Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 163/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 5703 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихатының (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5298 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 желтоқсандағы "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"142569540" сандары "148671062" сандарымен ауыстырылсын;
"28755880" сандары "28756235" сандарымен ауыстырылсын;
"2104399" сандары "2108694" сандарымен ауыстырылсын;
"15729" сандары "829" сандарымен ауыстырылсын;
"111693532" сандары "117805304" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "142799873" сандары "148959382" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"2905021" сандары "2825213" сандарымен ауыстырылсын;
"5881578" сандары "6002667" сандарымен ауыстырылсын;
"2976557" сандары "3177454" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"406260" сандары "216790" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 189470 мың теңге;";
5) тармақшада "-3541614" сандары "-3330323" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "3541614" сандары "3330323" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"3587283" сандары "3584359" сандарымен ауыстырылсын;
"2129258" сандары "2128901" сандарымен ауыстырылсын;
"253714" сандары "189811" сандарымен ауыстырылсын;
"3149303" сандары "3168869" сандарымен ауыстырылсын;
"471092" сандары "468114" сандарымен ауыстырылсын;
"130045" сандары "181348" сандарымен ауыстырылсын;
"51437" сандары "47968" сандарымен ауыстырылсын;
"142160" сандары "141779" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 22 ноября 2017 года № 163/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2017 года № 5703. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5298, опубликованное 28 декабря 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", опубликованное 29 декабря 2016 год в Эталлоном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "142569540" заменить цифрами "148671062";
цифры "28755880" заменить цифрами "28756235";
цифры "2104399" заменить цифрами "2108694";
цифры "15729" заменить цифрами "829";
цифры "111693532" заменить цифрами "117805304";
в подпункте 2) цифры "142799873" заменить цифрами "148959382";
в подпункте 3):
цифры "2905021" заменить цифрами "2825213";
цифры "5881578" заменить цифрами "6002667";
цифры "2976557" заменить цифрами "3177454";
в подпункте 4):
цифры "406260" заменить цифрами "216790";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства – 189470 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-3541614" заменить цифрами "-3330323";
в подпункте 6) цифры "3541614" заменить цифрами "3330323";
в пункте 7:
цифры "3587283" заменить цифрами "3584359";
цифры "2129258" заменить цифрами "2128901";
цифры "253714" заменить цифрами "189811";
цифры "3149303" заменить цифрами "3168869";
цифры "471092" заменить цифрами "468114";
цифры "130045" заменить цифрами "181348";
цифры "51437" заменить цифрами "47968";
цифры "142160" заменить цифрами "141779";
в пункте 8:

607 386
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 462
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 005
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 532
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 769
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 551 410
271
Облыстың құрылыс басқармасы
31 677
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
31 677
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 825 379
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 062 456
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 922 181
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
555 708
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
108 923
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
909 059
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
167 522
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
130 103
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 866
261
Облыстың білім басқармасы
1 039 655
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
997 371
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 284
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 620
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
100 620
2
Әлеуметтiк көмек
367 329
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
367 329
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау

607 386
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 462
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 005
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 532
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 769
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 551 410
271
Управление строительства области
31 677
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
31 677
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 825 379
1
Социальное обеспечение
3 062 456
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 922 181
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
555 708
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
108 923
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
909 059
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
167 522
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
130 103
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
50 866
261
Управление образования области
1 039 655
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
997 371
037
Социальная реабилитация
42 284
271
Управление строительства области
100 620
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 620
2
Социальная помощь
367 329
256
Управление координации занятости и социальных программ области
367 329
003
Социальная поддержка инвалидов

367 329
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 395 594
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 327 369
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 114
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 519
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
304
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 744
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 500
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
7 140
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
479 053
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
7 441
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 663
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 281
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
148 483
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
130 315
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
54 812
297
Облыстың еңбек басқармасы
68 225
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
66 221
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 004
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 201 043
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 084 481
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
26 186
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 186
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 058 295
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

367 329
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 395 594
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 327 369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 114
007
Капитальные расходы государственного органа
3 519
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
304
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
7 744
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 500
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 140
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
479 053
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
7 441
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
331 663
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 281
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
148 483
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
130 315
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 812
297
Управление труда области
68 225
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 221
003
Капитальные расходы государственного органа
2 004
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 201 043
1
Жилищное хозяйство
7 084 481
251
Управление земельных отношений области
26 186
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
26 186
271
Управление строительства области
7 058 295
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

312 198
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 868 429
1
Ауыл шаруашылығы
15 386 478
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 149 934
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 294
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
527 181
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 632
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
108 367
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 200 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
17 473
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 028 707
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
29 502
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 978
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
656 220
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
16 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 288 644
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 928 419
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
1 709
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 624
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 000 171
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
185 496
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

312 198
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 868 429
1
Сельское хозяйство
15 386 478
255
Управление сельского хозяйства области
15 149 934
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
117 294
002
Поддержка семеноводства
527 181
003
Капитальные расходы государственного органа
3 632
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
108 367
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 200 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
17 473
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 028 707
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
29 502
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 978
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
656 220
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
16 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 288 644
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 928 419
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
1 709
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 624
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 000 171
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
185 496
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
5 003
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5 003
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
319 328
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
319 328
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
73 363
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
73 363
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
191 875
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 763
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 453
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
103 659
14
Борышқа қызмет көрсету
5 226
1
Борышқа қызмет көрсету
5 226
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 226
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 027
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 199
15
Трансферттер
29 905 066
1
Трансферттер
29 905 066
257
Облыстың қаржы басқармасы
29 905 066
007
Субвенциялар
26 144 074
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
876 972
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
14 745
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
254 841
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 237 054
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
181 104
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
196 276
3. Таза бюджеттік кредиттеу
2 825 213
Бюджеттiк кредиттер
6 002 667
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
456 929
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
456 929

258
Управление экономики и бюджетного планирования области
5 003
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5 003
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
319 328
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
319 328
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
73 363
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
73 363
280
Управление индустриально-инновационного развития области
191 875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
84 763
003
Капитальные расходы государственного органа
3 453
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
103 659
14
Обслуживание долга
5 226
1
Обслуживание долга
5 226
257
Управление финансов области
5 226
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 027
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 199
15
Трансферты
29 905 066
1
Трансферты
29 905 066
257
Управление финансов области
29 905 066
007
Субвенции
26 144 074
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
876 972
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
14 745
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
254 841
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
2 237 054
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
181 104
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
196 276
3. Чистое бюджетное кредитование
2 825 213
Бюджетные кредиты
6 002 667
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
456 929
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
456 929