Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 ақпанда № 7518 болып тіркелді.
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төраймы И. Дмитриева
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Турсунов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Жусупова
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_________________ А. Бекбаева
Мәслихатының
2018 жылғы 2 ақпандағы
№ 229 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі

Об определении перечня социально значимых сообщений
Решение маслихата Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2018 года № 7518.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Дмитриева
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Костанайской области"
_________________ А. Турсунов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
акимата Костанайской области"
____________________ А. Жусупова
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
_______________________ А. Бекбаева
Приложение
к решению маслихата
от 2 февраля 2018 года № 229
Перечень социально значимых сообщений

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы мәслихатының 02.03.2018 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.06.2020 № 509 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.03.2021 № 38 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.04.2021 № .42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 12.11.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.12.2021 № 127 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.08.2023 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 04.10.2023 № 61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.11.2023 № 71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.12.2023 № 105 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.05.2024 № 132 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.10.2024 № 169 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.11.2024 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.11.2024 № 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.03.2025 № 209 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.08.2025 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Реттік нөмірі
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
1
Восток-Қарасу-Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
2
Қарасу-Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
3
Смирнов - Қарабалық - Смирнов (ауданішілік)
4
Жітіқара - Пригородный - Жітіқара (ауданішілік)
5
Троебратское - Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
6
Маршрут № 3 "Автовокзал – Драма театры – Әуежай" (қалалық (Қостанай қаласы))
7
Маршрут № 24 "Облыстық балалар ауруханасы – Нариман базары – Теміржол вокзалы" (қалалық (Қостанай қаласы))
8
Маршрут № 27 "Автовокзал – Баспа үйі – Механикаландырылған жұмыстар басқармасы" (қалалық (Қостанай қаласы))
9

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями маслихата Костанайской области от 02.03.2018 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.06.2020 № 509 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 31.03.2021 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.04.2021 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 12.11.2021 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.12.2021 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.08.2023 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 04.10.2023 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.11.2023 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.12.2023 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.05.2024 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.10.2024 № 169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.11.2024 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.11.2024 № 179 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.03.2025 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 25.08.2025 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Порядковый номер
Наименование социально значимых сообщений
1
Восток-Карасу-Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
2
Карасу-Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
3
Смирновка - Карабалык – Смирновка (внутрирайонное)
4
Житикара - Пригородное - Житикара (внутрирайонное)
5
Троебратское - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
6
Маршрут № 3 "Автовокзал – Драматический театр - Аэропорт" (городское (город Костанай))
7
Маршрут № 24 "Областная детская больница – Наримановский рынок – Железнодорожный вокзал" (городское (город Костанай))
8
Маршрут № 27 "Автовокзал – Дом печати – Управление механизированных работ" (городское (город Костанай))
9

Маршрут № 2 "Куыршақ театры – Орталық базар – 3 Костанайская көшесі" (қалалық (Қостанай қаласы))
10
Маршрут № 5 "Әуежай – Орталық базар – Курганская көшесі – "Текстильщик-1" бау-бақша қоғамы" (қалалық (Қостанай қаласы))
11
Маршрут № 7 "Текстильщик-2" бау-бақша қоғамы – Жылыжай комбинаты – Кирпичная көшесі – "Садовод" бау-бақша қоғамы" (қалалық (Қостанай қаласы))
12
Маршрут № 8 "Қостанай-2 –Теміржол вокзалы – "Геолог" бау-бақша қоғамы" (қалалық (Қостанай қаласы))
13
Маршрут № 10 "Көз ауруханасы – Орталық базар – Дизель зауыты – Қостанай-2" (қалалық (Қостанай қаласы))
14
Маршрут № 11 "Теміржол вокзалы – Орталық базар – Узкоколейная көшесі" (қалалық (Қостанай қаласы))
15
Маршрут № 12 "Нариман базары – Баспа үйі – Орталық базар – Механикаландырылған жұмыстар басқармасы" (қалалық (Қостанай қаласы))
16
Маршрут № 13 "Автовокзал – Орталық базар – 3 Костанайская көшесі" (қалалық (Қостанай қаласы))
17
Маршрут № 18 "Амангелді" тұрғын үй алабы – Орталық базар – Әмбебап базар" (қалалық (Қостанай қаласы))
18
Маршрут № 18А "Дружба" тұрғын үй алабы – "Амангелді" тұрғын үй алабы – Орталық базар – Әмбебап базар" (қалалық (Қостанай қаласы))
19
Маршрут № 19 "Көз ауруханасы – Драма театры – Механикаландырылған жұмыстар басқармасы – Әмбебап базар" (қалалық (Қостанай қаласы))
20
Маршрут № 21 "Астықжан" сауда орталығы – Академия – Нариман базары – Кондитерлік фабрика – Складская көшесі" (қалалық (Қостанай қаласы))
21
Маршрут № 25 "Автовокзал – Орталық базар – "Катюша" дүкені" (қалалық (Қостанай қаласы))
22
Маршрут № 38 "Автовокзал – Драма театры – Теміржол вокзалы – "Костанай Плаза" сауда ойын-сауық орталығы" (қалалық (Қостанай қаласы))
23
Маршрут № 42 "Рабочая көшесі – Теміржол вокзалы – Зират – "Железнодорожник" бау-бақша қоғамы" (қалалық (Қостанай қаласы))
24
Маршрут № 101 "Теміржол вокзалы - Орталық базар – Заречное ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
25
Маршрут № 102 "Орталық базар – Тобыл қаласы – Заречное ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
26
Маршрут № 103 "Әмбебап базар – Рабочая көшесі – "Амангелді" тұрғын үй алабы – "Қонай" тұрғын үй алабы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
27
Маршрут № 104 "Теміржол вокзалы – Психиатриялық аурухана – "Мелиоратор" бау-бақша қоғамы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
28
Маршрут № 105 "Орталық базар – Тобыл қаласы – Мичуринское ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
29
Маршрут № 107 "Орталық базар – Жамбыл кенті – Алтын Дала кенті" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
30
Маршрут № 108 "Драма театры – Теміржол вокзалы – "Железобетонщик" бау-бақша қоғамы – Мичуринское ауылы – "Мелиоратор" бау-бақша қоғамы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
31
Маршрут № 109 "Орталық базар –Тобыл қаласы – Октябрьское ауылы – Лиманное ауылы – Рыбное ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
32
Маршрут № 110 "Орталық базар – Тобыл қаласы – Мичуринское ауылы – Садовое ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
33
Маршрут № 112 "Ударник" тұрғын үй алабы – Темірбетон бұйымдары комбинаты – Орталық базар" (қалалық (Қостанай қаласы))
34
Маршрут № 113 "Мирас" мәдениет үйі – "Чапаев" бау-бақша қоғамы – "Пригородное" бау-бақша қоғамы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
35
Маршрут № 113А "Теміржол вокзалы – "Чапаев" бау-бақша қоғамы – "Пригородное" бау-бақша қоғамы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
36
Маршрут № 113Б "Геолог" бау-бақша қоғамы – Драма театры –"Пригородное" бау-бақша қоғамы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
37
Маршрут № 114 "Темірбаев көшесі – "Амангелді" тұрғын үй алабы – "Колос" бау-бақша қоғамы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
38
Маршрут № 116 "Автовокзал – Туберкулезге қарсы диспансер – Тобыл қаласының туберкулезге қарсы ауруханасы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
39
Маршрут № 117 "Орталық базар – Садчиков кенті" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
40
Маршрут № 1 "Заречное ауылы – Қостанай ауданының Тобыл қаласы" (қалалық (Тобыл қаласы))
41
Қостанай – Жітіқара – Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
42
Жітіқара – Қостанай – Жітіқара (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
43
Қостанай – Жітіқара – Қамысты - Жітіқара – Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
44
Лесное – Славенка – Қостанай – Славенка – Лесное (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
45
Маршрут № 2 "Теміржол вокзалы – Рубин - Родина ауылдық округінің әкімдігі" (қала маңыңдағы (Арқалық қаласы))
46
Маршрут № 118 "Гиппократ (Қостанай қаласы) – Тобыл қаласы – Молоканов ауылы – Нечаев ауылы – Владимиров ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
47
Маршрут № 119 "Гиппократ (Қостанай қаласы) - Мәскеу ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
48
№ 121 Маршрут "Гиппократ (Қостанай қаласы) – Тобыл қаласы – Қостомар ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
49
№ 122 Маршрут "Орталық базар (Қостанай қаласы) – Жамбыл ауылы – И. Ф. Павлов атындағы ауыл" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
50
Майское - Әйет - Майское (ауданішілік)
51
Амангелді - Қостанай - Амангелді (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
52

Маршрут № 2 "Кукольный театр - Центральный рынок – улица 3 Костанайская" (городское (город Костанай))
10
Маршрут № 5 "Аэропорт - Центральный рынок – улица Курганская – Садовое общество "Текстильщик-1" (городское (город Костанай))
11
Маршрут № 7 "Садовое общество "Текстильщик-2" – Тепличный комбинат – улица Кирпичная – Садовое общество "Садовод" (городское (город Костанай))
12
Маршрут № 8 "Костанай - 2 – Железнодорожный вокзал – Садовое общество "Геолог" (городское (город Костанай))
13
Маршрут № 10 "Глазная больница - Центральный рынок – Дизельный завод – Костанай - 2" (городское (город Костанай))
14
Маршрут № 11 "Железнодорожный вокзал – Центральный рынок –улица Узкоколейная" (городское (город Костанай))
15
Маршрут № 12 "Наримановский рынок - Дом печати - Центральный рынок – Управление механизированных работ" (городское (город Костанай))
16
Маршрут № 13 "Автовокзал – Центральный рынок – улица 3 Костанайская" (городское (город Костанай))
17
Маршрут № 18 "Жилой массив "Амангельды" – Центральный рынок – Универсальный рынок" (городское (город Костанай))
18
Маршрут № 18А "Жилой массив "Дружба" – Жилой массив "Амангельды" – Центральный рынок – Универсальный рынок" (городское (город Костанай))
19
Маршрут № 19 "Глазная больница – Драматический театр – Управление механизированных работ - Универсальный рынок" (городское (город Костанай))
20
Маршрут № 21 "Торговый центр "Астыкжан" – Академия - Наримановский рынок – Кондитерская фабрика – улица Складская" (городское (город Костанай))
21
Маршрут № 25 "Автовокзал - Центральный рынок – магазин "Катюша" (городское (город Костанай))
22
Маршрут № 38 "Автовокзал – Драматический театр - Железнодорожный вокзал - Торгово-развлекательный центр "Костанай Плаза" (городское (город Костанай))
23
Маршрут № 42 "улица Рабочая – Железнодорожный вокзал – Кладбище - Садовое общество "Железнодорожник" (городское (город Костанай))
24
Маршрут № 101 "Железнодорожный вокзал - Центральный рынок - село Заречное" (пригородное (город Костанай))
25
Маршрут № 102 "Центральный рынок – город Тобыл - село Заречное" (пригородное (город Костанай))
26
Маршрут № 103 "Универсальный рынок – улица Рабочая - Жилой массив "Амангельды" – Жилой массив "Кунай" (пригородное (город Костанай))
27
Маршрут № 104 "Железнодорожный вокзал – Психиатрическая больница – Садовое общество "Мелиоратор" (пригородное (город Костанай))
28
Маршрут № 105 "Центральный рынок – город Тобыл – село Мичуринское" (пригородное (город Костанай))
29
Маршрут № 107 "Центральный рынок – поселок Джамбул - поселок Алтын дала" (пригородное (город Костанай))
30
Маршрут № 108 "Драматический театр - Железнодорожный вокзал - Садовое общество "Железобетонщик" - село Мичуринское – Садовое общество "Мелиоратор" (пригородное (город Костанай))
31
Маршрут № 109 "Центральный рынок – город Тобыл – село Октябрьское – село Лиманное – село Рыбное" (пригородное (город Костанай))
32
Маршрут № 110 "Центральный рынок – город Тобыл – село Мичуринское - село Садовое" (пригородное (город Костанай))
33
Маршрут № 112 "Жилой массив "Ударник" – Комбинат железо-бетонных изделий - Центральный рынок" (городское (город Костанай))
34
Маршрут № 113 "Дом культуры "Мирас" – Садовое общество "Чапаева" - Садовое общество "Пригородное" (пригородное (город Костанай))
35
Маршрут № 113А "Железнодорожный вокзал – Садовое общество "Чапаева" - Садовое общество "Пригородное" (пригородное (город Костанай))
36
Маршрут № 113Б "Садовое общество "Геолог" - Драматический театр – Садовое общество "Пригородное" (пригородное (город Костанай))
37
Маршрут № 114 "улица Темирбаева – Жилой массив "Амангельды" – Садовое общество "Колос" (пригородное (город Костанай))
38
Маршрут № 116 "Автовокзал – Противотуберкулезный диспансер - Противотуберкулезная больница города Тобыл" (пригородное (город Костанай))
39
Маршрут № 117 "Центральный рынок - поселок Садчиковка" (пригородное (город Костанай))
40
Маршрут № 1 "село Заречное - город Тобыл Костанайского района" (городское (город Тобыл))
41
Костанай – Житикара - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
42
Житикара - Костанай - Житикара (межрайонное (междугородное внутриобластное))
43
Костанай – Житикара – Камысты – Житикара - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
44
Лесное - Славенка - Костанай – Славенка - Лесное (межрайонное (междугородное внутриобластное))
45
Маршрут № 2 "Железнодорожный вокзал – Рубин - Акимат Родинского сельского округа" (пригородное (город Аркалык))
46
Маршрут № 118 "Гиппократ (город Костанай) – город Тобыл – село Молокановка – село Нечаевка – село Владимировка" (пригородное (город Костанай))
47
Маршрут № 119 "Гиппократ (город Костанай) - село Московское" (пригородное (город Костанай))
48
Маршрут № 121 "Гиппократ (город Костанай) – город Тобыл – село Костомар" (пригородное (город Костанай))
49
Маршрут № 122 "Центральный рынок (город Костанай) – село Жамбыл – село имени И. Ф. Павлова" (пригородное (город Костанай))
50
Майское - Әйет - Майское (внутрирайонное)
51
Амангельды – Костанай – Амангельды (межрайонное (междугородное внутриобластное))
52

Маршрут № 4 "№ 8 орта мектебі – Пионерская көшесі" (қалалық (Арқалық қаласы))
53
"Лисаков қаласы - Октябрь кенті" (қалалық (Лисаков қаласы))
54
"Лисаков қаласы – Сады 1, Сады 2" (қалалық (Лисаков қаласы))
55
Маршрут № 1 "Сигнал" дүкені - Орталық - Аудандық аурухана - ДСУ 20" (ауылдық (Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылы))
56
Маршрут № 2 "Әулиекөл – Аманқарағай - Әулиекөл" (ауданішілік (Әулиекөл ауданы))
57
№ 120 маршрут "Гиппократ (Қостанай қаласы) – ОӘД (Рудный қаласы)" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
58
Әулиекөл-Қостанай-Әулиекөл (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
59
Сарыкөл-Қостанай-Сарыкөл (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
60
Қостанай - Большая Чураковка – Қостанай (ауданаралық (облысішілік қалааралық))
61
№ 1 маршрут "Автостанция - 40 лет Октября көшесі - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
62
№ 4 маршрут "Автостанция - спорт кешені - Железорудная станциясы" (қалалық (Рудный қаласы))
63
№ 14 маршрут "Автостанция - "Форум" сауда үйі - 19 шағынаудан" (қалалық (Рудный қаласы))
64
№ 31 Маршрут "19 шағынаудан - Қостанай көшесі - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
65
№ 10 маршрут "Дока–хлеб" дүкені - 10 шағынаудан - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
66
№ 6 маршрут "19 шағынаудан - 40 лет Октября көшесі - Фабрика-зауыттық оқыту кенті" (қалалық (Рудный қаласы))
67
№ 20 маршрут "Автостанция - 13 шағынаудан - 19 шағынаудан" (қалалық (Рудный қаласы))
68
№ 29 маршрут "Заман" дүкені - "Юбилейный" дүкені - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
69
№ 30 маршрут "Автостанция - Спорт кешені - "Дока–хлеб" дүкені (қалалық (Рудный қаласы))
70
№ 200 маршрут "19 шағынаудан - 40 лет Октября көшесі - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
71
№ 25 маршрут "Автостанция - "Юбилейный" дүкені - 19 шағынаудан" (қалалық (Рудный қаласы))
72
№ 26 маршрут "Автостанция - Спорт кешені - Железорудная станциясы" (қалалық (Рудный қаласы))
73
Маршрут № 1 "Боровское - Первомайское - Боровское)" (ауылдық (Меңдіқара ауданының Боровское ауылы))
74
Маршрут № 2 "ОАА - Ескі санаторий" (ауылдық (Меңдіқара ауданының Боровское ауылы))
75
Маршрут № 7 "ДСР-Житикара-ДСР" (қалалық (Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы))

Маршрут № 4 "Средняя школа № 8 – Улица Пионерская" (городское (город Аркалык))
53
"Город Лисаковск – поселок Октябрьский" (городское (город Лисаковск))
54
"Город Лисаковск – Сады 1, Сады 2" (городское (город Лисаковск))
55
Маршрут № 1 "Магазин "Сигнал" - Центр – Районная больница – ДСУ 20" (сельское (село Аулиеколь Аулиекольского района))
56
Маршрут № 2 "Аулиеколь - Аманкарагай – Аулиеколь" (внутрирайонное (Аулиекольский район))
57
Маршрут № 120 "Гиппократ (город Костанай) - ЦУМ (город Рудный)" (пригородное (город Костанай)
58
Аулиеколь-Костанай-Аулиеколь (межрайонное (междугородное внутриобластное))
59
Сарыколь-Костанай-Сарыколь (межрайонное (междугородное внутриобластное))
60
Костанай - Большая Чураковка - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
61
Маршрут № 1 "Автостанция - улица 40 лет Октября - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
62
Маршрут № 4 "Автостанция - Спорткомплекс - станция Железорудная" (городское (город Рудный))
63
Маршрут № 14 "Автостанция - Торговый дом "Форум" - 19 микрорайон" (городское (город Рудный))
64
Маршрут № 31 "19 микрорайон - улица Кустанайская - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
65
Маршрут № 10 "Магазин "Дока-хлеб" - 10 микрорайон - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
66
Маршрут № 6 "19 микрорайон - улица 40 лет Октября - поселок Фабрично-заводского обучения" (городское (город Рудный))
67
Маршрут № 20 "Автостанция - 13 микрорайон - 19 микрорайон" (городское (город Рудный))
68
Маршрут № 29 "магазин "Заман" - магазин "Юбилейный" - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
69
Маршрут № 30 "Автостанция - Спорткоплекс - магазин "Дока-хлеб" (городское (город Рудный))
70
Маршрут № 200 "19 микрорайон - улица 40 лет Октября - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
71
Маршрут № 25 "Автостанция - магазин "Юбилейный" - 19 микрорайон" (городское (город Рудный))
72
Маршрут № 26 "Автостанция - Спорткомплекс - станция Железорудная" (городское (город Рудный))
73
Маршрут № 1 "Боровское - Первомайское – Боровское" (внутрирайонное (Мендыкаринский район))
74
Маршрут № 2 "ЦРБ – Старый санаторий" (сельское (село Боровское Мендыкаринского района))
75
Маршрут № 7 "ДСР-Житикара-ДСР" (городское (город Житикара Житикаринского района))