2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 442/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 6684 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 927 368 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 75 027 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 958 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 094 716 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 645 347 мың теңге;
2) шығындар – 124 262 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 600 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 828 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 228 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 512 013 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 512 013 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 855 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 855 087 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жана редакцияда – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 539/72 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде облыстық бюджетке 45 547 712 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджетінде кенттің, ауылдық округтің және кейбір ауылдардың бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін субвенциялардың көлемдері көзделсін, соның ішінде:
2020 жылға жалпы 829 468 мың теңге сомасында:
Павлодар ауылы –
176 191 мың теңге;
Жетекші ауылы –
84 281 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі –
196 388 мың теңге;
Мойылды ауылы –
102 510 мың теңге;
Ленин кенті –
270 098 мың теңге.
2021 жылға жалпы 755 352 мың теңге сомасында:
Павлодар ауылы –
161 331 мың теңге;
Жетекші ауылы –
72 633 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі –
175 646 мың теңге;
Мойылды ауылы –

О Павлодарском городском бюджете на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 25 декабря 2019 года № 442/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2019 года № 6684. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 927 368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 75 027 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 958 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 094 716 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 645 347 тысяч тенге;
2) затраты – 124 262 842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 600 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 828 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 228 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 512 013 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 512 013 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 855 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 855 087 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.11.2020 № 539/72 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 45 547 712 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в Павлодарском городском бюджете на 2020 – 2022 годы объемы субвенций, передаваемых из Павлодарского городского бюджета в бюджеты поселка, сельского округа и некоторых сел, в том числе:
на 2020 год в общей сумме 829 468 тысяч тенге:
село Павлодарское –
176 191 тысяча тенге;
село Жетекши –
84 281 тысяча тенге;
Кенжекольский сельский округ –
196 388 тысяч тенге;
село Мойылды –
102 510 тысяч тенге;
поселок Ленинский –
270 098 тысяч тенге.
на 2021 год в общей сумме 755 352 тысяч тенге:
село Павлодарское –
161 331 тысяча тенге;
село Жетекши –
72 633 тысяч тенге;
Кенжекольский сельский округ –
175 646 тысяч тенге;
село Мойылды –

107 502 мың теңге;
Ленин кенті –
238 240 мың теңге.
2022 жылға жалпы 772 677 мың теңге сомасында:
Павлодар ауылы –
164 976 мың теңге;
Жетекші ауылы –
74 818 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі –
179 696 мың теңге;
Мойылды ауылы –
109 284 мың теңге;
Ленин кенті –
243 903 мың теңге.
4. 2020 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетін атқару үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде қарастырылғаны ескерілсін:
Кенжекөл ауылдық округінде және Ленин кентінде оқушыларды тасымалдау үшін автобустар сатып алуға – 29 632 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға – 28 800 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 3 493 мың теңге;
мәдениет ұйымдары және мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналының ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлемақы белгілеуге – 6 766 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Жетекші ауылындағы 6 көшенің жолдарын орташа жөндеуге – 72 701 мың теңге;
"Жұмыспен қамту жол картасы" жобасы шеңберінде Ленин кенті көшелерінің жолдарын орташа жөндеуге – 375 424 мың теңге.
Ескерту. 5 - тармақ жана редакцияда – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 539/72 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кентінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында, Кенжекөл ауылдық округінде сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 17 985 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында балалар ойын алаңдарын сатып алуға және орнатуға – 23 353 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында көше тренажерларын орнатуға – 9 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Жетекші, Мойылды ауылдарында киіз үйлерді сатып алуға – 9 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында жолдарды қысқы күтіп ұстауға – 19 000 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Ленин кентінде, Жетекші және Павлодар ауылдарында автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеуге, соның ішінде жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 199 089 мың теңге;

107 502 тысяч тенге;
поселок Ленинский –
238 240 тысяч тенге.
на 2022 год в общей сумме 772 677 тысяч тенге:
село Павлодарское –
164 976 тысяч тенге;
село Жетекши –
74 818 тысяч тенге;
Кенжекольский сельский округ –
179 696 тысяч тенге;
село Мойылды –
109 284 тысяч тенге;
поселок Ленинский –
243 903 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Павлодарского городского бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящих бюджетов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
29 632 тысяч тенге – на приобретение автобусов для подвоза учащихся в Кенжекольском сельском округе и поселке Ленинский;
28 800 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 493 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
6 766 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждений;
72 701 тысяча тенге – на средний ремонт 6-ти дорог улиц в селе Жетекши в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
375 424 тысяч тенге – на средний ремонт дорог улиц поселка Ленинский в рамках проекта "Дорожной карты занятости.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.11.2020 № 539/72 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
17 985 тысяч тенге – на организацию водоснабжения в поселке Ленинский, в селах Жетекши и Мойылды, в Кенжекольском сельском округе;
23 353 тысяч тенге – на приобретение и установку детских игровых площадок в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
9 000 тысяч тенге – на установку уличных тренажеров в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши и Мойылды;
9 000 тысяч тенге – на приобретение юрт в поселке Ленинский, в селах Жетекши, Мойылды;
19 000 тысяч тенге – на зимнее содержание дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
199 089 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в Кенжекольском сельском округе, поселке Ленинский, селах Жетекши и Павлодарское, в том числе разработка проектно-сметной документации;

пилоттық режимде әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы аударымдарымен төлеу жүйесін енгізуге байланысты еңбекақы төлеуге – 59 076 мың теңге;
Павлодар ауылында көше жарығының тіректерін орнатуға және көшелерді жарықтандыруға – 18 252 мың теңге;
Павлодар ауылында шағын-футбол алаңын орнатуға – 7 500 мың теңге;
Павлодар ауылының шекарасын бөлу және белгілеу үшін жер телімдерге құжаттарды ресімдеуге – 2 000 мың теңге;
Павлодар ауылы мен Мойылды ауылының материалдық – техникалық базасын нығайтуға – 1 625 мың теңге;
Ленин кентінде, Мойылды және Павлодар ауылдарында жем-шөп алқаптарды геоботаникалық зерттеу бойынша жобалық – іздестіру жұмыстарын жүргізуге – 2 025 мың теңге;
Павлодар ауылының және Кенжекөл ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге – 1 300 мың теңге;
Павлодар ауылын және Кенжекөл ауылдық округін абаттандыру мен көгалдандыруға – 5 652 мың теңге;
Мойылды ауылының және Кенжекөл ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 463 мың теңге;
Мойылды ауылы әкімінің аппараты үшін жиһаз сатып алуға – 500 мың теңге;
Мойылды және Жетекші ауылдарының, Кенжекөл ауылдық округінің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 3 815 мың теңге;
Мойылды ауылында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 2 928 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі № 20 сәбилер бақшасы ғимаратының жылуын ағымдағы жөндеуге – 6 002 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде балалар алаңдарын бөлшектеуге – 567 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде көшелерді жарықтандыруға және электр беру желілерін ағымдағы жөндеуге – 20 175 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде жер телімдерін ресімдеуге – 2 944 мың теңге;
Жетекші ауылының жер-шаруашылық есебінің жобасын әзірлеуге – 3 000 мың теңге;
Жетекші ауылында ауылдық қоқыс тастайтын жерге қоршау жасауға және орнатуға – 7 500 мың теңге;
Жетекші ауылындағы көшелерді жарықтандыруға – 16 074 мың теңге;
Павлодар ауылы мен Жетекші ауылына автомобиль жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 19 830 мың теңге;
Ленин кентінде және Мойылды ауылында электр энергиясын жеткізуге ақы төлеуге, сондай-ақ Ленин кентінде ведомстводан тыс сараптамадан өтумен көше жарығының электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге және жарықтандыруды орнату бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 34 119 мың теңге;
Ленин кентіндегі мәдениет үйінің қызметін қамтамасыз етуге – 1 720 мың теңге;
Ленин кентінде зираттардың қоршауын орнату бойынша жұмыс жобасын әзірлеуге – 725 мың теңге;
Павлодар ауылы аумағының жер-шаруашылық орналастыру жобасын әзірлеуге – 1 120 мың теңге;

59 076 тысяч тенге – на оплату труда с отчислениями в связи с внедрением системы оплаты труда административных государственных служащих в пилотном режиме;
18 252 тысяч тенге – на установку опор уличного освещения и освещение улиц в селе Павлодарское;
7 500 тысяч тенге – на устройство мини-футбольного поля в селе Павлодарское;
2 000 тысяч тенге – на оформление документов на земельные участки для отвода и установления границ в селе Павлодарское;
1 625 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы села Павлодарское и села Мойылды;
2 025 тысяч тенге – на проведение проектно-изыскательских работ по геоботаническим исследованиям кормовых угодий в поселке Ленинский, селах Мойылды и Павлодарское;
1 300 тысяч тенге – на обеспечение санитарии села Павлодарское и Кенжекольского сельского округа;
5 652 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение села Павлодарское и Кенжекольского сельского округа;
463 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Мойылды и Кенжекольского сельского округа;
500 тысяч тенге – на приобретение мебели для аппарата акима села Мойылды;
3 815 тысяч тенге – на обеспечение деятельности аппарата акима сел Мойылды и Жетекши, Кенжекольского сельского округа;
2 928 тысяч тенге – на установку систем видеонаблюдения в селе Мойылды;
6 002 тысяч тенге – на текущий ремонт отопления здания ясли-сада № 20 в Кенжекольском сельском округе;
567 тысяч тенге – на демонтаж детских площадок в Кенжекольском сельском округе;
20 175 тысяч тенге – на освещение улиц и текущий ремонт линий электропередач в Кенжекольском сельском округе;
2 944 тысяч тенге – на оформление земельных участков в Кенжекольском сельском округе;
3 000 тысяч тенге – на разработку проекта земельно-хозяйственного учета села Жетекши;
7 500 тысяч тенге – на изготовление и установку ограждения сельской свалки в селе Жетекши;
16 074 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Жетекши;
19 830 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог селу Павлодарское и селу Жетекши;
34 119 тысяч тенге – на оплату поставки электроэнергии в поселке Ленинский и селе Мойылды, а также на текущий ремонт электрооборудования уличного освещения и разработку проектно-сметной документации по устройству освещения с прохождением вневедомственной экспертизы в поселке Ленинский;
1 720 тысяч тенге – на обеспечение деятельности дома культуры в поселке Ленинский;
725 тысяч тенге – на разработку рабочего проекта по установке ограждения кладбищ в поселке Ленинский;
1 120 тысяч тенге – на разработку проекта земельно-хозяйственного устройства территории села Павлодарское;

Павлодар ауылында аялдамалар сатып алуға – 1 880 мың теңге.
Ескерту. 6 - тармақ жана редакцияда – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 539/72 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округтің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру Павлодар қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
8. Павлодар қаласы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 374 961 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жана редакцияда – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 27.04.2020 № 462/64 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1 880 тысяч тенге – на приобретение остановок в селе Павлодарское.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.11.2020 № 539/72 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара определяется на основании постановления акимата города Павлодара.
8. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 374 961 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 27.04.2020 № 462/64 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по экономике и бюджету.

27156
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
311600
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15367
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
105192
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
180325
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
512911
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72002
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
385995
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
385995
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
350021
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
350021
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87894
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1130
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
35506
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
225491
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1306822
1
Тұрғын үй шаруашылығы
74519
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41101
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
41101
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1651
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1651
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31767
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31767
2
Коммуналдық шаруашылық
120148

27156
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
311600
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15367
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
105192
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
180325
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
512911
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72002
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
385995
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
385995
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
350021
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
350021
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87894
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1130
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
35506
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
225491
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1306822
1
Жилищное хозяйство
74519
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41101
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
41101
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1651
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1651
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
31767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
31767
2
Коммунальное хозяйство
120148