Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-189 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 желтоқсанда № 4985 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Көксу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Көксу ауданы әкімінің "Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3635 тіркелген, 2016 жылдың 06 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бейсенбай Жанатұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әділ
Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-189 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 31.12.2025 № 12-47 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Ағыбаев Бартай көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "№12 орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, көшелер: Рамазанов № 1-ден 37-ге дейін, Центральная № 1-ден 11-ге дейін, Ағыбаев Бартай № 1-ден 19-ға дейін, Набережная № 1-ден 8-ге дейін, Кемертоған № 1-ден 31-ге дейін; Көпір, Тауарасы жол айрықтары.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, Рысқұлов көшесі № 8, "Көксу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКМ-нің "№ 45-ші теміржол бөлімі" фельдшерлік-акушерлік пункті.
Шекарасы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, көшелер: Рысқұлов № 1-ден 16-ға дейін, Теміржол № 1-ден 16-ға дейін, Байшапанов № 1-ден 13-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 13-ке дейін; Су мұнарасы, Жаман-Сарыбұлақ учаскелері.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі № 27, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Алғабас ауылдық мәдениет үйі.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе
Решение акима Коксуского района Алматинской области от 28 декабря 2018 года № 12-189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2018 года № 4985.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Коксуского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Коксуском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решения акима Коксуского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району" от 11 декабря 2015 года № 12-27 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3635, опубликован 06 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Бейсенбай Жамбыл Жанатовича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Адил
Приложение к решению акима Коксусго района от 28 декабря 2018 года № 12-189
Сноска. Приложение в редакции решения акима Коксуского района Алматинской области от 31.12.2025 № 12-47 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе
Избирательный участок № 231
Центр: станция Айнабулак, улица Агыбаева Бартая № 11, КГУ "Средняя школа№12" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: станция Айнабулак, улицы: Рамазанова с № 1 по 37, Центральная с № 1 по 11, Агыбаева Бартая с № 1 по 19, Набережная с № 1 по 8, Кемертоган с № 1 по 31; мост, Тауарасы развязки.
Избирательный участок № 232
Центр: село "45-й Железнодорожный отдел" улица Рыскулова № 8, фельдшерско-акушерский пункт" 45-й Железнодорожный отдел " МКОУ на ПХВ" Коксуская центральная районная больница".
В границах: село " 45-й Железнодорожный отдел", улицы: Рыскулова с№ 1 по 16, Ж / Д С № 1 по 16, Байшапанова с № 1 по 13, Алдабергенова с № 1 по 13; водонапорная башня, Жаман -Сарыбулак участки.
Избирательный участок № 233
Центр: село Алгабас, улица Батыржана № 27, ГККП "Районный Дом культуры акима Коксуского района" Алгабасский сельский Дом культуры.

Шекарасы: Алғабас ауылы, көшелер: Батыржан № 1-ден 115-ке дейін, Иманбаев № 1-ден 31-ге дейін, Ақболат № 1-ден 57-ге дейін, Көмекбай № 1-ден 90-ға дейін, Әубәкір Бостан № 1-ден 41-ге дейін, Қабдолда № 1-ден 7-ге дейін; Байбарақ, Жылыкүнгей шалғайдағы учаскелері.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі № 33/А, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қызылтоған орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Қызылтоған ауылы, көшелер: Жаңа № 1-ден 13-ге дейін, Ысқақ № 1-ден 16-ға дейін, Нұрахмет № 1-ден 34-ке дейін, Ләбілданов № 1-ден 42-ге дейін, Құмбайұлы № 1-ден 16-ға дейін; Мақпал шалғайдағы учаскесі.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Әйтеке би көшесі № 14, "Қазсушар" ШЖҚРМК Жетісу филиалы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Ш. Уәлиханов № 1-ден 121-ге дейін, М.Әуезов № 1-ден 74-ке дейін, Жолбарыс би № 1-ден 57-ге дейін, Р.Мыңбаев № 1-ден 39-ға дейін, Р.Дәулетов № 6-дан 56-ға дейін, М.Құрманов № 1-ден 58-ге дейін, М.Маметова № 1-ден 60-қа дейін, С.Нәдірбай № 4-тен 20-ға дейін, Р.Сатқынов № 1-ден 17-ге дейін, Қ.Ибраимов № 2-ден 24-ке дейін, Т.Қалдарбеков № 1-ден 30-ға дейін, Жетісу № 1-ден 31-гедейін, И.Жұмабек № 2-ден 57-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 68-ге дейін, С.Сугурова № 2-ден 70-ке дейін, М.Темірбаев, Т.Исабаев № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 86-ға дейін (жұп жағы), 14-ші көше № 34-тен 60-қа дейін. 15-ші көше № 28-ден 50-ге дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназия" КММ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қазбек би № 1-ден 115-ке дейін, Әйтеке би № 1-ден 115-ке дейін, Ескелді би № 1-ден 35-ке дейін, Солтанбай № 1-ден 7-ге дейін, Б. Бакумов № 1-ден 35-ге дейін, А.Байтұрсынов № 1-ден 37-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 49-ға дейін, Асан Тәжі № 3-тен 19-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 34-ке дейін, И.Измайлов № 4-тен 28-ге дейін, Қ.Жалайыри № 1-ден 15-ке дейін, Д.Қонаев № 1-ден 32-ке дейін, Новая № 1-ден 27-ге дейін, Шағын аудандар: Төле би № 1-ден 41-ге дейін, Т.Нүсіпов № 1-ден 14-ке дейін.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі № 14, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Мырзабеков, Қабанбай № 1-ден 44-ке дейін, Балпық би № 1-ден 21-ге дейін, Т.Исабаев № 117-ден 123-ке дейін (тақ жағы), Т.Исабаев № 89-дан 105-ке дейін (тақ жағы), № 88-ден 134-ке дейін (жұп жағы); № 136-дан 164-ке дейін (жұп жағы); Шадрин шағын ауданы № 2-ден 10-ға дейін.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Амангелді көшесі № 1 "Көксу қант зауыты" ЖШС -нің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Амангелді № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Молдабергенов № 1-ден 46-ға дейін, Байтұрбай би № 1-ден 50-ге дейін, Шағыров № 1-ден 31-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 34-ке дейін, Ы.Алтынсарин № 1-ден 63-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден 24-ке дейін, Т.Исабаев № 145-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 168-ден 258-ге дейін (жұп жағы).
№ 239 сайлау учаскесі

Границы: село Алгабас, улицы: Батыржан с № 1 по 115, Иманбаев с № 1 по 31, Акболат с № 1 по 57, Комекбай с № 1 по 90, Аубакир Бостан с № 1 по 41, Кабдолда № С 1 по 7; отдаленные участки Байбарак, Жылыкунгей.
Избирательный участок № 234
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмет № 33 / А, КГУ "Кызылтоганская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Кызылтоган, улицы: Новая с № 1 по 13, Искак с № 1 по 16, Нурахмет с № 1 по 34, Лябилданов с № 1 по 42, Кумбаевич с № 1 по 16; отдаленный участок Макпал.
Избирательный участок № 235
Центр: село Балпык би, улица Айтеке би № 14, Жетысуский филиал КГП на ПХВ "Казводхоз".
Границы: село Балпык би, улицы: Ш. Уалиханов с № 1 до 121, М. Ауэзов с № 1 до 74, Тигр би с № 1 до 57, р. Мынбаев с № 1 до 39, р. Даулетов с № 6 до 56, м. Курманов С № 1 до 58, м. Маметова с № 1 до 60, С. Надирбай с № 4 до 20, р. Саткынов с № 1 до 17, К. Ибраимов с № 2 до 24, т. Калдарбеков С № 1 до 30, Жетысу с № 1 до 31, И. Жумабек с № 2 до 57, Бейбитшилик с № 1 до 68, С. Сугурова с № 2 до 70, м. Темирбаев, т. Исабаев № С 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 86 (четная сторона), 14-я улица с № 34 по 60. 15-я улица с № 28 до 50.
Избирательный участок № 236
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 17, КГУ "Средняя школа-гимназия имени Кадыргали Косымулы Жалаири" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Казбек би с № 1 до 115, Айтеке би с № 1 до 115, Ескелды би с № 1 до 35, Солтанбай с № 1 до 7, Б. Бакумов с № 1 до 35А. Байтурсынов с № 1 до 37, Нурпеисов с № 1 до 49, Асан тажи с № 3 до 19, Желтоксан с № 1 до 34, И. Измайлов с № 4 до 28, К.Жалайыри с № 1 до 15, д. Кунаев с № 1 до 32, Новая с № 1 до 27, микрорайоны: Толе би с № 1 до 41, т. Нусупов с № 1 до 14.
Избирательный участок № 237
Центр: село Балпык би, улица Мырзабекова № 14, ГККП "Районный Дом культуры акима Коксуского района".
Границы: село Балпык би, улицы: Мырзабеков, Кабанбай с № 1 по 44, Балпык би с № 1 по 21, Т. Исабаев с № 117 по 123 (нечетная сторона),
Т. Исабаев с № 89 по 105 (нечетная сторона) сторона), с № 88 по 134 (четная сторона); с № 136 по 164 (четная сторона); микрорайон Шадрин с № 2 по 10.
Избирательный участок № 238
Центр: село Балпык би, улица Амангельды № 1 Административное здание ТОО "Коксуский сахарный завод".
Границы: село Балпык би, улицы: Амангельды с № 1 по 35 (нечетная сторона), № 2 по 50 (четная сторона), Молдабергенов с № 1 по 46, Байтурбай би с № 1 по 50, Шагыров № 1-с 31, Оракты батыр с № 1 по 34,
И. Алтынсарин с № 1 до 63, Акын Сара с № 1 до 24, Т. Исабаев с № 145 до 185 (нечетная сторона), с № 168 до 258 (четная сторона).
Избирательный участок № 239

Орталығы: Балпық би ауылы, Т.Исабаев көшесі № 247, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Биғайша Құндақбаева атындағы №1 орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Наурызбай № 1-ден 63-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 61-ге дейін, Т.Жароков № 1-ден 95-ке дейін, Тәттібай 1-ден 67-ге дейін, Амангелді № 37-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 164-ке дейін (жұп жағы), Т.Исабаев № 187-ден 335-ке дейін (тақ жағы), № 260-тан 508-ге дейін (жұп жағы).
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Медеубай Құрманов атындағы №2 орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 35-ке дейін, Байсейітов № 1-ден 25-ке дейін, Жансүгіров № 2-ден 66-ға дейін, Мәуленбай № 1-ден 63-ке дейін, Жангелдин № 1-ден 119-ға дейін, Байысов № 1-ден 30-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 77-ге дейін, М. Сеңгірбаев № 1-ден 28-ге дейін, Бақай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 30-ға дейін, Ғарышкер № 1-ден 14-ке дейін, Бақтыбай батыр № 1-ден 33-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Б. Момышұлы № 3-тен 49-ға дейін, Қойшыбаев № 1-ден 2-ге дейін; Тазабұлақ шағын ауданы № 2-ден 67-ге дейін.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Сейфуллин көшесі № 36, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Алпамыс" бөбек жай-балабақшасы" МКҚМ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қаблиса № 1-ден 79-ға дейін, Қарынбай батыр № 1-ден 108-ге дейін, Жапсарбаев № 1-ден 85-ке дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 35-ке дейін, Қойлық батыр № 2-ден 8-ге дейін, А. Азизбеков № 1-ден 57-ге дейін, Дарабоз Ана № 1-ден 19-ға дейін, Мәйке Ақын № 2-ден 20-ға дейін, М. Тынышбай № 1-ден 4-ке дейін.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4, "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" ММШЖҚ "Көксу аудандық орталық ауруханасы" МКК
Шекарасы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Т.Исабаев көшесі № 102А, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Көксу ауданының полиция бөлімі" ММ.
Шекарасы: Т.Исабаев көшесі № 102А, Аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі № 15, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар №5 орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Ақшатоған ауылы, көшелер: Молодежная № 1-ден 10-ға дейін, Белорусская № 1-ден 25-ке дейін, Мичурин № 2-ден 51-ге дейін, Ордженикидзе № 1-ден 24-ке дейін, Виноградов № 1-ден 24-ке дейін, Калинин № 1-ден 30-ға дейін, Ерденбеков № 1-ден 15-ке дейін, Қайысбаев № 1-ден 16-ға дейін, Андызбаев № 1-ден 18-ге дейін, Тимирязев № 1-ден 18-ге дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Құлболдинов көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Темірғали Исабаев атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.

Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева № 247, КГУ "Средняя школа №1 имени Бигайши Кундакбаевой" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Наурызбай с № 1 по 63, Алдабергенов с № 1 по 61, т. Жароков с № 1 по 95, Таттыбай с 1 по 67, Амангельды с № 37 по 165 (нечетная сторона), с № 54 по 164 (четная сторона), т. Исабаев с № 187 по 335 (нечетная сторона), с № 260 по 508 (четная сторона).
Избирательный участок № 240
Центр: село Балпык би, улица Тазабулак № 1, КГУ "Средняя школа №2 имени Медеубая Курманова" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Толебаева с № 1 по 35, Байсеитова с № 1 по 25, Жансугурова с № 2 по 66, Мауленбая с № 1 по 63, Жангельдина с № 1 по 119, Байысова № с 1 по 30, Молдагулова с № 1 по 77, М. Сенгирбаев с № 1 по 28, Бакай батыр с № 1 по 44, Нартбай Датка с № 1 по 30, Гарышкер с № 1 по 14 Бактыбай батыр с № 1 по 33, Жамбыл с № 1 по 20, Б. Момышулы с № 3 по 49, Койшыбаев с № 1 по 2; микрорайон Тазабулак с № 2 по 67.
Избирательный участок № 241
Центр: село Балпык би, улица Сейфуллина № 36, "ГКП на ПХВ ясли-сад "Алпамыс" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Каблиса с № 1 по 79, Карынбай батыр
с № 1 по 108, Жапсарбаев с № 1 по 85, Абай с № 1 по 64, Сейфуллин с № 1 по 35, Койлык батыр с № 2 до 8, А. Азизбеков с № 1 до 57, Дарабоз Ана с № 1 до 19, Майке Акын с № 2 до 20, М. Тынышбай с № 1 до 4.
Избирательный участок № 242
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 4, ГКП на ПХВ "Коксуская центральная районная больница " Управления здравоохранения Жетысуской области.
Границы: село Балпык би, улица Измайлова № 4.
Избирательный участок № 243
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева № 102а, ГУ "Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции Жетысуской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: улица Т. Исабаева № 102а, изолятор временного содержания районного отдела внутренних дел.
Избирательный участок № 244
Центр: село Акшатоган, улица Калинина № 15, КГУ "Средняя школа №5 с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Акшатоган, улицы: Молодежная с № 1 по 10, Белорусская с № 1 по 25, Мичуринский с № 2 по 51, Ордженикидзе с № 1 по 24, Виноградов с № 1 по 24, Калинин № 1с 30 до 15, Еренбеков с № 1 до 15, Кайысбаев с № 1 до 16, Андызбаев с № 1 до 18, Тимирязев с № 1 до 18.
Избирательный участок № 245
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова № 17, КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Темиргали Исабаева" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".

Шекарасы: Теректі ауылы, көшелер: Алимамедов № 1-ден 75-ке дейін, Құлболдинов № 1-ден 35-ке дейін, Коммунистическая № 1-ден 18-ге дейін, Мамедов № 2-ден 17-ге дейін, Е.Исамберлинов № 1-ден 57-ге дейін, Б. Дүйсенбеков № 2-ден 13-ке дейін, Қойшыбеков № 2-ден 32-ге дейін.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: З.Тамшыбай ауылы, Н.Аманбайұлы көшесі № 53, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК З.Тамшыбай ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: З.Тамшыбай ауылы, көшелер: Ақниет № 1-ден 40-қа дейін, Толқынбеков № 1-ден 42-ке дейін, Н.Аманбайұлы № 1-ден 51-ге дейін, Есмұратов № 1-ден 89-ға дейін, Қожабергенов № 1-ден 59-ға дейін; Ақ-там, Қарасу учаскелері.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңарал ауылы, С.Қырықбаева көшесі № 51 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Сындыбала Қырықбаева атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Кеңарал ауылы, көшелер: С.Қырықбаева № 1-ден 51-ге дейін, Бірлік № 1-ден 19-ға дейін.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Қиялов көшесі № 2 Б, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Бесқайнар атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Бесқайнар ауылы, көшелер: Қиялов № 1-ден 75-ке дейін, Қайнар № 1-ден 36-ға дейін, Жетісу № 2-ден 58-ге дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Набережная көшесі № 4 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қаратал орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Қаратал ауылы, көшелер: Набережная № 1-ден 68-ге дейін, Садовая № 1-ден 59-ға дейін.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Идигов көшесі, № 15, "Көксу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКМ-сі Жарлыөзек ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, көшелер: Абай № 2-ден 17-ге дейін, Медиев № 1-ден 25-ке дейін, Сейдіқожанов № 1-ден 34-ке дейін, Исабаев № 1-ден 12-ге дейін, Байжұманов № 1-ден 56-ға дейін, Ерғалиев № 1-ден 58-ге дейін, Жансүгіров № 3-ден 15-ке дейін, Қыдырәлі № 3-тен 9-ға дейін, Оразбаев № 1-ден 11-ге дейін, Идигов № 11-ден 13-ке дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі № 1, Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мұсабек атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Бейсек № 3-тен 6-ға дейін, Мәрден № 2-ден 8-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 36-ға дейін, Керімбаев № 1-ден 7-ге дейін, Карпиков № 2-ден 4-ке дейін, Құсайынов № 1-ден 8-ге дейін, Дөмеев № 1-ден 12-ге дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Нұрпейісов № 2-ден 10-ға дейін, Идигов № 10-нан 20-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 60-қа дейін.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Мұқаншы көшесі № 5А, "Көксу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКМ-сі Мұқаншы ауылы фельдшерлік амбулаториялық пункті.

Границы: село Теректы, улицы: Алимамедова с № 1 по 75, Кулболдинова с № 1 по 35, Коммунистическая с № 1 по 18, Мамедова с № 2 по 17, Исамберлинова Е. с № 1 по 57, Б. Дуйсенбеков с № 2 до 13, Койшыбеков с № 2 до 32.
Избирательный участок № 246
Центр: село З. Тамшыбай, улица Н.Аманбаевича № 53, ГККП "Районный Дом культуры акима Коксуского района" сельский Дом культуры
З. Тамшыбай.
Границы: село З. Тамшыбай, улицы: Акниет с № 1 по 40, Толкынбеков с № 1 по 42, Н.Аманбаевич с № 1 по 51, Есмуратов с № 1 по 89, Кожабергенов с № 1 по 59; Участки Ак-там, Карасу.
Избирательный участок № 247
Центр: село Кенарал, улица С. Кырыкбаева № 51 А, ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области" КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Сыныбалы Кырыкбаевой".
Границы: село Кенарал, улицы: С. Кырыкбаева с № 1 по 51, Бірлік с № 1 по 19.
Избирательный участок № 248
Центр: село Бескайнар, улица Киялова № 2Б, КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Бескайнара " ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Бескайнар, улицы: Киялова с № 1 по 75, Кайнар с № 1 по 36, Жетысу с № 2 по 58.
Избирательный участок № 249
Центр: село Каратал, улица Набережная № 4А, КГУ "Каратальская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Каратал, улицы: Набережная с № 1 по 68, Садовая с № 1 по 59.
Избирательный участок № 250
Центр: село Жарлыозек, улица Идигова, № 15, МКОУ на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" Жарлыозекская сельская врачебная амбулатория.
Границы: село Жарлыозек, улицы: Абая с № 2 по 17, Медиева с № 1 по 25, Сейдыкожанова с № 1 по 34, Исабаева с № 1 по 12, Байжуманова с № 1 по 56, Ергалиева № 1с 58, Жансугуров с № 3 до 15, Кыдырали с № 3 до 9, Оразбаев с № 1 до 11, Идигов с № 11 до 13.
Избирательный участок № 251
Центр: село Бозтоган, улица Марден № 1, КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Мусабека " ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Бозтоган, улицы: Бейсекская с № 3 по 6, Марден с № 2 по 8, Мусабек с № 1 по 36, Керимбаев с № 1 по 7, Карпиков с № 2 по 4, Кусаинов с № 1 по 8, Домеева с № 1 до 12, Сыдыков с № 1 до 16, Нурпеисов с № 2 до 10, Идигов с № 10 до 20, Жапсарбаев с № 1 до 60.
Избирательный участок № 252
Центр: село Муканши, улица Муканши № 5А, ГКУ на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" фельдшерский амбулаторный пункт села Муканши.

Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Құндақбаев № 1-ден 63-ке дейін, Мұқаншы № 1-ден 6-ға дейін, Шадрин № 1-ден 20-ға дейін, Алдабергенов № 2-ден 28-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 35-ке дейін.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі № 31, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Ақтекше ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақтекше ауылы, көшелер: Жандосов № 2-ден 35-ке дейін, Егінбаев №1-ден 35-ке дейін, Қаблиса № 1-ден 35-ке дейін, Мақұлбеков № 1-ден 50-ге дейін, Сүгүров № 1-ден 11-ге дейін; Көкбастау ауылы, көшелер: Шаған № 1-ден 12-ге дейін, Абай №1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 19-ға дейін, Н.Қойшыбеков № 1-ден 27-ге дейін; Солтанай, Жылыкунгей, Қызылбұлақ, Молалы шалғайдағы учаскелері.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Малайсары шалғайдағы учаскесінің аумағы.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі № 7, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Мамбет ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Мәмбет ауылы, көшелер: Смайылов № 2-ден 32-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 33-ке дейін, Әбдірахманов № 1-ден 22-ге дейін, Алпысбаев № 1-ден 30-ға дейін, Кешуов № 1-ден 37-ге дейін, Жоламанов № 1-ден 10-ға дейін, Мәмбет № 1-ден 38-ге дейін, Қадырова № 1-ден 40-ка дейін, Баулықов
№ 3-тен 65-ке дейін, Әділбеков № 1-ден 48-ге дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 41-ге дейін, Мамытаев № 1-ден 28-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 23-ке дейін, Бақтыбай № 1-ден 12-ге дейін, Қыстаубаев № 1-ден 37-ге дейін, Шалбаев № 3-тен 26-ға дейін; Дача, Көксу бөгеті, Жылыжай, Бақ учаскелері.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Бабашев көшесі № 46, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Еңбекшіқазақ орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, көшелер: Бабашев № 1-ден 120-ға дейін, Сақмолданов № 1-ден 26-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 41-ке дейін, Омашбеков № 1-ден 15-ке дейін; Жол жөндеу (ДЭУ), Май зауыты, ПМК, Бақ учаскелері.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Мәмбет ауылының шалғайдағы учаскелері.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Ғарышкер көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жамбыл атындағы орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, көшелер: Есмұрзанов № 1-ден 21-ге дейін, Абай № 2-ден 46-ға дейін, Сарсенов № 3-тен 52-ге дейін, Есбосынов № 3-тен 22-ге дейін, Ғарышкер № 3-тен 26-ға дейін, Шаухаров № 2-ден 31-ке дейін, Жамбыл № 2-ден 16-ға дейін, Ауғанбаев № 1-ден 25-ке дейін; Бақ учаскесі.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі № 24, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Талапты ауылдық клубы.

Границы: село Бозтоган, улицы: Кундакбаев с № 1 по 63, Муканши с № 1 по 6, Шадрин с № 1 по 20, Алдабергенов с № 2 по 28, Жамбыл с № 2 по 35.
Избирательный участок № 253
Центр: село Актекше, улица Егинбаева № 31, "ГККП районный Дом культуры акима Коксуского района" Актекшенский сельский Дом культуры.
Границы: село Актекше, улицы: Жандосова с № 2 по 35, Егинбаева с №1 по 35, Каблиса с № 1 по 35, Макулбекова с № 1 по 50, Сугурова с № 1 по 11; село Кокбастау, улицы: Шаган с № 1 по 12, Абай с №1 по 29, Жамбыл с № 1 по 19, Койшыбеков Н. с № 1 по 27; отдаленные участки Солтанай, Жылыкунгей, Кызылбулак, Молалы.
Избирательный участок № 254
Центр: село Актекше, отдаленный участок Малайсары.
Границы: территория отдаленного участка Малайсары.
Избирательный участок № 255
Центр: село Мамбет, улица Мамбет № 7, "ГККП районный Дом культуры акима Коксуского района" сельский Дом культуры Мамбет.
Границы: село Мамбет, улицы: Смаилов с № 2 по 32, Муратбаев с № 1 по 33, Абдрахманов с № 1 по 22, Алпысбаев с № 1 по 30, Кешуов с № 1 по 37, Жоламанов № 1с 10, Мамбет с № 1 по 38, Кадырова с № 1 по 40 ка, Баулыков
С № 3 до 65, Адильбеков с № 1 до 48, Нартбай Датка с № 1 до 41, Мамытаев с № 1 до 28, Жамбыл с № 2 до 23, Бактыбай с № 1 до 12, Кыстаубаев с № 1 по 37, Шалбаев с № 3 по 26; Дача, плотина Коксу, Теплица, садовые участки.
Избирательный участок № 256
Центр: село Енбекшиказах, улица Бабашева № 46, "КГУ Енбекшиказахская средняя школа ГУ" "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Енбекшиказах, улицы: Бабашев с № 1 по 120, Сакмолданов с № 1 по 26, Алтынсарин с № 1 по 41, Омашбеков с № 1 по 15; Ремонт дорог (ДЭУ), Маслозавод, ПМК, садовые участки.
Избирательный участок № 257
Центр: село Мамбет, отдаленный участок Какпакты.
Границы: отдаленные участки села Мамбет.
Избирательный участок № 258
Центр: село Жамбыл, улица Гарышкер № 17, "КГУ Средняя школа имени Жамбыла ГУ" "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Жамбыл, улицы: Есмурзанова с № 1 по 21, Абая с № 2 по 46, Сарсенова с № 3 по 52, Есбосынова с № 3 по 22, Гарышкер с № 3 по 26, Шаухарова № 2с 31, Жамбыл с № 2 по 16, Ауганбаев с № 1 по 25; садовый участок.
Избирательный участок № 259
Центр: село Талапты, улица Абая № 24, сельский клуб Талапты ГККП "районный Дом культуры акима Коксуского района".

Шекарасы: Талапты ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 67-ге дейін, Абай № 1-ден 71-ге дейін, Байжұрынов № 1-ден 54-ке дейін, Абдрахманов № 1-ден 29-ға дейін; Сүт-тауар фермасы, Құс фермасы,
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі № 18, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қызыларық орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Мұсабек ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 25-ке дейін, Мұсабек № 1-ден 30-ға дейін, Естаев № 1-ден 25-ке дейін, Әлібаев № 1-ден 48-ге дейін, Қараулов № 1-ден 24-ке дейін, Тоққожанов № 1-ден 16-ға дейін, Андасов № 1-ден 19-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін, Найманбаев № 1-ден 10-ға дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі № 20, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жеңіс негізгі орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Мәулімбай ауылы, көшелер: Керімбала № 1-ден 30-ға дейін, Смайыл № 1-ден 33-ке дейін, Хамза № 2-ден 14-ке дейін.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі.
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумағы.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі № 12, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Мұқыры ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, көшелер: Алтаев № 1-ден 35-ке дейін, Садовая № 3-тен 7-ге дейін, Гагарин № 4-тен 10-ға дейін, Әуезов № 1-ден 17-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 25-ке дейін, Ешмұханбет № 1-ден 24-ке дейін, Байсейтова № 1-ден 28-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 27-ге дейін, Абай № 1-ден 22-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 27-ге дейін, Маметова № 1-ден 13-ке дейін, Мұқанов №1-ден 16-ға дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Мақатаев № 2-ден 34-ке дейін, Жексенбай № 1-ден 40-ға дейін, Әбілтаев № 1-ден 81-ге дейін; Оразбай № 1-ден 11-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 34-ке дейін, Жандосов № 1-ден 9-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 39-ға дейін, Жаңа № 1-ден 24А-ға , Алмалы, Желдіқара, Точка шалғайдағы учаскелері.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: 10-жылдық Қазақстан ауылы, Нұрманбетов көшесі № 23, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Рахметолла Толқымбекұлы атындағы орта мектеп" КММ.
Шекарасы: 10-жылдық Қазақстан ауылы, көшелер: Ғабдуллин № 1-ден 24-ке дейін, Оспанов № 1-ден 24-ке дейін, Нұрманбетов № 1-ден 32-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 18-ге дейін, Поливное № 1-ден 4-ке дейін, Сәтбаев № 3.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Мұқаншы орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Байшапанов № 1-ден 26-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 117-ге дейін, Жансүгіров № 5-тен 21-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Байтұлақов № 3-тен 43-ке дейін, Рысқұлов № 1-ден 57-ге дейін, Иманов № 2-ден 35-ке дейін, Жабаев № 1-ден 19-ға дейін, Исабаев № 1-ден 28-ге дейін, Алдабергенов № 3-тен 25-ке дейін, Орақты батыр № 8-ден 53-ке дейін, Мұқанов № 2-ден 17-ге дейін.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Сейфуллин көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Мұқаншы орта мектебі" КММ.

Границы: село Талапты, улицы: Толебаева с № 1 по 67, Абая с № 1 по 71, Байжуринова с № 1 по 54, Абдрахманова с № 1 по 29; Молочно-товарная ферма, Птицеферма.
Избирательный участок № 260
Центр: село Мусабек, улица Андасова № 18, КГУ "Кызыларыкская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Мусабек, улицы: Абай с № 1 по 25, Мусабек с № 1 по 30, Естаев с № 1 по 25, Алибаев с № 1 по 48, Караулов с № 1 по 24, Токкожанов № 1с до 16, Андасов с № 1 до 19, Жамбыл с № 1 до 11, Найманбаев с № 1 до 10.
Избирательный участок № 261
Центр: село Маулимбай, улица Смаила № 20, КГУ "Женисская основная средняя школа" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Маулимбай, улицы: Керимбала с № 1 по 30, Смаил с № 1 по 33, Хамза с № 2 по 14.
Избирательный участок № 262
Центр: Станция Быжи, офис станции.
Границы: территория постов Быжы, Бакша, Мойынкум.
Избирательный участок № 263
Центр: село Мукыры, улица Сыдыкова № 12, "ГККП районный Дом культуры акима Коксуского района" сельский Дом культуры Мукыры.
Границы: село Мукыры, улицы: Алтаев с № 1 по 35, Садовая с № 3 по 7, Гагарин с № 4 по 10, Ауэзов с № 1 по 17, Мусабек с № 1 по 25, Ешмуханбет № 1с 24 до 28, Байсейтова с № 1 до 28, Сейфуллин с № 1 до 27, Абай с № 1 до 22, Алдабергенов с № 1 до 27, Маметова с № 1 до 13, Муканов №1с 16 до 16, Сыдыков с № 1 до 16, Макатаев с № 2 до 34, Жексенбай с № 1 до 40, Абильтаев с № 1 до 81; Оразбай с № 1 до 11, Уалиханов с № 1 до 34, Жандосов с № 1 до 9, Жамбыл с № 1 до 39, Новая с № 1 до 24а , отдаленные участки Алмалы, Желдыкара, Точка.
Избирательный участок № 264
Центр: село 10-летие Казахстана, улица Нурманбетова № 23, КГУ "Средняя школа имени Рахметоллы Толкымбекулы" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: 10-летнее село Казахстан, улицы: Габдуллина с № 1 по 24, Оспанова с № 1 по 24, Нурманбетова с № 1 по 32, Жансугурова с № 1 по 18, Поливное с № 1 по 4, Сатпаев № 3.
Избирательный участок № 265
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова № 11, КГУ "Муканшинская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: станция Коксу, улицы: Байшапанова с № 1 по 26, Жапсарбаева с № 1 по 117, Жансугурова с № 5 по 21, Нурпеисова с № 1 по 20, Абая с № 1 по 64, Байтулакова № 3с по 43, Рыскулов с № 1 по 57, Иманов с № 2 по 35, Жабаев с № 1 по 19, Исабаев с № 1 по 28, Алдабергенов с № 3 по 25, Оракты батыр
№ с 8 до 53, Муканов с № 2 до 17.
Избирательный участок № 266
Центр: село Муканши, улица Сейфуллина № 17, КГУ "Муканшинская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".

Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Желтоқсан № 1-ден 36-ға дейін, Береке № 1-ден 18-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 15-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 2-ге дейін, Уәлиханов № 5-тен 11-ге дейін, Гагарин № 4-тен 6-ға дейін, Орақты батыр № 42-ден 61-ге дейін, 8-Март № 2-ден 68-ге дейін, Қожабергенов № 1-ден 84-ке дейін, Байсейітова № 1-ден 67-ге дейін, Қазақстан № 5-тен 81-ге дейін, Шалабаев № 1-ден 83-ке дейін, Әуезов № 2-ден 63-ке дейін, политехникалық колледж № 1-ден 8-ге дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі № 15, дүкен ғимараты.
Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, көшелер: Әлкенов № 1-ден 26-ға дейін, Ағыбаев № 4-тен 24-ке дейін; "Өндіріс", орман шаруашылығы учаскелері.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі № 25, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жетіжал орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Жетіжал ауылы, көшелер: Сәтпаев № 1-ден 28-ге дейін, Кәкенов № 2-ден 22-ге дейін, Ешкенов № 1-ден 18-ге дейін, Белғожанов № 1-ден 22-ге дейін, Байсабанов № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 34-ке дейін, Тоқсанбаев № 1-ден 26-ға дейін, Киров № 3-тен 41-ге дейін.

Границы: станция Коксу, улицы: Желтоксан с № 1 по 36, Береке с № 1 по 18, Сейфуллин с № 1 по 15, Молдагулова с № 1 по 2, Уалиханов с № 5 по 11, Гагарин № 4с до 6, Оракты батыр с № 42 до 61, 8-Март с № 2 до 68, Кожабергенов с № 1 до 84, Байсеитова с № 1 до 67, Казахстан с № 5 до 81, Шалабаев с № 1 по 83, Ауэзов с № 2 по 63, политехнический колледж с № 1 по 8.
Избирательный участок № 267
Центр: село Надирзбек, улица Алкенова № 15, здание магазина.
Границы: село Надирзбек, улицы: Алкенов с № 1 по 26, Агыбаев с № 4 по 24; участки "Өндіріс", лесное хозяйство.
Избирательный участок № 268
Центр: село Жетижал, улица Какенова № 25, КГУ "Жетижалская средняя школа" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Жетижал, улицы: Сатпаев с № 1 по 28, Какенов с № 2 по 22, Ешкенов с № 1 по 18, Белгожанов с № 1 по 22, Байсабанов с № 1 по 20, Абай № 1с 34, Токсанбаев с № 1 по 26, Киров с № 3 по 41.