Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 тамыздағы № 183/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 тамызда № 5605 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"57 501 194" сандары "59 675 855" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 августа 2017 года № 183/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 августа 2017 года № 5605. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5334, опубликованное 21 января 2017 года в газетах "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "57 501 194" заменить цифрами "59 675 855";

"392 115" сандары "957 722" сандарымен ауыстырылсын;
"9 680 930" сандары "11 289 984" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "58 540 625" сандары "60 715 286" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Ахметова
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық

цифры "392 115" заменить цифрами "957 722";
цифры "9 680 930" заменить цифрами "11 289 984";
в подпункте 2) цифры "58 540 625" заменить цифрами "60 715 286";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н. Ахметова
Секретарь городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата