Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 327/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6163 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"67 856 548" сандары "67 673 248" сандарымен ауыстырылсын;
"48 627 524" сандары "48 753 148" сандарымен ауыстырылсын;
"250 018" сандары "242 395" сандарымен ауыстырылсын;
"1 550 983" сандары "1 352 285" сандарымен ауыстырылсын;
"17 428 023" сандары "17 325 420" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "70 188 074" сандары "70 019 300" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-2 331 298" сандары "-2 345 824" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "2 331 298" сандары "2 345 824" сандарымен ауыстырылсын.
9-1-тармағында жетінші абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Кожин
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 7 желтоқсандағы
№ 327/44 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2017
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 215/30 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Павлодар қалалық бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 7 декабря 2018 года № 327/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2018 года № 6163. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5769, опубликованное 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "67 856 548" заменить цифрами "67 673 248";
цифры "48 627 524" заменить цифрами "48 753 148";
цифры "250 018" заменить цифрами "242 395";
цифры "1 550 983" заменить цифрами "1 352 285";
цифры "17 428 023" заменить цифрами "17 325 420";
в подпункте 2) цифры "70 188 074" заменить цифрами "70 019 300";
в подпункте 5) цифры "-2 331 298" заменить цифрами "-2 345 824";
в подпункте 6) цифры "2 331 298" заменить цифрами "2 345 824";
в пункте 9-1 исключить седьмой абзац;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Кожин
Секретарь городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 7 декабря 2018 года № 327/44
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от 25
декабря 2017 года № 215/30
Павлодарский городской бюджет на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

53542
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
537829
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
30763
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
131692
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2533
023
Әдістемелік жұмыс
14301
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1011469
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2269
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15011
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2128751
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
115223
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97651
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
97651
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17572
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
17572
2
Әлеуметтiк көмек
1673033
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1670864
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
398541
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3968
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
31863
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
291950
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14391
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
108392
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
142999
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45208
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
579829
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53723
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2169
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

53542
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
537829
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
30763
012
Капитальные расходы государственного органа
1200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
131692
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2533
023
Методическая работа
14301
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1011469
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2269
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
15011
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2128751
1
Социальное обеспечение
115223
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97651
005
Государственная адресная социальная помощь
97651
464
Отдел образования района (города областного значения)
17572
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
17572
2
Социальная помощь
1673033
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1670864
002
Программа занятости
398541
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3968
006
Оказание жилищной помощи
31863
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
291950
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14391
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
108392
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
142999
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
579829
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53723
464
Отдел образования района (города областного значения)
2169
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов