Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 желтоқсанда № 4924 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Райымбек ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Райымбек ауданы әкімінің "Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4845 тіркелген, 2018 жылдың 17 қазанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Талғат Садырұлы Даукеевке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Умаров
Райымбек ауданы әкімінің 2018 жылғы "29" қарашадағы "Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 25 шешіміне
қосымша
Райымбек ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімінің 11.12.2025 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. № 762 cайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Төле би көшесі № 44, Тельман Жанұзақов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары:
О. Жандосов көшесі: № 1-ден 83-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Төле би көшесі: № 1-ден 84-ге дейінгі үйлер;
Албан Асан көшесі: № 1-ден 86-ге дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 1-ден 98-ге дейінгі үйлер;
Өмірзақов көшесі: № 1-ден 101-ге дейінгі үйлер;
Ә. Молдағұлова көшесі: № 1-ден 15-ға дейінгі үйлер (тақ жағы);
Ш. Әміров көшесі: № 1-ден 28-ға дейінгі үйлер;
Ы. Көшкінов көшесі: № 1-ден 31-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл көшесі: № 1-ден 25-ға дейінгі үйлер;
Ұзақ көшесі: № 1-ден 36-ға дейінгі үйлер;

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе
Решение акима Райымбекского района Алматинской области от 29 ноября 2018 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 декабря 2018 года № 4924.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Райымбекского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Райымбекском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Райымбекского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе" от 13 сентября 2018 года № 16 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4845, опубликован 17 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Даукеева Талгата Садыровича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Умаров
Приложение к решению акима Райымбекского района от "29" ноября 2018 года № 25 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Райымбекском районе
Сноска. Приложение в редакции решения акима Райымбекского района Алматинской области от 11.12.2025 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Избирательный участок № 762.
Центр: село Нарынкол, улица Толе би № 44, средняя школа имени Тельмана Жанузакова с дошкольным мини-центром.
Границы:
Улица О. Жандосова: дома с № 1 по 83 (нечетная сторона);
Улица Толе би: дома с № 1 по 84;
Улица Албан Асан: дома № 1-86;
Улица Райымбека: дома с № 1 по 98;
Улица Умирзакова: дома с № 1 по 101;
Улица А. Молдагуловой: дома с № 1 по 15 (нечетная сторона);
Улица Ш. Амирова: дома с № 1 по 28;
Улица Ы. Кушкинова: дома с № 1 по 31;
Улица Жамбыла: дома с № 1 по 25;
Улица Лонг: дома с № 1 по 36;

Жәменке көшесі: № 1-ден 38-ге дейінгі үйлер;
Т. Рысқұлов көшесі: № 1-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Амангелді көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер;
Жанайұлы көшесі: № 1-ден 35-ке дейінгі үйлер;
Б. Соқпақбаев көшесі: № 1-ден 39-ға дейінгі үйлер;
Бекмұханбетов көшесі: № 1-ден 42-ге дейінгі үйлер;
Есенаманов көшесі: № 1-ден 30-ға дейінгі үйлер;
Ошақбаев көшесі: № 1-ден 37-ге дейінгі үйлер;
Байбатыров көшесі: № 1-ден 13-ке дейінгі үйлер;
Жылқыбеков көшесі: № 1-ден 6-ға дейінгі үйлер;
Нұрлыбеков көшесі: № 12-ден 30-ға дейінгі үйлер;
Езмуханов көшесі: № 1-ден 8-ге дейінгі үйлер;
Далданбаев көшесі: № 1-ден 2-ге дейінгі үйлер.
2. № 763 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Ұзақ көшесі № 69, Бердібек Соқпақбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары:
О. Жандосов көшесі: № 2-ден 78-ге дейінгі үйлер (жұп жағы);
М. Мақатаев көшесі: № 1-ден 53, 54,55,56-шы дейінгі үйлер;
Ақбұлақ көшесі: № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер;
Абай көшесі: № 1-ден 66-ға дейінгі үйлер;
Мақашев көшесі: № 1-ден 30-ға дейінгі үйлер;
Байжүнісов көшесі: № 1-ден 67-ге дейінгі үйлер;
Дембаев көшесі: № 1-ден 70-ке дейінгі үйлер;
Нәкібаев көшесі: № 1-ден 1-ге дейінгі үйлер;
Қасымов көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер;
Ыбыраев көшесі: № 1-ден 3-ке дейінгі үйлер;
Ә. Молдағұлова көшесі: № 17-ден 77-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Ш. Әміров көшесі: № 29-дан 60-ке дейінгі үйлер;
Ы. Көшкінов көшесі: № 32-ден 65-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл көшесі: № 26-дан 75-ке дейінгі үйлер;
Ұзақ көшесі: № 37-ден 65-ке дейінгі үйлер;
Жәмеңке көшесі: № 39-дан 85-ге дейінгі үйлер;
Т. Рысқұлов көшесі: № 33-тен 85-ке дейінгі үйлер;
Амангелді көшесі: № 34-тен 89-ға дейінгі үйлер;
Жанайұлы көшесі: № 36-дан 51-ге дейінгі үйлер;
Б. Соқпақбаев көшесі: № 40-тан 45-ке дейінгі үйлер;
Бекмуханбетов көшесі: № 43-тен 68-ге дейінгі үйлер;
Есенаманов көшесі: № 31-ден 81-ге дейінгі үйлер;
Ошақбаев көшесі: № 38-ден 46-ға дейінгі үйлер;
Айдаралиев көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер;
Тлесов көшесі: № 1-ден № 12-ге дейінгі үйлер.
3. № 764 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Абай көшесі № 100, Ораз Жандосов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Қостөбе бастауыш мектебімен.
Шекаралары:
Ә. Молдағұлова көшесі: № 2-дден 82-ге дейінгі үйлер (жұп жағы);
М. Мәметова көшесі: № 1-ден 42-ғе дейінгі үйлер;
Сауранбаев көшесі: № 1-ден 63-ке дейінгі үйлер;
Әбдісүлейменов көшесі: № 1-ден 39-ға дейінгі үйлер;
Жанұзақов көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер;
Көдек Ақын көшесі: № 1-ден 16-ға дейінгі үйлер;
Айтленов көшесі: № 1-ден 27-ге дейінгі үйлер;
Үлкенбаев көшесі: № 1-ден 65-ке дейінгі үйлер;

Улица жаменке: дома с № 1 по 38;
Улица Т. Рыскулова: дома с № 1 по 32;
Улица Амангельды: дома с № 1 по 33;
Улица Жанаевича: дома с № 1 по 35;
Улица Б. Сокпакбаева: дома с № 1 по 39;
Улица бекмуханбетова: дома с № 1 по 42;
Улица Есенаманова: дома с № 1 по 30;
Улица Ошакбаева: дома с № 1 по 37;
Улица Байбатырова: дома с № 1 по 13;
Улица жылкыбекова: дома с № 1 по 6;
Улица Нурлыбекова: дома с № 12 по 30;
Улица Езмуханова: дома с № 1 по 8;
Улица Далданбаева: дома с № 1 по 2.
2. Избирательный участок № 763.
Центр: село Нарынкол, улица Узак № 69, средняя школа имени Бердибека Сокпакбаева с дошкольным мини-центром.
Границы:
Улица О. Жандосова: дома с № 2 по 78 (четная сторона);
Улица М. Макатаева: дома с № 1 по 53, 54,55,56;
Улица Акбулак: дома с № 1 по 7;
Улица Абая: дома с № 1 по 66;
Улица Макашева: дома с № 1 по 30;
Улица байжунусова: дома с № 1 по 67;
Улица Дембаева: дома с № 1 по 70;
Улица накибаева: дома с № 1 по 1;
Улица Касымова: дома с № 1 по 10;
Улица Ибраева: дома с № 1 по 3;
Улица А. Молдагуловой: дома с № 17 по 77 (нечетная сторона);
Улица Ш. Амирова: дома с № 29 по 60;
Улица Ы. Кушкинова: дома с № 32 по 65;
Улица Жамбыла: дома с № 26 по 75;
Улица Узак: дома с № 37 по 65;
Улица Жаменке: дома с № 39 по 85;
Улица Т. Рыскулова: дома с № 33 по 85;
Улица Амангельды: дома с № 34 по 89;
Улица Жанаевича: дома с № 36 по 51;
Улица Б. Сокпакбаева: дома с № 40 по 45;
Улица Бекмуханбетова: дома с № 43 по 68;
Улица Есенаманова: дома с № 31 по 81;
Улица Ошакбаева: дома с № 38 по 46;
Улица Айдаралиева: дома с № 1 по 18;
Улица Тлесова: дома с № 1 по № 12.
3. Избирательный участок № 764.
Центр: село Нарынкол, улица Абая № 100, средняя школа имени Ораза Жандосова с дошкольным мини-центром и начальная школа Костобе.
Границы:
Улица А. Молдагуловой: Дома № 2-дден 82 (четная сторона);
Улица М. Маметовой: дома с № 1 по 42;
Улица Сауранбаева: дома с № 1 по 63;
Улица Абдисулейменова: дома с № 1 по 39;
Улица Жанузакова: дома с № 1 по 20;
Улица Кодек акына: дома с № 1 по 16;
Улица Айтленова: дома с № 1 по 27;
Улица Улкенбаева: дома с № 1 по 65;

Дамбылов көшесі: № 2-ден 8-ге дейінгі үйлер;
Албан Асан көшесі: № 85-тен 130-ға дейінгі үйлер;
Төле би көшесі: № 83-тен 113-ке дейінгі үйлер;
Жандосов көшесі: № 80, 82, 84,85-тен 121-ге дейінгі үйлер;
Мақатаев көшесі: № 57-ден 65-ке дейінгі үйлер;
Абай көшесі: № 63-дан 109-ға дейінгі үйлер;
Мақашев көшесі: № 31-ден 48-ге дейінгі үйлер;
Байжүнісов көшесі: № 68-тен № 85-ке дейінгі үйлер;
Дембаев көшесі: № 71-ден 102-ге дейінгі үйлер;
Байынқол көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер;
Сарыбаев көшесі: № 1-ден 65-ке дейінгі үйлер;
Дүйсебаев көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер.
С. Шотбаев көшесі: № 1-13-ке дейін;
Т. Сақалов көшесі: № 1-22-ге дейін.
4. № 765 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қостөбе ауылы, Орталық көшесі № 1, Ораз Жандосов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Қостөбе бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Қостөбе ауылы.
5. № 766 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Сыбанқұл көшесі № 1, Сағат Әшімбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
6. № 767 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратоған ауылы, Н. Өмірзақов көшесі № 41, Нұрбапа Өмірзақов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Қаратоған ауылы.
7. № 768 сайлау учаскесі.
Орталығы: Текес ауылы, Дембаев көшесі № 14, Қазыбек Шорманов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Текес ауылы.
8. № 769 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа Текес ауылы, М. Әуезов көшесі № 15, Жаңа Текес негізгі мектебі.
Шекаралары: Жаңа Текес ауылы.
9. № 770 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тегістік ауылы, Биеке көшесі № 18, Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Тегістік ауылы.
10. № 771 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қақпақ ауылы, Жәменке көшесі № 17, Жаменке орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Қақпақ ауылы.
11. № 772 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкбел ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Көксай орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Көкбел ауылы.
12. № 773 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнар ауылы, Омар көшесі № 31, Қайнар ауылдық Мәдениет үйі.
Шекаралары: Қайнар ауылы.
13. № 774 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыжаз ауылы, Жапар көшесі № 20, Сарыжаз орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ақбейіт бастауыш мектебімен.
Шекаралары: Сарыжаз ауылы.
14. № 775 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбейіт ауылы, Сарыжаз кәсіптік-техникалық колледжі.
Шекаралары: Ақбейіт ауылы.
15. № 776 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көмірші ауылы, Көмірші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Көмірші ауылы.

Улица дамбылова: дома с № 2 по 8;
Улица Албан Асан: дома № 85-130;
Улица Толе би: дома с № 83 по 113;
Улица Жандосова: дома № 80, 82, с 84,85 по 121;
Улица Макатаева: дома с № 57 по 65;
Улица Абая: дома с № 63 по 109;
Улица Макашева: дома с № 31 по 48;
Улица Байжунусова: дома с № 68 по № 85;
Улица Дембаева: дома с № 71 по 102;
Улица Байынкол: дома с № 1 по 11;
Улица Сарыбаева: дома с № 1 по 65;
Улица Дюсебаева: дома с № 1 по 20.
Улица С. Шотбаева: дома с № 1 по 13;
Улица Т. Сакалова: дома с № 1 по 22.
4. Избирательный участок № 765.
Центр: село Костобе, улица Орталык № 1, средняя школа имени Ораза Жандосова с дошкольным мини-центром и начальная школа Костобе.
Границы: село Костобе.
5. Избирательный участок № 766.
Центр: село Жамбыл, улица Сыбанкул № 1, средняя школа имени Ашимбаева с дошкольным мини-центром.
Границы: село Жамбыл.
6. Избирательный участок № 767.
Центр: село Каратоган, улица Н.Умирзакова № 41, средняя школа имени Нурбапа Умирзакова с дошкольным мини-центром.
Границы: село Каратоган.
7. Избирательный участок № 768.
Центр: село Текес, улица Дембаева № 14, средняя школа имени Казыбека Шорманова с дошкольным мини-центром.
Границы: село Текес.
8. Избирательный участок № 769.
Центр: село Жана Текес, улица М. Ауэзова № 15, основная школа Жана Текес.
Границы: село Жана Текес.
9. Избирательный участок № 770.
Центр: село Тегистик, улица Биеке № 18, средняя школа имени Мукагали Макатаева с дошкольным мини-центром.
Границы: село Тегистик.
10. Избирательный участок № 771.
Центр: село Какпак, улица Жаменке № 17, средняя школа Жаменке с дошкольным мини-центром.
Границы: село Какпак.
11. Избирательный участок № 772.
Центр: село Кокбел, улица Жамбыла № 3, средняя школа Коксай с дошкольным мини-центром.
Границы: село Кокбел.
12. Избирательный участок № 773
Центр: село Кайнар, улица Омара № 31, Кайнарский сельский Дом культуры.
Границы: село Кайнар.
13. Избирательный участок № 774.
Центр: село Сарыжаз, улица Жапар № 20, средняя школа Сарыжаз с дошкольным мини-центром и начальная школа Акбейит.
Границы: село Сарыжаз.
14. Избирательный участок № 775.
Центр: село Акбейит, Сарыжазский профессионально-технический колледж.
Границы: село Акбейит.
15. Избирательный участок № 776.
Центр: село Комирши, средняя школа Комирши с дошкольным мини-центром.
Границы: село Комирши.

16. № 777 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалкөде ауылы, Атагелдиев көшесі № 1, Шалкөде орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Шалкөде ауылы.
17. № 778 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талас ауылы, Мектеп көшесі № 1, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Талас ауылы.
18. № 779 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасаз ауылы, Ә. Дөненбаев көшесі № 10, Қарасаз ауылдық Мәдениет үйі.
Шекаралары: Қарасаз ауылы.
19. № 780 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұзкөл ауылы, Сатылған көшесі № 11, Тәліп Мұсақұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Тұзкөл ауылы.
20. № 781 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Нұрасыл көшесі № 26, Сұраншы Сауранбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Сарыбастау ауылы.
21. № 782 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, М. Әуезов көшесі № 42, Абай атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Сүмбе ауылы.
22. № 783 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылшекара ауылы, Бекдайыр көшесі № 10, Көдек Байшығанұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекаралары: Қызылшекара ауылы.
23. № 784 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасының Нарынқол шекара бөлімі.
Шекаралары: Нарынқол шекара бөлімі.
24. № 785 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасының Сүмбе шекара бөлімі.
Шекаралары: Сүмбе шекара бөлімі.
25. № 786 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нарынқол ауылы, Албан Асан көшесі № 1 ШЖҚ "Райымбек аудандық ауруханасы".
Шекаралары: ШЖҚ "Райымбек аудандық ауруханасы".

16. Избирательный участок № 777.
Центр: село Шалкоде, улица Атагельдиева № 1, средняя школа Шалкоде с дошкольным мини-центром.
Границы: село Шалкоде.
17. Избирательный участок № 778.
Центр: село Талас, улица Мектеп № 1, средняя школа имени Шокана Уалиханова с дошкольным мини-центром.
Границы: село Талас.
18. Избирательный участок № 779.
Центр: село Карасаз, улица А. Доненбаева № 10, Карасазский сельский Дом культуры.
Границы: село Карасаз.
19. Избирательный участок № 780.
Центр: село Тузкол, улица Сатылган № 11, средняя школа имени Талипа Мусаулова с дошкольным мини-центром.
Границы: село Тузкол.
20. Избирательный участок № 781.
Центр: село Сарыбастау, улица Нурасыл № 26, Средняя школа имени Сауранбаева с дошкольным мини-центром.
Границы: село Сарыбастау.
21. Избирательный участок № 782.
Центр: село Сумбе, улица М. Ауэзова № 42, средняя школа имени Абая с дошкольным мини-центром.
Границы: село Сумбе.
22. Избирательный участок № 783.
Центр: село Кызылшекара, улица Бекдайыра № 10, средняя школа имени Кодека Байшыганулы с дошкольным мини-центром.
Границы: село Кызылшекара.
23. Избирательный участок № 784.
Центр: село Нарынкол, Нарынкольский пограничный отдел Пограничного управления по Райымбекскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области.
Границы: нарынкольский пограничный отдел.
24. Избирательный участок № 785.
Центр: село Сумбе, Сумбинский пограничный отдел Пограничного управления по Райымбекскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области.
Границы: пограничный отдел Сумбе.
25. Избирательный участок № 786.
Центр: село Нарынкол, улица Албана Асана на ПХВ №1"Райымбекская районная больница".
Границы: на ПХВ "Райымбекская районная больница".