Баянауыл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы.
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 154/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6335 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 19.03.2024 № 46/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Баянауыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 19.03.2024 № 46/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды – Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 19.03.2024 № 46/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Баянауыл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы "Баянауыл ауданында бесінші сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіт баспа материалдары ілінетін орындардың және кандидаттардың сайлаушылармен кездесетін орындарының тізбесі туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 12-5-95 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы аудандық "Баянтау" газетінде жарияланған) № 266/12 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы К. К. Абылгазинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі О. Каиргельдинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Баянауыл ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Т. Қалышпеков
2019 жылғы "3" мамыр
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 154/5 қаулысына
1-қосымшасы
Баянауыл ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Баянаульского района.
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 3 мая 2019 года № 154/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2019 года № 6335.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Баянаульского района Павлодарской области от 19.03.2024 № 46/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Баянаульского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Баянаульского района Павлодарской области от 19.03.2024 № 46/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 19.03.2024 № 46/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Баянаульского района от 01 декабря 2011 года № 266/12 "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и в депутаты маслихатов Республики Казахстан пятого созыва помещений для встреч с избирателями Баянаульского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2011 года 15 декабря за № 12-5-95, опубликовано в районной газете "Баянтау" от 22 декабря 2011 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абылгазина К. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района О. Каиргельдинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Баянаульской районной
территориальной избирательной комиссии Т. Калышпеков
"3" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Баянаульского района
от "3" мая 2019 года № 154/5
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Баянаульского района

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 29.06.2026 № 147/06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Елді мекен атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
2
3
Баянауыл ауылдық округі
1
Баянауыл ауылы
Мұса Шорманов көшесі, 2, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Ш. Айманов атындағы жалпы орта білім беру мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Баянаульского района Павлодарской области от 29.06.2026 № 147/06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
Баянаульский сельский округ
1
село Баянаул
Улица Муса Шорманова, 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-интернат имени Ш.Айманова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области

Әбікен Бектұров көшесі, 1А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Шапық Шөкин атындағы № 2 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі, 89, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Зейтін Ақышев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі, 30 А, орталық Әмбебап дүкенінің жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі, 13,"Баяшка" дүкенінің жанында
Ферингер көшесі, 14, "Bayanaul Arena" ғимаратының
жанында
2
Шонай ауылы
Нағым Солтаналин көшесі, 42, "Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи пракі" Республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
Майқайың кенті
3
Майқайың кенті
Жамбыл Жабаев көшесі, 74А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Мұхтар Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Василий Христенко көшесі, 21, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "№ 2 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Астана көшесі, 52Г, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Майқайың балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
Астана көшесі, 31, Майқайың кенті әкімі аппаратының "Кенші мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
Астана көшесі, 53, "Саяхат" дүкенінің жанында
Гоголя көшесі, 17, "Камила" дүкенінің жанында
Абдықалыков көшесі, 13Д, "Майкаинзолото" акционерлік қоғамының әкімшілік ғимаратының алдында
Абдықалыков көшесі, 13А, "Майкаинзолото" акционерлік қоғамының жер асты (шахта) ғимаратының жанында
Абдықалыков көшесі 13В, "Майкаинзолото" акционерлік қоғамы фабрикасы ғимаратының жанында
4
Үшқұлын ауылы
Үшқұлын көшесі, 19, Майқайың кенті әкімі аппаратының "Кенші мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Үшқұлын ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
5
Майкөбе ауылы
Жұмат Шанин көшесі, 4А, Майқайың кенті әкімі аппаратының "Кенші мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Майкөбе ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
6
Шөптікөл ауылы
Жаяу Мұса көшесі, 21, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаурашылық жүргізу құқығындағы "Баянауыл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Шөптікөл ауылының медициналық пункті ғимаратының жанында
7
Сұлужон ауылы
Бөгенбай Батыр көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Сұлужон жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Ақсан ауылдық округі
8
Ақсан ауылы
Әбікен Бектұров көшесі, 7, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Ақсан ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
9
Қаражар ауылы
Әлкей Марғұлан көшесі, 5, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қаражар ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында

Улица Абикена Бектурова, 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Шапыка Шокина" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Каныша Сатпаева, 89, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Зейтына Акишева" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Каныша Сатпаева, 30 А, возле магазина центральный универмаг
Улица Каныша Сатпаева, 13, возле магазина "Баяшка"
Улица Ферингера, 14, возле здания "Bayanau lArena"
2
село Шонай
Улица Нагыма Солтаналина, 42, возле здания Республиканского государственного учреждения "Баянаульский государственный национальный природный парк"
поселок Майкаин
3
поселок Майкаин
Улица Джамбула Жабаева, 74А, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Мухтара Ауэзова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Василий Христенко, 21, возле здания коммунального государственного учреждения "Майкаинская средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Астана, 52Г, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Майкаинская детская школа искусств" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Астана, 31, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр Кенши" Аппарат акима поселка Майкаин
Улица Астана, 53, возле магазина "Саяхат"
Улица Гоголя, 17А, возле магазина "Камила"
Улица Абдыкалыкова, 13Д, возле административного здания акционерного общество "Майкаинзолото"
Улица Абдыкалыкова, 13А, возле здания подземной шахты акционерного общество "Майкаинзолото"
Улица Абдыкалыкова, 13В, возле здания фабрики акционерного общество "Майкаинзолото"
4
село Ушкулун
Улица Ушкулун, 19, возле здания сельского клуба села Ушкулун государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр Кенши" Аппарат акима поселка Майкаин
5
село Майкубе
Улица Жумат Шанина, 4А, возле здания сельского клуба села Майкубе государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр Кенши" Аппарат акима поселка Майкаин
6
село Шоптыколь
Улица Жаяу Мусы, 21, возле здания медицинского пункта села Шоптыколь коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Баянаульская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области
7
село Сулужон
Улица Богенбая Батыра, 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Служонская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Аксанский сельский округ
8
село Аксан
Улица Абикена Бектурова, 7, возле здания сельского дома культуры села Аксан государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
9
село Каражар
Улица Алкея Маргулана, 5, возле здания сельского клуба села Каражар государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"

Әлкей Марғұлан көшесі, 13/1, Қаражар ауылдық кітапханасы ғимаратының жанында
10
Жалғызқайың ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесі, 9, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Жалғызқайың ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Құндыкөл ауылдық округі
11
Құндыкөл ауылы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 10, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Құндыкөл ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі 26, "Айдабол" дүкенінің жанында
12
Егіндібұлақ ауылы
Мұхтар Ауезов көшесі, 7/1, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Егіндібұлақ ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
13
Біржанкөл ауылы
Біржанкөл көшесі, 2А, "Баянауыл ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Біржанкөл ауылындағы тұрғын емес ғимаратының жанында
Сәтбаев ауылдық округі
14
Мұса Шорман ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесі, 27, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Мұса Шорман ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
15
Қаныш Сәтбаев ауылы
Рахымжан Қошқарбаев көшесі, 10, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қаныш Сәтбаев ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі, 10, Асхана ғимаратының жанында
16
Көкдомбақ ауылы
Ақши көшесі, 1А, кешенді блок модуль ғимаратының жанында
Ұзынбұлақ ауылдық округі
17
Ұзынбұлақ ауылы
Мұхтар Ауезов көшесі, 2, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Е.Бекмаханов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Есентай Ерботин көшесі, 8, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Ұзынбұлақ ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
18
Ақши ауылы
Орталық көшесі, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Ақши жалпы негізгі білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қызылтас көшесі, 23, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Ақши ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Жанажол ауылдық округі
19
Мәшһүр Жүсіп ауылы
Ермұхан Бекмаханов көшесі, 13, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Машһүр Жүсіп Көпеев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Әміре Айтбакин көшесі, 4, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Машһүр Жүсіп ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
20
Бүркітті ауылы
Төлеубеков көшесі, 1А, кешенді блок модуль ғимаратының жанында
Қаратомар ауылдық округі
21
Қаратомар ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесі, 2, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Жайма жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі, 4, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қаратомар ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
22
Белағаш ауылы
Белағаш көшесі, 17, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаурашылық жүргізу құқығындағы "Баянауыл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Белағаш ауылының медициналық пункті ғимаратының жанында
Күркелі ауылдық округі
23
Жұмат Шанин ауылы
Қошке Кеменгеров көшесі, 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "К.Кеменгеров атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жаяу Мұса көшесі, 2, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Жұмат Шанин ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
24
Жарылғап ауылы
Бірлік көшесі, 20, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Біріншімай жалпы бастауыш білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Шоманкөл ауылы
Садық Сапабеков көшесі, 17, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Шоманкөл жалпы бастауыш білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Қойтас ауылы
Қойтас көшесі, 1А, кешенді блок модуль ғимаратының жанында
Жаңатілек ауылдық округі
27
Жаңатілек ауылы
Бақыт Хайдаров көшесі, 4, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Жаңатілек ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Бақыт Хайдаров көшесі, 10, Фелдшерлік амбулаториялық пункті ғимаратының жанында
28
Мұрынтал ауылы
Шон би көшесі, 11, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Бахыт Хайдаров атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мұрынтал бастауыш мектебі ғимаратының жанында
Қызылтау ауылдық округі
29
Жүсіпбек Аймауытов ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесі, 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Ж.Аймауытов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қаныш Сәтбаев көшесі, 7, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Жүсіпбек Аймауытов ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
30
Лекер ауылы
Жаяу Мұса көшесі, 2, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Лекер ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
31
Ақши ауылы
Қайырбек Баженеев көшесі, 2, "Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі теңгеріміндегі Ақши бастауыш мектебі ғимаратының жанында
Торайғыр ауылдық округі
32
Торайғыр ауылы
Шон би көшесі, 3, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Торайғыр ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі, 23, "Айдабол" дүкенінің жанында
33
Қызылшілік ауылы
Орта ауыл көшесі, 38, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "С.Торайғыров атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балауса" шағын орталығы ғимаратының жанында
34
Александровка ауылы
Жана ауыл көшесі, 4, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаурашылық жүргізу құқығындағы "Баянауыл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Александровка ауылының медициналық пункті ғимаратының жанында
Бірлік ауылдық округі
35
Бірлік ауылы
Абай көшесі, 1, "Баянауыл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің С.Торайғыров атындағы мәдени сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Бірлік ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Бөгенбай батыр көшесі, 2а, "Айсұлтан" дүкенінің жанында
36
Ақмектеп ауылы

Улица Алкея Маргулана, 13/1, возле здания сельской библиотеки села Каражар
10
село Жалгызкаин
Улица Қаныша Сатпаева, 9, возле здания сельского клуба села Жалгызкаин государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Кундыкольский сельский округ
11
село Кундыколь
Улица Машһур Жусупа, 10, возле здания сельского дома культуры села Кундыколь государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Улица Қаныш Сәтбаев, 26, возле магазина "Айдабол"
12
село Егиндыбулак
Улица Мухтар Ауезова, 7/1, возле здания сельского клуба села Егиндыбулак государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
13
село Биржанколь
Улица Биржанколь, 2А, возле нежилого здания в селе Биржанколь государственного учреждения "Отдел экономики и финансов Баянаульского района"
Сатпаевский сельский округ
14
село Муса Шорман
Улица Қаныша Сатпаева, 27, возле здания сельского клуба села Муса Шорман государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
15
село Каныш Сатпаева
Улица Рахымжан Кошкарбаева, 10, возле здания сельского дома культура села Каныш Сатпаева государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Улица Қаныша Сатпаева, 10, возле здания Асхана
16
село Кокдомбак
Улица Ақши, 1А, возле здания комплексного блок модуля
Узунбулакский сельский округ
17
село Узынбулак
Улица Мухтар Ауезова, 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Е.Бекмаханова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Есентая Ерботина, 8, возле здания сельского дома культуры села Узынбулак государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
18
село Акши
Улица Орталык, 4, возле здания коммунального государственного учреждения "Акшийская основная общеобразовательная школа" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Кызылтас, 23, возле здания сельского клуба села Акши государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Жанажольский сельский округ
19
село МашһурЖусуп
Улица Ермухана Бекмаханова, 13, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени МашһурЖусупКопеева" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Әмире Айтбакина, 4, возле здания сельского дома культуры села МашһурЖусупа государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
20
село Буркутты
Улица Толеубекова, 1А, возле здания комплексного блок модуля
Каратомарский сельский округ
21
село Каратомар
Улица Каныша Сатпаева, 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Жайминская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Каныша Сатпаев, 4, возле здания сельского дома культуры села Каратомар государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
22
село Белагаш
Улица Белагаш, 17, возле здания медицинского пункта села Белагаш коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Баянаульская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области
Куркелинский сельский округ
23
село Жумат Шанина
Улица Кошке Кеменгерова, 10, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Кеменгерова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Жаяу Мусы, 2, возле здания сельского дома культуры села ЖуматШанина государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
24
село Жарылгап
Улица Бирлик, 20, возле здания коммунального государственного учреждения "Первомайская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
25
село Шоманколь
Улица Садык Сапабекова, 17, возле здания коммунального государственного учреждения "Шоманкольская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
26
село Койтас
Улица Койтас, 1А, возле здания комплексного блок модуля
Жанатлекский сельский округ
27
село Жанатлек
Улица Бакыт Хайдарова, 4, возле здания сельского дома культуры села Жанатлек государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Улица Бакыт Хайдарова, 10, возле здания фелдшерского амбулаторного пункта
28
село Мурынтал
Улица Шон би, 11, возле здания начальной школы села Мурынтал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Бахыт Хайдарова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Кызылтауский сельский округ
29
село Жусупбек Аймаутова
Улица Каныша Сатпаева, 9, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ж.Аймаутова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
Улица Қаныша Сатпаева, 7, возле здания сельского дома культуры села Жусупбек Аймаутова государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
30
село Лекер
Улица Жаяу Мусы, 2, возле здания сельского клуба села Лекер государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
31
село Акши
Улица Кайырбек Баженеева, 2, возле здания начальной школы в селе Акши государственного учреждения "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа"
Торайгырский сельский округ
32
село Торайгыр
Улица Шон би, 3, возле здания сельского дома культуры села Торайгыр государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Улица Султанмахмут Торайгырова, 23, возле магазина "Айдабол"
33
село Кызылшилик
Улица Орталықауыл, 38, возле здания мини центр "Балауса" коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Торайгырова" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
34
село Александровка
Улица Жана ауыл, 4, возле здания медицинского пункта села Алесандровка коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Баянаульская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области
Бирликский сельский округ
35
село Бирлик
Улица Абая, 1, возле здания сельского дома культуры села Бирлик государственного коммунального казенного предприятия "Культурно – досуговый центр имени С.Торайғырова, отдела внутренней политики, культуры и развития языков Баянаульского района"
Улица Богенбай Батыра, 2А, возле магазина "Айсұлтан"
36
село Акмектеп

Жаяу Мұса көшесі, 13/2, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаурашылық жүргізу құқығындағы "Баянауыл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Ақмектеп ауылының медициналық пункті ғимаратының жанында
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 154/5 қаулысына
2-қосымшасы
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуді өткізу жайлары
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды – Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 19.03.2024 № 46/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Улица Жаяу Мусы, 13/2, возле здания медицинского пункта села Акмектеп коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Баянаульская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области
Приложение 2
к постановлению акимата
Баянаульского района
от "3" мая 2019 года № 154/5
Помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 19.03.2024 № 46/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).