Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5452 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 16 маусымдағы № 18-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.06.2025 № 18-7 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.09.2022 № 13-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5452. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 июня 2025 года № 18-7
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.06.2025 № 18-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.09.2022 № 13-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшiн төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно- Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.09.2022 № 13-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы №11-14 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде №3021, 2009 жылғы 3 наурыздағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 1 маусымдағы №10-16 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы №11-14 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде №4827 тіркелген, 2017 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.09.2022 № 13-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года №11-14 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3021, опубликованное 26 февраля 2009 года в газете "Приуралье") и от 1 июня 2017 года №10-16 "О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года №11-14 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов №4827, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 июля 2017 года).

3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Құлшар
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар
Батыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№21-8 шешіміне
қосымша
Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері

3. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Құлшар
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 7 декабря 2018 года №21-8
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно-Казахстанкой области