Банктер, банктің немесе банк холдингінің еншілес ұйымдары сатып алатын заңды тұлғалардың акцияларына (жарғылық капиталға қатысу үлестеріне) қойылатын талаптарды, сондай-ақ банктің заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлестерінің не акцияларының жиынтық құнын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 19 тамыздағы № 131 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 тамызда № 19260 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2026 жылғы 20 сәуірдегі № 72 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 20.04.2026 № 72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі - Банктер туралы заң) сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар белгіленсін:
1) банктер, банктердің немесе банк холдингтерінің еншілес ұйымдары заңды тұлғалардың акцияларын олар мынадай талаптарға сәйкес келген кезде сатып алады:
осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Халықаралық қор биржалары тізімінде көрсетілген еркін айналыстағы Қазақстан Республикасының бейрезидент заңды тұлғаларының акциялары;
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 22-1-бабы 3-тармағының талаптарына сәйкес Қазақстан Республикасының резиденті-ұйымдары таныған, қор биржасының ресми тізіміне енгізілген заңды тұлғалардың акциялары;
қор биржасы индексінің өкілдік тізіміндегі Қазақстан Республикасының резиденті-заңды тұлғаларының акциялары;
қор биржасының ресми тізіміне енгізілген Қазақстан Республикасының резиденті-заңды тұлғалардың акциялары және (немесе) "Астана" халықаралық қаржы орталығының аумағында жұмыс істейтін қор биржасында жария сауда-саттыққа жіберілген Қазақстан Республикасының резиденті-заңды тұлғалардың акциялары;
2) банктер, банктердің немесе банк холдингтерінің еншілес ұйымдары Банктер туралы заңның 8-бабы 3-тармағының 1) және 2) тармақшаларында айқындалған заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлесін сатып алады;
3) банктердің немесе банк холдингтерінің еншілес ұйымдары депозитарлық қызметті немесе бағалы қағаздар нарығында сауда-саттықты ұйымдастыру жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың акцияларын сатып алады;
4) Банктер туралы заңның 8-бабы 3-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген заңды тұлғалардың банктің жарғылық капиталына қатысу үлестерінің не акцияларының жиынтық құнының мөлшері банктің меншікті капиталының 50 (елу) пайызынан аспайтын мөлшерін құрайды.

Об установлении требований к приобретаемым банками, дочерними организациями банка или банковского холдинга акциям (долям участия в уставном капитале) юридических лиц, а также совокупной стоимости долей участия банка в уставном капитале либо акций юридических лиц
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 августа 2019 года № 131. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2019 года № 19260. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 20 апреля 2026 года № 72.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 20.04.2026 № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (далее – Закон о банках) Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что:
1) банки, дочерние организации банков или банковских холдингов приобретают акции юридических лиц при их соответствии следующим требованиям:
акции юридических лиц - нерезидентов Республики Казахстан, находящиеся в свободном обращении на международных фондовых биржах, указанных в Списке международных фондовых бирж согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
акции юридических лиц, признаваемых организациями-резидентами Республики Казахстан в соответствии с требованиями пункта 3 статьи 22-1 Закона Республики Казахстан от 2 июля 2003 года "О рынке ценных бумаг", включенные в официальный список фондовой биржи;
акции юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, находящиеся в представительском списке индекса фондовой биржи;
акции юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, включенные в официальный список фондовой биржи, и (или) акции юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, допущенные к публичным торгам на фондовой бирже, функционирующей на территории Международного финансового центра "Астана";
2) банки, дочерние организации банков или банковских холдингов приобретают доли участия в уставном капитале юридических лиц, определенных в подпунктах 1) и 2) пункта 3 статьи 8 Закона о банках;
3) дочерние организации банков или банковских холдингов приобретают акции юридических лиц, осуществляющих депозитарную деятельность или деятельность по организации торгов на рынке ценных бумаг;
4) размер совокупной стоимости долей участия банка в уставном капитале либо акций юридических лиц, указанных в подпункте 1) пункта 3 статьи 8 Закона о банках, составляет не более 50 (пятидесяти) процентов размера собственного капитала банка.

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 23.11.2020 № 113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің, сондай-ақ Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілері құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Қаржы ұйымдарының әдіснамасы және реттеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы қаулының осы тармағының 2), 3) тармақшаларында және 4-тармағында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Сыртқы коммуникациялар департаменті – Ұлттық Банктің баспасөз қызметі осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары О.А. Смоляковқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 19 тамыздағы
№ 131 қаулысына
1-қосымша
Халықаралық қор биржаларының тізімі
1. Австралия қор биржасы (Australian Stock Exchange).
2. Австрия қор биржасы (Wiener bourse AG).
3. АҚШ қор биржасы (National Association of Securities Dealers Automated Quotation, NASDAQ).
4. Америка қор биржасы (American Stock Exchange).

Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 23.11.2020 № 113 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан, а также структурные элементы некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан по перечню согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Департаменту методологии и регулирования финансовых организаций в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта и пунктом 4 настоящего постановления.
4. Департаменту внешних коммуникаций – пресс- службе Национального Банка обеспечить в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Смолякова О.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Е. Досаев
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 19 августа 2019 года № 131
Список международных фондовых бирж
1. Фондовая биржа Австралии (Australian Stock Exchange).
2. Австрийская фондовая биржа (Wiener bourse AG).
3. Фондовая биржа США (National Association of Securities Dealers Automated Quotation, NASDAQ).
4. Американская фондовая биржа (American Stock Exchange).

5. Амстердамдағы "Евронекст" Еуропа қор биржасы (Euronext Amsterdam).
6. "Астана" халықаралық қаржы орталығының биржасы (Astana International Exchange, AIX).
7. Афина қор биржасы (Athens Exchange).
8. Бомбей қор биржасы (The Bombay Stock Exchange Limited, ВSE).
9. Бразилия қор биржасы (Bovespa).
10. Брюссельдегі "Евронекст" Еуропа қор биржасы (Euronext Brussels).
11. Варшава қор биржасы (Warsaw Stock Exchange).
12. Гонконг қор биржасы (Hong Kong Exchanges and Clearing).
13. Джакарта қор биржасы (Jakarta Stock Exchange).
14. Жаңа Зеландия қор биржасы (New Zealand Exchange).
15. Ирландия қор биржасы (Irish Stock Exchange).
16. Испания біріккен қор биржасы (ВМЕ Spanish Exchanges).
17. Италия қор биржасы (Borsa Italiana SPA).
18. Йоханнесбург (Оңтүстік Африка) қор биржасы (JSE Securities Exchange South Africa).
19. Копенгаген қор биржасы (Copenhagen Stock Exchange).
20. Құрамына Стокгольм, Хельсинки, Таллин және Рига биржалары кіретін Біріккен қор биржасы (Hex Integrated Markets Ltd.).
21. Лиссабондағы "Евронекст" Еуропа қор биржасы (Euronext Lisbon).
22. Лондон қор биржасы (London Stock Exchange).
23. Люксембург қор биржасы (Bourse de Luxembourg).
24. Малайзия қор биржасы (Bursa Malaysia).
25. Мальта қор биржасы (Malta Stock Exchange).
26. Мексика қор биржасы (Bolsa Mexicana de Valores, BMV).
27. Монреаль қор биржасы (Bourse de Montreal).
28. Неміс қор биржасы (Deutsche bourse AG).
29. Нью-Йорк қор биржасы (New York Stock Exchange).
30. Оңтүстік Корея қор биржасы (Korea Stock Exchange).
31. Осака қор биржасы (Osaka Securities Exchange).
32. Осло қор биржасы (Oslo bourse).
33. Париждегі "Евронекст" Еуропа қор биржасы (Euronext Paris).
34. Ресей Федерациясының қор биржасы (ОАО ММВБ-РТС).
35. Сингапур қор биржасы (Singapore Exchange).
36. Стамбул қор биржасы (Istanbul Stock Exchange).
37. Стокгольм қор биржасы (Stockholm Exchange).
38. Токио қор биржасы (Tokyo Stock Exchange).
39. Торонто қор биржасы (Toronto Stock Exchange).
40. Үндістан қор биржасы (Delhi Stock Exchange).
41. Үндістан Ұлттық қор биржасы (National Stock Exchange of India Limited).
42. Филиппин қор биржасы (Philippine Stock Exchange).
43. Франкфурт қор биржасы (Frankfurt Stock Exchange).
44. Шанхай қор биржасы (Shanghai Stock Exchange).
45. Швейцария қор биржасы (SWX Swiss Exchange).
46. Шэньчжень қор биржасы (Shenchzhen Stock Exchange).
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 19 тамыздағы
№ 131 қаулысына
2-қосымша
Күші жойылды деп танылатын Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің, сондай-ақ Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің құрылымдық элементтерінің тізбесі

5. Европейская фондовая биржа "Евронекст" в Амстердаме (Euronext Amsterdam).
6. Биржа Международного финансового центра "Астана" (Astana International Exchange, AIX).
7. Фондовая биржа Афин (Athens Exchange).
8. Бомбейская фондовая биржа (The Bombay Stock Exchange Limited, BSE).
9. Бразильская фондовая биржа (Bovespa).
10. Европейская фондовая биржа "Евронекст" в Брюсселе (Euronext Brussels).
11. Варшавская фондовая биржа (Warsaw Stock Exchange).
12. Гонконгская фондовая биржа (Hong Kong Exchanges and Clearing).
13. Фондовая биржа Джакарты (Jakarta Stock Exchange).
14. Фондовая биржа Новой Зеландии (New Zealand Exchange).
15. Ирландская фондовая биржа (Irish Stock Exchange).
16. Объединенная фондовая биржа Испании (ВМЕ Spanish Exchanges).
17. Итальянская фондовая биржа (Borsa Italiana SPA).
18. Фондовая биржа Йоханнесбурга (Южная Африка) (JSE Securities Exchange South Africa).
19. Фондовая биржа Копенгагена (Copenhagen Stock Exchange).
20. Объединенная фондовая биржа, в состав которой входят биржи Стокгольма, Хельсинки, Таллина и Риги (Hex Integrated Markets Ltd.).
21. Европейская фондовая биржа "Евронекст" в Лиссабоне (Euronext Lisbon).
22. Лондонская фондовая биржа (London Stock Exchange).
23. Фондовая биржа Люксембурга (Bourse de Luxembourg).
24. Малазийская фондовая биржа (Bursa Malaysia).
25. Фондовая биржа Мальты (Malta Stock Exchange).
26. Мексиканская фондовая биржа (Bolsa Mexicana de Valores, BMV).
27. Фондовая биржа Монреаля (Bourse de Montreal).
28. Немецкая фондовая биржа (Deutsche bourse AG).
29. Нью-Йоркская фондовая биржа (New York Stock Exchange).
30. Южнокорейская фондовая биржа (Korea Stock Exchange).
31. Фондовая биржа Осаки (Osaka Securities Exchange).
32. Фондовая биржа Осло (Oslo bourse).
33. Европейская фондовая биржа "Евронекст" в Париже (Euronext Paris).
34. Фондовая биржа Российской Федерации (ОАО ММВБ-РТС).
35. Сингапурская фондовая биржа (Singapore Exchange).
36. Стамбульская фондовая биржа (Istanbul Stock Exchange).
37. Стокгольмская фондовая биржа (Stockholm Exchange).
38. Токийская фондовая биржа (Tokyo Stock Exchange).
39. Фондовая биржа Торонто (Toronto Stock Exchange).
40. Индийская фондовая биржа (Delhi Stock Exchange).
41. Национальная фондовая биржа Индии (National Stock Exchange of India Limited).
42. Филиппинская фондовая биржа (Philippine Stock Exchange).
43. Франкфуртская фондовая биржа (Frankfurt Stock Exchange).
44. Шанхайская фондовая биржа (Shanghai Stock Exchange).
45. Фондовая биржа Швейцарии (SWX Swiss Exchange).
46. Шэньчженьская фондовая биржа (Shenchzhen Stock Exchange).
Приложение 2
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 19 августа 2019 года № 131
Перечень нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также структурных элементов некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу

1. "Банктер, банктің немесе банк холдингінің еншілес ұйымдары сатып алатын заңды тұлғалардың акцияларына (жарғылық капиталға қатысу үлестеріне) қойылатын талаптарды, сондай-ақ банктің заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлестерінің не акцияларының жиынтық құнын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 84 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7504 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырда "Егемен Қазақстан" газетінде № 261-266 (27340) жарияланған).
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Заңды тұлғалардың банктер, банктің немесе банк холдингінің еншілес ұйымдары сатып алатын акцияларға (жарғылық капиталға қатысу үлестеріне) қойылатын талаптарды, сондай-ақ банктің жарғылық капиталға қатысу үлестерінің не заңды тұлғалар акцияларының жиынтық құнын белгілеу туралы" 2012 жылғы 24 ақпандағы № 84 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8357 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 маусымда "Заң газеті" газетінде № 82 (2283) жарияланған).
3. "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қор биржасы бағалы қағаздарының ресми тізімі мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10339 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) бекітілген Қор биржасы бағалы қағаздарының ресми тізімі мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының өзгерістер енгізілетін нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінің 10-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне бағалы қағаздар нарығы мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 20 қазандағы № 195 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12338 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) бекітілген Өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығы мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінің 2-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасының қаржы нарығы және қаржы ұйымдары мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 12 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13308 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) бекітілген Қазақстан Республикасының өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін қаржы нарығы және қаржы ұйымдары мәселелері жөніндегі нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінің 6-тармағы.

1. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 84 "Об установлении Требований к приобретаемым банками, дочерними организациями банка или банковского холдинга акциям (долям участия в уставном капитале) юридических лиц, а также совокупной стоимости долей участия банка в уставном капитале либо акций юридических лиц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7504, опубликовано 24 мая 2012 года в газете "Казахстанская правда" № 150-151 (26969-26970).
2. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 6 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 84 "Об установлении Требований к приобретаемым банками, дочерними организациями банка или банковского холдинга акциям (долям участия в уставном капитале) юридических лиц, а также совокупной стоимости долей участия банка в уставном капитале либо акций юридических лиц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8357, опубликовано 6 июня 2013 года в газете "Юридическая газета" № 82 (2457).
3. Пункт 10 Перечня нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам официального списка ценных бумаг фондовой биржи, в которые вносятся изменения, утвержденного постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 244 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам официального списка ценных бумаг фондовой биржи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10339, опубликовано 18 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Пункт 2 Перечня нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам рынка ценных бумаг, в которые вносятся изменения, утвержденного постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 октября 2015 года № 195 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам рынка ценных бумаг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12338, опубликовано 22 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Пункт 6 Перечня нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам финансового рынка и финансовых организаций, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 12 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13308, опубликовано 14 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

6. "Эмитенттерге және олардың қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасы тізімінің жекелеген санаттарына қойылатын талаптарды бекіту және Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне бағалы қағаздар нарығын реттеу мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 27 наурыздағы № 54 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15175 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) бекітілген Өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығын реттеу мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінің 6-тармағы.

6. Пункт 6 Перечня нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам регулирования рынка ценных бумаг, в которые вносятся изменения, утвержденного постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 54 "Об утверждении Требований к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи и внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования рынка ценных бумаг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15175, опубликовано 14 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).