"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 356 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 18556 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
4 "Трансферттердің түсімдері" санатында:
01 "Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер" сыныбында:
1 "Облыстық бюджеттерден, республикалық маңынызы бар қалалардың, астана бюджеттерінен трансферттер" кіші сыныбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1 Облыстық бюджеттерден, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерінен трансферттер";
07 "Астана қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу" ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
"07 Нұр-Сұлтан қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 123 бюджеттік кіші бағдарламасымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 108 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"108 Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Кеңсесі
001 Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123 Ағымдағы әкімшілік шығыстар";
мынадай мазмұндағы 100 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"008 Қазақстан Республикасының Тұнғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100 Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету
111 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2019 года № 356. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2019 года № 18556. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 4 "Поступления трансфертов":
в классе 01 "Трансферты из нижестоящих органов государственного управления":
в наименование подкласса 1 "Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
специфику 07 "Бюджетное изъятие из бюджета города Астаны" изложить в следующей редакции:
"07 Бюджетное изъятие из бюджета города Нур-Султана";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
дополнить администратором бюджетных программ 108 с бюджетной программой 001 и бюджетной подпрограммой 123 следующего содержания:
"108 Канцелярия Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
001 Услуги по обеспечению деятельности Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
123 Текущие административные расходы";
дополнить бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 100 и 111 следующего содержания:
"008 Услуги по обеспечению деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
100 Обеспечение деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы
111 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений";

мынадай мазмұндағы 100, 101, 105, 109, 114 және 119 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдік шығындарға арналған қаражат есебінен іс-шаралар өткізу
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
115 "Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы мен 100 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Мемлекет басшысының, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100 Мемлекет басшысының, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту";
2 "Қаржылық қызмет" кіші функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
030 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"102 Салықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту";
332 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными программами 100, 101, 105, 109, 114 и 119 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
бюджетную программу 115 "Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа" исключить;
по администратору бюджетных программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 001 "Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и бюджетной подпрограммы 100 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" изложить в следующей редакции:
"001 Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов
100 Обеспечение деятельности Главы государства, Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов";
дополнить бюджетной программой 055 следующего содержания:
"055 Обновление парка автомашин для государственных органов";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 030 "Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования";
по администратору бюджетных программ 332 "Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Сыртқы саяси қызмет" кіші функциясында:
204 "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 159 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"159 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 159 бюджеттік бағдарламасы бар 213 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"213 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
159 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету";
4 "Іргелі ғылыми зерттеулер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 131 бюджеттік бағдарламасы бар 210 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"210 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
131 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кіші функциясында:
345 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 100, 102, 103, 104, 110, 111, 123 және 124 бюджеттік кіші бағдарламасымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 209 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"209 Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
001 Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102 Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету
103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
110 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
111 Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің күрделі шығыстары
123 Ағымдағы әкімшілік шығыстар
124 Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу";

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 159 следующего содержания:
"159 Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
дополнить администратором бюджетных программ 213 с бюджетной программой 159 следующего содержания:
"213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
159 Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
в функциональной подгруппе 4 "Фундаментальные научные исследования":
дополнить администратором бюджетных программ 210 с бюджетной программой 131 следующего содержания:
"210 Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
131 Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 345 "Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
дополнить администратором бюджетных программ 209 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100, 102, 103, 104, 110, 111, 123 и 124 следующего содержания:
"209 Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
001 Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере информации и общественного развития
102 Обеспечение деятельности Службы центральных коммуникаций
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
110 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
111 Капитальные расходы Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан
123 Текущие административные расходы
124 Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания";

мынадай мазмұндағы 100 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"002 Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
100 Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру
102 Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру";
мынадай мазмұндағы 005, 008, 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"005 "Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі Н. Назарбаев орталығы" КеАҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
008 "Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдік шығындарға арналған қаражат есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу
122 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 100, 103, 104, 111 және 123 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 210 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"210 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
001 Қорғаныс, аэроғарыштық және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық
100 Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық
103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің күрделі шығыстары
123 Ағымдағы әкімшілік шығыстар";

дополнить бюджетной программой 002 с бюджетными подпрограммами 100 и 102 следующего содержания:
"002 Реализация государственной политики в сфере общественного согласия
100 Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия
102 Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия";
дополнить бюджетными программами 005, 008, 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 и 122 следующего содержания:
"005 Формирование уставного капитала НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
008 Формирование уставного капитала НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 210 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100, 103, 104, 111 и 123 следующего содержания:
"210 Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
001 Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
111 Капитальные расходы Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
123 Текущие административные расходы";

мынадай мазмұндағы 002, 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдік шығындарға арналған қаражат есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу
122 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
061 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
337 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
338 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
340 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
341 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде құрылыс және тұрғын үй саясаты салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
344 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
369 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
475 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетными программами 002, 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 и 122 следующего содержания:
"002 Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 061 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 337 "Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 338 "Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 340 "Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 341 "Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области строительства и жилищной политики на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 344 "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 369 "Управление по делам религий города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
001 Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 003, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 127 және 128 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
122 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
127 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 003, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 127 и 128 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
127 Целевые текущие трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
128 Целевые трансферты на развитие бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";

мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламасымен 017 бюджеттік бағдарламасы бар 210 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"210 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
017 Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешен және ақпараттық қауіпсіздік саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
100 Бағдарламалық-мақсатты қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер";
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"018 Мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындауды қамтамасыз ету";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметі" кіші функциясында:
201 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
076 "Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 139 және 140 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"139 Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Маңғыстау облысы ішкі істер органдарының бөліністерін материалдық-техникалық жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 Түркістан облысының облыстық бюджетіне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
053 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
352 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
004 "Астана қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Нұр-Сұлтан қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер";
мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
066 Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу";
4 "Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" кіші функциясында:
502 "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
015 "Құқықтық статистикалық ақпаратпен қамтамасыз етудің жедел жүйесін құру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"104 "Электрондық іс" ақпараттық жүйесін құру";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" кіші функциясында:
221 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
047 "Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот немесе төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларына заңгерлік сараптама" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау";

дополнить администратором бюджетных программ 210 с бюджетной программой 017 и бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"210 Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
017 Прикладные научные исследования в области оборонно-промышленного комплекса и информационной безопасности
100 Проведение научных исследований в рамках программно-целевого финансирования";
дополнить бюджетной программой 018 следующего содержания:
"018 Обеспечение исполнения государственного оборонного заказа";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 076 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности":
дополнить бюджетными подпрограммами 139 и 140 следующего содержания:
"139 Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел Мангистауской области
140 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Туркестанской области на строительство объектов общественного порядка и безопасности";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 053 "Строительство объектов общественного порядка и безопасности":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 352 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 004 "Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Астане" изложить в следующей редакции:
"004 Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Нур-Султане";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 066 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
066 Строительство объектов общественного порядка и безопасности";
в функциональной подгруппе 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка":
по администратору бюджетных программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан":
по бюджетной программе 015 "Создание оперативной системы обеспечения правовой статистической информацией":
дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Создание информационной системы "Электронное дело";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 047 "Представление и защита интересов государства, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств и юридическая экспертиза проектов контрактов на недропользование и инвестиционных договоров" изложить в следующей редакции:
"047 Защита и представление интересов государства в арбитражах, иностранных арбитражах, иностранных государственных и судебных органах, а также в процессе до арбитражного и досудебного урегулирования споров, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств, проводимых за рубежом с участием Правительства Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
021 Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету";
04 "Білім беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" кіші функциясында:
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 045 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"045 Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 037 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
037 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" кіші функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімішісі бойынша:
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 және 124 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"111 Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
124 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімішісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 078 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"078 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 022 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
022 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" кіші функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 116 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"116 "Жас маман" жобасы шеңберінде колледждерді жаңғырту";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" кіші функциясында:

дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 021 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
021 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 045 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"045 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 037 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037 Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 111 и 124 следующего содержания:
"111 Капитальные расходы организаций образования
124 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетной программой 078 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"078 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 022 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
022 Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием":
дополнить бюджетной подпрограммой 116 следующего содержания:
"116 Модернизация колледжей в рамках проекта "Жас маман";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":

мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламасы бар 209 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"209 Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 005 және 138 бюджеттік бағдарламалары бар 210 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"210 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
005 Ғарыш саласындағы кадрларды қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
052 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"052 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
038 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"038 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін білім беру" кіші функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 117 және 118 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"117 Әлеуметтік студенттік несиені іске асыру
118 Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын қазақ ұлтының өкілдерін (диаспора) оқыту үшін стипендиялық бағдарламалар";
9 "Білім беру саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 045 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"045 Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша қызметтер";
мынадай мазмұндағы 068 бюджеттік бағдарламасы бар бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"313 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру басқармасы
068 Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету";

дополнить администратором бюджетных программ 209 с бюджетной программой 138 следующего содержания:
"209 Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих";
дополнить администратором бюджетных программ 210 с бюджетными программами 005 и 138 следующего содержания:
"210 Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
005 Переподготовка и повышение квалификации кадров в космической отрасли
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
наименование бюджетной программы 052 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"052 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 038 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"038 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием":
дополнить бюджетными подпрограммами 117 и 118 следующего содержания:
"117 Реализация социального студенческого кредита
118 Стипендиальные программы для обучения лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (диаспора)";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан"
дополнить бюджетной программой 045 следующего содержания:
"045 Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма";
дополнить администратором бюджетных программ 313 с бюджетной программой 068 следующего содержания:
"313 Управление цифровизации города республиканского значения, столицы
"068 Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламасымен 021 бюджеттік бағдарламасы бар 329 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"329 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы"
021 Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"027 Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 046 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"046 Әдістемелік жұмыс
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" кіші функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
117 "Алматы облысының және Алматы қаласының бюджетіне сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"117 Алматы облысының облыстық бюджетіне сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
06 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтік қамсыздандыру" кіші функциясында:
329 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
015 "Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 және 104 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"102 Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
104 Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу";
2 "Әлеуметтік көмек" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 068 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
068 Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау";
9 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить администратором бюджетных программ 329 с бюджетной программой 021 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"329 Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
021 Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 027 следующего содержания:
"027 Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 046 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"046 Методическая работа
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения":
наименование бюджетной программы 117 "Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы и Алматинской области на проведение капитального ремонта сейсмоусиляемых объектов здравоохранения" изложить в следующей редакции:
"117 Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области на проведение капитального ремонта сейсмоусиляемых объектов здравоохранения";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 329 "Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 015 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей":
дополнить бюджетными подпрограммами 102 и 104 следующего содержания:
"102 Приют для несовершеннолетних детей
104 Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 068 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
068 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"068 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру";
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"019 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру";
037 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"009 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру";
018 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"018 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"068 Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной подпрограммы 101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"101 Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
наименование бюджетной программы 019 "Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства изложить в следующей редакции:
"019 Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 037 "Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"037 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
наименование бюджетной программы 009 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"009 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 018 "Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"018 Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
наименование бюджетной программы 006 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"022 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"041 Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау";
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
013 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"013 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру";
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
037 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 050 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
050 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" кіші функциясында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
027 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

"022 Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 041 следующего содержания:
"041 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения";
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":
наименование бюджетной программы 013 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"013 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
наименование бюджетной программы 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 050 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
050 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
наименование бюджетной программы 027 "Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"027 Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 011 және 227 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласы тұрғындарын көшіру үшін Ақтау қаласында тұрғын үйлерді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері";
228 "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"102 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
047 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
007 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"007 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
042 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін абаттандыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"042 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін абаттандыру";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
044 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить бюджетными программами 011 и 227 следующего содержания:
"011 Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на приобретение жилья в городе Актау для переселения жителей из города Жанаозен
227 Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения";
по бюджетной программе 228 "Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
наименование бюджетной программы 047 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"047 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
наименование бюджетной программы 007 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"007 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 042 "Благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"042 Благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
наименование бюджетной программы 044 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"024 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 140 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"140 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
016 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"016 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 033 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"033 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жаңаөзен қаласы тұрғындарын көшіру үшін Ақтау қаласында тұрғын үйлерді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
045 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"045 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру";
мынадай мазмұндағы 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге кредит беру";
283 "Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
024 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"024 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 140 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"140 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":
наименование бюджетной программы 016 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"016 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
дополнить бюджетной программой 033 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"033 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья в городе Актау для переселения жителей из города Жанаозен
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетной программы 045 "Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"045 Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 082 следующего содержания:
"082 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов";
по администратору бюджетных программ 283 "Управление по вопросам молодежной политики области":
наименование бюджетной программы 024 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"043 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
023 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"023 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру";
090 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу";
098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
315 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
038 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"038 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";
316 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
035 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"035 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";
317 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
012 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"043 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 023 "Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"023 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 090 "Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по бюджетной программе 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 315 "Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 038 "Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"038 Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 316 "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 035 "Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"035 Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 317 "Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 012 "Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"041 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру";
мынадай мазмұндағы 083 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"083 Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеу";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
026 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"026 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
465 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
009 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"009 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
072 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"072 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру";
074 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"074 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу";
090 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"041 Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 083 следующего содержания:
"083 Кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 026 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"026 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 465 "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 009 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"009 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 072 "Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"072 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 074 "Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"074 Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 090 "Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу";
091 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"091 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу";
098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
022 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"022 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 063 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"063 Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысын салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
072 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"072 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру";
074 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"074 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу";
090 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 091 "Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"091 Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по бюджетной программе 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 022 "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"022 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 063 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"063 Строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетной программы 072 "Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"072 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 074 "Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"074 Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 090 "Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"044 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
738 "Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы", 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" және 802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
024 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"024 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламасымен 016 бюджеттік бағдарламасы бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
016 Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 003, 004, 005, 006 және 031 бюджеттік бағдарламалары бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
002 Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
003 Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
004 Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005 Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
006 Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
031 Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 033 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"033 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 035 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"035 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";

"044 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администраторам бюджетных программ 738 "Управление по делам семьи, детей и молодежи области", 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)" и 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 024 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"024 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетной программой 016 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
016 Изъятие земельных участков для государственных нужд
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетными программами 002, 003, 004, 005, 006 и 031 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
002 Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
003 Организация сохранения государственного жилищного фонда
004 Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005 Снос аварийного и ветхого жилья
006 Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
031 Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов";
дополнить бюджетной программой 033 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"033 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 035 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 034 следующего содержания:
"035 Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";

мынадай мазмұндағы 041 және 049 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"041 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
049 Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 054, 072, 074, 090, 091 және 098 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"054 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
072 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
091 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
098 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу";
2 "Коммуналдық шаруашылық" кіші функциясында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
042 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"042 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беру";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
038 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными программами 041 и 049 следующего содержания:
"041 Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
049 Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов";
дополнить бюджетной программой 053 и бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 054, 072, 074, 090, 091 и 098 следующего содержания:
"054 Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
072 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
074 Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
091 Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
098 Приобретение жилья коммунального жилищного фонда";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан" в наименование бюджетной программы 042 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 038 "Развитие коммунального хозяйства":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:
009 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"009 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 011, 012, 026, 027 және 028 бюджеттік бағдарламалары бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
011 Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
012 Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
027 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028 Развитие коммунального хозяйства";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 029 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"029 Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 048 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"048 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 058 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"058 Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" кіші функциясында:
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
007 "Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"007 Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру";

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 009 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"009 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетными программами 011, 012, 026, 027 и 028 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011 Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
012 Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026 Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027 Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028 Развитие коммунального хозяйства";
дополнить бюджетной программой 029 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"029 Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 048 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"048 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 058 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"058 Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы" в наименование бюджетной программы 007 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 007, 016, 017 және 018 бюджеттік бағдарламалары бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
007 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
016 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
017 Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
018 Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кіші функциясында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімішісі бойынша:
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 118 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"118 Ұлттық фильмдерді қолдау және ілгерілету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 312 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"312 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"003 Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"004 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 006 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетными программами 007, 016, 017 и 018 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
007 Освещение улиц в населенных пунктах
016 Обеспечение санитарии населенных пунктов
017 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018 Благоустройство и озеленение населенных пунктов";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела":
дополнить бюджетной подпрограммой 118 следующего содержания:
"118 Организация работ по поддержке и продвижению национальных фильмов";
дополнить администратором бюджетных программ 312 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"312 Управление культуры, развития языков и архивов города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивов города
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем":
дополнить бюджетной программой 003 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"003 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 004 следующего содержания:
"004 Увековечение памяти деятелей государства";
дополнить бюджетной программой 005 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"005 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 006 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"006 Поддержка культурно-досуговой работы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасымен 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
009 Мәдениет объектілерін дамыту";
2 "Спорт" кіші функциясында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"111 Спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасымен 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
008 Cпорт объектілерін дамыту";
3 "Ақпараттық кеңістік" кіші функциясында:
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша 009 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту" бюджеттік бағдарламасының атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 100, 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 003 бюджеттік бағдарламасы бар 209 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"209 Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
003 Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
100 Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру
101 Ақпарат саласындағы қайраткерлерді ынталандыру"
102 Мемлекеттік ақпараттық саясат шеңберінде ұлттық телерадио хабарлар тарату операторының ақпарат тарауын қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 004 және 006 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"004 Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету
006 Ақпараттық кеңістікті мониторингтеу";
259 "Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 008 бюджеттік бағдарламасы бар 312 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"312 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы
008 Қалалық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009 Развитие объектов культуры";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 036 "Развитие спорта высших достижений":
дополнить бюджетной подпрограммой 111 следующего содержания:
"111 Капитальные расходы государственных организаций в области спорта";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 008 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008 Развитие объектов спорта";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 009 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков" изложить в следующей редакции:
"009 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана";
дополнить администратором бюджетных программ 209 с бюджетной программой 003 и бюджетными подпрограммами 100, 101 и 102 следующего содержания:
"209 Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
003 Проведение государственной информационной политики
100 Размещение государственного информационного заказа
101 Стимулирование деятелей в сфере информации
102 Обеспечение распространения информации национальным оператором телерадиовещания в рамках государственной информационной политики";
дополнить бюджетными программами 004 и 006 следующего содержания:
"004 Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства
006 Мониторинг информационного пространства";
по администратору бюджетных программ 259 "Управление архивов и документации области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 312 с бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"312 Управление культуры, развития языков и архивов города республиканского значения, столицы
008 Обеспечение функционирования городских библиотек
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"009 Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 313 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"313 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру басқармасы
001 Жергілікті деңгейде цифрландыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 009, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 024 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
009 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы орган резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
325 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
005 "Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
346 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және мұрағат істері саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
363 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Туризм" кіші функциясында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 101 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"101 Мәдениет, туризм және киноиндустрия объектілерін салу";

дополнить бюджетной программой 009 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"009 Обеспечение сохранности архивного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 313 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"313 Управление цифровизации города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области цифровизации
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 009, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
009 Капитальные расходы государственного органа
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
по администратору бюджетных программ 325 "Управление общественного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 005 "Услуги по проведению государственной информационной политики":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 346 "Управление по развитию языков и архивного дела города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и архивного дела":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 363 "Управление по развитию языков города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке":
дополнить бюджетной подпрограммой 101 следующего содержания:
"101 Строительство объектов культуры, туризма и киноиндустрии";

мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасымен 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
015 Туристік қызметті реттеу";
мынадай мазмұндағы 023 бюджеттік бағдарламасымен 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
023 Туризм объектілерін дамыту";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламасымен 209 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"209 Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
007 Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 046 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"046 Қолданбалы ғылыми зерттеулер";
342 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мәдениет және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
347 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мәдениет және архивтер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
362 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мемлекеттік,ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
377 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
744 "Облыстың ақпараттандыру және сыртқы байланыстар басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпаратандыру және сыртқы байланыстар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
004 "Ақпараттандыру саласында қызметтерді іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
803 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және дін істері бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" кіші функциясында:

дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетной программой 015 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
015 Регулирование туристской деятельности";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 023 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
023 Развитие объектов туризма";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
дополнить администратором бюджетных программ 209 с бюджетной программой 007 следующего содержания:
"209 Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
007 Реализация государственной молодежной и семейной политики";
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 046 следующего содержания:
"046 Прикладные научные исследования";
по администратору бюджетных программ 342 "Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере культуры и спорта":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 347 "Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и архивов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 362 "Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 377 "Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 744 "Управление информатизации и внешних связей области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере информатизации и внешних связей":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 004 "Реализация услуг в сфере информатизации"
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 803 "Отдел внутренней политики и по делам религии района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 019 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
019 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 017 және 018 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"017 Инфрақұрылымды дамытуға бағытталған жобаларды кредиттеу үшін кейіннен "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
018 "Сарыарқа" магистральдық газ құбыры" жобасын қаржыландыруды қамтамасыз ету үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ны кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ны кредиттеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 036 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
036 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кіші функциясында:
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
037 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 019 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
019 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан" в наименование бюджетной программы 003 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 017 и 018 следующего содержания:
"017 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Банк Развития Казахстана" для кредитования проектов, направленных на развитие инфраструктуры
018 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для обеспечения финансирования проекта "Магистральный газопровод "Сарыарка";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 036 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
036 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
наименование бюджетной программы 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"037 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру";
060 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"060 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
061 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"061 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау";
071 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"071 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту";
326 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы", 334 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" және 349 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:
071 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"071 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту";
741 "Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
037 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру";
060 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 060 "Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"060 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 061 "Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"061 Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 071 "Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"071 Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администраторам бюджетных программ 326 "Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы", 334 "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы" и 349 "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 071 "Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"071 Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 741 "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области":
наименование бюджетной программы 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 060 "Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:

"060 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру";
061 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"061 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау";
806 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
011 "Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"011 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу";
мынадай мазмұндағы 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011 және 047 бюджеттік бағдарламалары бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
005 Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
008 Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009 Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010 Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
047 Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу";
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
010 Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту";
2 "Су шаруашылығы" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 069 бюджеттік бағдарламасы бар 458 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"458 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
069 Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Орман шаруашылығы" кіші функциясында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша 256 "Орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша 107 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
4 "Балық шаруашылығы" кіші функциясында:
742 "Облыстың балық шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Облыс аумағында балық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" кіші функциясында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
022 "Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
336 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
700 "Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
022 "Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Жер қатынастары" кіші функциясында:
391 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
463 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
039 "Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"039 Ақмола облысының бюджетіне Нұр-Сұлтан қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеу";
806 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
039 "Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"039 Ақмола облысының бюджетіне Нұр-Сұлтан қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеу";

"060 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
наименование бюджетной программы 061 "Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"061 Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 806 "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)" в наименование бюджетной программы 011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетными программами 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011 и 047 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
005 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006 Организация санитарного убоя больных животных
007 Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
008 Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009 Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010 Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011 Проведение противоэпизоотических мероприятий
047 Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 010 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010 Развитие объектов сельского хозяйства";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 458 с бюджетной программой 069 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
069 Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Лесное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетной программе 256 "Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира":
наименование бюджетной подпрограммы 107 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельской местности" изложить в следующей редакции:
"107 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности";
в функциональной подгруппе 4 "Рыбное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 742 "Управление рыбного хозяйства области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере рыбного хозяйства":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 022 "Развитие объектов охраны окружающей среды":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 336 "Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 700 "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области":
по бюджетной программе 022 "Развитие объектов охраны окружающей среды":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
по администратору бюджетных программ 391 "Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 463 "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 039 "Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны" изложить в следующей редакции:
"039 Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Нур-Султана";
по администратору бюджетных программ 806 "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 039 "Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны" изложить в следующей редакции:
"039 Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Нур-Султана";

мынадай мазмұндағы 004, 012, 013, 014 және 039 бюджеттік бағдарламалары бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
004 Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
012 Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
013 Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
014 Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
039 Нұр-Сұлтан қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеу";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 017 бюджеттік бағдарламасы бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
017 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 099 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"099 Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру";
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
1 "Өнеркәсіп" кіші функциясында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
242 "Қазақстандық өндірістің жеңіл автокөлігін сатып алушы – жеке тұлғаларды кредиттеу үшін, сондай-ақ қазақстандық өндірістің ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдарын және арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін екінші деңгейдегі банктерді шартты қаржыландыру арқылы отандық автомобиль өндірушілерді қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ кредиттеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"242 Қазақстандық өндірістің жеңіл автокөлігін сатып алушы – жеке тұлғаларды кредиттеу үшін, сондай-ақ қазақстандық өндірістің ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдарын және арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін екінші деңгейдегі банктерді шартты қаржыландыру арқылы отандық автомобиль өндірушілерді қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ны кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ны кредиттеу";
243 "Автобустар, тракторлар және комбайндарды лизингке жүзеге асыру бойынша "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы "БРК-Лизинг" АҚ-ның жарғылық капиталын одан әрі ұлғайтумен "Бәйтерек" Ұлттық басқару холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"243 Автобустар, тракторлар және комбайндарды лизингке жүзеге асыру бойынша "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы "БРК-Лизинг" АҚ-ның жарғылық капиталын одан әрі ұлғайтумен "Бәйтерек" ұлттық басқару холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" кіші функциясында:
365 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
006 "Астана қаласының қала маңы аймағы аумағының қала құрылысын жоспарлау кешендік схемасын әзірлеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"006 Нұр-Сұлтан қаласының қала маңы аймағы аумағының қала құрылысын жоспарлау кешендік схемасын әзірлеу";

дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетными программами 004, 012, 013, 014 и 039 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
004 Организация работ по зонированию земель
012 Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
013 Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
014 Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
039 Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Нур-Султана";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетной программой 017 и бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
017 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 099 следующего содержания:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 052 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии"
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Промышленность":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
в наименование бюджетных программ 242 "Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования отечественных автопроизводителей путем обусловленного финансирования банков второго уровня для кредитования физических лиц – покупателей легкового автотранспорта казахстанского производства, а также лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства" и 243 "Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "БРК-Лизинг" через АО "Банк Развития Казахстана" по реализации в лизинг автобусов, тракторов и комбайнов" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 365 "Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 006 "Разработка комплексной схемы градостроительного планирования территории пригородной зоны города Астаны" изложить в следующей редакции:
"006 Разработка комплексной схемы градостроительного планирования территории пригородной зоны города Нур-Султана";

мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
013 Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу";
12 "Көлік және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлігі" кіші функциясында:
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
025 "Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 014 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
014 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 013 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
013 Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 003 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 025 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог и пассажирского транспорта на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 014 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
014 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 025 және 045 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"025 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045 Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 051 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"051 Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Су көлігі" кіші функциясында:
336 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
020 "Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"020 Нұр-Сұлтан қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету";
354 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
020 "Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"020 Нұр-Сұлтан қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету";
4 "Әуе көлігі" кіші функциясында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
013 "Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау" бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"013 Жүйелі авиатасымалдарды субсидиялау";
5 "Темір жол көлігі" кіші функциясында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
219 "ҚДБ-лизинг АҚ арқылы жолаушылар вагон паркін жаңартуын қаржыландыру үшін кейіннен "Қазақстан Даму Банкі" АҚ-ның кредиттеу "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ кредиттеу" бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"219 "ҚДБ-лизинг" АҚ арқылы жолаушылар вагон паркін жаңартуын қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ны кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ны кредиттеу";
9 "Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 100, 102, 103, 104, 105, 107, 110 және 014 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 003 бюджеттік бағдарламасы бар 210 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"210 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
003 "Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
100 Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
102 "Электрондық үкімет" шеңберінде халықты оқыту бойынша қызметтер
103 Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетуі жөніндегі қызметін ұйымдастыру
104 Қазақстан Республикасының орбиталық-жиілік ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестіру
105 Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерін ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
107 Радиожиілік спектрінің және радиоэлектрондық құралдардың мониторингі жүйесін техникалық сүйемелдеу
110 "Электрондық үкімет" платформасын дамыту
114 Лицензиялық бағдарламалық қамтылымды техникалық жағынан қолдауды қамтамасыз ету бойынша қызметтер";

дополнить бюджетными программами 025 и 045 следующего содержания:
"025 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов";
дополнить бюджетной программой 051 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"051 Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Водный транспорт":
по администратору бюджетных программ 336 "Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 020 "Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны" изложить в следующей редакции:
"020 Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Нур-Султана";
по администратору бюджетных программ 354 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 020 "Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны" изложить в следующей редакции:
"020 Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Нур-Султана";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 013 "Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок" изложить в следующей редакции:
"013 Субсидирование регулярных авиаперевозок";
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" в наименование бюджетной программы 219 "Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов через АО "БРК-Лизинг" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
дополнить администратором бюджетных программ 210 с бюджетной программой 003 и бюджетными подпрограммами 100, 102, 103, 104, 105, 107, 110 и 114 следующего содержания:
"210 Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
003 Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
100 Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
102 Услуги по обучению населения в рамках "электронного правительства"
103 Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
104 Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
105 Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
107 Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
110 Развитие платформы "электронного правительства"
114 Услуги по обеспечению технической поддержки лицензионного программного обеспечения";

мынадай мазмұндағы 004, 007 және 008 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"004 Цифрлық телерадиохабарды енгізу және дамыту үшін "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
007 "Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру
008 Ғарыш қызметі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 103 және 104 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту
100 Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
102 Мемлекеттік органдар мен ұйымдарға Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зонттау жүйесінен алынатын ғарыштық суреттерді ұсыну бойынша қызметтер
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
104 Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
016 "Астана қаласының бюджетіне "Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"016 Нұр-Сұлтан қаласының бюджетіне "Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 024, 030 және 080 бюджеттік бағдарламалары бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
024 Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
030 Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциясында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
048 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне облыс орталықтарында, Астана, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"048 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру";

дополнить бюджетными программами 004, 007 и 008 следующего содержания:
"004 Увеличение уставного капитала АО "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" для внедрения и развития цифрового телерадиовещания
007 Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
008 Прикладные научные исследования в области космической деятельности";
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102, 103 и 104 следующего содержания:
"010 Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры
100 Обеспечение управления космическими аппаратами
101 Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
102 Услуги по предоставлению космических снимков государственным органам и организациям, получаемые от космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан
103 Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
104 Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 016 "Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система" изложить в следующей редакции:
"016 Целевые трансферты на развитие бюджету города Нур-Султана на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетными программами 024, 030 и 080 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
024 Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
030 Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 048 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Астане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах" изложить в следующей редакции:
"048 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах";

087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 109 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"109 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы", 266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы", 275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы", 278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы", 289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" және 326 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:
027 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру" бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
334 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
027 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
393 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"008 Кәсіпкерлік қызметті қолдау";
027 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
027 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

по бюджетной программе 087 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 109 следующего содержания:
"109 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
по администраторам бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области", 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области", 275 "Управление предпринимательства области", 278 "Управление предпринимательства и торговли области", 289 "Управление предпринимательства и туризма области" и 326 "Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 027 "Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"082 Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 334 "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетной программы 027 "Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 082 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"082 Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 082 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"082 Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 393 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 008 следующего содержания:
"008 Поддержка предпринимательской деятельности";
наименование бюджетной программы 027 "Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 082 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"082 Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":
наименование бюджетной программы 027 "Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 082 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"082 Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 018, 019 және 020 бюджеттік бағдарламалары бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
018 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
019 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
020 Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 055 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Басқалар" кіші функциясында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"052 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 057 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"057 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 058 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 209 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"209 Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";

дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетными программами 018, 019 и 020 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
018 Поддержка предпринимательской деятельности
019 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
020 Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики";
дополнить бюджетной программой 055 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"055 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
дополнить бюджетной программой 052 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 053 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
053 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
дополнить бюджетной программой 057 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"057 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 058 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
058 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из
республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 209 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
"209 Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";

мынадай мазмұндағы 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 012 бюджеттік бағдарламасы бар 210 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"210 Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
012 Жұмылдыру даярлығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асыру
101 Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау
102 Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 015, 016 және 120 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"015 "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту мақсатында "Қазақстан инжиниринг ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
016 "С.М. Киров атындағы зауыт" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту мақсатында "Қазақстан инжиниринг ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 070 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"070 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
082 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106, 107 және 108 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"106 Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 Түркістан облысының бюджетіне Түркістан қаласындағы мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
108 Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 160, 161, 162 және 163 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"160 Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
161 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 Түркістан облысының бюджетіне облыс орталығын Түркістан қаласына көшіруге байланысты көшірілген мемлекеттік қызметшілер үшін қызметтік тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163 Инфрақұрылымды жаңғырту жөніндегі жобаларды іске асыру үшін тартылған халықаралық қаржы ұйымдарының қарыздарын өтеуге және оларға қызмет көрсетуге арналған тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ұйымдардың шығындарын субсидиялау";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
217 "Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобаларын қаржыландыру үшін "Қазақстан Даму Банкі" АҚ кейіннен кредит беру жолымен, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ арқылы кредит беру" бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"217 Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобаларын қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ны кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ны кредиттеу";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 058 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 059 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"059 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 058 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"058 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 059 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"059 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
257 "Облыстың қаржы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
059 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"059 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

дополнить администратором бюджетных программ 210 с бюджетной программой 012 и бюджетными подпрограммами 101 и 102 следующего содержания:
"210 Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
012 Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва
101 Формирование и хранение государственного материального резерва
102 Обеспечение хранения информации";
дополнить бюджетными программами 015, 016 и 120 следующего содержания:
"015 Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания Казахстан инжиниринг" в целях увеличения уставного капитала АО "Петропавловский завод тяжелого машиностроения"
016 Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания Казахстан инжиниринг" в целях увеличения уставного капитала АО "Завод им. С.М. Кирова"
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 070 следующего содержания:
"070 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года":
дополнить бюджетными подпрограммами 106, 107 и 108 следующего содержания:
"106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
107 Целевые трансферты на развитие бюджету Туркестанской области для строительства административных зданий государственных учреждений в городе Туркестан
108 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
дополнить бюджетными программами 160, 161, 162 и 163 следующего содержания:
160 Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
161 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
162 Целевые текущие трансферты бюджету Туркестанской области на приобретение служебного жилья для передислоцированных государственных служащих в связи с переносом областного центра в город Туркестан
163 Субсидирование затрат организаций в сфере жилищно-коммунального хозяйства на погашение и обслуживание займов международных финансовых организаций, привлеченных для реализации проектов по модернизации инфраструктуры";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" в наименование бюджетной программы 217 "Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования проектов Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 - 2019 годы" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
дополнить бюджетной программой 058 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"058 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 059 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"059 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
дополнить бюджетной программой 058 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"058 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 059 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"059 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 257 "Управление финансов области":
наименование бюджетной программы 059 "Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы" изложить в следующей редакции:
"059 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий";

"026 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу";
340 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 071 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"071 Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
026 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"026 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"076 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"077 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
452 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
026 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"026 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

"026 Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 340 "Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 071 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"071 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 026 "Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"026 Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 076 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"076 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"077 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 452 "Отдел финансов района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 026 "Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы" изложить в следующей редакции:
"026 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 066 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"066 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 051 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"051 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"052 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 054 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"054 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 051 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"051 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"052 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 054 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"054 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 066 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"066 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 051 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"051 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 052 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 053 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"053 Целевые трансферты на развитие бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 054 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"054 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 051 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"051 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 052 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 053 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"053 Целевые трансферты на развитие бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 054 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"054 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 033, 034, 035, 040, 042, 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 808 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"808 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық, жер қатынастар және ветеринария бөлімі
033 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
034 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
035 Моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу - кәсіпкерлікке оқыту
040 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
042 Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасы бар 809 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"809 Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
034 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 043 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"043 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 044 және 065 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"044 Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 085 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"085 Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

дополнить администратором бюджетных программ 808 с бюджетными программами 033, 034, 035, 040, 042, 065 и 096 следующего содержания:
"808 Отдел предпринимательства, сельского хозяйства, земельных отношений и ветеринарии района (города областного значения)
033 Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах
034 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
035 Содействие развитию предпринимательства - обучение предпринимательству в моногородах
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
042 Текущее обустройство моногородов
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 809 с бюджетной программой 034 следующего содержания:
"809 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
034 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года";
дополнить бюджетной программой 043 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"043 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 044 и 065 следующего содержания:
"044 Текущее обустройство моногородов
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить бюджетной программой 085 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
"096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.