"Бюджеттік инвестициялардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 680 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 887 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қазанда № 5988 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысының әкімдігінің 2026 жылғы 25 мамырдағы № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысының әкімдігінің 25.05.2026 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бюджеттік инвестициялардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 680 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5697 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 8 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Шығыс Қазақстан облысының өңірлік мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы, "Қызылорда облысының аумақтық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және "Жобаларға сараптама жүргізу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) облыстық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерінің, сондай-ақ, республикалық бюджеттен берілетін кредиттер мен нысаналы даму трансферттері есебінен қаржыландыруға жоспарланатын облыстық бюджеттік инвестициялық жобалардың экономикалық сараптамасын;
2) заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы облыстық бюджет қаражаты есебінен іске асыруға жоспарланатын бюджеттік инвестициялардың, сондай-ақ, нысаналы даму трансферттері есебінен қаржыландыруға жоспарланатын бюджеттік инвестициялардың экономикалық сараптамасын;
3) техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуді талап ететін облыстық бюджеттік инвестициялық жобаларды және қаржы агенттіктерінің мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруын бюджеттiк кредиттеудiң экономикалық сараптамасын облыстық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асыруға заңды тұлғалар ретінде айқындалсын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 января 2017 года № 680 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиций"
Постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2017 года № 887. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 октября 2017 года № 5988. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 25 мая 2026 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 25.05.2026 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 9 января 2017 года № 680 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5697, опубликовано 8 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить акционерное общество "Региональный центр государственно-частного партнерства Восточно-Казахстанской области", товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Кызылординской области" и товарищество с ограниченной ответственностью "Центр проведения экспертизы проектов" юридическими лицами на осуществление:
1) экономической экспертизы технико-экономических обоснований областных бюджетных инвестиционных проектов, а также областных бюджетных инвестиционных проектов, планируемых к финансированию за счет кредитов из республиканского бюджета и целевых трансфертов на развитие;
2) экономической экспертизы бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц за счет средств областного бюджета, а также бюджетных инвестиций, планируемых к финансированию за счет целевых трансфертов на развитие;
3) экономической экспертизы бюджетного кредитования областных бюджетных инвестиционных проектов, требующих разработки технико-экономического обоснования, и реализации государственной инвестиционной политики финансовыми агентствами за счет средств областного бюджета.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев