Субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 151 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 28 сәуірде № 4202 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 25.04.2025 № 113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына және "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 бұйрығымен бекітілген Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 5-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11151 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеміс-жидек дақылдарының көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіруге (оның ішінде қалпына келтіруге) арналған субсидиялардың нормалары (1 гектарға) осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 25 тамыздағы № 442 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3947 тіркелген, 2016 жылдың 6 қыркүйегінде "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы "17" сәуірдегі № 151 қаулысына қосымша
Алманың "Апорт" сортын отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары (тіреуіш бағаналарын орнатуға арналған шығындарды қоспағанда)
теңге/ гектар
Отыр
ғызу схема
сы, метр
Отырғызу және өсіру
( 1 өсу жылы)
2 өсу жылы
3 өсу жылы
барлық шығындары
субси диялар норма сы (40%)
барлық шығындары
субси диялар норма
сы (40%)
барлық шығындары
субси
диялар норма сы (40%)

Об утверждении норм субсидий
Постановление акимата Алматинской области 17 апреля 2017 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2017 года № 4202. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25 апреля 2025 года № 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25.04.2025 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11151), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы субсидий (на 1 гектар) на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении норм субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" от 25 августа 2016 года № 442 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3947, опубликован 6 сентября 2016 года в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "17" апреля 2017 года № 151
Нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание яблони сорта "Апорт" (без учета затрат на установку шпалер)
тенге/гектар
Схема посад
ки, метр
Закладка и выращивание
( 1 вегетация)
2 вегетация
3 вегетация
всего затрат
норма субси
дий
(40%)
всего затрат
норма субси
дий (40%)
всего затрат
норма субси
дий (40%)