Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы № 146/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 5513 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 7 "Сарыарқа Самалы" газетінде және 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 7 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"54 164 356" сандары "57 501 194" сандарымен ауыстырылсын;
"45 481 767" сандары "47 161 520" сандарымен ауыстырылсын;
"8 023 845" сандары "9 680 930" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "54 797 543" сандары "58 540 625" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -3 363 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 3 мая 2017 года № 146/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 мая 2017 года № 5513. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5334, опубликовано 21 января 2017 года в газете "Сарыарка Самалы" № 7 и 21 января 2017 года в газете "Звезда Прииртышья" № 7) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "54 164 356" заменить цифрами "57 501 194";
цифры "45 481 767" заменить цифрами "47 161 520";
цифры "8 023 845" заменить цифрами "9 680 930"
в подпункте 2) цифры "54 797 543" заменить цифрами "58 540 625";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -3 363 тысяч тенге, в том числе:

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 3 363 мың теңге;";
5) тармақшада "-639 994" сандары "-1 042 875" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "639 994" сандары "1 042 875" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступления от продажи финансовых активов государства - 3 363 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-639 994" заменить цифрами "-1 042 875";
в подпункте 6) цифры "639 994" заменить цифрами "1 042 875";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.