2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 455/62 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6691 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 757 482 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 219 мың теңге;
трансферттер түсімі – 743 712 мың теңге;
2) шығындар – 761 710 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 228 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 03.11.2020 № 529/71 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 338 385 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 858 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329 313 мың теңге;
2) шығындар – 341 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 054 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 03.11.2020 № 529/71 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 341 102 мың теңге, соның ішінде:

О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 455/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2019 года № 6691. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государсвенном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 757 482 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 551 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 219 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 743 712 тысяч тенге;
2) затраты – 761 710 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 228 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 03.11.2020 № 529/71 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 338 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 858 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 214 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 329 313 тысяч тенге;
2) затраты – 341 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 054 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 054 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 03.11.2020 № 529/71 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 341 102 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 10 984 мың теңге;
трансферттер түсімі –330 118 мың теңге;
2) шығындар – 345 274 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 172 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 03.11.2020 № 529/71 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. . 2020 – 2022 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 246 869 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
трансферттер түсімі – 241 658 мың теңге;
2) шығындар – 250 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 321 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 03.11.2020 № 529/71 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 608 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148 606 мың теңге;
2) шығындар – 149 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 03.11.2020 № 529/71 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2020 жылға арналған бюджетінде Павлодар қалалық бюджетінен берілетін субвенциялардың жалпы 829 468 мың теңге сомасында көлемі ескерілсін:
Ленин кенті – 270 098 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі – 196 388 мың теңге;
Павлодар ауылы – 176 191 мың теңге;
Жетекші ауылы – 84 281 мың теңге;
Мойылды ауылы – 102 510 мың теңге.

налоговые поступления – 10 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 330 118 тысяч тенге;
2) затраты – 345 274 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 172 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 03.11.2020 № 529/71 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 246 869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 241 658 тысяч тенге;
2) затраты – 250 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 321 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 03.11.2020 № 529/71 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 606 тысяч тенге;
2) затраты – 149 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 03.11.2020 № 529/71 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть в бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2020 год объем субвенции, передаваемой из Павлодарского городского бюджета в общей сумме 829 468 тысяч тенге:
поселок Ленинский –270 098 тысяч тенге;
Кенжекольский сельский округ – 196 388 тысяч тенге;
село Павлодарское – 176 191 тысяча тенге;
село Жетекши – 84 281 тысяча тенге;
село Мойылды – 102 510 тысяч тенге.

7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы В. Пряхин
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 455/62 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ленин кентінің
бюджеті (өзгерістермен)

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии
Павлодарского городского маслихата В. Пряхин
Секретарь Павлодарского городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 27 декабря 2019 года
№ 455/62
Бюджет поселка Ленинский на 2020 год
(с изменениями)