Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосының (тізілімінің) нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 212 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 5 наурызда № 16513 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 17 қазандағы № 914 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 17.10.2025 № 914 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 436-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосының (тізілімінің) нысаны бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі) нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 13 тамыздағы № 408 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6479 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

Об утверждении формы сводной ведомости (реестра) по приобретенным товарам, выполненным работам, оказанным услугам дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 212. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2018 года № 16513.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 17.10.2025 № 914 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 4 статьи 436 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму сводной ведомости (реестра) по приобретенным товарам, выполненным работам, оказанным услугам дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан.
2. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 408 "Об утверждении формы сводной ведомости (реестра) дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6479).
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
______________________Қ. Әбдірахманов
2018 жылғы 16 ақпан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 212 бұйрығымен бекітілген
нысан
Ескертпе: Жиынтық ведомосын (тізілімді) толтыру бойынша түсіндірме "Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі)" нысанына қосымшада келтірілген.
"Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі)" нысанына
қосымша
"Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі)" нысанын толтыру бойынша түсіндірме
1. "Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі)" 013.00 нысаны (бұдан әрі – нысан) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 436-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленген.
2. Нысанды Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелері жасайды (бұдан әрі - Өкiлдiк).
3. Нысан мемлекеттік кірістер органына табыс етіледі.
4. Нысанға Өкiлдiктің басшысы не оған уәкілетті лауазымды тұлғасы қол қояды және мөрмен куәландырылады.
5. Нысанды толтыру кезінде:
"Өкiлдiк туралы жалпы ақпарат" нысан бөлiмiнде:
1) Өкiлдiктiң - жеке сәйкестендіру нөмірі (бизнес сәйкестендіру нөмірі);
2) жиынтық ведомосы (тізілім) жасалған кезең көрсетіледі. Тоқсан, тоқсанның тиісті реттік нөмірі араб сандарымен көрсетіледі;
3) Өкiлдiктің атауы; жеке сәйкестендiру коды (ЖКС) мен бенифициар коды (БеК);

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
___________________Абдрахманов К.К.
16 февраля 2018 года
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 февраля 2018 года № 212
форма
Примечание: пояснение по заполнению сводной ведомости (реестра) приведено в приложении к форме "Сводная ведомость (реестр) по приобретенным товарам, выполненным работам, оказанным услугам дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан".
Приложение
к форме "Сводная ведомость
(реестр) по приобретенным
товарам, выполненным работам,
оказанным услугам
дипломатических и
приравненных к ним
представительств иностранных
государств, консульских
учреждений иностранного
государства, аккредитованных в
Республике Казахстан"
Пояснение по заполнению формы "Сводная ведомость (реестр) по приобретенным товарам, выполненным работам, оказанным услугам дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан"
1. Форма 013.00 "Сводная ведомость (реестр) по приобретенным товарам, выполненным работам, оказанным услугам дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан" (далее – форма) разработана в соответствии с пунктом 4 статьи 436 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
2. Форма составляется дипломатическими и приравненными к ним представительствами иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованными в Республике Казахстан (далее – Представительство).
3. Форма представляется в органы государственных доходов.
4. Форма подписывается руководителем либо иным уполномоченным на то должностным лицом Представительства и заверяется печатью.
5. Форма заполняется следующим образом:
В разделе формы "Общая информация о Представительстве" указывается:
1) индивидуальный идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер) Представительства;
2) период, за который составлена сводная ведомость (реестр). Квартал указывается арабскими цифрами, соответствующими порядковому номеру квартала;
3) наименование Представительства; индивидуальный идентификационный код (ИИК) и код бенефициара (КБе);

4) салық төлеушiнің - банктiң бизнес сәйкестендіру нөмірін, банктiк сәйкестендiру кодын (БСК) және банк атауын қамтитын, банк деректемелерi;
5) тiзiлiмге 1-қосымша бойынша парақ саны;
6) тiзiлiмге 2-қосымша бойынша парақ саны көрсетіледі;
7) жиынтық ведомосының (тiзiлiмнiң) түрі - кезекті немесе қосымша - тиісті ұяшыққа белгі қойылады.
"Қазақстан Республикасының аумағында сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы" бөлiмiнде:
1) 013.00.001 жол сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы, оның ішінде:
2) А-бағанында - Өкілдіктің шотына қайтаруға тиісті қосылған құн салығының сомасы;
3) В-бағанында - Осы өкілдіктердің дипломатиялық, әкiмшiлiк-техникалық персоналына жататын адамдарға, бірге тұратын отбасы мүшелерін қоса алғанда, консулдық лауазымды адамдарға, консулдық қызметшілерге, бірге тұратын отбасы мүшелерін қоса алғанда (бұдан әрі – Персонал) адамдардың шотына қайтаруға жататын қосылған құн салығының сомасы.
"Өкілдіктің жауапкершілігі" нысаны бөлімінде:
1) "Өкілдіктің уәкілі немесе басшының Т.А.Ә." нысаны жолында - тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) және басшының не өзге Өкілдіктің уәкілетті өкілінің қолы қойылады және мөрімен куәландырылады;
2) "Тізілімді тапсырған күні" бағанында - мемлекеттік кірістер органына жиынтық ведомосының (тізілімнің) табыс етілген күні көрсетіледі;
3) мемлекеттік кірістер органының коды бағанында - Өкілдіктің орналасқан жері бойынша мемлекеттік кірістер органының коды және басшының не өзге Өкілдіктің уәкілетті өкілімен көрсетіледі;
4) "Тізілімді қабылдаған лауазымды адамның Т.А.Ә." жолында жиынтық ведомосын (тізілімді) қабылдаған мемлекеттік кірістер органы қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) көрсетіледі;
5) "Тізілімді қабылдаған күні" бағанында - сәйкес жиынтық ведомосының (тізілімнің) табыс етілген күні көрсетіледі;
6) "Құжаттың кіріс нөмірі" бағанында - мемлекеттік кірістер органымен берілген тіркеу нөмірі көрсетіледі;
7) "Пошта штемпелінің күні" бағанында - Пошта немесе өзге байланыс ұйымы қойған пошта штемпелінің күні көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы аумағында Өкілеттік сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы"
(Тізілімге 1-қосымша)

4) банковские реквизиты, включающие в себя бизнес-идентификационный номер налогоплательщика-банка, банковский идентификационный код (БИК) и наименование банка;
5) количество листов по приложению 1 к реестру;
6) количество листов по приложению 2 к реестру;
7) вид сводной ведомости (реестра) – очередная или дополнительная – производится отметка в соответствующей ячейке.
В разделе "Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным на территории Республики Казахстан товарам, работам, услугам" указываются:
1) строка 013.00.001 Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным товарам, работам, услугам – сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату, в том числе:
2) в строке А – сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату на счета Представительства;
3) в строке В – сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату на счета лицам, относящимся к дипломатическому, административно-техническому персоналу этих представительств, включая членов их семей, проживающих вместе с ними, консульским должностным лицам, консульским служащим, включая членов их семей, проживающих вместе с ними (далее - Персонал) Представительства.
В разделе формы "Ответственность Представительства" указывается:
1) в поле формы "Ф.И.О. руководителя или уполномоченного Представительства" - указываются фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись руководителя либо иного уполномоченного представителя Представительства и заверяется печатью;
2) в строке "Дата подачи реестра" - указываются дата представления сводной ведомости (реестра) в орган государственных доходов;
3) в строке "Код органа государственных доходов" - указываются код органа государственных доходов по месту нахождения Представительства и заполняется руководителем либо иным уполномоченным представителем Представительства;
4) в поле "Ф.И.О. должностного органа государственных доходов, принявшего реестр" - указываются фамилия, имя, отчество (при его наличии) работника органа государственных доходов, принявшего сводную ведомость (реестр);
5) в строке "Дата приема реестра" - указывается дата представления сводной ведомости (реестра);
6) в строке "Входящий номер документа" - указывается регистрационный номер сводной ведомости (реестра), присваиваемый органом государственных доходов;
7) в строке "Дата почтового штемпеля" - указывается дата почтового штемпеля, проставленного почтовой или иной организацией связи.
Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным
на территории Республики Казахстан товарам, работам, услугам
Представительством
(Приложение 1 к реестру)

013.01-нысан
Тізілімді толтыру кезінде:
"Өкiлдiк туралы жалпы ақпарат" бөлiмiнде:
1) Өкiлдiктiң – бизнес сәйкестендіру нөмірі;
2) жиынтық ведомосы (тізілім) жасалған кезең көрсетіледі. Тоқсан, тоқсанның тиісті реттік нөмірі араб сандарымен көрсетіледі;
3) Өкiлдiктің атауы;
"Қазақстан Республикасы аумағында Өкілеттік сатып алған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы" бөлiмiнде:
А-бағанында – жолдың реттік нөмірі;
В-бағанында – салық төлеушінің жеке сәйкестендіру нөмірі немесе салық төлеушінің-өнім берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі;
С-бағанында – өнім берушіні ҚҚС бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәліктің сериясы мен нөмірі;
D-бағанында – сатып алуға арналған құжаттың нөмірі;
E-бағанында – сатып алуға арналған құжатының жазылып берілген күні;
F-бағанында – жолдың реттік нөмірі;
G-бағанында – төлеуге жазылып берілген құжаттың нөмірі;
Н-бағанында – төлеуге алынған құжаттың жазылып берген күні;
I-бағанында – ҚҚС-сыз сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер құны;
J-бағанында – ҚҚС сомасы көрсетіледі.
"Қазақстан Республикасы аумағында сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы" Тізіліміне 1-қосымша "ҚҚС сомасы" J-бағанының қортынды шамасы Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі) 013.00.001 "А" жолына ауыстырылады.
"Қазақстан Республикасы аумағында персонал сатып алған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы"
(Тізілімге 2-қосымша)
013.02-нысан
Қосымша шотта қосылған құн салығын қайтару жүргізілетін Өкілдік персоналдары туралы мәліметтерді көрсету үшін көзделген.
1. "Жалпы ақпарат" бөлiмiнде:
1) персоналдың жеке сәйкестендіру нөмірі;
2) Өкiлдiктiң бизнес сәйкестендіру нөмірі;
3) жиынтық ведомосы (тізілім) жасалған кезең. Тоқсан, тоқсанның тиісті реттік нөмірі араб сандарымен көрсетіледі;
4) персоналдың тегі, аты, әкесінің аты, жеке сәйкестендiру коды (ЖКС) мен бенифициар коды (БеК);
5) салық төлеушiнің – банктiң бизнес сәйкестендіру нөмірін, банктiк сәйкестендiру кодын (БСК) және банк атауын қамтитын, банк деректемелерi;
2. "Қазақстан Республикасы аумағында Өкілеттік сатып алған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы" бөлiмiнде:
А-бағанында – жолдың рет нөмірі;
В-бағанында – салық төлеушінің жеке сәйкестендіру нөмірі немесе салық төлеушінің-өнім берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі;
С-бағанында – өнім берушіні ҚҚС бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәліктің сериясы мен нөмірі;
D-бағанында – сатып алуға арналған құжаттың нөмірі;
E-бағанында – сатып алуға арналған құжатының жазылып берілген күні;
F-бағанында – жолдың реттік нөмірі;
G-бағанында – төлеуге жазылып берілген құжаттың нөмірі;
Н-бағанында – төлеуге алынған құжаттың жазылып берген күні;
I-бағанында – ҚҚС-сыз сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер құны;
J-бағанында – ҚҚС сомасы көрсетіледі.
"Қазақстан Республикасы аумағында сатып алынған тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы" Тізіліміне 2-қосымша "ҚҚС сомасы" J-бағанының қортынды шамасы Қазақстан Республикасында шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктеріне, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің сатып алынған тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық ведомосы (тізілімі) 013.00.001 "В" жолына ауыстырылады.

Форма 013.01
Реестр заполняется следующим образом:
В разделе "Общая информация о Представительстве" указывается:
1) бизнес-идентификационный номер Представительства;
2) период, за который составлена сводная ведомость (реестр). Квартал указывается
арабскими цифрами, соответствующими порядковому номеру квартала;
3) наименование Представительства.
В разделе "Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным на территории
Республики Казахстан товарам, работам, услугам Представительством" указывается:
в графе А - порядковый номер строки;
в графе В - индивидуальный идентификационный номер налогоплательщика или
бизнес-идентификационный номер налогоплательщика-поставщика;
в графе С - серия и номер свидетельства о постановке на регистрационный учет по НДС
поставщика;
в графе D - номер документа на приобретение;
в графе Е - дата выписки документа на приобретение;
в графе F - порядковый номер строки;
в графе G - номер документа на оплату;
в графе Н - дата выписки документа на оплату;
в графе I - стоимость приобретенных товаров, работ, услуг без НДС;
в графе J - сумма НДС.
Итоговая величина графы J "Сумма НДС" приложения 1 к Реестру "Сумма НДС,
предъявленного к возврату по приобретенным на территории Республики Казахстан товарам,
работам, услугам" переносится в строку 013.00.001 "А" Сводной ведомости (реестр)
дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств,
консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике
Казахстан.
Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным на территории Республики Казахстан товарам, работам, услугам Персоналом
(Приложение 2 к реестру)
Форма 013.02
Приложение предназначено для отражения сведений о Персонале Представительства,
на счета которого производится возврат налога на добавленную стоимость.
1. В разделе "Общая информация" указывается:
1) индивидуальный идентификационный номер персонала;
2) бизнес-идентификационный номер Представительства;
3) период, за который составлена сводная ведомость (реестр). Квартал указывается
арабскими цифрами, соответствующими порядковому номеру квартала;
4) фамилия, имя, отчество (при его наличии) персонала, индивидуальный
идентификационный код (ИИК) и код бенефициара (КБе);
5) банковские реквизиты, включающие в себя бизнес-идентификационный номер
налогоплательщика-банка, банковский идентификационный код (БИК) и наименование банка.
2. В разделе "Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным на территории
Республики Казахстан товарам, работам, услугам Представительства" указывается:
в графе А - порядковый номер строки;
в графе В - индивидуальный идентификационный номер налогоплательщика или
бизнес-идентификационный номер налогоплательщика- поставщика;
в графе С - серия и номер свидетельства о постановке на регистрационный учет по НДС
поставщика;
в графе D - номер документа на приобретение;
в графе Е - дата выписки документа на приобретение;
в графе F - порядковый номер строки;
в графе G - номер документа на оплату;
в графе Н - дата выписки документа на оплату;
в графе I - стоимость приобретенных товаров, работ, услуг без НДС;
в графе J - сумма НДС.
Итоговая величина графы J "Сумма НДС" приложения 2 к Реестру "Сумма НДС,
предъявленного к возврату по приобретенным на территории Республики Казахстан товарам,
работам, услугам" переносится в строку 013.00.001 "В" Сводной ведомости (реестр)
дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств,
консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике
Казахстан.