Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 241 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 мамырда № 5136 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Панфилов ауданы әкімдігінің "Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 284 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3129 тіркелген, 2015 жылдың 30 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Роза Азаматовна Мағруповаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Бектасов
Панфилов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "16" мамырдағы "Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 241 қаулысына 1-қосымша
Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 03.07.2025 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жаркент қаласы бойынша:
1) Жаркент қаласы, Жібек жолы даңғылы (Розыбакиев көшесінің аралығы);
2) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, Жаркент перзентханасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Жаркент қаласы, Розыбакиев және Беспаев көшелерінің қиылысындағы стенд;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 16 мая 2019 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2019 года № 5136.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Панфиловской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 8 апреля 2015 года № 284 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3129, опубликован 30 апреля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Бектасов
Приложение 1 к постановлению акимата Панфиловского района от "16" мая 2019 года № 241 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Панфиловском районе
Сноска. Приложение 1 в редакции постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 03.07.2025 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. По городу Жаркент:
1) город Жаркент, проспект Жибек жолы (между улицой Розыбакиева);
2) город Жаркент, улица Головацкого, стенд у здания Жаркентского родильного дома;
3) город Жаркент, стенд на пересечении улиц Розыбакиева и С. Беспаева;

4) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 51 б, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жетісу облысы бойынша филиалының Панфилов аудандық бөлімі ғимаратының жанындағы стенд.
5) Жаркент қаласы, Тен Ин ер көшесі, № 20, Головацкий ауылдық медициналық амбулатория жанындағы стенд;
6) Жаркент қаласы, Нұржеке батыр көшесі, № 10, Жерұйық фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
2. Басқұншы ауылдық округі бойынша:
1) Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі, № 77, Басқұншы ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесіндегі Алмалы пошта байланыс бөлімшесінің жанындағы стенд.
3. Атамекен ауылдық округі бойынша:
1) Атамекен ауылы, Уәлиханов көшесі, № 37, Атамекен дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Атамекен ауылы, оңтүстік-шығыс бөлігіндегі Атамекен дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ынтымақ ауылы, Мухамади көшесі, № 1, Төменгі Пенжім фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Қорғас ауылы, Жібек жолы көшесі, № 22, Қорғас медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5) Ават ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1, Ават фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі, № 21, Алтыүй ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Надек ауылы, Асанова көшесі, № 11, Надек ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шежін ауылы, Қастеев көшесі, № 29/1, Шежін медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4) Сүптай ауылы, Абай көшесі, Суптай фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
5. Талды ауылдық округі бойынша:
1) Талды ауылы, Пащенко көшесі, № 57, Д. Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Еңбекші ауылы, Е. Сыпатаев көшесі, № 27, Е. Сыпатаев атындағы орта мектебі жанындағы стенд;
6. Сарыбел ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбел ауылы, Сатай батыр көшесі, Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, №47 Садыр фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Тұрпан ауылы, Қастеев көшесі, № 5, Тұрпан ауылының мәдениет үйі жанындағы стенд.
7. Үшарал ауылдық округі бойынша:
1) Үшарал ауылы, Абай көшесі, № 62, Үшарал дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ақарал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 9/1, Ақарал медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
8. Үлкеншыған ауылдық округі бойынша:
1) Үлкеншыған ауылы, Сатай батыр көшесі, № 29/2, Үлкеншыған дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;

4) город Жаркент, улица Головацкого, № 51 б, стенд у здания филиала республиканского государственного предприятия "Центра обслуживания населения" отдела Панфиловского района по области Жетісу.
5) город Жаркент, улица Тен Ин Гер, № 20, стенд у здания врачебной амбулаторий Головацкого;
6) город Жаркент, улица Нуржеке батыра, № 10, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Жеруйык.
2. По Баскунчинскому сельскому округу:
1) село Баскунчи, улица Карабалаева, № 77, стенд у здания Баскунчинского сельского дома культуры;
2) село Алмалы, стенд по улице Елтинди батыра возле отделения почтовой связи Алмалы.
3. По сельскому округу Атамекен:
1) село Атамекен, улица Уалиханова, № 37, стенд у здания врачебной амбулатории Атамекен;
2) село Атамекен, стенд у здания врачебной амбулатории Атамекен на юго-восточной части;
3) село Ынтымак, улица Мухамади, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Нижний Пиджим;
4) село Хоргос, улица Жибек жолы, № 22, стенд у здания медицинского пункта Хоргос;
5) село Ават, улица Бейбитшилик, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Ават.
4. По Бирликскому сельскому округу:
1) село Алтыуй, улица Желтоксан, № 21, стенд у здания Алтыуйского сельского дома культуры;
2) село Надек, улица Асановой, № 11, стенд у здания Надекского сельского клуба;
3) село Шежин, улица Кастеева, № 29/1, стенд у здания медицинского пункта Шежин.
4) село Суптай, улица Абая, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Суптай.
5. По Талдынскому сельскому округу:
1) село Талды, улица Пащенко, № 57, стенд у здания средней школы имени Д. Ракышева с дошкольным мини центром;
2) село Енбекши, улица Сыпатаева Е., № 27, стенд у средней школы имени Е. Сыпатаева;
6. По Сарыбельскому сельскому округу:
1) село Сарыбель, улица Сатай батыра, стенд у здания врачебной амбулатории Сарыбель;
2) село Садыр, улица Тохтамова, № 47, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Садыр;
3) село Турпан, улица Кастеева, № 5 стенд у здания Турпанского сельского дома культуры.
7. По Ушаральскому сельскому округу:
1) село Ушарал, улица Абая, № 62, стенд у здания врачебной амбулатории Ушарал;
2) село Акарал, улица Уалиханова, № 9/1, стенд у здания медицинского пункта Акарал.
8. По Улкеншыганскому сельскому округу:
1) село Улкеншыган, улица Сатай батыра, № 29/2, стенд у здания врачебной амбулатории Улкеншыган;

2) Кішішыған ауылы, Бегімбетов көшесі, № 53, Кішішыған дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қырыққұдық ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 7, Қырыққұдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, Ақкент медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
9. Көктал ауылдық округі бойынша:
1) Көктал ауылы, Желтоқсан көшесі, № 1, Көктал ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көктал ауылы, Уәлиханов және Ә. Ыбыраймолдаұлы көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Ақжазық ауылы, Кітапбек көшесіндегі Ақжазық пошта байланыс бөлімшесінің жанындағы стенд;
4) Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, № 4/1, Аққұдық медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
10. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Дарбазақұм ауылы, Мәметова көшесі, Дарбазақұм медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Сарпылдақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, Сарпылдақ медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
11. Қоңырөлең ауылдық округі бойынша:
1) Қоңырөлең ауылы, Сейфулин көшесі, № 1/2, Қоңырөлең ауылдық "Қызғалдақ" балабақшасы мемлекеттік мекемесі жанындағы стенд;
2) Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 13, Ынталы медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1 а, Бөрібай би медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Сарытөбе ауылы, Абая көшесі, № 3, Сарытөбе медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5) Керімағаш ауылы, Жастар көшесі, Керімағаш медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
12. Үлкенағаш ауылдық округі бойынша:
1) Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі, № 4, Әулиеағаш ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, Көктал-Арасан медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
13. Шолақай ауылдық округі бойынша:
1) Шолақай ауылы, Шолақай көшесі, № 76, Шолақай дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Диханқайрат ауылы, Азимбаев көшесі, Диханқайрат фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
Панфилов ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "16" мамырдағы
"Панфилов ауданында үгіттік баспа
материалдарын орналастыру үшін
орындарды белгілеу және
кандидаттарға сайлаушылармен
кездесуі үшін үй-жайлар беру
туралы" № 241 қаулысына
2-қосымша
Панфилов ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 03.07.2025 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2) село Кишишыган, улица Бегимбетова, № 53, стенд у здания врачебной амбулатории Кишишыган;
3) село Кырыккудык, улица Бейбитшилик, № 7, стенд у здания врачебной амбулатории Кырыккудык;
4) село Аккент, улица Аккент, стенд у здания медицинского пункта Аккент.
9. По Коктальскому сельскому округу:
1) село Коктал, улица Желтоксан, № 1, стенд у здания Коктальской сельской больницы;
2) село Коктал, стенд на пересечении улиц Уалиханова и А. Ыбыраймолдаулы;
3) село Акжазык, стенд по улице Китапбека возле отделения почтовой связи Акжазык;
4) село Аккудык, улица Орталык, № 4/1, стенд у здания медицинского пункта Аккудык.
10. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Бауыржана Момышулы, стенд у здания врачебной амбулатории Айдарлы;
2) село Дарбазакум, улица Маметовой, стенд у здания медицинского пункта Дарбазакум;
3) село Сарпылдак, улица Бейбитшилик, стенд у здания медицинского пункта Сарпылдак.
11. По Конуроленскому сельскому округу:
1) село Конуролен, улица Сейфуллина, № 1/2, стенд у здания государственного учреждения "Кызгалдак" детского сада Конуроленского селького округа;
2) село Ынталы, улица Кожбанбет би, № 13, стенд у здания медицинского пункта Ынталы;
3) село Борибай би, улица Кожбанбет би, № 1 "а", стенд у здания медицинского пункта Борибай би;
4) село Сарытобе, улица Абая, № 3, стенд у здания медицинского пункта Сарытобе;
5) село Керимагаш, улица Жастар, стенд у здания медицинского пункта Керимагаш.
12. По Улкенагашскому сельскому округу:
1) село Аулиеагаш, улица Шанти би, № 4, стенд у здания Аулиеагашского сельского дома культуры;
2) село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, стенд у здания медицинского пункта Коктал-Арасан.
13. По Шолакайскому сельскому округу:
1) село Шолакай, улица Шолакай, № 76, стенд у здания врачебной амбулатории Шолакай;
2) село Диханкайрат, улица Азимбаева, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Диханкайрат.
Приложение 2
к постановлению акимата
Панфиловского района
от "16" мая 2019 года № 241
"Об определении мест для
размещения агитационных
печатных материалов и
предоставления кандидатам
помещений для встреч
с избирателями
в Панфиловском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Панфиловском районе
Сноска. Приложение 2 в редакции постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 03.07.2025 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Жаркент қаласы бойынша:
1) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 53, Жаркент аудандық электр желілерінің акті залы;
2) Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі, № 46, Н. Крупская атындағы орта мектептің акті залы;
3) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, Жаркент перзентханасының акті залы;
4) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 290, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазсушар" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жетісу филиалының Панфилов өндірістік учаскесі.
5) Жаркент қаласы, Тен Ин Гер көшесі № 36, Головацкий дәрігерлік амбулаториясы;
6) Жаркент қаласы, Нұржеке батыр көшесі, № 10, Жерұйық фельдшерлік-акушерлік пункт.
2. Басқұншы ауылдық округі бойынша:
1) Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі, № 77, Басқұншы ауылдық мәдениет үйінің акті залы;
2) Алмалы ауылы, Солтанай батыр көшесі, № 87, Алмалы ауылдық мәдениет үйінің акті залы.
3. Атамекен ауылдық округі бойынша:
1) Атамекен ауылы, Уәлиханов көшесі, № 37, Атамекен дәрігерлік амбулаториясы;
2) Атамекен ауылы, оңтүстік-шығыс бөлігіндегі Атамекен дәрігерлік амбулаториясы;
3) Ынтымақ ауылы, Ходжамяров көшесі, № 2/2, Төменгі Пенжім ауылдық мәдениет үйінің акті залы;
4) Қорғас ауылы, Жібек жолы көшесі, № 22 Қорғас медициналық пункт;
5) Ават ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1, Ават фельдшерлік-акушерлік пункт.
4. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі, № 21, Алтыүй ауылдық мәдениет үйінің акті залы;
2) Надек ауылы, Асанова көшесі, № 11, Надек ауылдық клубтың залы;
3) Шежін ауылы, Қастеев көшесі, № 29/1, Шежін медициналық пункт.
4) Суптай ауылы, Абай көшесі, Суптай фельдшерлік-акушерлік пункт
5. Талды ауылдық округі бойынша:
1) Талды ауылы, Пащенко көшесі, № 57, Д. Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен акті залы;
2) Еңбекші ауылы, Сыпатаев көшесі № 57, Сыпатаев атындағы орта мектептің акті залы;
6. Сарыбел ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбел ауылы, Сатай батыр көшесі, Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы;
2) Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, Садыр фельдшерлік-акушерлік пункт;
3) Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі, Тұрпан фельдшерлік-акушерлік пункт.
7. Үшарал ауылдық округі бойынша:
1) Үшарал ауылы, Абай көшесі, № 62, Үшарал дәрігерлік амбулаториясы;
2) Ақарал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 9/1, Ақарал медициналық пункт.
8. Үлкеншыған ауылдық округі бойынша:
1) Үлкеншыған ауылы, Сатай батыр көшесі, № 29/2, Үлкеншыған дәрігерлік амбулаториясы;
2) Кішішыған ауылы, Жібек жолы көшесі, Кішішыған ауылдық кітапханасы;
3) Қырыққұдық ауылы, Ходжамяров көшесі, Қырыққұдық ауылдық мәдениет үйінің акті залы;

1. По городу Жаркент:
1) город Жаркент, улица Головацкого, № 53, актовый зал Жаркентской районной электросети;
2) город Жаркент, улица Ыбраймолдаева, № 46, актовый зал средней школы имени Н. Крупской;
3) город Жаркент, улица Головацкого, актовый зал Жаркентского родильного дома;
4) город Жаркент, улица Головацкого, № 290, Панфиловский производственный участок филиала Жетісу Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
5) город Жаркент, улица Тен Ин Гер, № 36, врачебная амбулатория Головацкого;
6) город Жаркент, улица Нуржеке батыра, № 10, фельдшерско-акушерский пункт Жеруйык
2. По Баскунчинскому сельскому округу:
1) село Баскунчи, улица Карабалаева, № 77, актовый зал Баскунчинского сельского дома культуры;
2) село Алмалы, улица Солтанай батыра, № 87, актовый зал Алмалинского сельского дома культуры.
3. По сельскому округу Атамекен:
1) село Атамекен, улица Уалиханова, № 37, врачебная амбулатория Атамекен;
2) село Атамекен, врачебная амбулатория Атамекен на юго-восточной части;
3) село Ынтымак, улица Ходжамярова, № 2/2, актовый зал Нижний Пиджимского сельского дома культуры;
4) село Хоргос, улица Жибек жолы, № 22, медицинский пункт Хоргос;
5) село Ават, улица Бейбитшилик, № 1, фельдшерско-акушерский пункт Ават.
4. По Бирликскому сельскому округу:
1) село Алтыуй, улица Желтоксан, № 21, актовый зал Алтыуйского сельского дома культуры;
2) село Надек, улица Асановой, № 11, зал Надекского сельского клуба;
3) село Шежин, улица Кастеева, № 29/1, медицинский пункт Шежин.
4) село Суптай, улица Абая, фельдшерско-акушерский пункт Суптай.
5. По Талдынскому сельскому округу:
1) село Талды, улица Пащенко, № 57, актовый зал средней школы имени Д. Ракышева с дошкольным мини центром;
2) село Енбекши, улица Сыпатаева, актовый зал средней школы имени Сыпатаева;
6. По Сарыбельскому сельскому округу:
1) село Сарыбель, улица Сатай батыра, врачебная амбулатория Сарыбель;
2) село Садыр, улица Тохтамова, фельдшерско-акушерский пункт Садыр;
3) село Турпан, улица Уалиханова, фельдшерско-акушерский пункт Турпан.
7. По Ушаральскому сельскому округу:
1) село Ушарал, улица Абая, № 62, врачебная амбулатория Ушарал;
2) село Акарал, улица Уалиханова, № 9/1, медицинский пункт Акарал.
8. По Улкеншыганскому сельскому округу:
1) село Улкеншыган, улица Сатай батыра, № 29/2, врачебная амбулатория Улкеншыган;
2) село Кишишыган, улица Жибек жолы, сельская библиотека Кишишыган;
3) село Кырыккудык, улица Ходжамярова, актовый зал Кырыккудыкского сельского дома культуры;

4) Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, Ақкент медициналық пункт.
9. Көктал ауылдық округі бойынша:
1) Көктал ауылы, Желтоқсан көшесі, № 1, Көктал ауылдық ауруханасы;
2) Ақжазық ауылы, Жетісу көшесі, № 56, Ақжазық фельдшерлік-акушерлік пункт;
3) Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, № 4/1, Аққұдық медициналық пункт.
10. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы;
2) Дарбазақұм ауылы, Мәметова көшесі, Дарбазақұм медициналық пункт;
3) Сарпылдақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, Сарпылдақ медициналық пункт.
11. Қоңырөлең ауылдық округі бойынша:
1) Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40, Қоңырөлең ауылдық ауруханасы;
2) Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 13, Ынталы медициналық пункт;
3) Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1 а, Бөрібай би медициналық пункт;
4) Сарытөбе ауылы, Абай көшесі, № 3, Сарытөбе медициналық пункт;
5) Керімағаш ауылы, Жастар көшесі, Керімағаш медициналық пункт.
12. Үлкенағаш ауылдық округі бойынша:
1) Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі, № 4, Әулиеағаш ауылдық мәдениет үйінің акті залы;
2) Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, Көктал-Арасан медициналық пункт.
13. Шолақай ауылдық округі бойынша:
1) Шолақай ауылы, Шолақай көшесі, № 76, Шолақай дәрігерлік амбулаториясы;
2) Диханқайрат ауылы, Азимбаев көшесі, Диханқайрат ауылы.

4) село Аккент, улица Аккент, медицинский пункт Аккент.
9. По Коктальскому сельскому округу:
1) село Коктал, улица Желтоксан, № 1, Коктальская сельская больница;
2) село Акжазык, улица Жетису, № 56, фельдшерско-акушерский пункт Акжазык;
3) село Аккудык, улица Орталык, № 4/1, медицинский пункт Аккудык.
10. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Бауыржана Момышулы, врачебная амбулатория Айдарлы;
2) село Дарбазакум, улица Маметовой, медицинский пункт Дарбазакум;
3) село Сарпылдак, улица Бейбитшилик, медицинский пункт Сарпылдак.
11. По Конуроленскому сельскому округу:
1) село Конуролен, улица Кожбанбет би, № 40, Конуроленская сельская больница;
2) село Ынталы, улица Кожбанбет би, № 13, медицинский пункт Ынталы;
3) село Борибай би, улица Кожбанбет би, № 1 а, медицинский пункт Борибай би;
4) село Сарытобе, улица Абая, № 3, медицинский пункт Сарытобе;
5) село Керимагаш, улица Жастар, медицинский пункт Керимагаш.
12. По Улкенагашскому сельскому округу:
1) село Аулиеагаш, улица Шанти би, № 4, актовый зал Аулиеагашского сельского дома культуры;
2) село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, медицинский пункт Коктал-Арасан.
13. По Шолакайскому сельскому округу:
1) село Шолакай, улица Шолакай, № 76, врачебная амбулатория Шолакай;
2) село Диханкайрат, улица Азимбаева, зал Диханкайратского сельского клуба.