Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 180/25-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 ақпанда № 6403 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 505-бабына, 509-бабының 3-тармағына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелері 2-қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Ақмол ауылы салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын Целиноград ауданының жақын жатқан елді мекені болып айқындалсын.
3. "Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" 2017 жылғы 26 маусымдағы № 128/16-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6038 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
С.Абеева
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Целиноград ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Жантеміров
30.01.2018
Целиноград аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 30 қаңтардағы
№ 180/25-6 шешіміне
1-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттар
1.
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1-санат
2.
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2-санат
Целиноград аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 30 қаңтардағы
№ 180/25-6 шешіміне
2-қосымша
Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелері
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелері
Базалық мөлшерлемелердің ұлғаюы
1.
1-санат
0,48
он есе
2.
2-санат
0,48
он есе

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 180/25-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 февраля 2018 года № 6403. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20 июля 2026 года № 533/70-8
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20.07.2026 № 533/70-8 (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 505, пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе, согласно приложению 2.
2. Определить село Акмол близлежащим населенным пунктом Целиноградского района, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
3. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе" от 26 июня 2017 года № 128/16-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6038, опубликовано 9 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
С.Абеева
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Целиноградскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Жантемиров
30.01.2018
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 30 января 2018 года
№ 180/25-6
Категории автостоянок (паркингов)
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1.
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2.
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 30 января 2018 года
№ 180/25-6
Базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе
Категории автостоянок (паркингов)
Базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1.
1 категория
0,48
в десять раз
2.
2 категория
0,48
в десять раз