Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 273 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 4918 болып тіркелді.
Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 183 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабы 4 және 5-тармақтарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 1 (бір) километрге 6 (алты) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін мәселелер бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жұмабеков
КЕЛІСІЛДІ
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
мәслихатының хатшысы
_________________Е. Әділбеков
2018 жылғы "___" _________

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2018 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2018 года № 4918. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2025 года № 183
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 04.09.2025 № 183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в размере 6 (шести) тенге за 1 (один) километр.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
______________ Е. Адильбеков
"___" ___________ 2018года