Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 979 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 8 қарашада № 17715 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсiмдерiнiң сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбында:
3 "Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 30-ерекшелікпен толықтырылсын:
"30 Жер қойнауын пайдаланушылардың басқа түсімдері";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
013 "Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
248 "Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
001 "Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"111 Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің күрделі шығыстары";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
061 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
060 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
104 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"104 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
076 "Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 137 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"137 Түркістан облысының облыстық бюджетіне Түркістан облысының Ішкі істер департаментін материалдық-техникалық жабдықтауға, қосымша штат санын ұстауға, әкімшілік ғимаратын жалға алуға және экологиялық апат аймағындағы тұрғаны үшін қызметкерлеріне жоғарылатылған еңбекақы және сауықтыруға арналған материалдық көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
252 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
069 "Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2018 года № 979. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2018 года № 17715. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов":
дополнить спецификой 30 следующего содержания:
"30 Прочие поступления от недропользователей";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 007 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 013 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 055 следующего содержания:
"055 Обновление парка автомашин для государственных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 248 "Министерство общественного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование государственной политики в сфере общественного развития":
дополнить бюджетной подпрограммой 111 следующего содержания:
"111 Капитальные расходы Министерства общественного развития Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 061 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 060 "Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера":
наименование бюджетной подпрограммы 104 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий" изложить в следующей редакции:
"104 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 076 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности":
дополнить бюджетной подпрограммой 137 следующего содержания:
"137 Целевые текущие трансферты областному бюджету Туркестанской области на материально-техническое оснащение, содержание дополнительной штатной численности, на аренду административного здания и на выплату повышенной оплаты труда и материальной помощи на оздоровление работникам Департамента внутренних дел Туркестанской области за проживание в зоне экологического бедствия";
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета":
по бюджетной программе 006 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 039 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 004 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 034 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 008 "Дополнительное образование для детей":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 069 "Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":

043 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" және 044 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 "Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету", 014 "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу", 021 "Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
113 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"113 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi";
мынадай мазмұндағы 114 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"114 Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау";
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 043 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования" и 044 "Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Повышение квалификации и переподготовка кадров":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 034 "Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 013 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению", 014 "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии", 021 "Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
по бюджетной программе 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения":
наименование бюджетной подпрограммы 113 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения" изложить в следующей редакции:
"113 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения";
дополнить бюджетной подпрограммой 114 следующего содержания:
"114 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне";
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":

006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" және 041 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" функционалдық кіші тобында:
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
029 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету", 018 "Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер", 028 "Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау" және 033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
027 "Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
104 "Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы" және 105 "Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы" бюджеттік кіші бағдарламаларының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"104 Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтiк жәрдемақы
105 Асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтiк жәрдемақы";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Әлеуметтік сауықтандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 кіші бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
329 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы " бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
057 "Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Мүгедектерді әлеуметтік қолдау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен";
015 "Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства" и 041 "Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 029 "Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 016 "Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение", 018 "Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения", 028 "Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения" и 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 027 "Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам":
наименование бюджетных подпрограмм 104 "Государственное базовое пособие по инвалидности" и 105 "Государственное базовое пособие по случаю потери кормильца" изложить в следующей редакции:
"104 Государственное базовое социальное пособие по инвалидности
105 Государственное базовое социальное пособие по случаю потери кормильца";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетной программе 037 "Социальная реабилитация":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 329 "Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 015 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей":
дополнить бюджетной подпрограммой 011 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 057 "Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 009 "Социальная поддержка инвалидов":
дополнить бюджетной подпрограммой 011 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета";
по бюджетной программе 015 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры";

103 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" және 106 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламаларының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"103 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
062 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"062 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" және 044 "Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
043 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"043 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
224 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"224 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
035 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
383 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"015 Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету";
394 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
042 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"042 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беру";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

наименование бюджетных подпрограмм 103 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на введение стандартов оказания специальных социальных услуг" и 106 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения" изложить в следующей редакции:
"103 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
106 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения";
наименование бюджетной программы 062 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов" изложить в следующей редакции:
"062 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" и 044 "Реализация миграционных мероприятий на местном уровне":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 043 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер" изложить в следующей редакции:
"043 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 224 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения" изложить в следующей редакции:
"224 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 035 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Обеспечение жильем отдельных категорий граждан";
по администратору бюджетных программ 394 "Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 011 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 042 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения" изложить в следующей редакции:
"042 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
107 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"107 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылық дамыту" және 028 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" және 011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасы бар 349 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі толықтырылсын:
"349 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
004 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" және 038 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:
331 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года":
наименование бюджетной подпрограммы 107 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"107 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 005 "Развитие коммунального хозяйства" и 028 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
по бюджетным программам 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" и 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 349 с бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"349 Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
004 Обеспечение санитарии населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджет
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 037 "Освещение улиц населенных пунктов" и 038 "Обеспечение санитарии населенных пунктов":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 331 "Управление культуры и развития языков города республиканского значения, столицы":

003 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту", 005 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету", 006 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 007 "Театр және музыка өнерін қолдау", 010 "Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
014 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу", 003 "Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы", 016 "Мемлекеттік қалалық спорттық ұйымдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
330 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
331 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
008 "Қалалық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
328 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат және дін істері басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана", 005 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним", 006 "Поддержка культурно-досуговой работы", 007 "Поддержка театрального и музыкального искусства", 010 "Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 014 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 015 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 002 "Проведение спортивных соревнований на местном уровне", 003 "Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях", 016 "Обеспечение функционирования государственных городских спортивных организаций" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 330 "Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 003 "Обеспечение сохранности архивного фонда" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 331 "Управление культуры и развития языков города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 008 "Обеспечение функционирования городских библиотек":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 328 "Управление внутренней политики и по делам религии города республиканского значения, столицы":

009 "Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 244 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"244 "Қарағандыкөмір" бұрынғы өндірістік бірлестігінің шахталары және көмір тіліктері қызметінің салдарын жою
100 Қарағанды көмiр бассейнi шахталарының жабылуын қамтамасыз ету
101 "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
349 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Тұқым шаруашылығын қолдау", 041 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату",044 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау", 053 "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" және 057 "Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:

по бюджетным программам 009 "Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 003 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы" изложить в следующей редакции:
"003 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 244 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"244 Ликвидация последствий деятельности шахт и угольных разрезов бывшего производственного объединения "Карагандауголь"
100 Обеспечение закрытия шахт Карагандинского угольного бассейна
101 Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 349 "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 002 "Поддержка семеноводства", 041 "Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений", 044 "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)", 053 "Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" и 057 "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 026 және 027 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"026 Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
027 Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 029 және 030 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"029 Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
030 Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
115 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"115 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
349 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"028 Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 044 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"044 Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның жасыл экономикаға жылдам көшуіне ықпал ету";
354 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар" және 006 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
106 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"106 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 026 и 027 следующего содержания:
"026 Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
027 Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)";
дополнить бюджетными программами 029 и 030 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"029 Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
030 Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетной программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
наименование бюджетной подпрограммы 115 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов" изложить в следующей редакции:
"115 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов";
по администратору бюджетных программ 349 "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 028 следующего содержания:
"028 Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 044 следующего содержания:
"044 Содействие ускоренному переходу Казахстана к зеленой экономике путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций";
по администратору бюджетных программ 354 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 004 "Мероприятия по охране окружающей среды" и 006 "Содержание и защита особо охраняемых природных территорий":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования":
наименование бюджетной подпрограммы 106 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на изъятие земельных участков для государственных нужд" изложить в следующей редакции:
"106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":

010 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" және 016 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Темiр жол көлiгi" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
213 "Қалалық рельстік көліктің дамуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 105 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"105 Алматы қаласының бюджетіне электропоездарды сатып алуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
245 "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
002 "Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 110 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"110 "Электрондық үкімет" платформасын дамыту";
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"007 "Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйесін құру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтерді реттеу" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
204 "Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
101 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 099 бюджеттік бағдарламасы бар 243 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі толықтырылсын:
"243 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
099 Шымкент қаласының бюджетіне Шымкент қаласының республикалық маңызы бар қалалардың санатына жатқызылуына байланысты бюджеттік қамтамасыз етілу деңгейін теңестіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
048 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне облыс орталықтарында, Астана, Алматы, Түркістан, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"048 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiне облыс орталықтарында, Астана, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру";

по бюджетным программам 010 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов" и 016 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 213 "Обеспечение развития городского рельсового транспорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 105 следующего содержания:
"105 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на увеличение уставного капитала юридических лиц на приобретение электропоездов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 245 "Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан":
по бюджетной программе 002 "Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности":
дополнить бюджетной подпрограммой 110 следующего содержания:
"110 Развитие платформы "Электронного правительства";
дополнить бюджетной программой 007 следующего содержания:
"007 Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 204 "Создание условий для привлечения инвестиций":
наименование бюджетной подпрограммы 101 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков" изложить в следующей редакции:
"101 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков";
дополнить администратором бюджетных программ 243 с бюджетной программой 099 следующего содержания:
"243 Министерство национальной экономики Республики Казахстан
099 Целевые текущие трансферты бюджету города Шымкента на выравнивание уровня бюджетной обеспеченности в связи с отнесением города Шымкента к категории города республиканского значения";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 048 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Астане, Алматы, Туркестане, Семее и моногородах" изложить в следующей редакции:
"048 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Астане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах";

105 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламасы мен 087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
105 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 115 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"115 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
004 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау";
014 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"014 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
015 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" және 016 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"015 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
016 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
005 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"005 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау";
010 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"010 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау";

наименование бюджетной программы 087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" с бюджетной подпрограммой 105 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета" изложить в следующей редакции:
"087 Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
105 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие индустриальной инфраструктуры";
дополнить бюджетной подпрограммой 115 следующего содержания:
"115 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование процентных ставок по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
наименование бюджетной программы 004 "Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"004 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
наименование бюджетной программы 014 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"014 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетных программ 015 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 016 "Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"015 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
016 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
наименование бюджетной программы 005 "Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"005 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
наименование бюджетной программы 010 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"010 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
011 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру", 012 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау", 028 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру" және 051 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"011 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
012 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
028 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
051 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
051 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"051 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту";
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
005 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"005 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау";
008 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"008 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау";

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименования бюджетных программ 011 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", 012 "Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", 028 "Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"011 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
012 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
028 Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
051 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
наименование бюджетной программы 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"051 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
наименование бюджетной программы 005 "Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"005 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
наименование бюджетной программы 008 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"008 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
015 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" және 016 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"015 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
016 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
004 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" және 005 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"004 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
005 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау";
006 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"006 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
007 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"007 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименования бюджетных программ 015 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 016 "Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"015 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
016 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
наименования бюджетных программ 004 "Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 005 "Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"004 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
005 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
наименование бюджетной программы 006 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"006 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетной программы 007 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"007 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":

024 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" және 052 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"024 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
052 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi";
280 "Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
006 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" және 052 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттерiне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"006 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
052 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттерiне "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
058 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"058 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
051 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" және 052 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:

наименования бюджетных программ 024 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 052 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"024 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
052 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 280 "Управление индустриально-инновационного развития области":
наименования бюджетных программ 006 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 052 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"006 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
052 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
наименование бюджетной программы 058 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"058 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
наименования бюджетных программ 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 052 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
018 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" және 019 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау" бюджеттік бағдарламасының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"018 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
019 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау";
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы", 340 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы", 341 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" және 343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
052 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"052 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
020 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"020 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту";
364 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
002 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"002 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау";
017 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"017 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау";

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименования бюджетных программ 018 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 019 "Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020" изложить в следующей редакции:
"018 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020"
019 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администраторам бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы", 340 "Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы", 341 "Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы" и 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 052 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"052 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 020 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
по администратору бюджетных программ 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 002 "Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"002 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
наименование бюджетной программы 017 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"017 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";

011 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" және 012 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау" бюджеттік бағдарламаларының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"011 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
012 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
082 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 105 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"105 Шымкент қаласының бюджетіне инженерлік инфрақұрылымды дамыту бойынша бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
247 "Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 016 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"015 "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" АҚ-ның жарғылық капиталын арттыру мақсатында "Қазақстан инжиниринг ұлттық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын арттыру
016 "С.М. Киров атындағы зауыт" АҚ-ның жарғылық капиталын арттыру мақсатында "Қазақстан инжиниринг ұлттық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын арттыру";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 022 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"022 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

наименования бюджетных программ 011 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и 012 "Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"011 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
012 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года":
дополнить бюджетной подпрограммой 105 следующего содержания:
"105 Целевые трансферты на развитие бюджету города Шымкент на реализацию бюджетных инвестиционных проектов по развитию инженерной инфраструктуры";
по администратору бюджетных программ 247 "Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 015 и 016 следующего содержания:
"015 Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания Казахстан инжиниринг" в целях увеличения уставного капитала АО "Петропавловский завод тяжелого машиностроения"
016 Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания Казахстан инжиниринг" в целях увеличения уставного капитала АО "Завод им. С.М. Кирова";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"022 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 033 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен".
2. "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбында:
3 "Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жер қойнауын пайдаланушылардың басқа түсімдері
1
05
3
30
100
".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ә. Смайылов

дополнить бюджетной программой 033 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"033 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета".
2. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760, опубликован 15 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее дополнение:
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим, утвержденной указанным приказом:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Прочие поступления от недропользователей
1
05
3
30
100
".
3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
А. Смаилов