Ақтөбе облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 303 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қыркүйекте № 5651 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қазандағы № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 22.10.2025 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 45-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе облысы спортшыларының әлеуметтік қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Ақтөбе облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай үлес осы қаулының қосымшасында көрсетілген мөлшерге сәйкес төленсін.
2. "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 4 сентября 2017 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 сентября 2017 года № 5651. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22 октября 2025 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22.10.2025 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 45 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", в целях обеспечения социальной защищенности спортсменов Актюбинской области, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выплачивать ежемесячное денежное содержание спортсменам Актюбинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд согласно размерам, указанных в приложении к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы қаулыны мерзімді басқа балымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Е.Ж.Нұрғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Нургалиева Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қыркүейктегі № 303 қаулысына қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Ақтөбе облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне төленетін ай сайын ақшалай үлес

Приложение к постановлению акимата Актюбинской области от 4 сентября 2017 года № 303
Ежемесячное денежное содержание спортсменам Актюбинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 12.03.2018 № 119 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Орын
Үлес көлемі айлық есептік көрсеткіш
Ескертпе
1
Олимпиада және паралимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын
250
Төлемдер Олимпиада ойындары аяқталған соң күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде жүзеге асырылады.
2 орын
200
3 орын

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 12.03.2018 № 119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименования
Место
Размер содержания месячный расчетный показатель
Примечание
1
Олимпийские и паралимпийские игры (летние, зимние)
1 место
250
Выплаты осуществляются после завершения Олимпийских игр в течении 30 (тридцать) календарных дней.
2 место
200
3 место