Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 231/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5924 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 215/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"61 240 365 " сандары "61 650 549" сандарымен ауыстырылсын;
"47 378 675" сандары "47 788 859" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "62 273 647" сандары "63 982 075" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-456" сандары "-228" сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу "228";
5) тармақшада "-1 032 826" сандары "-2 331 298" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "1 032 826" сандары "2 331 298" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"239 113" сандары "105 508" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"15 000" сандары "96 711" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте кент, ауылдық округ және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттердің көлемдері көзделсін, соның ішінде:
13 791 мың теңге – Ленин кентінде балаларды тасымалдау үшін автобус сатып алуға;
15 396 мың теңге – Ленин кентінде Маслозоводская көшесіндегі кентiшiлiк жолдарға орташа жөндеу жүргізуге;
12 034 мың теңге – Ленин кентінің көшелерін жарықтандыруға;
11 201 мың теңге – Жетекші ауылында санитариясын қамтамасыз етуге, жерлеу орындарын ұстауға және туыстары жоқ адамдарды жерлеуге;
29 289 мың теңге – кент, ауылдық округ және ауыл әкімдерінің аппараттарына қызметін қамтамасыз ету бойынша ағымдағы және күрделі шығыстарына";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 13 марта 2018 года № 231/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2018 года № 5924. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 215/30 "О Павлодарском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5769, опубликованное 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "61 240 365" заменить цифрами "61 650 549";
цифры "47 378 675" заменить цифрами "47 788 859";
в подпункте 2) цифры "62 273 647" заменить цифрами "63 982 075";
в подпункте 3) цифры "-456" заменить цифрами "-228", в том числе: погашение бюджетных кредитов "228";
в подпункте 5) цифры "-1 032 826" заменить цифрами "-2 331 298";
в подпункте 6) цифры "1 032 826" заменить цифрами "2 331 298";
в пункте 3:
цифры "239 113" заменить цифрами "105 508";
в пункте 9:
цифры "15 000" заменить цифрами "96 711";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год объемы целевых трансфертов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в том числе:
13 791 тысяч тенге - на приобретение автобуса для подвоза детей в поселке Ленинский;
15 396 тысяч тенге - на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог улицы Маслозоводская в поселке Ленинский;
12 034 тысяч тенге - на освещение улиц поселка Ленинский;
11 201 тысяч тенге - на обеспечение санитарии, содержание мест захоронений и погребение безродных в селе Жетекши;
29 289 тысяч тенге - на текущие и капитальные расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов поселка, сельского округа и села";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1662402
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1658834
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
344155
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3968
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50263
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
322880
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12641
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
100731
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
142999
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45208
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
580911
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55078
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
331219
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331219
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75964
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
11411
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
54329
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
188115
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14911093
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8975270
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
270460
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

1662402
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1658834
002
Программа занятости
344155
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3968
006
Оказание жилищной помощи
50263
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
322880
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12641
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
100731
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
142999
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
580911
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55078
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
331219
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75964
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
800
021
Капитальные расходы государственного органа
600
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
11411
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
54329
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
188115
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14911093
1
Жилищное хозяйство
8975270
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
270460
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан