Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтарда № 19 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 ақпанда № 4056 болып тіркелді.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабы 7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 февраля 2017 года № 4056.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
2017 жылғы 31 қаңтар
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 19 қаулысымен бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізімі

1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бегманов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
31 января 2017 года Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 31 января 2017 года
№ 19
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области