Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Май ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 49/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 6269 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2025 жылғы 29 мамырдағы № 128/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 29.05.2025 № 128/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 05.07.2019 № 177/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Май ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданының жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қараудың негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Т. Сарин
Май ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "26" ақпандағы
№ 49/2 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде
Май ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 05.07.2019 № 177/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Майскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 26 февраля 2019 года № 49/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 марта 2019 года № 6269. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 29 мая 2025 года № 128/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 29.05.2025 № 128/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование - в редакции постановления акимата Майского района Павлодарской области от 05.07.2019 № 177/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3 пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Майскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Т. Сарин
Приложение
к постановлению акимата
Майского района от "26"
февраля 2019 года № 49/2
Схема пастбищеоборотов по Майскому району
на основании геоботанического обследования пастбищ
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Майского района Павлодарской области от 05.07.2019 № 177/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).