Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 303 "Ақтөбе облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 119 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 5902 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қазандағы № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 22.10.2025 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 45-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 303 "Ақтөбе облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5651 болып тіркелген, 2017 жылғы 22-23 қыркүйекте "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Актюбинской области от 4 сентября 2017 года № 303 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 12 марта 2018 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2018 года № 5902. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22 октября 2025 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22.10.2025 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 45 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 4 сентября 2017 года № 303 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5651, опубликованное 22-23 сентября 2017 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Е.Ж. Нұрғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 119 қаулысына қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Ақтөбе облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне төленетін ай сайын ақшалай үлес
Атауы
Орын
Үлес көлемі айлық есептік көрсеткіш
Ескертпе
1
Олимпиада және паралимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Нургалиева Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению акимата Актюбинской области
от 12 марта 2018 года № 119
Ежемесячное денежное содержание спортсменам Актюбинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Наименования
Место
Размер содержания месячный расчетный показатель
Примечание
1
Олимпийские и паралимпийские игры (летние, зимние)
1 место