Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 127 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 16847 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 388-н/қ бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Энергетика министрінің 15.10.2025 № 388-н/қ (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексі (Салық кодексі) 393-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрінің
міндетін атқарушы Б. Ақшолақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______________ Б. Сұлтанов
"___" _________ 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов
"___" _________ 2018 жыл
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрінің
міндетін атқарушы
2018 жылғы 13 сәуірдегі
№ 127 бұйрығымен бекітілді
Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидалары

Об утверждении Правил снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2018 года № 16847.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра энергетики РК от 15.10.2025 № 388-н/қ (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 393 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула – в редакции приказа Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов.
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет - ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан
Б. Акчулаков
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Султанов
"___" _________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Т. Сулейменов
"___" _________ 2018 года
Утверждены
приказом Исполняющего
обязанности Министра энергетики
Республики Казахстан
от 13 апреля 2018 года № 127
Правила снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексі (Салық кодексі) 393-бабының 5-тармағына сәйкес әзірленген және құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу тәртібін айқындайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы Қағидалардың мақсаттары үшін мынадай ұғымдар қолданылады:
1) беруші тарап – тұрақсыз конденсаттың меншік иесі болып табылатын және оны құбыр жүйесі бойынша беру арқылы өткізуді жүзеге асыратын тарап;
2) қабылдаушы тарап – тұрақсыз конденсатты беруші тараптан құбыр жүйесі арқылы қабылдайтын тарап.
3) тұрақсыз конденсаттың мөлшерін өлшеу жүйесі – автоматты және қолмен өңдеуге қолайлы нысанда өлшеу ақпаратының сигналдарын беруге арналған өлшеу құралдарының, өлшеу нәтижелерін өңдеу, сақтау, индикациялау және тіркеу құрылғыларының, технологиялық және қосалқы жабдықтардың жиынтығы.
Осы Қағидаларда қолданылатын өзге де ұғымдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мағынада қолданылады.
2-тарау. Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу тәртібі
3. Өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алуды қамтамасыз ету мақсатында есепке алу аспаптарына пломбалар салу жолымен пломбалау жүргізіледі.
Пломбалауды беруші тараптың жауапты адамдарының қатысуымен салық органының лауазымды адамы жүзеге асырады.
Құбыржолдар жүйесі арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспабы Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнамасына сәйкес салыстырып тексеруге жатады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Пломбаларды тұрақсыз конденсаттың саны мен сапасын өлшеу жүйесінің қалыпты жұмысының бұзылуына нақты қауіп болған не авариялық және өрт қаупі туындаған жағдайларды қоспағанда, тек салық органдары ғана өзгертеді немесе олардың рұқсатымен жойылады.
5. Беруші тарап салынған пломбалардың бүтіндігін бұзуға алып келген себептерді түсіндіре отырып, авариялық жағдайларды жою жөнінде жұмыстар жүргізгені туралы салық органына жазбаша хабарлайды.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов (далее – Правила) разработаны в соответствии пунктом 5 статьи 393 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и определяют порядок снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов.
Сноска. Пункт 1 – в редакции приказа Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Для целей настоящих Правил применяются следующие понятия:
1) передающая сторона – сторона, являющаяся собственником нестабильного конденсата и осуществляющая его реализацию посредством передачи по системе трубопроводов;
2) принимающая сторона – сторона, которая принимает по системе трубопроводов от передающей стороны нестабильный конденсат;
3) система измерений количества нестабильного конденсата – совокупность средств измерений, устройств обработки, хранения, индикации и регистрации результатов измерений, технологического и вспомогательного оборудования, предназначенных для выработки сигналов измерительной информации в форме, удобной для автоматической и ручной обработки.
Иные понятия и термины, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Глава 2. Порядок снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов
3. С целью обеспечения учета количества реализованного нестабильного конденсата производится пломбирование приборов учета путем наложения пломб.
Пломбирование осуществляется должностным лицом налогового органа в присутствии ответственных лиц передающей стороны.
Прибор учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов подлежит поверке в соответствии с законодательством Республики Казахстан об обеспечении единства измерений.
Сноска. Пункт 3 – в редакции приказа Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Пломбы изменяются или уничтожаются только налоговыми органами и/или с их разрешения, за исключением случаев, если существует реальная угроза нарушения нормальной работы системы, измерения количества и качества нестабильного конденсата, либо аварийных и пожароопасных ситуаций.
5. Передающая сторона письменно извещает налоговый орган о производстве работ по ликвидации аварийной ситуации с объяснением причин, приведших к нарушению целостности наложенных пломб.

6. Бөлшектеуге және пломбалардың бүтіндігін бұзуға байланысты жабдықтарды ағымдағы не күрделі жөндеу жөніндегі жоспарлы жұмыстар жүргізілген жағдайда, беруші тарап ол туралы осындай жұмыстар жүргізу басталғанға дейін кемінде 3 жұмыс күні бұрын осы жұмыстарды жүргізу күні мен ұзақтығын көрсете отырып, салық органына жазбаша хабарлайды.
7. Пломбаларды салған және алған кезде салық органының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысанда пломбалар салу (алу) туралы акт жасайды. Акт екі данада жасалады, оның біреуі салық органында сақталады, екінші данасы беруші тарапта қалады.
8. Құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсаттың мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу мақсаттары үшін тұрақсыз конденсат мөлшерін өлшеу тікелей әдіспен жүзеге асырылады.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9. Тікелей әдісті қолданған кезде тұрақсыз конденсаттың мөлшерін өлшеу тұрақсыз конденсат мөлшерін өлшеу жүйесі пайдаланыла отырып, тікелей массаны өлшеу бірлігінде (тоннада, килограмда) жүзеге асырылады.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Алып тасталды - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
11. Алып тасталды - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
12. Құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерің алу күнтізбелік бір ай қорытындысы бойынша жүзеге асырылады.
13. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні салық органының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі есепке алу аспаптарында пломбалардың болуын және бүтіндігін алдын-ала тексеріп, құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алуды жүзеге асырады.
14. Пломбалардың бүтіндігінің бұзылғаны анықталған жағдайда, салық органының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі еркін нысанда тиісті акт жасайды, одан кейін осы Қағидалардың 3-тармағына сәйкес есепке алу аспаптарын пломбалау жүргізіледі.

6. В случае проведения плановых работ по текущему либо капитальному ремонту оборудования, связанному с демонтажем и нарушением целостности пломб, передающая сторона письменно извещает об этом налоговый орган не менее чем за 3 рабочих дня до начала проведения таких работ с указанием даты и продолжительности производства этих работ.
7. При наложении и снятии пломб должностным лицом налогового органа и представителем передающей стороны составляется акт о наложении (снятии) пломб, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам. Акт составляется в двух экземплярах, один из которых хранится в налоговом органе, второй экземпляр остается у передающей стороны.
8. Измерение количества нестабильного конденсата для целей снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов осуществляется прямым методом.
Сноска. Пункт 8 – в редакции приказа Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. При применении прямого метода измерение количества нестабильного конденсата осуществляется с использованием системы измерений количества нестабильного конденсата непосредственно в единицах измерения массы (в тоннах, килограммах).
Сноска. Пункт 9 – в редакции приказа Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Исключен приказом Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Исключен приказом Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Снятие показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов осуществляется по итогам календарного месяца.
13. Первого числа месяца, следующего за отчетным, должностное лицо налогового органа и представитель передающей стороны осуществляют снятие показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата, предварительно проверив наличие и целостность пломб на приборах учета.
14. В случае обнаружения нарушения целостности пломб должностным лицом налогового органа и представителем передающей стороны составляется соответствующий акт в произвольной форме, после чего производится пломбирование приборов учета в соответствии с пунктом 3 настоящих Правил.

15. Осы Қағидалардың 13-тармағында көрсетілген адамдар құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу рәсімдерінің нәтижелері бойынша осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысанда құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу актісін (бұдан әрі – акт) жасайды.
16. Актіге салық органының лауазымды адамы мен беруші тараптың өкілі қол қояды, одан кейін 1 жұмыс күні ішінде қабылдаушы тараптың өкілдеріне қол қоюға береді.
Акт жеті данада жасалады, оның біреуі салық органында сақталады, қалған даналары осы актіге қол қойған адамдарда қалады.
Құбыржолдар жүйесі арқылы
өткізілген тұрақсыз
конденсаттың мөлшерін есепке
алу аспаптарының
көрсетілімдерін алу
қағидаларына
1-қосымша
нысан
20__ жылғы "____" _____________ пломбалар салу (алу) туралы акт
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Біз, төменде қол қойған_ _________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
пломбалар салудың (алудың) жүргізілгені туралы осы актіні жасадық.
Атауы
Аспап түрі, дәлме-дәлдік сыныбы немесе шекті рұқсат етілген қателігі
Плом ба салу сәтіндегі аспап тың көрсетілімі
Салын ған пломбаның нөмірі (немесе бедері)
Пломбаны алу сәтінде гі аспап тың көрсеті лімі
Алын ған пломбаның нөмірі (немесе бедері)
Пломбалардың саны (салынған/ алынған)
Салыс тырып тексеру туралы cертификат
1
2
3
4
5
6
7
8
_________________                   __________________             ______________
(салық органы маманының лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
________________                   ___________________             ______________
(беруші тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Құбыржолдар жүйесі арқылы
өткізілген тұрақсыз
конденсаттың мөлшерін есепке
алу аспаптарының
көрсетілімдерін алу
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
"___" _____________ 20_ж. тұрақсыз конденсаттың мөлшерін өлшеу жүйесін (ТКМӨЖ) өшіру (қосу) туралы акт
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2022 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Құбыржолдар жүйесі арқылы
өткізілген тұрақсыз
конденсаттың мөлшерін есепке
алу аспаптарының
көрсетілімдерін алу
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
20__ жылғы "___" ____________ құбыржол жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарының көрсетілімдерін алу актісі
Күні (айдың 1-нен бастап соңғы күнін қоса)
Өткізілген тұрақсыз конденсаттың саны (тоннада)
өткізілген тұрақсыз конденсаттың жалпы мөлшері (тоннада)
Желі №1
Желі №2
Желі №3
Желі №4
Желі №5
Желі №6
Желі №7
Желі №8
Желі №9
Бір айда
барлығы
_________________ __________________ __________________
(салық органы маманының лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
_________________ ___________________ __________________
(беруші тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
__________________ ___________________ __________________
(қабылдаушы тарап өкілінің лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)

15. По результатам процедуры по снятию показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов лицами, указанными в пункте 13 настоящих Правил, составляется акт снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов (далее – акт), по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
16. Акт подписывается должностным лицом налогового органа и представителем передающей стороны, после чего в течение 1 рабочего дня передается для подписания представителями принимающей стороны.
Акт составляется в семи экземплярах, один из которых хранится в налоговом органе, остальные экземпляры остаются у лиц, подписавших данный акт.
Приложение 1
к Правилам снятия показаний
с приборов учета количества
реализованного нестабильного
конденсата по системе трубопроводов
Сноска. Приложение 1 – в редакции приказа Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Акт от "____" _____________ 20__ года о наложении (снятии) пломб
Мы, нижеподписавшиеся_________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
составили настоящий акт в том, что произведено наложение (снятие) пломб.
Наименование
Тип прибора, класс точности или предельно допустимая погрешность
Показания прибора на момент наложения пломбы
Номер (или оттиск) наложенной пломбы
Показание прибора на момент снятия пломбы
Номер (или оттиск) снятой пломбы
Количество пломб (наложенной/ снятой)
Сертификат о поверке
1
2
3
4
5
6
7
8
_________________ __________________ ________________________________
(должность специалиста (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии) налогового органа)
________________ ___________________ ________________________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество, при его наличии) передающей стороны)
Приложение 2
к Правилам снятия показаний с
приборов учета количества
реализованного нестабильного
конденсата по системе
трубопроводов
форма
Сноска. Приложение 2 исключено приказом Министра энергетики РК от 22.06.2022 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Правилам снятия показаний с
приборов учета количества
реализованного нестабильного
конденсата по системе
трубопроводов
форма
Акт от "___" _____________ 20__ года
снятия показаний с приборов учета количества реализованного
нестабильного конденсата по системе трубопроводов
Дата (с 1-го по последнее число месяца)
Количество переданного нестабильного конденсата (тонна)
Общее количество переданного нестабильного конденсата (тонна)
Линия №1
Линия №2
Линия №3
Линия №4
Линия №5
Линия №6
Линия №7
Линия №8
Линия №9
Всего за месяц
________________ __________________ __________________
(должность специалиста (подпись) (фамилия, имя, отчество) налогового органа)
_________________ ___________________ __________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество) передающей стороны)
__________________ ___________________ __________________
(должность представителя (подпись) (фамилия, имя, отчество) принимающей стороны)