Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 167/48 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 189/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 мамырда № 6360 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 167/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6194 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгертістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"6085443" сандары "6152837" сандармен ауыстырылсын;
"589948" сандары "571948" сандармен ауыстырылсын;
"8802" сандары "8810" сандармен ауыстырылсын;
"5484967" сандары "5570353" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "6085443" сандары "6172806" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-66950" сандары "-86919" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "66950" сандары "86919" сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. Шарбақты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бағдарламалар бойынша облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2351 мың теңге көлемінде көп балалы және табысы аз отбасылардың мектепке дейінгі ұйымдарында балаларды тегін тамақпен қамтамасыз етуге белгіленсін";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Маринко
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 4 мамырдағы
№ 189/55 шешіміне
1-қосымша
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 167/48 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен жане толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений и дополнения в решение Щербактинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 167/48 "О Щербактинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 4 мая 2019 года № 189/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 мая 2019 года № 6360. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 167/48 "О Щербактинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6194, опубликованное 9 января 2019 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6085443" заменить цифрами "6152837";
цифры "589948" заменить цифрами "571948";
цифры "8802" заменить цифрами "8810";
цифры "5484967" заменить цифрами "5570353";
в подпункте 2) цифры "6085443" заменить цифрами "6172806";
в подпункте 5) цифры "- 66950" заменить цифрами "- 86919";
в подпункте 6) цифры "66950" заменить цифрами "86919";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Установить объемы целевых текущих трансфертов из областного бюджета, передаваемых по районным программам бюджету Шарбактинского сельского округа в общей сумме 2351 тысяча тенге на обеспечение бесплатным питанием детей из многодетных и малообеспеченных семей в дошкольных организациях";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Л. Маринко
Секретарь районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 4 мая 2019 года № 189/55
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 167/48
Районный бюджет на 2019 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

18485
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18485
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10615
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7350
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
21951
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21951
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21951
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17133
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17133
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17133
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15636
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1050
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
447
12
Көлік және коммуникация
561287
1
Автомобиль көлігі
557345
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9051
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9051
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
548294
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
395
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
85739
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1000
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
461160
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3942
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3942
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3942
13
Басқалар
14418
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
252
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі

18485
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18485
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10615
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7350
007
Капитальные расходы государственного органа
520
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21951
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21951
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21951
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17133
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17133
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17133
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15636
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1050
015
Капитальные расходы государственного органа
447
12
Транспорт и коммуникации
561287
1
Автомобильный транспорт
557345
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9051
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
9051
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
548294
022
Развитие транспортной инфраструктуры
395
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
85739
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1000
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
461160
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3942
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3942
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3942
13
Прочие
14418
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
252
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Александровского сельского округа
Аппарат акима Галкинского сельского округа
Аппарат акима Орловского сельского округа
Аппарат акима Жылы-Булакского сельского округа
Аппарат акима Сосновского сельского округа
Аппарат акима Шалдайского сельского округа

022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1
2
3
4
5
Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту

022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Александровского сельского округа
Аппарат акима Галкинского сельского округа
Аппарат акима Орловского сельского округа
Аппарат акима Сосновского сельского округа
Аппарат акима Шалдайского сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Аппарат акима Галкинскогосельского округа
Аппарат акима Жылы-Булакскогосельского округа
Аппарат акима Сосновскогосельского округа
Аппарат акима Шалдайскогосельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Аппарат акима Александровского сельского округа
Аппарат акима Галкинского сельского округа
Аппарат акима Орловского сельского округа
Аппарат акима Жылы-Булакскогосельского округа
Аппарат акима Сосновского сельского округа
Аппарат акима Шалдайского сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов