куйбышевской рощи;
2-й проезд Куйбышевского лесничества;
проезд 2-й Куйбышевской рощи;
проезд 3-й Куйбышевской рощи;
проезд Куйбышева;
улица имени Мухтара Ауэзова: 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21;
улица Куйбышевская роща;
улица Парковая: 2, 5, 7, 15, 16, 19, 22, 24;
улица имени И. Порфирьева: 37, 39, 45, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71;
улица имени Кожаберген жырау;
Садоводческое товарищество "Восток": 231;
Садоводческое товарищество "Голубой берег": 3, 33;
Садоводческое товарищество "Голубой берег", улица Южная: 6;
Садоводческое товарищество "Каштан": 306;
Садоводческое товарищество "Коммунальник-2": 42;
Садоводческое товарищество "Насосная": 69;
Садоводческое товарищество "Пламя", улица 131 километр: 69.
Избирательный участок № 590
Центр избирательного участка: улица имени Евнея Букетова, 35А, здание коммунального государственного учреждения "Городская классическая гимназия имени Сафуана Шаймерденова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Евнея Букетова: 49;
улица имени Жамбыла: 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 141, 143;
улица Карима Сутюшева: 77;

Қазақстан Конституциясы көшесі: 29, 46;
Парковая көшесі: 104, 118, 126, 130, 132, 134, 140;
А. Попов көшесі: 75, 76, 78, 80, 84;
С. Мұқанов көшесі: 68, 91.
№ 591 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Парковая көшесі, 57Б, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 58/1, 60А, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше: 39, 41, 43, 56, 58;
Тоқсан би көшесі: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50;
Жамбыл атындағы көше: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 107, 109;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 22, 24, 25, 27, 29, 31, 34, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
Маяковский көшесі: 93, 93А, 95, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Парковая көшесі: 21, 31, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 50, 53, 57А, 60, 60/1, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 96, 98, 100;
Партизанская көшесі: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94А, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
И. Порфирьев атындағы көше: 44, 56, 60, 62, 70, 72, 74;
Т.С. Позолотин көшесі: 53, 54, 56, 69, 73, 75, 79, 83, 85;
А. Попов көшесі: 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Қайсар Таштитов көшесі: 40, 44, 57, 66, 68, 78, 80, 82, 84, 85, 87, 93, 95, 97, 107;
Труд көшесі: 30, 34, 43, 49.
№ 592 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Парковая көшесі, 141, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бокстан олимпиада резервінің облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 138;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 49, 51, 55, 57, 58, 61, 63;

улица Конституции Казахстана: 29, 46;
улица Парковая: 104, 118, 126, 130, 132, 134, 140;
улица А. Попова: 75, 76, 78, 80, 84;
улица С. Муканова: 68, 91.
Избирательный участок № 591
Центр избирательного участка: улица Парковая, 57Б, здание коммунального государственного учреждения "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 314-й стрелковой дивизии: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 58/1, 60А, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица имени Аубакира Исмаилова: 39, 41, 43, 56, 58;
улица Токсан би: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50;
улица имени Жамбыла: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 107, 109;
улица имени Мухтара Ауэзова: 22, 24, 25, 27, 29, 31, 34, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
улица Маяковского: 93, 93А, 95, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Парковая: 21, 31, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 50, 53, 57А, 60, 60/1, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 96, 98, 100;
улица Партизанская: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94А, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
улица имени И. Порфирьева: 44, 56, 60, 62, 70, 72, 74;
улица Позолотина Т.С.: 53, 54, 56, 69, 73, 75, 79, 83, 85;
улица А. Попова: 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Кайсара Таштитова: 40, 44, 57, 66, 68, 78, 80, 82, 84, 85, 87, 93, 95, 97, 107;
улица Труда: 30, 34, 43, 49.
Избирательный участок № 592
Центр избирательного участка: улица Парковая, 141, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по боксу" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 314-й стрелковой дивизии: 138;
улица имени Евгения Брусиловского: 49, 51, 55, 57, 58, 61, 63;

Евней Букетов атындағы көше: 51, 53, 57, 59, 61;
Карим Сутюшев көшесі: 68А, 68Б, 83, 85;
Астана көшесі: 1, 2/1, 2/2, 4, 7, 10, 12А, 14, 18;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 49, 50, 51, 54, 58, 70, 72;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
П. Васильев көшесі: 61В, 63, 67, 69;
Парковая көшесі: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
Ульянов көшесі: 92, 98;
С. Мұқанов көшесі: 72.
№ 593 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мұхтар Әуезов атындағы көше, 157, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалының ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 41, 54, 56;
Евней Букетов атындағы көше: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы көше: 147, 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная көшесі: 53, 55, 56, 57, 58, 60,62,64;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
Абай көшесі: 61, 63.
№ 594 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: П. Васильев көшесі, 44, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мұрат Айтхожин атындағы № 1 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 142;
Гоголь көшесі: 14;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 65, 68, 70, 74, 74А;
Евней Букетов атындағы көше: 48, 54, 65, 77, 79;
Интернациональная көшесі: 59, 61, 71, 75, 77;
Астана көшесі: 9, 11, 17;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 153.
№ 595 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қазақстан Конституциясы көшесі, 60, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының облыстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тоқсан би көшесі: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
Интернациональная көшесі: 68, 70,74, 76, 78;
Астана көшесі: 34, 36, 38, 40;
Бостандық көшесі: 51, 70;
Абай көшесі: 65, 67, 69, 71.
№ 596 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Егемен Қазақстан көшесі, 29, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 78, 86;
Гоголь көшесі: 20, 25, 31;
Интернациональная көшесі: 84, 88, 88В, 92, 94, 94А;
Астана көшесі: 23;
Московская көшесі: 1, 2, 5, 7, 9;

улица имени Евнея Букетова: 51, 53, 57, 59, 61;
улица Карима Сутюшева: 68А, 68Б, 83, 85;
улица Астана: 1, 2/1, 2/2, 4, 7, 10, 12А, 14, 18;
улица Конституции Казахстана: 49, 50, 51, 54, 58, 70, 72;
улица имени Мухтара Ауэзова: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
улица П. Васильева: 61В, 63, 67, 69;
улица Парковая: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
улица Ульянова: 92, 98;
улица С. Муканова: 72.
Избирательный участок № 593
Центр избирательного участка: улица имени Мухтара Ауэзова, 157, здание Филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области.
Границы: улица Бостандыкская: 41, 54, 56;
улица имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
улица имени Жамбыла: 147, 149, 151, 153, 157, 161;
улица Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
улица имени Мухтара Ауэзова: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 594
Центр избирательного участка: улица П. Васильева, 44, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 имени Мурата Айтхожина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 314-й стрелковой дивизии: 142;
улица Гоголя: 14;
улица имени Евгения Брусиловского: 65, 68, 70, 74, 74А;
улица имени Евнея Букетова: 48, 54, 65, 77, 79;
улица Интернациональная: 59, 61, 71, 75, 77;
улица Астана: 9, 11, 17;
улица имени Мухтара Ауэзова: 153.
Избирательный участок № 595
Центр избирательного участка: улица Конституции Казахстана, 60, здание коммунального государственного учреждения "Областной центр творчества детей и юношества" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Токсан би: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
улица Интернациональная: 68, 70,74, 76, 78;
улица Астана: 34, 36, 38, 40;
улица Бостандыкская: 51, 70;
улица Абая: 65, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 596
Центр избирательного участка: улица Егемен Қазақстан, 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа-комплекс национального возрождения №17" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Бостандыкская: 78, 86;
улица Гоголя: 20, 25, 31;
улица Интернациональная: 84, 88, 88В, 92, 94, 94А;
улица Астана: 23;
улица Московская: 1, 2, 5, 7, 9;

Егемен Қазақстан көшесі: 40, 40А, 46;
Батыр Баян көшесі: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
Абай көшесі: 81.
№ 597 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Егемен Қазақстан көшесі, 22, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Гоголь көшесі: 9, 13, 19;
Евней Букетов атындағы көше: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 63А;
Интернациональная көшесі: 79, 81, 83;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 2;
Карим Сутюшев көшесі: 70А, 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 53, 55, 76;
Некрасов көшесі: 1;
Егемен Қазақстан көшесі: 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
Красноармейский қысқа көшесі;
Егемен Қазақстан қысқа көшесі.
№ 598 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Партизанская көшесі, 160, "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облыстық өкілдігінің ғимараты.
Шекарасы: Универсальная көшесі: 1А, 1Б; 21, 21А; 23А; 30Б; 33; 36; 70;
Универсальный қысқа көшесі;
Универсальный 1-ші қысқа көшесі;
Универсальный 2-ші қысқа көшесі;
Маяковский 2-ші қысқа көшесі;
137 километр;
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Тоқсан би көшесі: 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 108, 110, 112, 113, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 117/2, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133\1, 133/2, 133А, 133В, 133Г, 133Д;
Маяковский көшесі: 97, 162, 164;
П. Васильев көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
Парковая көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Партизанская көшесі: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158/2, 158А, 158Б, 185, 193А;
А. Попов көшесі: 86, 88А, 90, 90А, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 137, 145, 147, 149, 151;
Абай қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Т.С. Позолотин қысқа көшесі;
Труд қысқа көшесі;
С. Мұқанов көшесі: 74, 76, 78, 80, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Труд көшесі: 51, 53, 55, 55А, 57, 59.
№ 599 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 13, "Ресей темір жолы" ашық акционерлік қоғамының Оңтүстік Орал темір жолыПетропавл бөлімшесінің филиалы – "Петропавл азаматтық құрылыс, сумен жабдықтау және су тарту дистанциясы" құрылымдық бөлімшесінің ғимараты.

улица Егемен Қазақстан: 40, 40А, 46;
улица Батыр Баян: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
улица Абая: 81.
Избирательный участок № 597
Центр избирательного участка: улица Егемен Қазақстан, 22, здание коммунального государственного учреждения "Первая гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Гоголя: 9, 13, 19;
улица имени Евнея Букетова: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
улица имени Евгения Брусиловского: 63А;
улица Интернациональная: 79, 81, 83;
улица имени Каныша Сатпаева: 2;
улица Карима Сутюшева: 70А, 70;
улица Конституции Казахстана: 53, 55, 76;
улица Некрасова: 1;
улица Егемен Қазақстан: 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
проезд Красноармейский;
проезд Егемен Қазақстан.
Избирательный участок № 598
Центр избирательного участка: улица Партизанская, 160, здание Северо-Казахстанского областного представительства акционерного общества "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация".
Границы: улица Универсальная: 1А, 1Б; 21, 21А; 23А; 30Б; 33; 36; 70;
проезд Универсальный;
1-й проезд Универсальный;
2-й проезд Универсальный;
2-й проезд Маяковского;
137 километр;
улица 314-й стрелковой дивизии: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Токсан би: 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица имени Мухтара Ауэзова: 108, 110, 112, 113, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 117/2, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133/1, 133/2, 133А, 133В, 133Г, 133Д;
улица Маяковского: 97, 162, 164;
улица П. Васильева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
улица Парковая: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Партизанская: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158/2, 158А, 158Б, 185, 193А;
улица А. Попова: 86, 88А, 90, 90А, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 137, 145, 147, 149, 151;
проезд Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Т.С. Позолотина;
проезд Труда;
улица С. Муканова: 74, 76, 78, 80, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Труда: 51, 53, 55, 55А, 57, 59.
Избирательный участок № 599
Центр избирательного участка: улица имени Каныша Сатпаева, 13, здание Филиала открытого акционерного общества "Российские железные дороги" Петропавловского отделения Южно-Уральской железной дороги – структурное подразделение "Петропавловская дистанция гражданских сооружений, водоснабжения и водоотведения".

Шекарасы: Н.А. Ахременко көшесі: 3, 9, 19, 21, 23, 27, 29, 29/1;
Интернациональная көшесі: 98;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 1, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 5, 7, 9, 15, 15А, 17, 28, 30, 34;
Лесная көшесі: 3, 3А;
Батыр Баян көшесі: 3, 5, 7, 9;
Н.А. Ахременко қысқа көшесі;
Свердлов атындағы қысқа көше;
И.С. Ружейников көшесі: 95, 97.
№ 600 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Юрий Медведев атындағы көше, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл теміржол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Воровский көшесі: 73;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 42А, 46, 48, 50;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 3, 7, 14А;
Юрий Медведев атындағы көше: 10, 11;
Батыр Баян көшесі: 11, 61, 63.
№ 601 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 33, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Жұмабек Тәшенов атындағы № 20 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Н.А. Ахременко көшесі: 2, 4, 16, 18, 26;
Вагонная көшесі;
Волочаевская көшесі: 96, 98, 100, 115;
Воровский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116А, 118, 120, 122;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
Калинин көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
Котовский көшесі: 4, 16;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 2, 4, 6, 10, 12, 14;
Ленинградская көшесі: 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114;
Московская көшесі: 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128;
Батыр Баян көшесі: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135;
Толстой көшесі: 3, 17;
Тургенев көшесі;
Фрунзе көшесі: 3;
Халтурин көшесі: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 112А, 114, 116, 118;
Юрий Медведев атындағы көше: 4.
№ 602 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пугачев көшесі, 129, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Ахременко Н.А.: 3, 9, 19, 21, 23, 27, 29, 29/1;
улица Интернациональная: 98;
улица имени Каныша Сатпаева: 1, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 5, 7, 9, 15, 15А, 17, 28, 30, 34;
улица Лесная: 3, 3А;
улица Батыр Баян: 3, 5, 7, 9;
проезд Ахременко Н.А.;
проезд имени Свердлова;
улица Ружейникова И.С.: 95, 97.
Избирательный участок № 600
Центр избирательного участка: улица имени Юрия Медведева, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Петропавловский колледж машиностроения и транспорта имени Байкена Ашимова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Воровского: 73;
улица имени Каныша Сатпаева: 42А, 46, 48, 50;
улица имени В.Б. Кошукова: 3, 7, 14А;
улица имени Юрия Медведева: 10, 11;
улица Батыр Баян: 11, 61, 63.
Избирательный участок № 601
Центр избирательного участка: улица имени Каныша Сатпаева, 33, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 имени Жумабека Ташенова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Ахременко Н.А.: 2, 4, 16, 18, 26;
улица Вагонная;
улица Волочаевская: 96, 98, 100, 115;
улица Воровского: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116А, 118, 120, 122;
улица имени Каныша Сатпаева: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
улица Калинина: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
улица Котовского: 4, 16;
улица имени В.Б. Кошукова: 2, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Ленинградская: 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114;
улица Московская: 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128;
улица Батыр Баян: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135;
улица Толстого: 3, 17;
улица Тургенева;
улица Фрунзе: 3;
улица Халтурина: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 112А, 114, 116, 118;
улица имени Юрия Медведева: 4.
Избирательный участок № 602
Центр избирательного участка: улица Пугачева, 129, здание коммунального государственного учреждения "Неполная средняя школа № 31" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".

Шекарасы: Войков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 23, 24, 25, 26;
Демьян Бедный көшесі: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Добролюбов көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Караванная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72;
Красин көшесі: 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58;
Лозовский бұрылыс көшесі;
М.В. Ломоносов атындағы көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
А.В. Матвеев көшесі: 1, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10\2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 26/2, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Минская көшесі: 3, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 20, 22, 24;
Молодогвардейцев көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
Мопровская көшесі: 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57Б, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152;
А.В. Матвеев бұрылыс көшесі;
Н. Островский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 38Б, 39, 40, 40А, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89;
Париж коммунасы көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Лозовский көшесі;
Элеваторный қысқа көшесі;

Границы: улица Войкова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 23, 24, 25, 26;
улица Демьяна Бедного: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Добролюбова: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
улица Караванная: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72;
улица Красина: 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58;
переулок Лозовского;
улица имени М.В. Ломоносова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Матвеева А.В.: 1, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 26/2, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Минская: 3, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 20, 22, 24;
улица Молодогвардейцев: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Мопровская: 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57Б, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152;
переулок А.В. Матвеева;
улица Н. Островского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 38Б, 39, 40, 40А, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89;
улица Парижской коммуны: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Лозовского;
проезд Элеваторный;

Пугачев көшесі: 1, 3, 5, 11, 13, 19, 21, 23, 29, 35, 37, 39, 41, 41/1, 41А, 41Б, 41В, 41Г, 41Д, 41Е, 41Ж, 41К, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61;
С. Разин көшесі: 3, 4, 7, 7Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Соленик көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 30;
Украинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25Б, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87;
Чапаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
"Магистраль" гараж кооперативі: 127.
№ 603 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Караванная көшесі, 140, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: П. Лазутин 1-ші қысқа көшесі;
О. Кошевой атындағы 1-ші қысқа көше;
С. Разин 1-ші қысқа көшесі;
Совхозный 1-ші қысқа көшесі;
Шмидт 1-ші қысқа көшесі;
П. Лазутин 2-ші қысқа көшесі;
Г.Я. Михеев 2-ші қысқа көшесі;
О. Кошевой атындағы 2-і қысқа көше;
С. Разин 2-ші қысқа көшесі;
Г.Я. Михеев 3-ші қысқа көшесі;
Шмидт 3-ші қысқа көшесі;
Шмидт 4-ші қысқа көшесі;
Г.Я. Михеев 4-ші қысқа көшесі;
Войков көшесі: 94, 96, 98, 99, 100, 100А;
Демьян Бедный көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54А, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Добролюбов көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
Зимин көшесі;
Караванная көшесі: 121, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
Космонавтар көшесі;
Красин көшесі: 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
П. Лазутин көшесі: 3, 7, 9, 13, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 61, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 79, 85, 89;
М.В. Ломоносов атындағы көше: 135, 137, 139, 140, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
А.В. Матвеев көшесі: 128, 129, 129А, 130, 132;
Минская көшесі: 97, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 115, 117А;

улица Пугачева: 1, 3, 5, 11, 13, 19, 21, 23, 29, 35, 37, 39, 41, 41/1, 41А, 41Б, 41В, 41Г, 41Д, 41Е, 41Ж, 41К, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61;
улица С. Разина: 3, 4, 7, 7Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Соленика: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 30;
улица Украинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25Б, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87;
улица Чапаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
Гаражный кооператив "Магистраль": 127.
Избирательный участок № 603
Центр избирательного участка: улица Караванная, 140, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: 1-й проезд П. Лазутина;
проезд 1-й имени О. Кошевого;
1-й проезд С. Разина;
1-й проезд Совхозный;
1-й проезд Шмидта;
2-й проезд П. Лазутина;
проезд 2-й Г.Я. Михеева;
проезд 2-й имени О. Кошевого;
2-й проезд С. Разина;
проезд 3-й Г.Я. Михеева;
3-й проезд Шмидта;
4-й проезд Шмидта;
проезд 4-й Г.Я. Михеева;
улица Войкова: 94, 96, 98, 99, 100, 100А;
улица Демьяна Бедного: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54А, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
улица Добролюбова: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
улица Зимина;
улица Караванная: 121, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
улица Космонавтов;
улица Красина: 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
улица П. Лазутина: 3, 7, 9, 13, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 61, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 79, 85, 89;
улица имени М.В. Ломоносова: 135, 137, 139, 140, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
улица Матвеева А.В.: 128, 129, 129А, 130, 132;
улица Минская: 97, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 115, 117А;

Михеев Г.Я. көшесі: 1, 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Олег Кошевой атындағы көше;
Павлик Морозов көшесі;
Павлик Морозов қысқа көшесі;
Радиомаяк көшесі;
С. Разин көшесі: 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
Совхозная көшесі: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 38, 39, 40, 42, 48, 50, 52;
Соленик көшесі: 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;
Чапаев көшесі: 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
Шмидт көшесі.
№ 604 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Караванная көшесі, 140, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Пугачев көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Клара Цеткин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56Б, 58, 60, 61, 64, 64А, 64Б, 64В, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92;
Панфилов атындағы көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 112, 114, 115, 116;
Суворов көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 80А, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 94, 96, 98;
П. Лазутин көшесі: 2, 4, 6, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 104, 106, 112, 114, 116, 122, 124, 126;
Минская көшесі: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

улица Михеева Г.Я.: 1, 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица имени Олега Кошевого;
улица Павлика Морозова;
проезд Павлика Морозова;
улица Радиомаяк;
улица С. Разина: 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Совхозная: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 38, 39, 40, 42, 48, 50, 52;
улица Соленика: 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;
улица Чапаева: 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
улица Шмидта.
Избирательный участок № 604
Центр избирательного участка: улица Караванная, 140, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Пугачева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Клары Цеткин: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56Б, 58, 60, 61, 64, 64А, 64Б, 64В, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92;
улица имени Панфилова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 56\1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 112, 114, 115, 116;
улица Суворова: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 80А, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 94, 96, 98;
улица П. Лазутина: 2, 4, 6, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 104, 106, 112, 114, 116, 122, 124, 126;
улица Минская: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Соленик көшесі: 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 82;
Добролюбов көшесі: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52,54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88;
Чапаев көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64;
С. Разин көшесі: 49Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 66, 67, 67А, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;
Красин қысқа көшесі;
Красин көшесі: 59, 61, 63, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
Войков көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 81А, 81Б, 82, 84, 86, 88, 90;
А.В. Матвеев көшесі: 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
Караванная көшесі: 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130;
М.В. Ломоносов атындағы көше: 75, 75А, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138.
№ 605 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пугачев көшесі, 129, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8-ші Март көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103;

улица Соленика: 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 82;
улица Добролюбова: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88;
улица Чапаева: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64;
улица С. Разина: 49Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 66, 67, 67А, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;
проезд Красина;
улица Красина: 59, 61, 63, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
улица Войкова: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 81А, 81Б, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Матвеева А.В.: 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
улица Караванная: 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130;
улица имени М.В. Ломоносова: 75, 75А, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138.
Избирательный участок № 605
Центр избирательного участка: улица Пугачева, 129, здание коммунального государственного учреждения "Неполная средняя школа № 31" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 8-го Марта: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103;

Белинский көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16,18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
Клара Цеткин көшесі: 65, 67, 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132,134, 136, 138;
Демьян Бедный көшесі: 2, 4, 10, 12, 14;
Кутузов көшесі: 1, 3, 5, 7;
П. Лазутин көшесі: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
Лобков көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Минская көшесі: 7, 8, 9, 21, 23, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 120, 122А, 124, 124А, 126;
Мопровская көшесі: 107А, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 133, 135, 137, 139, 145, 153, 155, 158, 160, 166, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200;
Н. Островский көшесі: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 80, 82, 84, 84А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109
Панфилов атындағы көше: 116А, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 154, 156, 160, 162;
Париж коммунасы көшесі: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Пугачев көшесі: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180;

улица Белинского: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
улица Клары Цеткин: 65, 67, 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132,134, 136, 138;
улица Демьяна Бедного: 2, 4, 10, 12, 14;
улица Кутузова: 1, 3, 5, 7;
улица П. Лазутина: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
улица Лобкова: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Минская: 7, 8, 9, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 120, 122А, 124, 124А, 126;
улица Мопровская: 107А, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 133, 135, 137, 139, 145, 153, 155, 158, 160, 166, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200;
улица Н. Островского: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 80, 82, 84, 84А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
улица имени Панфилова: 116А, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 154, 156, 160, 162;
улица Парижской коммуны: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Пугачева: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180;

Соленик көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,16, 18, 20, 22, 24;
Суворов көшесі: 97, 97А, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 131, 132, 133, 134, 139, 140, 141, 142, 144, 146;
Украинская көшесі: 88, 90, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 119А, 120, 121, 121А, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 137, 138, 139, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
Фурманов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 94.
№ 606 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: П. Лазутин көшесі, 212, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 42 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Заовражный 1-ші қысқа көшесі;
З. Космодемьянская көшесі: 19, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58,60, 62;
Заовражная көшесі: 1, 1А, 2, 2/1, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83;
Клара Цеткин көшесі: 147, 147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 165, 167, 169, 171, 172А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
Кутузов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89;
П. Лазутин көшесі: 143, 145, 147, 149, 155, 157, 163, 165, 167, 169, 179, 184, 186, 188, 192, 196, 198, 200, 204, 206, 210, 212, 212/1, 212/3, 212/5, 212/7, 212/9, 214А;
Михеев Г.Я. көшесі: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 53Б, 53В, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;

улица Соленика: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Суворова: 97, 97А, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 131, 132, 133, 134, 139, 140, 141, 142, 144, 146;
улица Украинская: 88, 90, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 119А, 120, 121, 121А, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 137, 138, 139, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
улица Фурманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 94.
Избирательный участок № 606
Центр избирательного участка: улица П. Лазутина, 212, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 42" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: проезд 1-й Заовражный;
улица З. Космодемьянской: 19, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Заовражная: 1А, 2, 2/1, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83;
улица Клары Цеткин: 147, 147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 165, 167, 169, 171, 172А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
улица Кутузова: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89;
улица П. Лазутина: 143, 145, 147, 149, 155, 157, 163, 165, 167, 169, 179, 184, 186, 188, 192, 196, 198, 200, 204, 206, 210, 212, 212/1, 212/3, 212/5, 212/7, 212/9, 214А;
улица Михеева Г.Я.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 53Б, 53В, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;

Мичурин көшесі: 12, 14, 16, 16/1, 16А, 16Б, 16В, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Панфилов атындағы көше: 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216А, 217, 218/1, 218А, 218Б, 218В, 219, 220, 221,222, 223, 224, 224А, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 244А, 246, 248, 250, 252, 254;
Садовый бұрылыс көшесі: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Южный кенті: 5, 6, 7, 43;
Заовражный 2-ші бұрылыс көшесі;
Клара Цеткин қысқа көшесі;
Г.Я. Михеев 1-ші қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 7, 7/2, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 10А,11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 15, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Панфилов қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Пугачев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Суворов қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Пугачев көшесі: 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243;
Садовая көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46,48, 48А;
Совхозная көшесі: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62,66, 68, 70;
Суворов көшесі: 165, 167, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Тепловозная көшесі;
Урожайная көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73.
№ 607 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: П. Лазутин көшесі, 212, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 42 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8-ші Март көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100;
Союзная көшесі: 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109;

улица Мичурина: 12, 14, 16, 16/1, 16А, 16Б, 16В, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица имени Панфилова: 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216А, 217, 218/1, 218А, 218Б, 218В, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224А, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 244А, 246, 248, 250, 252, 254;
переулок Садовый: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
поселок Южный: 5, 6, 7, 43;
2 переулок Заовражный;
проезд Клары Цеткин;
проезд 1-й Г.Я. Михеева: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 7, 7/2, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
проезд Панфилова: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд Пугачева: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
проезд Суворова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Пугачева: 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243;
улица Садовая: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48А;
улица Совхозная: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 66, 68, 70;
улица Суворова: 165, 167, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Тепловозная;
улица Урожайная: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73.
Избирательный участок № 607
Центр избирательного участка: улица П. Лазутина, 212, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 42" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 8-го Марта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100;
улица Союзная: 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109;

Целинная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 93, 95, 96, 96А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
Восточная көшесі: 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25\1, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109;
Париж коммунасы көшесі: 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134,135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 159;
Н. Островский көшесі: 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
Украинская көшесі: 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165А, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
Мопровская көшесі: 161, 163, 165, 167, 167А, 171, 173, 173А, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Пугачев көшесі: 135, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 184, 186, 192, 195, 200, 202, 204, 206, 208, 212;
Клара Цеткин көшесі: 117, 119, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 152, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170;
Панфилов атындағы көше: 157, 159, 161, 165, 167, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 184, 188, 190, 192, 198, 200;
Суворов көшесі: 147, 149, 150, 152, 154, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 168, 170, 176, 180.
№ 608 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Н. Островский көшесі, 114А, "Ресей темір жолы" ашық акционерлік қоғамының Оңтүстік Орал темір жолы Петропавл бөлімшесінің филиалы – "Петропавл электрмен жабдықтау дистанциясы" құрылымдық бөлімшесінің ғимараты.
Шекарасы: Урожайный 1-ші қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Восточная көшесі: 6, 8;
Мичурин көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Н. Островский көшесі: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 147, 149, 153, 155, 157;
Садовый қысқа көшесі;
Садовый бұрылыс көшесі: 2, 3;
Украинская көшесі: 197, 218, 218/4, 218А, 220, 224, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 254А, 255, 256, 256А, 257, 258, 258А, 259, 259А, 260, 265;

улица Целинная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 93, 95, 96, 96А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
улица Восточная: 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109;
улица Парижской коммуны: 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134,135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 159;
улица Н. Островского: 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Украинская: 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165А, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
улица Мопровская: 161, 163, 165, 167, 167А, 171, 173, 173А, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Пугачева: 135, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 184, 186, 192, 195, 200, 202, 204, 206, 208, 212;
улица Клары Цеткин: 117, 119, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 152, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170;
улица имени Панфилова: 157, 159, 161, 165, 167, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 184, 188, 190, 192, 198, 200;
улица Суворова: 147, 149, 150, 152, 154, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 168, 170, 176, 180.
Избирательный участок № 608
Центр избирательного участка: улица Н. Островского, 114А, здание филиала открытого акционерного общества "Российские железные дороги" Петропавловского отделения "Южно-Уральской железной дороги" – структурное подразделение "Петропавловская дистанция электроснабжения".
Границы: 1-й проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Восточная: 6, 8;
улица Мичурина: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Н. Островского: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 147, 149, 153, 155, 157;
проезд Садовый;
переулок Садовый: 2, 3;
улица Украинская: 197, 218, 218/4, 218А, 220, 224, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 254А, 255, 256, 256А, 257, 258, 258А, 259, 259А, 260, 265;

Урожайная көшесі: 3, 5, 7, 8, 9;
Щорс көшесі: 5;
Садовая көшесі: 2, 4.
№ 609 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Панфилов атындағы көше, 256, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 27 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Г.Я. Михеев 1-ші қысқа көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148;
Суворов қысқа көшесі: 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66, 68, 70, 72;
Урожайный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 28, 30;
Суворов 1-ші қысқа көшесі;
Урожайный 1-ші қысқа көшесі: 3, 5, 7, 18, 20, 24, 26, 28;
Щорс 1-ші қысқа көшесі;
Урожайный 2-ші қысқа көшесі;
Щорс 2-ші қысқа көшесі;
Суворов 2-ші қысқа көшесі;
Асфальтная көшесі: 15, 17;
Петр Романович Зайцев атындағы көше;
Клара Цеткин көшесі: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 213, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
Ұшқыш-ғарышкер Кеңес Одағының Батыры Владимир Михайлович Комаров көшесі;
П. Лазутин көшесі: 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 264;
Михеев Г.Я. көшесі: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 144, 145;
Панфилов атындағы көше: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 260А, 261, 261/1, 261А, 261Б, 262, 263, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287/2, 287А, 289, 291;
Панфилов қысқа көшесі: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
Яков Степанович Побелянский атындағы көше: 3, 5, 9, 11, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45,46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 89;
Пугачев көшесі: 247, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 260А, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;

улица Урожайная: 3, 5, 7, 8, 9;
улица Щорса: 5;
улица Садовая: 2, 4.
Избирательный участок № 609
Центр избирательного участка: улица имени Панфилова, 256, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 27" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: проезд 1-й Г.Я. Михеева: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148;
проезд Суворова: 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66, 68, 70, 72;
проезд Урожайный: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 28, 30;
1-й проезд Суворова;
1-й проезд Урожайный: 3, 5, 7, 18, 20, 24, 26, 28;
1-й проезд Щорса;
2-й проезд Урожайный;
2-й проезд Щорса;
2-й проезд Суворова;
улица Асфальтная: 15, 17;
улица имени Зайцева Петра Романовича;
улица Клары Цеткин: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 213, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
улица летчика-космонавта Героя Советского Союза Комарова Владимира Михайловича;
улица П. Лазутина: 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 264;
улица Михеева Г.Я.: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 144, 145;
улица имени Панфилова: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 260А, 261, 261/1, 261А, 261Б, 262, 263, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287/2, 287А, 289, 291;
проезд Панфилова: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
улица имени Якова Степановича Побелянского: 3, 5, 9, 11, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 89;
улица Пугачева: 247, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 260А, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;

Пугачев қысқа көшесі: 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66;
Суворов көшесі: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 253, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276;
Урожайная көшесі: 1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
Гедеон Викторович Хорват атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
Щорс көшесі: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84;
2632 километр көшесі.
№ 610 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Панфилов атындағы көше, 256, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 27 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мичурин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Украинская көшесі: 191, 199, 201, 205, 207, 215, 219, 221, 223, 240, 246, 248, 250, 252;
Молодежная көшесі: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
Садовый бұрылыс көшесі: 5, 5А, 7;
З. Космодемьянская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14;
Урожайная көшесі: 2, 4, 11, 13, 17, 19;
Пугачев көшесі: 230, 236, 238, 240, 242, 244;
Урожайный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Яков Степанович Побелянский атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 15, 16, 16/2;
Асфальтная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А;
142 километр көшесі;
2629 километр көшесі.
№ 611 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Илья Залманов атындағы көше, 46/1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 25 жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Волочаевская көшесі: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
Кеңес Одағының Батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше: 3, 5, 11, 13, 14, 15,19, 19А, 25А, 27А, 29А;

проезд Пугачева: 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Суворова: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 253, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276;
улица Урожайная: 1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
улица имени Гедеона Викторовича Хорвата: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
улица Щорса: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84.
улица 2632 километр.
Избирательный участок № 610
Центр избирательного участка: улица имени Панфилова, 256, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 27" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Мичурина: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Украинская: 191, 199, 201, 205, 207, 215, 219, 221, 223, 240, 246, 248, 250, 252;
улица МолодҰжная: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
переулок Садовый: 5, 5А, 7;
улица З. Космодемьянской: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Урожайная: 2, 4, 11, 13, 17, 19;
улица Пугачева: 230, 236, 238, 240, 242, 244;
проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица имени Якова Степановича Побелянского: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 15, 16, 16/2;
улица Асфальтная: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А;
улица 142 километр;
улица 2629 километр.
Избирательный участок № 611
Центр избирательного участка: улица имени Ильи Залманова, 46/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Волочаевская: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 3, 5, 11, 13, 14, 15, 19, 19А, 25А, 27А, 29А;

Кеңес Одағының Батыры Ұшқыш-ғарышкер Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көшесі: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 6, 6А;
Досмұхамбетов Ә. көшесі: 4Б, 5, 15, 20, 24/1, 24А, 24В, 24Г, 26;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 2, 7, 7/1, 7А, 9, 11, 13, 15;
Илья Залманов атындағы көше: 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 67А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 133А, 135, 137, 139;
Илья Залманов атындағы 1-ші қысқа көше: 5, 22Б, 22В, 24, 26, 26А, 26В, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35А, 35Г, 36, 36/1, 37, 38, 38А, 40А, 42/1, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 47, 48, 48А, 49, 61, 65, 65А, 65Б, 67, 69, 71;
Илья Залманов атындағы 2-ші қысқа көше;
Ленинградская көшесі: 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
Халтурин көшесі: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
У. Громова көшесі: 2А, 2В, 3А, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10А, 11, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47.
№ 612 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Северная көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңес Одағының Батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше: 2, 4, 6, 6А;
Кеңес Одағының Батыры Ұшқыш-ғарышкер Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көше: 5, 7, 9, 23, 25;
Коммунальная көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24А;
Лесхоз кенті;
Матросов көшесі;
А. Невский көшесі;
Теплые кусты көшесі;
Теплые кусты көшесі – 144 километр;
Северная көшесі;
Радищев көшесі;
Темирязев көшесі;
У. Громова көшесі: 1, 11;
Уральская көшесі;
Уфимская көшесі: 5;
Тепловское лесничество көшесі.
№ 613 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: В.Б. Кошуков атындағы көше, 17, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай көшесі: 120, 120А;
Волочаевская көшесі: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 102Д, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;

улица имени летчика-космонавта Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 6, 6А;
улица Дусухамбетова А.: 4Б, 5, 15, 20, 24/1, 24А, 24В, 24Г, 26;
улица имени Искака Ибраева: 2, 7, 7/1, 7А, 9, 11, 13, 15;
улица имени Ильи Залманова: 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 67А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 133А, 135, 137, 139;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 5, 22Б, 22В, 24, 26, 26А, 26В, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35А, 35Г, 36, 36/1, 37, 38, 38А, 40А, 42/1, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 47, 48, 48А, 49, 61, 63, 65, 65А, 65Б, 67, 69, 71;
2-й проезд имени Ильи Залманова;
улица Ленинградская: 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
улица Халтурина: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
улица У. Громовой: 2А, 2В, 3А, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10А, 11, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47.
Избирательный участок № 612
Центр избирательного участка: улица Северная, 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 24" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 2, 4, 6, 6А;
улица имени летчика-космонавта Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 5, 7, 9, 23, 25;
улица Коммунальная: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24А;
поселок Лесхоз;
улица Матросова;
улица А. Невского;
улица Теплые кусты;
улица Теплые кусты – 144 километр;
улица Северная;
улица Радищева;
улица Темирязева;
улица У. Громовой: 1, 11;
улица Уральская;
улица Уфимская: 5;
улица Тепловское лесничество.
Избирательный участок № 613
Центр избирательного участка: улица имени В.Б. Кошукова, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Абая: 120, 120А;
улица Волочаевская: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 102Д, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;

В.Б. Кошуков атындағы көше: 18, 18А, 20, 24;
Ленинградская көшесі: 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
Московская көшесі:48, 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
Батыр Баян көшесі: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 58, 58А;
Плеханов көшесі;
Толстой көшесі: 24;
Фрунзе көшесі: 17, 21, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Халтурин көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
Юрий Медведев атындағы көше: 20, 31.
№ 614 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: В.Б. Кошуков атындағы көше, 17, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Илья Залманов атындағы көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Б, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
Алматы көшесі: 52, 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
Волочаевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75;
Гоголь көшесі: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 70, 72, 74, 80, 82;
Заводская көшесі: 4;
Астана көшесі: 35, 37;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 19, 21, 25, 23, 29, 31, 33, 36, 38;
Лесная көшесі: 1, 5, 5А, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 56, 58;
Некрасов көшесі: 30, 30А, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
Илья Залманов атындағы қысқа көше;
Илья Залманов атындағы 1-ші қысқа көше: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Некрасов қысқа көшесі;
И.С. Ружейников көшесі: И.С.: 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79;

улица имени В.Б. Кошукова: 18, 18А, 20, 24;
улица Ленинградская: 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
улица Московская: 48, 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
улица Батыр Баян: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 58, 58А;
улица Плеханова;
улица Толстого: 24;
улица Фрунзе: 17, 21, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
улица Халтурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
улица имени Юрия Медведева: 20, 31.
Избирательный участок № 614
Центр избирательного участка: улица имени В.Б. Кошукова, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Ильи Залманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Б, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Алматинская: 52, 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
улица Волочаевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75;
улица Гоголя: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 70, 72, 74, 80, 82;
улица Заводская: 4;
улица Астана: 35, 37;
улица имени В.Б. Кошукова: 19, 21, 25, 23, 29, 31, 33, 36, 38;
улица Лесная: 1, 5, 5А, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 56, 58;
улица Некрасова: 30, 30А, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
проезд имени Ильи Залманова;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
проезд Некрасова;
улица Ружейникова И.С.: 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79;

Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77;
Абай көшесі: 102, 108, 180/1, 110, 112;
Халтурин көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 56/1, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 78;
Чайковский көшесі: 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 48/1, 53, 56, 57, 62;
Юрий Медведев атындағы көше: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
№ 615 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Илья Залманов атындағы көше, 46/1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 25 жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Волочаевская көшесі: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119/3, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 119К, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
Гастелло атындағы көше;
Илья Залманов атындағы көше: 44, 44/1, 44А, 44Б, 44В, 44Д, 44Е, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 44М, 44Н, 46, 46А, 46Б, 52, 54, 69, 69А, 69Б, 69Г,69Д, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
Илья Залманов атындағы 1-ші қысқа көше: 29Д, 29Е, 29Ж, 41;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 8, 10, 12А, 17Б;
Досмұхамбетов Ә. көшесі: 11, 13, 17А, 19;
Ленинградская көшесі: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
Халтурин көшесі: 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 150А.
№ 616 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тоқсан би көшесі, 94, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 107, 113, 115, 117, 119, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
Тоқсан би көшесі: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
Алматы көшесі: 50;
Заводская көшесі: 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 28, 30, 32, 34;
Астана көшесі: 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 53, 55А, 63, 74;
Копай көшесі: 428, 432, 432Б, 433, 437, 437Д;
Лесная көшесі: 2, 4, 6, 6/1;

улица имени Каттая Кеншинбаева: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77;
улица Абая: 102, 108, 108/1, 110, 112;
улица Халтурина: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 56/1, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 78;
улица Чайковского: 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 48/1, 53, 56, 57, 62;
улица имени Юрия Медведева: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
Избирательный участок № 615
Центр избирательного участка: улица имени Ильи Залманова, 46/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Волочаевская: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119/3, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 119К, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
улица имени Гастелло;
улица имени Ильи Залманова: 44, 44/1, 44А, 44Б, 44В, 44Д, 44Е, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 44М, 44Н, 46, 46А, 46Б, 52, 54, 69, 69А, 69Б, 69Г, 69Д, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 29Д, 29Е, 29Ж, 41;
улица имени Искака Ибраева: 8, 10, 12А, 17Б;
улица Дусухамбетова А.: 11, 13, 17А, 19;
улица Ленинградская:122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
улица Халтурина: 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 150А.
Избирательный участок № 616
Центр избирательного участка: улица Токсан би, 94, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 314-й стрелковой дивизии: 107, 113, 115, 117, 119, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
улица Токсан би: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Алматинская: 50;
улица Заводская: 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 28, 30, 32, 34;
улица Астана: 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 53, 55А, 63, 74;
улица Копай: 428, 432, 432Б, 433, 437, 437Д;
улица Лесная: 2, 4, 6, 6/1;

Мұхтар Әуезов атындағы көше: 183, 189, 189Б, 191, 193, 193А, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 219, 219А, 225, 227, 239, 239А;
Некрасов көшесі: 34, 56;
Полевая көшесі;
И.С. Ружейников көшесі: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 22Б, 22В, 23, 25, 27.
№ 617 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тоқсан би көшесі, 94, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алматы көшесі: 28, 36, 38;
Астана көшесі: 50;
П. Васильев көшесі: 64А;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 167, 173;
И.С. Ружейников көшесі: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11;
Тоқсан би көшесі: 35;
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 158;
Чайковский көшесі: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
№ 618 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай көшесі, 100, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бірінші қалалық жалпы білім беретін IT-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 150;
Тоқсан би көшесі: 90;
Алматы көшесі: 39, 55;
Астана көшесі: 48;
П. Васильев көшесі: 105;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 161, 180;
Абай көшесі: 86, 88, 90, 94, 96, 98.
№ 619 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл атындағы көше, 196, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бірінші қалалық жалпы білім беретін IT-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алматы көшесі: 13, 20;
Жамбыл атындағы көше: 167, 169;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 182, 184, 200;
Парковая көшесі: 161, 161А,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185;
Абай көшесі: 80, 84;
Чайковский көшесі: 2А, 3, 5, 7, 9.
№ 620 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл атындағы көше, 173, "Солтүстік Қазақстан әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қазбек Байболов атындағы облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Заводская көшесі: 36;

улица имени Мухтара Ауэзова: 183, 189, 189Б, 191, 193, 193А, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 219, 219А, 225, 227, 239, 239А;
улица Некрасова: 34, 56;
улица Полевая;
улица Ружейникова И.С.: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 22Б, 22В, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 617
Центр избирательного участка: улица Токсан би, 94, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Алматинская: 28, 36, 38;
улица Астана: 50;
улица П. Васильева: 64А;
улица имени Мухтара Ауэзова: 167, 173;
улица Ружейникова И.С.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11;
улица Токсан би: 35;
улица 314-й стрелковой дивизии: 158;
улица Чайковского: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
Избирательный участок № 618
Центр избирательного участка: улица Абая, 100, здание коммунального государственного учреждения "Первый городской общеобразовательный IT-лицей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 314-й стрелковой дивизии: 150;
улица Токсан би: 90;
улица Алматинская: 39, 55;
улица Астана: 48;
улица П. Васильева: 105;
улица имени Мухтара Ауэзова: 161, 180;
улица Абая: 86, 88, 90, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 619
Центр избирательного участка: улица имени Жамбыла, 196, здание коммунального государственного учреждения "Первый городской общеобразовательный IT-лицей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Алматинская: 13, 20;
улица имени Жамбыла: 167, 169;
улица имени Мухтара Ауэзова: 182, 184, 200;
улица Парковая: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185;
улица Абая: 80, 84;
улица Чайковского: 2А, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 620
Центр избирательного участка: улица имени Жамбыла, 173, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа имени Казбека Байболова" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо–Казахстанской области".
Границы: улица Заводская: 36;

Копай көшесі: 25, 53, 54, 56, 58, 62, 63, 65, 65А, 73А, 74А, 76, 76А, 82,101, 102, 105, 105А, 110, 110А, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 190, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 207, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 234Б, 235, 235Г, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 264, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 302Б, 304, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 316, 316А, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 321Б, 322, 322А, 323, 324, 325, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 334А, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 342А, 343, 344, 345, 346, 347, 347А, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 359А, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 368А, 369, 373, 375, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 402, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 417, 418, 421, 423, 424, 424А, 424Б, 425, 426, 426А, 428, 429, 429А, 429Б, 430, 435, 438, 438/1, 438/2, 438А, 438Б, 439, 440, 441, 442, 446, 446А, 448, 452, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 474, 475, 477, 478, 480, 481, 481А, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 486А, 487, 488, 491, 491А, 491Б, 491В, 492, 492А, 493, 493А, 494, 495, 496, 498, 499, 501, 501А, 502, 503, 503А, 503В, 504, 505, 505А, 506, 506А, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 516А, 517, 518, 519, 521, 521А, 522, 522А, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 527А, 528, 528А, 528Б, 529, 530, 532, 535, 537, 540, 541, 543, 544, 544А, 545, 546, 547, 547А, 548, 548А, 549, 550, 550А, 550Г,550Е, 551, 551А, 551Б, 551В, 552, 552А, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 560, 560Д, 561, 561В, 562, 564, 565, 566, 567, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 576В, 577Б, 579, 579А, 580, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 610, 611, 611/1, 612, 612Б, 613, 613А, 614, 616, 617, 617А, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 670А, 671, 675, 675А, 678, 679, 681, 682, 697, 709;
Парковая көшесі: 187;
Жамбыл атындағы қысқа көше: 1/1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е, 4, 6;
Володаровский көшесі: 93.
№ 621 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алматы көшесі, 4, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Дарын" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Копай: 25, 53, 54, 56, 58, 62, 63, 65, 65А, 73А, 74А, 76, 76А, 82, 101, 102, 105, 105А, 110, 110А, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 190, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 207, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 234Б, 235, 235Г, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 264, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 302Б, 304, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 316, 316А, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 321Б, 322, 322А, 323, 324, 325, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 334А, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 342А, 343, 344, 345, 346, 347, 347А, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 359А, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 368А, 369, 373, 375, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 402, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 417, 418, 421, 423, 424, 424А, 424Б, 425, 426, 426А, 428, 429, 429А, 429Б, 430, 435, 438, 438/1, 438/2, 438А, 438Б, 439, 440, 441, 442, 446, 446А, 448, 452, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 474, 475, 477, 478, 480, 481, 481А, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 486А, 487, 488, 491, 491А, 491Б, 491В, 492, 492А, 493, 493А, 494, 495, 496, 498, 499, 501, 501А, 502, 503, 503А, 503В, 504, 505, 505А, 506, 506А, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 516А, 517, 518, 519, 521, 521А, 522, 522А, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 527А, 528, 528А, 528Б, 529, 530, 532, 535, 537, 540, 541, 543, 544, 544А, 545, 546, 547, 547А, 548, 548А, 549, 550, 550А, 550Г, 550Е, 551, 551А, 551Б, 551В, 552, 552А, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 560, 560Д, 561, 561В, 562, 564, 565, 566, 567, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 576В, 577Б, 579, 579А, 580, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 610, 611, 611/1, 612, 612Б, 613, 613А, 614, 616, 617, 617А, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 670А, 671, 675, 675А, 678, 679, 681, 682, 697, 709;
улица Парковая: 187;
проезд имени Жамбыла: 1/1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е, 4, 6;
улица Володаровского: 93.
Избирательный участок № 621
Центр избирательного участка: улица Алматинская, 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей "Дарын" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".

Шекарасы: Алматы көшесі: 4, 6, 8, 9, 11;
Амангелді көшесі: 167, 169;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 188, 193, 194, 194/1, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 221Б, 223, 225, 227;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 117, 119, 121, 123, 125;
Абай көшесі: 62, 64, 66, 68, 70.
№ 622 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 160, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 75, 77, 79, 81, 101, 103;
Володаровский көшесі: 94;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 200, 216, 224, 228, 230, 232, 236;
Казахстанская правда көшесі: 109, 111, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 135, 137, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190;
М. Жұмабаев көшесі: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
Крепостная көшесі: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 103, 106, 106Б, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
Крепостной қысқа көшесі.
№ 623 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай көшесі, 28, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мағжан Жұмабаев атындағы жоғарыколледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Володаровский көшесі: 47, 49, 49А, 51, 57, 75, 80, 82А;
М. Жұмабаев көшесі: 113, 115, 116, 117, 118, 136, 140, 142, 146, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 159Б;
Казахстанская правда көшесі: 118, 156, 164, 170;
Крепостная көшесі: 83, 85, 87;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 136, 138, 154;
Пионерская көшесі: 20;
Советская көшесі: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Абай көшесі: 30, 34, 40.
№ 624 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Интернациональная көшесі, 14, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Володаровский көшесі: 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 41, 44, 60;
М. Жұмабаев көшесі: 160, 166, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 190, 194, 200, 202, 204, 206, 214, 216, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
Баймұхамед Ізтөлин атындағы көше: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Границы: улица Алматинская: 4, 6, 8, 9, 11;
улица Амангельды: 167, 169;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 188, 193, 194, 194/1, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 221Б, 223, 225, 227;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 117, 119, 121, 123, 125;
улица Абая: 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 622
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 160, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-комплекс эстетического воспитания № 8" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Аягана Шажимбаева: 75, 77, 79, 81, 101, 103;
улица Володаровского: 94;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 200, 216, 224, 228, 230, 232, 236;
улица Казахстанской правды: 109, 111, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 135, 137, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190;
улица М.Жумабаева: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
улица Крепостная: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 103, 106, 106Б, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
проезд Крепостной.
Избирательный участок № 623
Центр избирательного участка: улица Абая, 28, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж имени Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Володаровского: 47, 49, 49А, 51, 57, 75, 80, 82А;
улица М.Жумабаева: 113, 115, 116, 117, 118, 136, 140, 142, 146, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 159Б;
улица Казахстанской правды: 118, 156, 164, 170;
улица Крепостная: 83, 85, 87;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 136, 138, 154;
улица Пионерская: 20;
улица Советская: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Абая: 30, 34, 40.
Избирательный участок № 624
Центр избирательного участка: улица Интернациональная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Володаровского: 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 41, 44, 60;
улица М. Жумабаева: 160, 166, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 190, 194, 200, 202, 204, 206, 214, 216, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Есіл көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 49, 51, 53, 57, 58, 59, 60, 60А, 63, 66, 67, 69, 70, 78, 80;
Комсомольская көшесі: 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Крепостная көшесі: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 67А, 68, 70, 72, 74, 77, 80, 82, 82/1, 84;
Пионерская көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10;
Пушкин көшесі: 93, 95, 96, 101, 101А, 103, 112, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 135, 137,138, 141, 143, 145, 146, 148, 149,150, 151, 152, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 4, 6, 7, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Советская көшесі: 54А, 58, 60, 62, 63, 64, 64Б, 65, 65А, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 114, 116, 118, 119, 120, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144/1, 145, 146, 147;
Абай көшесі: 2, 4, 16;
Чкалов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 23, 22, 24, 26, 34, 36, 40.
№ 625 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Казахстанская правда көшесі, 233, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Көп бейінді облыстық аурухана" перинаталдық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ватутин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
М. Жұмабаев көшесі: 235, 237, 239, 241, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 267/1, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 325, 327, 329;
М. Жұмабаев қысқа көшесі;
Баймұхамед Ізтөлин атындағы көше: 26, 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Есіл көшесі: 55, 57, 59, 61, 68, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Казахстанская правда көшесі: 199, 201, 211, 215, 221, 224, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 334/1, 334/2;

улица Ишимская: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица имени Аягана Шажимбаева: 49, 51, 53, 57, 58, 59, 60, 60А, 63, 66, 67, 69, 70, 78, 80;
улица Комсомольская: 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
улица Крепостная: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 67А, 68, 70, 72, 74, 77, 80, 82, 82/1, 84;
улица Пионерская: 3, 5, 7, 8, 9, 10;
улица Пушкина: 93, 95, 96, 101, 101А, 103, 112, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 135, 137,138, 141, 143, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195;
улица Сакена Сейфуллина: 4, 6, 7, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Советская: 54А, 58, 60, 62, 63, 64, 64Б, 65, 65А, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 114, 116, 118, 119, 120, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144/1, 145, 146, 147;
улица Абая: 2, 4, 16;
улица Чкалова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 34, 36, 40.
Избирательный участок № 625
Центр избирательного участка: улица Казахстанской правды, 233, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" перинатальный центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Ватутина: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
улица М. Жумабаева: 235, 237, 239, 241, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 267/1, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 325, 327, 329;
проезд М. Жумабаева;
улица имени Баймухамбета Зтулина: 26, 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Ишимская: 55, 57, 59, 61, 68, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Казахстанской правды: 199, 201, 211, 215, 221, 224, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 334/1, 334/2;

Комсомольская көшесі: 76, 80, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 94,95, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/1, 115;
Комсомольский қысқа көшесі;
Ватутин бұрылыс көшесі: 4, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20;
М. Жұмабаев бұрылыс көшесі;
Комсомольский бұрылыс көшесі;
Мир бұрылыс көшесі: 3, 5, 9, 9А, 9Б, 10, 10Б, 14, 20, 22, 24, 26А, 28;
Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көше: 4, 5, 6, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
Рижский қысқа көшесі: 28;
Первомайский бұрылыс көшесі;
Пушкин қысқа көшесі;
Пушкин бұрылыс көшесі;
Советский бұрылыс көшесі;
Пржевальский көшесі;
Пушкин көшесі: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 199, 199А, 201, 202, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 38, 40;
Советская көшесі:148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
Советский қысқа көшесі;
Чкалов көшесі: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58.
№ 626 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 160, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Первомайская көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7;
М. Жұмабаев көшесі: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 227А, 231;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 240, 260, 262, 264, 266;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
Казахстанская правда көшесі: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 195, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 232, 234, 236;
Чкалов көшесі: 29, 31, 33, 35;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше: 4, 6, 14;
Мир бұрылыс көшесі: 4, 4А.
№ 627 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл атындағы көше, 195, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының Сәбит Мұқанов атындағы мемлекеттік қазақ сазды-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Володаровский көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126Б;

улица Комсомольская: 76, 80, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/1, 115;
проезд Комсомольский;
переулок Ватутина: 4, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20;
переулок М. Жумабаева;
переулок Комсомольский;
переулок Мира: 3, 5, 9, 9А, 9Б, 10, 10Б, 14, 20, 22, 24, 26А, 28;
улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова: 4, 5, 6, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
проезд Рижский: 28;
переулок Первомайский;
проезд Пушкина;
переулок Пушкина;
переулок Советский;
улица Пржевальского;
улица Пушкина: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 199, 199А, 201, 202, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239;
улица Сакена Сейфуллина: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 38, 40;
улица Советская: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
проезд Советский;
улица Чкалова: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58.
Избирательный участок № 626
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 160, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-комплекс эстетического воспитания № 8" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 2-я Первомайская: 1, 1А, 3, 5, 7;
улица М. Жумабаева: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 227А, 231;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 240, 260, 262, 264, 266;
улица имени Аягана Шажимбаева: 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
улица Казахстанской правды: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 195, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 232, 234, 236;
улица Чкалова: 29, 31, 33, 35;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 4, 6, 14;
переулок Мира: 4, 4А.
Избирательный участок № 627
Центр избирательного участка: улица имени Жамбыла, 195, здание коммунального государственного казенного предприятия "Государственный казахский музыкально-драматический театр имени Сабита Муканова управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Володаровского: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126Б;

Жамбыл атындағы көше: 195, 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 262/2, 263, 264, 264/2, 270;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 239, 239А, 241, 241А, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 141/1, 142, 142А, 146, 148А;
Крепостная көшесі: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Новая көшесі: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 43/1, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Володарский атындағы қысқа көше: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 45, 47;
Жамбыл атындағы қысқа көше: 1, 2Б, 3, 5;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 144;
Чкалов қысқа көшесі;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
Чкалов көшесі: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
№ 628 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 195, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ғ. Мүсірепов көшесі: 3, 5, 5А, 7, 9, 9А, 9Б, 9В, 11, 11В, 13, 13А;
Жамбыл атындағы көше: 272, 272Б, 274;
М. Жұмабаев көшесі: 290, 331, 335, 337, 339;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 339;
Есіл көшесі: 71, 74, 75, 104, 106;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 185А, 187, 193, 238, 240, 242;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7;
2-ші Первомайская көшесі: 2, 4, 10, 14, 16.
№ 629 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл атындағы көше, 225, "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облысының филиалының ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Индустриальная көшесі;
Базарбаев көшесі;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 12, 14/1, 28, 32, 32А, 34, 34Б, 34В, 38, 52;
Жамбыл атындағы көше: 223, 276, 280, 284, 286, 288, 290;
Қызыл Ту көшесі;
Новая көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Индустриальный қысқа көшесі;
Строительная көшесі: 8.

улица имени Жамбыла: 195, 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 262/2, 263, 264, 264/2, 270;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 239, 239А, 241, 241А, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323;
улица имени Аягана Шажимбаева: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 141/1, 142, 142А, 146, 148А;
улица Крепостная: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Новая: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 43/1, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд имени Володарского: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 45, 47;
проезд имени Жамбыла: 1, 2Б, 3, 5;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 144;
проезд Чкалова;
улица Сакена Сейфуллина: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
улица Чкалова: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
Избирательный участок № 628
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 195, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Г. Мусрепова: 3, 5, 5А, 7, 9, 9А, 9Б, 9В, 11, 11В, 13, 13А;
улица имени Жамбыла: 272, 272Б, 274;
улица М. Жумабаева: 290, 331, 335, 337, 339;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 339;
улица Ишимская: 71, 74, 75, 104, 106;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 185А, 187, 193, 238, 240, 242;
улица Сакена Сейфуллина: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46;
улица имени Ч. Валиханова: 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7;
улица 2-я Первомайская: 2, 4, 10, 14, 16.
Избирательный участок № 629
Центр избирательного участка: улица имени Жамбыла, 225, здание филиала общественного объединения "Казахское общество слепых" Северо-Казахстанской области.
Границы: улица 2-я Индустриальная;
улица Базарбаева;
улица Г. Мусрепова: 12, 14/1, 28, 32, 32А, 34, 34Б, 34В, 38, 52;
улица имени Жамбыла: 223, 276, 280, 284, 286, 288, 290;
улица Кзыл-Тууская;
улица Новая: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
проезд Индустриальный;
улица Строительная: 8.

"Стриж" гараж кооперативі: 28, 36.
№ 630 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ярослав Гашек атындағы көше, 14, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "әл-Фараби" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл атындағы көше: 237, 241, 292, 294, 296, 298, 298А;
Новая көшесі: 83, 118А, 120, 122, 124;
Ярослав Гашек атындағы көше: 16, 17, 17А, 20А, 25, 26.
№ 631 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новая көшесі, 116, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ғ. Мүсірепов көшесі: 14, 16А, 18, 18А, 20;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 189, 191, 197, 199, 201, 203;
Новая көшесі: 108, 110, 112, 114;
Строительная көшесі: 6.
№ 632 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 262, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Жоғары құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Айыртау көшесі: 10;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 205, 207Б, 209, 211, 213, 254, 256А, 258;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 11;
Ярослав Гашек атындағы көше: 4А, 9, 11, 11А, 13.
№ 633 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новая көшесі, 116, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Айыртау көшесі: 13, 17;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 6, 8А, 10;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 244, 246, 248, 250, 250А, 250Б;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 634 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ш. Уәлиханов атындағы көше, 18, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Білім-Инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Айыртау көшесі: 1, 3, 4, 6, 8;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 2, 4, 4А;
Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көше: 29, 31, 33, 35, 37, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74;

Гаражный кооператив Стриж: 28, 36.
Избирательный участок № 630
Центр избирательного участка: улица имени Ярослава Гашека, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей "аль-Фараби" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Жамбыла: 237, 241, 292, 294, 296, 298, 298А;
улица Новая: 83, 118А, 120, 122, 124;
улица имени Ярослава Гашека: 16, 17, 17 А, 20А, 25, 26.
Избирательный участок № 631
Центр избирательного участка: улица Новая, 116, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Г. Мусрепова: 14, 16А, 18, 18А, 20;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 189, 191, 197, 199, 201, 203;
улица Новая: 108, 110, 112, 114;
улица Строительная: 6.
Избирательный участок № 632
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 262, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: улица Айыртауская: 10;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 205, 207Б, 209, 211, 213, 254, 256А, 258;
улица имени Ч. Валиханова: 11;
улица имени Ярослава Гашека: 4А, 9, 11, 11А, 13.
Избирательный участок № 633
Центр избирательного участка: улица Новая, 116, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Айыртауская: 13, 17;
улица Г. Мусрепова: 6, 8А, 10;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 244, 246, 248, 250, 250А, 250Б;
улица имени Ч. Валиханова: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 634
Центр избирательного участка: улица имени Ч. Валиханова, 18, здание коммунального государственного учреждения "Областной специализированный лицей-интернат "Білім-Инновация" для одаренных детей" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Айыртауская: 1, 3, 4, 6, 8;
улица Г. Мусрепова: 2, 4, 4А;
улица имени Тауфика Мухаммед-Рахимова: 29, 31, 33, 35, 37, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74;

Ш. Уәлиханов атындағы көше: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Ярослав Гашек атындағы көше: 1, 3, 3А, 5.
№ 635 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ярослав Гашек атындағы көше, 4, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Новаторная көшесі;
Кармелюк көшесі;
Кірпіш көшесі: 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18;
Набережная көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
Новаторная көшесі;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
И.П. Шухов көшесі: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ярослав Гашек атындағы көше: 2/4, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2К, 2Л, 4.
№ 636 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 262, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Жоғары құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 217, 219, 221, 223, 223А, 225, 227, 227А, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 15, 17, 19.
№ 637 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 272, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Набережная көшесі: 25, 25/2, 25/5, 25Б;
Хименко көшесі: 1, 2;
И.П. Шухов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А.
№ 638 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 272, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Набережная көшесі: 15, 19, 20, 22;
Хименко көшесі: 3, 5, 7, 9;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 48А;
И.П. Шухов көшесі: 2А, 2Б, 14, 16, 18;
Кірпіш көшесі: 22.
№ 639 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 274, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица имени Ч. Валиханова: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица имени Ярослава Гашека: 1, 3, 3А, 5.
Избирательный участок № 635
Центр избирательного участка: улица имени Ярослава Гашека, 4, здание коммунального государственного учреждения "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат колледж олимпийского резерва" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица 2-я Новаторная;
улица Кармелюка;
улица Кирпичная: 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Набережная: 1, 2, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Новаторная;
улица имени Ч. Валиханова: 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица И.П. Шухова: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица имени Ярослава Гашека: 2/4, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2К, 2Л, 4.
Избирательный участок № 636
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 262, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: улица Нұрсұлтан Назарбаев: 217, 219, 221, 223, 223А, 225, 227, 227А, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270;
улица имени Ч. Валиханова: 15, 17, 19.
Избирательный участок № 637
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 272, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 23" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Набережная: 25, 25/2, 25/5, 25Б;
улица Хименко: 1, 2;
улица И.П. Шухова: 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А.
Избирательный участок № 638
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 272, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 23" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области",
Границы: улица Набережная: 15, 19, 20, 22;
улица Хименко: 3, 5, 7, 9;
улица имени Ч. Валиханова: 48А;
улица И.П. Шухова: 2А, 2Б, 14, 16, 18;
улица Кирпичная: 22.
Избирательный участок № 639
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 274, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".

Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 276А, 276Б, 278, 280, 282, 286, 288, 288/3, 288А, 288В;
Хименко көшесі: 20;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 21, 23, 25, 27, 27А, 44, 46, 46А, 46В, 48, 48В.
№ 640 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Победа көшесі, 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңес Одағының төрт мәрте Батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 1, 3, 5, 5А, 5В, 5Г, 7, 7А;
Победа көшесі: 3, 3А, 4, 4Б, 4Г, 6, 8, 8А;
Хименко көшесі: 4, 6, 8.
№ 641 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Победа көшесі, 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңес Одағының төрт мәрте Батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 9, 11, 13;
Победа көшесі: 7, 14;
Хименко көшесі: 10, 10/1, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16/4.
№ 642 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: И.П. Шухов көшесі, 34, "Денсаулық" жеке коммерциялық емес мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Линия көшесі: 18, 25;
3-ші Линия көшесі: 1Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Жамбыл атындағы көше: 302;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 229, 231, 284, 284А, 327, 327А, 327Б, 339, 339А, 351;
И.П. Шухов көшесі: 29А, 30, 32, 32А, 34, 34А.
№ 643 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: И.П. Шухов көшесі, 42, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Кеңес Одағының төрт мәрте Батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 25, 26, 28, 30, 40, 42;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 290, 290/1, 292, 294.
№ 644 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: И.П. Шухов көшесі, 42, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 4-ші Линия көшесі: 23, 25;
Кеңес Одағының төрт мәрте Батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 32, 34, 36, 38;

Границы: улица Нұрсұлтан Назарбаев: 276А, 276Б, 278, 280, 282, 286, 288, 288/3, 288А, 288В;
улица Хименко: 20;
улица имени Ч. Валиханова: 21, 23, 25, 27, 27А, 44, 46, 46А, 46В, 48, 48В.
Избирательный участок № 640
Центр избирательного участка: улица Победы, 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 1, 3, 5, 5А, 5В, 5Г, 7, 7А;
улица Победы: 3, 3А, 4, 4Б, 4Г, 6, 8, 8А;
улица Хименко: 4, 6, 8.
Избирательный участок № 641
Центр избирательного участка: улица Победы, 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 9, 11, 13;
улица Победы: 7, 14;
улица Хименко: 10, 10/1, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16/4.
Избирательный участок № 642
Центр избирательного участка: улица И.П. Шухова, 34, здание частного некоммерческого учреждения "Денсаулық".
Границы: улица 2-я Линия: 18, 25;
улица 3-я Линия: 1Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица имени Жамбыла: 302;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 229, 231, 284, 284А, 327, 327А, 327Б, 339, 339А, 351;
улица И.П. Шухова: 29А, 30, 32, 32А, 34, 34А.
Избирательный участок № 643
Центр избирательного участка: улица И.П. Шухова, 42, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский высший медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 25, 26, 28, 30, 40, 42;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 290, 290/1, 292, 294.
Избирательный участок № 644
Центр избирательного участка: улица И.П. Шухова, 42, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский высший медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
Границы: улица 4-я Линия: 23, 25;
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 32, 34, 36, 38;

Нель Болатбаев көшесі: 2, 2А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36;
И.П. Шухов көшесі: 36, 38, 40, 42, 42А.
№ 645 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Н.А. Семашко көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Н.А. Семашко 1-ші қысқа көшесі: 2, 2А, 4;
Н.А. Семашко 2-ші қысқа көшесі: 3, 3А, 3Б, 5, 6, 6/1, 8, 8А, 8Б, 9, 9Б, 9В, 10А, 10В, 11, 11/1, 11А, 14, 15, 15А, 16, 17Б, 18А, 19, 19А, 21, 21Б, 23, 23А, 29, 39, 41, 43;
1-ші Линия көшесі: 1, 1А, 2, 3А, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
2-ші Линия көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
3-ші Линия көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 8А, 14, 16;
4-ші Линия көшесі: 1, 2;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2Л, 5А, 5Б, 5Д, 5Е, 5И, 5П, 5Н, 5Р, 5С;
Кеңес Одағының төрт мәрте Батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 14, 18, 20, 20А;
Н.А. Семашко көшесі: 1А, 1В, 1Г, 2Б, 3, 3/2, 3А, 3В, 3Г, 4, 5, 5В, 5Г, 5Д, 6, 8А, 9, 11, 11А, 11Б, 11В, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Д, 17Е, 18, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64.
№ 646 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Борки кенті, Студенческая көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан кәсіби-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жастық 1-ші қысқа көшесі;
Березовая көшесі;
Гүлзар шеңбері көшесі;
Көктем көшесі;
Саяжай көшесі;
Еріктілер көшесі;
Дружбы көшесі;
Лука Николаевич Дульский атындағы көше;
Лука Николаевич Дульский атындағы бұрылыс көше;
Заовражная көшесі: 1, 2/1, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3;
Жұлдыздар көшесі;
Зеленая көшесі;
Жасыл шеңбер көшесі;
Қазақстан көшесі;
Кленовая көшесі;
Лучистая көшесі;
Мечтателей көшесі;
Сергей Васильевич Новицкий атындағы көше;
Жаңа қоныс көшесі;
Прибрежная көшесі;
Прохладная көшесі;
Сәулет көшесі;
Романтиктер көшесі;
Садовое кольцо көшесі;
Петр Прокофьевич Сафронов атындағы көше;
Светлая көшесі;
Күн нұры көшесі;
Сосновая көшесі;
Студенческая көшесі;
Студенческий қысқа көшесі;
Тенистая көшесі;
Уютная көшесі;
Центральная көшесі;
Цветочная көшесі;
Энтузиасттар көшесі;
Солнечный шағын ауданы: 1/1, 1Г, 1Д, 2, 2/1, 3/1, 3А, 3Д, 4А, 5А, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 7А, 8, 8/1, 8А, 8Г, 9/3, 9А, 9Г, 10Б, 11/3, 11/5, 12В, 13А, 13Б, 14/2, 14Д, 15А, 15В, 16Г, 17, 17/2, 17В, 18/1, 18В, 18Г, 19, 20/1, 21, 22Б, 23, 24А, 28, 29, 32, 36Б, 37, 38Б, 39А, 44В, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 63, 67, 70, 73, 85, 89, 94, 95А, 96, 97, 99, 104, 108, 109, 114, 116, 117, 121, 125, 130, 135, 138, 139, 142, 154, 155, 162, 173, 187, 195, 197, 207, 209, 215, 221, 253, 259, 305, 309, 323, 326, 329, 333, 337, 346, 350, 351, 353, 356, 371, 381, 401, 406, 408, 419, 426, 427, 431, 433, 437, 441, 443, 446, 450, 452, 453, 457, 491, 503, 505, 506, 507, 508, 515, 516, 521, 522, 523, 524, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 575, 576, 577, 578, 579, 581, 582, 586, 587, 588, 589, 593, 594, 595, 596, 597, 600, 601, 602.
№ 647 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Евгений Брусиловский атындағы көше, 20, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Облыстық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты;
"Облыстық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, облыстық балалар ауруханасы.
№ 648 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мұхтар Әуезов атындағы көше, 133, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Көп бейінді облыстық аурухана" онкологиялық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Көп бейінді облыстық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, онкологиялық орталық.
№ 649 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Көп бейінді облыстық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, бірінші қалалық аурухана.
№ 650 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Интернациональная көшесі, 90, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп бейінді аурухана" тері-венерологиялық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Облыстық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, тері-венерологиялық орталық.
№ 651 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: П. Васильев көшесі, 123, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп бейінді аурухана" кардиологиялық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Облыстық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, кардиологиялық орталық.
№ 652 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көше, 27, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қалалық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Қалалық көп бейінді аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, қалалық көп бейінді аурухана.
№ 653 сайлау учаскесі

улица Неля Болатбаева: 2, 2А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36;
улица И.П. Шухова: 36, 38, 40, 42, 42А.
Избирательный участок № 645
Центр избирательного участка: улица Н.А. Семашко, 2, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: 1-й проезд Н.А. Семашко: 2, 2А, 4;
2-й проезд Н.А. Семашко: 3, 3А, 3Б, 5, 6, 6/1, 8, 8А, 8Б, 9, 9Б, 9В, 10А, 10В, 11, 11/1, 11А, 14, 15, 15А, 16, 18А, 17Б, 19, 19А, 21, 21Б, 23, 23А, 29, 39, 41, 43;
улица 1-я Линия: 1, 1А, 2, 3А, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
улица 2-я Линия: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица 3-я Линия: 1, 2, 4, 5, 6, 8А, 14, 16;
улица 4-я Линия: 1, 2;
улица имени Жалела Кизатова: 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2Л, 5А, 5Б, 5Д, 5Е, 5И, 5П, 5Н, 5Р, 5С;
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 14, 18, 20, 20А;
улица Н.А. Семашко: 1А, 1В, 1Г, 2Б, 3, 3/2, 3А, 3В, 3Г, 4, 5, 5В, 5Г, 5Д, 6, 8А, 9, 11, 11А, 11Б, 11В, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Д, 17Е, 18, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64.
Избирательный участок № 646
Центр избирательного участка: поселок Борки, улица Студенческая, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: 1-й проезд Жастық;
улица Березовая;
улица Бульварное кольцо;
улица Весенняя;
улица Дачная;
улица Добровольцев;
улица Дружбы;
улица имени Луки Николаевича Дульского;
переулок имени Луки Николаевича Дульского;
улица Заовражная: 1, 2/1, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3;
улица Звездная;
улица Зеленая;
улица Зеленое кольцо;
улица Казахстанская;
улица Кленовая;
улица Лучистая;
улица Мечтателей;
улица имени Сергея Васильевича Новицкого;
улица Новоселов;
улица Прибрежная;
улица Прохладная;
улица Радужная;
улица Романтиков;
улица Садовое кольцо;
улица имени Петра Прокофьевича Сафронова;
улица Светлая;
улица Солнечная;
улица Сосновая;
улица Студенческая;
проезд Студенческий;
улица Тенистая;
улица Уютная;
улица Центральная;
улица Цветочная;
улица Энтузиастов;
микрорайон Солнечный: 1/1, 1Г, 1Д, 2, 2/1, 3/1, 3А, 3Д, 4А, 5А, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 7А, 8, 8/1, 8А, 8Г, 9/3, 9А, 9Г, 10Б, 11/3, 11/5, 12В, 13А, 13Б, 14/2, 14Д, 15А, 15В, 16Г, 17, 17/2, 17В, 18/1, 18В, 18Г, 19, 20/1, 21, 22Б, 23, 24А, 28, 29, 32, 36Б, 37, 38Б, 39А, 44В, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 63, 67, 70, 73, 85, 89, 94, 95А, 96, 97, 99, 104, 108, 109, 114, 116, 117, 121, 125, 130, 135, 138, 139, 142, 154, 155, 162, 173, 187, 195, 197, 207, 209, 215, 221, 253, 259, 305, 309, 323, 326, 329, 333, 337, 346, 350, 351, 353, 356, 371, 381, 401, 406, 408, 419, 426, 427, 431, 433, 437, 441, 443, 446, 450, 452, 453, 457, 491, 503, 505, 506, 507, 508, 515, 516, 521, 522, 523, 524, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 575, 576, 577, 578, 579, 581, 582, 586, 587, 588, 589, 593, 594, 595, 596, 597, 600, 601, 602.
Избирательный участок № 647
Центр избирательного участка: улица имени Евгения Брусиловского, 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница";
здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница", областная детская больница.
Избирательный участок № 648
Центр избирательного участка: улица имени Мухтара Ауэзова, 133, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" онкологический центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница", онкологический центр.
Избирательный участок № 649
Центр избирательного участка: улица имени Каныша Сатпаева, 3, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница", первая городская больница.
Избирательный участок № 650
Центр избирательного участка: улица Интернациональная, 90, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" кожно-венерологический центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница", кожно-венерологический центр.
Избирательный участок № 651
Центр избирательного участка: улица П. Васильева, 123, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" кардиологический центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница", кардиологический центр.
Избирательный участок № 652
Центр избирательного участка: улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова, 27, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница", многопрофильная городская больница.
Избирательный участок № 653

Сайлау учаскесінің орталығы: 4-ші Линия көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны корпусының ғимараты, облыстық фтизиопульмонологиялық орталық.
№ 654 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ярослав Гашек атындағы көше, 18, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының "Орталық" Өңірлік қолбасшылық 6637 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының "Орталық" Өңірлік қолбасшылық 6637 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты Ярослав Гашек атындағы көше, 18.
№ 655 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жәлел Қизатов атындағы көше, 6, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Жәлел Қизатов атындағы көше, 6, оқу корпусының ғимараты.
№ 656 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: 1-ші Заречная көшесі, 98, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№66 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№66 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты 1-ші Заречная көшесі, 98.
№ 657 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Интернациональная көшесі, 26, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, № 5 оқу корпусының ғимараты.
Шекарасы: Бостандық көшесі: 2, 2А, 2Б, 2В, 4А, 6, 6А;
Баймұхамед Ізтөлин атындағы көше: 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Володаровский көшесі: 42;
С.Г. Гуденко көшесі;
Есіл көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 15, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Комсомольская көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40А, 40В, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 74;
Крепостная көшесі: 26, 28, 30, 32, 32А, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
Сакко және Ванцетти атындағы көше;

Центр избирательного участка: улица 4-я Линия, 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: здание корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии", областной фтизиопульмонологический центр.
Избирательный участок № 654
Центр избирательного участка: улица имени Ярослава Гашека, 18, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 6637 Регионального командования "Орталық" Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: здание корпуса республиканского государственного учреждения "Воинская часть 6637 Регионального командования "Орталық" Национальной гвардии Республики Казахстан" по улице имени Ярослава Гашека, 18.
Избирательный участок № 655
Центр избирательного участка: улица имени Жалела Кизатова, 6, здание республиканского государственного учреждения "Академия Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: здание учебного корпуса республиканского государственного учреждения "Академия Национальной гвардии Республики Казахстан" улица имени Жалела Кизатова, 6.
Избирательный участок № 656
Центр избирательного участка: улица 1-я Заречная, 98, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение № 66" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Границы: здание республиканского государственного учреждения "Учреждение № 66" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан улица 1-я Заречная, 98.
Избирательный участок № 657
Центр избирательного участка: улица Интернациональная, 26, здание учебного корпуса № 5 некоммерческого акционерного общества "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: улица Бостандыкская, 2, 2А, 2Б, 2В, 4А, 6, 6А;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Володаровского: 42;
улица Гуденко С.Г.;
улица Ишимская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица имени Аягана Шажимбаева: 15, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Комсомольская: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40А, 40В, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 74;
улица Крепостная: 26, 28, 30, 32, 32А, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
улица имени Сакко и Ванцетти;

Свободная көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Баймұхамед Ізтөлин атындағы қысқа көше: 2, 4, 6;
Рижский қысқа көшесі: 19, 21, 23, 26.
№ 658 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Юрий Медведев атындағы көше, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл машина жасау және көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 35, 36, 38, 40, 42;
Юрий Медведев атындағы көше: 3.
№ 659 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл атындағы көше, 177, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жеңіс" олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 231, 234;
Жамбыл атындағы көше: 177, 193А, 196А, 200, 202, 202А;
Володаровский көшесі: 77, 79, 126;
Пионерский қысқа көшесі.
№ 660 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Московская көшесі, 170, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Московский қысқа көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Батыр Баян көшесі: 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 200А, 201, 202, 203, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 261/2, 262, 263В, 264, 265, 265/1, 265А, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 297А, 298, 300, 301, 301А, 302;

улица Свободная: 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
проезд имени Баймухамеда Зтулина: 2, 4, 6;
проезд Рижский: 19, 21, 23, 26.
Избирательный участок № 658
Центр избирательного участка: улица имени Юрия Медведева, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Петропавловский колледж машиностроения и транспорта имени Байкена Ашимова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Каныша Сатпаева: 35, 36, 38, 40, 42;
улица имени Юрия Медведева: 3.
Избирательный участок № 659
Центр избирательного участка: ул. имени Жамбыла, 177, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва "Жеңіс" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Ибрая Алтынсарина: 231, 234;
улица имени Жамбыла: 177, 193А, 196А, 200, 202, 202А;
улица Володаровского: 77, 79, 126;
проезд Пионерский.
Избирательный участок № 660
Центр избирательного участка: улица Московская, 170, здание коммунального государственного учреждения "Школа-детский сад № 26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: проезд Московский: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Батыр Баян: 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 200А, 201, 202, 203, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 261/2, 262, 263В, 264, 265, 265/1, 265А, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 297А, 298, 300, 301, 301А, 302;

Воровский көшесі: 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 161/2, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
Дмитров көшесі;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 61, 61Б, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Калинин көшесі: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236;
Коммунальная көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Котовский көшесі: 14, 15;
Ленинградская көшесі: 111, 113, 115, 117, 119, 120А, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 129Б, 131, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
Московская көшесі: 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 246;
Тельман көшесі;

улица Воровского: 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 161/2, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
улица Дмитрова;
улица имени Каныша Сатпаева: 61, 61Б, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Калинина: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236;
улица Коммунальная: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Котовского: 14, 15;
улица Ленинградская: 111, 113, 115, 117, 119, 120А, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 129Б, 131, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица Московская: 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 246;
улица Тельмана;

Уфимская көшесі: 11, 13.
№ 661 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жәлел Қизатов атындағы көше, 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ""Лорд" дарынды балалар үшін мамандандырылған облыстық мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәлел Қизатов атындағы көше: 1, 3, 3/2, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3И, 3Л, 3М,3Н, 5, 7.
№ 662 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 327Г, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Абай атындағы мамандандырылған қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 341, 345, 347, 349;
4-ші Линия көшесі: 14, 14/1, 16, 20, 22, 24;
Нель Болатбаев көшесі: 4, 28Г, 28/2.
№ 663 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Нефтепроводная көшесі, 7, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету бойынша мамандандырылған бөлімінің ғимараты.
Шекарасы: 5-ші Сенная қысқа көшесі;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 1, 4А, 17, 17А, 21, 21А;
Қазбек Байболов атындағы көше: 67, 69, 71;
Нефтепроводная көшесі;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 291, 297В.
№ 665 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жәлел Қизатов атындағы көше, 7А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 3 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бірлік көшесі;
1-ші Кірпіш көшесі;
1-ші Линия көшесі: 1А;
2-ші Кірпіш көшесі;
3-ші Кірпіш көшесі;
3-ші Кірпіш қысқа көшесі;
4-ші Кірпіш көшесі;
4-ші Кірпіш қысқа көшесі;
Майская көшесі;
Юбилейный қысқа көшесі;
Н.А. Семашко 2-ші қысқа көшесі: 4, 7, 10, 11В, 13А, 17А, 17Е, 22, 27, 33, 35, 37;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 1И, 1К, 1Л, 1Н, 1Р, 1Т, 2, 2/11, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Н, 3З, 4, 4А, 4В, 5К, 6А, 6Л, 7/1, 8Н, 9, 9А, 9Б, 9Д, 10П, 11Р.
№ 666 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жұмабаев көшесі, 118, "Солтүстік Қазақстан облысы Полиция департаменті Петропавл қаласының Полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Солтүстік Қазақстан облысы Полиция департаменті Петропавл қаласының Полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жұмабаев көшесі, 118.
№ 667 сайлау учаскесі

улица Уфимская: 11, 13.
Избирательный участок № 661
Центр избирательного участка: улица имени Жалела Кизатова, 5, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная школа-лицей-интернат для одаренных детей "Лорд" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица имени Жалела Кизатова: 1, 3, 3/2, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3И, 3Л, 3М, 3Н, 5, 7.
Избирательный участок № 662
Центр избирательного участка: улица Нұрсұлтан Назарбаев, 327Г, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная Казахская школа-гимназия имени Абая" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Нұрсұлтан Назарбаев: 341, 345, 347, 349;
улица 4-я Линия: 14, 14/1, 16, 20, 22, 24;
улица Неля Болатбаева: 4, 28Г, 28/2.
Избирательный участок № 663
Центр избирательного участка: улица Нефтепроводная, 7, здание специализированного отдела по обслуживанию населения - филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области.
Границы: проезд 5-й Сенной;
улица имени Искака Ибраева: 1, 4А, 17, 17А, 21, 21А;
улица имени Казбека Байбулова: 67, 69, 71;
улица Нефтепроводная.
улица имени Мухтара Ауэзова: 291, 297В.
Избирательный участок № 665
Центр избирательного участка: улица имени Жалела Кизатова, 7А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Бірлік;
улица 1-я Кирпичная;
улица 1-я Линия: 1А;
улица 2-я Кирпичная;
улица 3-я Кирпичная;
3-й проезд Кирпичный;
улица 4-я Кирпичная;
4-й проезд Кирпичный;
улица Майская;
проезд Юбилейный;
2-й проезд Н.А. Семашко: 4, 7, 10, 11В, 13А, 17А, 17Е, 22, 27, 33, 35, 37;
улица имени Жалела Кизатова: 1И, 1К, 1Л, 1Н, 1Р, 1Т, 2, 2/11, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Н, 3З, 4, 4А, 4В, 5К, 6А, 6Л, 7/1, 8Н, 9, 9А, 9Б, 9Д, 10П, 11Р.
Избирательный участок № 666
Центр избирательного участка: улица Жумабаева, 118, здание государственного учреждения "Управление полиции города Петропавловска Департамента полиции Северо-Казахстанской области"
Границы: здание государственного учреждения "Управление полиции города Петропавловска Департамента полиции Северо-Казахстанской области" улица Жумабаева, 118.
Избирательный участок № 667

Сайлау учаскесінің орталығы: Горький көшесі, 52, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қожаберген Жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 2-ші Мир қысқа көшесі;
3-ші Мир қысқа көшесі;
Амангелді көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45,47, 49, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 87А;
М. Горький көшесі: 13, 20, 23, 24, 30, 31, 34, 35, 42, 46, 47, 49, 51А, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 87, 93, 95;
Жамбыл атындағы көше: 56, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 112, 126, 128, 132, 134;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 73, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89;
Крылов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше: 11, 13, 15, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
И. Порфирьев атындағы көше: 14, 16, 18, 20, 24, 30, 32, 34, 40;
Позолотин Т.С. көшесі: 1, 1А, 2, 3, 5, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, 46;
Қайсар Таштитов көшесі: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 38, 55;
Труд көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35.
№ 668 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Горький көшесі, 52, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қожаберген Жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді 1-ші қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Амангелді 2-ші қысқа көшесі: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Амангелді көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Дзержинский 1-ші қысқа көшесі;
Дзержинский 2-ші қысқа көшесі;
Борис Петров атындағы көше: 4, 5, 5А, 8, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 32;
М. Горький көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Жамбыл атындағы көше: 4, 4А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 40, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 50;

Центр избирательного участка: улица Горького 52, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 имени Кожабергена Жырау" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Границы: 2-й проезд Мира;
3-й проезд Мира;
улица Амангельды: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 87А;
улица М. Горького: 13, 20, 23, 24, 30, 31, 34, 35, 42, 46, 47, 49, 51А, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 87, 93, 95;
улица имени Жамбыла: 56, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 112, 126, 128, 132, 134;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 73, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89;
улица Крылова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица имени Аубакира Исмаилова: 11, 13, 15, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица имени И. Порфирьева: 14, 16, 18, 20, 24, 30, 32, 34, 40;
улица Позолотина Т.С.: 1, 1А, 2, 3, 5, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, 46;
улица Кайсара Таштитова: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 38, 55;
улица Труда: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35.
Избирательный участок №668
Центр избирательного участка: улица Горького 52, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 имени Кожабергена Жырау" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Границы: 1-й проезд Амангельды: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
2-й проезд Амангельды: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Амангельды: 1, 1А, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
1-й проезд Дзержинского;
2-й проезд Дзержинского;
улица имени Бориса Петрова: 4, 5, 5А, 8, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 32;
улица М. Горького: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица имени Жамбыла: 4, 4А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 40, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 50;

Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Кировский бұрылыс көшесі;
Крылов көшесі: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
И. Порфирьев атындағы көше: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29;
Перминовтар атындағы көше: 206, 208А, 210, 212, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 238, 240, 242, 246, 248, 250, 258, 264, 266;
"Водник-2" бақбаншылық серіктестігі, Кировский өтпе жолы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5.
№ 672 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Орман" шағын ауданы, Алтын дала көшесі, 9А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 28 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтілек көшесі;
Алмалы көшесі;
Алтын дала көшесі;
Ақбидай көшесі;
Баянды көшесі;
Болашақ көшесі;
Жайсан көшесі;
Жастық көшесі;
Көктөбе көшесі;
Қуат көшесі;
Наурыз көшесі;
Нұрлы жол көшесі;
Саяхат көшесі;
Таң шолпан көшесі;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 4Б, 4Г, 4И, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 13, 15, 15А, 16А, 17, 18, 18А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28;
Фазыл Кәрібжанов атындағы көше;
Орман шағын ауданы: 1, 17, 19, 34, 36, 40, 41, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Ғалым Малдыбаев атындағы көше;
Есләм Зікібаев атындағы көше;
Ынтымақ көшесі;
"Горизонт" бағбаншылық серіктестігі: 320;
"Динамо-1" бағбаншылық серіктестігі, 1-ші Линия көшесі: 5;
"Чайка" бағбаншылық серіктестігі, 1-ші көшесі: 104;
"Мотор" бағбаншылық серіктестігі: 202;
"Полуостров" бағбаншылық серіктестігі: 13.
№ 673 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қазбек Байбұлов атындағы көше, 67/1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Сенная көшесі;
1-ші Сенная көшесі;
2-ші Сенная қысқа көшесі;
2-ші Сенная көшесі;
3-ші Сенная көшесі;
4-ші Сенная көшесі;
Қазбек Байболов атындағы көше: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 17, 21, 25, 27, 51, 53, 55, 57, 59, 61;

улица имени Ибрая Алтынсарина: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
переулок Кировский;
улица Крылова: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица имени И. Порфирьева: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29;
улица имени Перминовых: 206, 208А, 210, 212, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 238, 240, 242, 246, 248, 250, 258, 264, 266;
Садоводческое товарищество "Водник-2", улица Кировский переезд: 1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 672
Центр избирательного участка: мкр. Орман улица Алтын дала, 9А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 28" коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Границы:
улица Ақтілек;
улица Алмалы;
улица Алтын дала;
улица Ақбидай;
улица Баянды;
улица Болашақ;
улица Жайсан;
улица Жастық;
улица Көктөбе;
улица Қуат;
улица Наурыз;
улица Нұрлы жол;
улица Саяхат;
улица Таң шолпан;
улица имени Жалела Кизатова: 4Б, 4Г, 4И, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 13, 15, 15А, 16А, 17, 18, 18А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28;
улица имени Фазыла Карибжанова;
микрорайон Орман: 1, 17, 19, 34, 36, 40, 41, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица имени Галыма Малдыбаева;
улица имени Есляма Зикибаева;
улица Ынтымақ;
Садоводческое товарищество "Горизонт": 320;
Садоводческое товарищество "Динамо-1", улица 1-я Линия: 5;
Садоводческое товарищество "Чайка", улица 1-я: 104.
Садоводческое товарищество "Мотор": 202
Садоводческое товарищество "Полуостров": 13
Избирательный участок № 673
Центр избирательного участка: улица имени Казбека Байбулова, 67/1, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
Границы: улица Сенная;
улица 1-я Сенная;
проезд 2-й Сенной;
улица 2-я Сенная;
улица 3-я Сенная;
улица 4-я Сенная;
улица имени Казбека Байбулова: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 51, 53, 55, 57, 59, 61;