Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 шілдедегі № 1/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 шілдеде № 5560 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының (6 сайланған 12 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 болып тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2017 жылғы 07 қаңтарда № 1-2 жарияланған) № 1/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2956714" деген сандар "3320637" деген сандармен ауыстырылсын;
"376700" деген сандар "397003" деген сандармен ауыстырылсын;
"3745" деген сандар "4276" деген сандармен ауыстырылсын;
"200" деген сандар "9890" деген сандармен ауыстырылсын;
"2576069" деген сандар "2909468" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2998861" деген сандар "3362784" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Ташенова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 1/12 "О Майском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 4 июля 2017 года № 1/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июля 2017 года № 5560. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (12 очередная сессия, 6 созыв) от 26 декабря 2016 года № 1/12 "О Майском районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5328, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 07 января 2017 года № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2956714" заменить цифрами "3320637";
цифры "376700" заменить цифрами "397003";
цифры "3745" заменить цифрами "4276";
цифры "200" заменить цифрами "9890";
цифры "2576069" заменить цифрами "2909468";
в подпункте 2) цифры "2998861" заменить цифрами "3362784";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Ташенова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата