Объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 234 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 мамырда № 15141 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 9 маусымдағы № 291 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 09.06.2026 № 291 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" 2001 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 22-2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысаны бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Құрылыс-монтаждау жұмыстарының сапасы және орындалған жұмыстардың жобаға сәйкестігі туралы қорытындылардың, сәйкестік туралы декларацияның, объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 121 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10529 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 485 бұйрығымен бекітілген Ұлттық экономика министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 1-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14707 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 31 қаңтарда жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

Об утверждении формы акта приемки объекта в эксплуатацию
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 234. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2017 года № 15141. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства РК от 09 июня 2026 года №291,. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 9 июня 2026 года № 291
Сноска. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства РК от 09.06.2026 № 291 (вводится в действие с 01.07.2026).
В соответствии с подпунктом 22-2) статьи 20 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму акта приемки объекта в эксплуатацию.
2. Признать утратившим силу:
1) приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 121 "Об утверждении форм заключений о качестве строительно-монтажных работ и соответствии выполненных работ проекту, декларации о соответствии, акта приемки объекта в эксплуатацию" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10529, опубликованный 6 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) пункт 1 Перечня некоторых приказов Министерства национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 ноября 2016 года № 485 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14707, опубликованный в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 января 2017 года).
3. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
___________М. Бекетаев
2017 жылғы 25 сәуір
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 234 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Объектіні пайдалануға қабылдау актісі
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.02.2021 № 53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20__ жылғы "____" __________
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) ЖСН, телефон, заңды
тұлға үшін - ұйымның атауы, БСН, телефон, пошталық индексі, облысы, қаласы,
ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі
Сәйкестік туралы декларация (қоса беріледі) ___________________________________
_________________________________________________________________________,
декларацияға қол қойылған күні, мердігер (бас мердігер) ұйымның атауы, басшының
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), заңды мекенжайы, БСН, телефон
Құрылыс-монтаждау жұмыстарының сапасы туралы қорытынды (қоса беріледі)
_________________________________________________________________________,
қорытындыға қол қойылған күні, ұйымның атауы, техникалық қадағалау
сарапшыларының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), аттестаттар №,
алған күні, БСН, телефон
Орындалған жұмыстардың жобаға сәйкестігі туралы қорытынды (қоса беріледі)
________________________________________________________________ негізінде
қорытындыға қол қойылған күні, ұйымның атауы, авторлық қадағалау
сарапшыларының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), аттестаттар №,
алған күні, БСН, телефон
мердігердің (бас мердігердің) пайдалануға қабылдауға ұсынған:
__________________________________________________________________________
_______________________________________________________ мекенжайы бойынша
(облыс, аудан, елді мекен, шағын аудан, орам, көше, үйдің (корпустың) нөмірі)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
объектінің атауы, құрылыстың түрі (жаңадан салу, кеңейту, реконструкциялау,
техникалық қайта жарақтандыру, жаңғырту, күрделі жөндеу), ғимараттың энергия
тиімділігі класы, объектінің жауапкершілік деңгейі, техникалық және технологиялық
күрделігі
объектінінің атқарушылық техникалық құжаттамасының жиынтығын, оның ішінде
атқарушылық техникалық құжаттамасын электрондық модуль арқылы
"___" _______ тексеріп, дайындығына тексеру жүргізе отырып және танысқан күні
мыналарды:

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр юстиции
Республики Казахстан
______________ М. Бекетаев
25 апреля 2017 года
Утвержден приказом
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 234
форма
Акт приемки объекта в эксплуатацию
Сноска. Форма в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.02.2021 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"____" _________ 20__ года
Заказчик__________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ИИН, телефон – для физических лиц,
наименование организации – для юридических лиц, БИН, телефон, почтовый индекс,
область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания
(стационарного помещения)
на основании:
Декларации о соответствии (прилагается) _____________________________________
______________________________________________________________________________,
дата подписания декларации, наименование подрядной (генподрядной) организации,
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя, юридический адрес, БИН, телефон
Заключения о качестве строительно-монтажных работ (прилагается) ______________
_______________________________________________________________________________,
дата подписания заключения, наименование организации, фамилия, имя, отчество (при его
наличии) экспертов технического надзора, № и дата получения аттестатов, БИН, телефон
Заключения о соответствии выполненных работ проекту (прилагается) ____________
_______________________________________________________________________________,
дата подписания заключения, наименование организации, фамилия, имя, отчество (при его
наличии) экспертов авторского надзора, № и дата получения аттестатов, БИН, телефон
произведя осмотр готовности предъявленного подрядчиком (генеральным
подрядчиком) к приемке в эксплуатацию объекта:
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
наименование объекта, вид строительства (новое, расширение, реконструкция, техническое
перевооружение, модернизация, капитальный ремонт), уровень ответственности,
техническая и технологическая сложность объекта по адресу
_______________________________________________________________________________,
(область, район, населенный пункт, микрорайон, квартал, улица, номер дома (корпуса)
проверив комплектность исполнительной технической документации, в том числе
посредством электронного модуля исполнительной технической документации
"__"__________20__ года, дата ознакомления подтверждает что:

1. Объектінің құрылысы:
1) 20___жылғы "___"____________№__________________________________________
жер учаскесіне құқықтар туындайтын, өзгертілетін немесе тоқтатылатын заңдық
фактілердің (заңдық құрамдарының) басталғанын растайтын құжат, оның ішінде
шарттар, соттардың шешімдері, атқарушы органдардың құқықтық актілері,
мұрагерлікке құқық туралы куәлік, меншік құқығымен жер учаскесіне иеленген немесе
уақытша өтеулі жер пайдалану (жалдау) құқығын сатып алған мемлекеттік емес заңды
тұлғаларды қайта ұйымдастыру кезіндегі табыстау актісі немесе бөлу балансы
жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат немесе қолданыстағы ғимараттардың
үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау)
туралы
_______________________________________________________________ 20___жылғы
"___" ___________ № ____________________________________ шешімі;
шешім шығарған органның атауы
2) құрылыс-монтаждау жұмыстарының басталғаны туралы хабарламаны қабылдау туралы
__________________________________________________________________________
___________________________________________________________________ талоны;
хабарлама қабылдаған ұйымның атауы, талон берген күні және қабылдау №
3) ______________________________________________________________ бекітілген
жобаның нөмірі және күні, жобаны бекіткен (қайта бекіткен) ұйымның атауы және
бекітілген күні
________________________________________________________________________
жобалаушы ұйымның атауы, жобаның нөмірі жоба (жобалау-сметалық құжаттамасы)
негізінде жүзеге асырылған.
2. Құрылыс-монтаждау жұмыстары мынадай мерзімде жүзеге асырылған:
жұмыстардың басталуы 20___ жылғы "____" ___________;
жұмыстардың аяқталуы 20___ жылғы "____" ___________;
құрылыстың ұзақтығы, ай:
құрылысты ұйымдастыру нормасы бойынша немесе жобасы бойынша _____ ай;
нақты ___________________________________________________________ ай;
3. Объектінің (кешеннің) мынадай негізгі техникалық-экономикалық көрсеткіштері бар
(қуаттылық, өнімділік, өндірістік алаң, ұзындық, сыйымдылық, көлем, өткізу
қабілеттілігі, тасымалдау қабілеттілігі, жұмыс орындарының саны және сол сияқты)
барлық объектілер (тұрғын үйлерден басқа) бойынша (нысаналы өнтұрғын немесе
көрсетілетін қызметтердің негізгі түрлеріне сәйкес өлшем бірліктерімен толтырылады):
Қуаттылық, өнімділік және т.б.
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
жалпы (бұрын қабылданған-дарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезегі
жалпы (бұрын қабылданған-дарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезегі
Бастапқы кезеңде жобалық қуаттылықтарды игеру нормаларына сәйкес жобада
көзделген көлемде өнім шығару (қызметтер көрсету)
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(көлемін көрсете отырып, өнімдерді шығарудың нақты басталуы)
Тұрғын үйдің мынадай көрсеткіштері бар:
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
Жалпы алаңы
шаршы метр (бұдан әрі – м2)
Қабаттар саны
қабат
Құрылыстың жалпы көлемі
текше метр (бұдан әрі – м3)
Оның ішінде жерасты бөлігі
м3
Жапсарлас салынған, жапсарлас-жанастыра салынған және жанастыра салынған үй-жайлар алаңы
м2
Көрсеткіштер
Жоба бойынша
Нақты
пәтерсаны
пәтер алаңы, м2
пәтер саны
пәтер алаңы, м2
жалпы
тұрғын
жалпы
тұрғын
Барлық пәтер,
оның ішінде:
бір бөлмелі
екі бөлмелі
үш бөлмелі
төрт бөлмелі және одан көп

1. Строительство объекта осуществлено на основании:
1) правоустанавливающего документа на земельный участок от "___" _______________20_____ года
№________________________________________________________________;
документ, подтверждающий наступление юридических фактов (юридических составов), на
основании которых возникают, изменяются или прекращаются права на земельный участок,
в том числе договоры, решения судов, правовые акты исполнительных органов,
свидетельство о праве на наследство, передаточный акт или разделительный баланс при
реорганизации негосударственных юридических лиц, владеющих земельным участком на
праве собственности или выкупивших право временного возмездного землепользования (аренды).
либо решения о реконструкции (перепланировке, переоборудовании) помещений
(отдельных частей) существующих зданий от "___"____________20___года
№__________________________________________;
наименование органа вынесшего решение
2) талона о приеме уведомления о начале строительно-монтажных работ
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
наименование органа принявшего уведомление, дата и № принятия талона
3) проекта (проектно-сметной документации) __________________________________
________________________________________________________________________________
наименование проектной организации, номер проекта утвержденного(й)
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________;
дата и номер проекта, наименование организации утвердившей (переутвердившей) проект и дата утверждения
2. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки: начало работ "____" ___________ 20___ года;
окончание работ "____" ___________ 20___ года; при продолжительности строительства,
месяц: по норме или по проекту организации строительства, месяц:__________________;
фактически, месяц:_____________________________________________________;
3. Объект (комплекс) имеет следующие основные технико-экономические показатели
(мощность, производительность, производственная площадь, протяженность, вместимость,
объем, пропускная способность, провозная способность, число рабочих мест и тому
подобное, заполняется по всем объектам (кроме жилых домов) в единицах измерения
соответственно целевой продукции или основным видам услуг):
Мощность, производительность и так далее
Единица измерения
По проекту
Фактически
общая (с учетом ранее принятых)
в том числе пускового комплекса или очереди
общая (с учетом ранее принятых)
в том числе пуско-вого ком-плекса или очереди
Выпуск продукции (оказания услуг), предусмотренной проектом в объеме,
соответствующем нормам освоения проектных мощностей в начальный период
________________________________________________________________________;
факт начала выпуска продукции с указанием объема
Жилой дом имеет следующие показатели:
Показатели
Единица измерения
По проекту
Фактически
Общая площадь
метр в квадрате (далее – м2)
Число этажей
этаж
Общий строительный объем
метр в кубе (далее – м3)
В том числе подземной части
м3
Площадь встроенных, встроенно- пристроенных и пристроенных помещений
м2
Показатели
По проекту
Фактически
число квартир
площадь квартир, м2
число квартир
площадь квартир, м2
общая
жилая
общая
жилая
Всего квартир,
в том числе:
однокомнатных
двухкомнатных
трехкомнатных
четырехкомнатных
и более

4. Объект бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешімдері мынадай
деректермен сипатталады: __________________________________________________
_________________________________________________________________________;
негізгі материалдар мен конструкциялар, инженерлік және технологиялық жабдықтар
бойынша оны орналастыру ерекшеліктері бойынша қысқаша техникалық сипаттамалар
5. Объектіде жобада көзделген, жеке сынақтан және кешенді байқаудан кейін оны қабылдау туралы актілерге сәйкес мөлшерде жабдық орнатылған;
6. Сыртқы инженерлік коммуникациялар (суық су және ыстық сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау және байланыс) объектінің (ғимараттардың, құрылыстардың, үй-жайлардың) қалыпты пайдаланылуын қамтамасыз етеді және оларды қалалық пайдалану ұйымдары қабылдаған;
7. Бекітілген жоба (жобалау-сметалық құжаттама) бойынша сметалық құны: барлығы _______ мың теңге, оның ішінде құрылыс-монтаждау жұмыстары ________ мың теңге, жабдықтар, мүкәммалдар мен құрал-саймандар ________ мың теңге;
8. Пайдалануға қабылданатын негізгі қорлардың сметалық құны ______ мың теңге, оның ішінде:
құрылыс-монтаждау жұмыстары ______ мың теңге; жабдықтар, мүкәммалдар мен құрал-саймандар ____ мың теңге;
9. Жергілікті қамту үлесі жобалау-сметалық құжаттамада________ % көзделеді және іс жүзінде _______% қолданылды (мемлекеттік инвестициялар және квазимемлекеттік сектор қаражаты есебінен қаржыландырылатын объектілерде);
10. Ғимараттың энергия тиімділігі класы _________;
11. Объект бекітілген жобаға (жобалау-сметалық құжаттамаға) және сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік нормативтік құжаттардың талаптарына сәйкес салынған.
__________________________________________________________________________
объектінің (кешеннің) атауы
___________________________________________ пайдалануға қабылдауды ШЕШТІ.
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы Мөрдің орны (болған жағдайда)
Техникалық қадағалау:
1) аттестатталған сарапшы(-лар) _____________________________________________
________________________________________________________________________.
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), аттестатының мамандануы,
қолы, күні Мөрдің орны (болған жағдайда)
2) аккредиттелген ұйым:
_________________________________________________________________________,
(өз құрамында аттестатталған сарапшысы(-лары) бар ұйымның атауы, басшының тегі,
аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы, күні Мөрдің орны (болған жағдайда)
_________ ____________________________________________________________.
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), аттестат мамандығы, қолы, күні
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау:

4. Технологические и архитектурно-строительные решения по объекту
характеризуются следующими данными:____________________________________________
______________________________________________________________________________;
краткие технические характеристики по особенностям его размещения, по основным
материалам и конструкциям, инженерному и технологическому оборудованию
5. На объекте установлено предусмотренное проектом оборудование в количестве
согласно актам о его приемке после индивидуального испытания и комплексного опробования;
6. Наружные инженерные коммуникации (холодное и горячее водоснабжение,
канализация, теплоснабжение, газоснабжение, электроснабжение и связь) обеспечивают
нормальную эксплуатацию объекта (здания, сооружения, помещения) и приняты городскими
эксплуатационными организациями;
7. Сметная стоимость по утвержденному проекту (проектной-сметной документации):
всего _______тысяч тенге, в том числе строительно-монтажных работ______ тысяч
тенге, оборудования, инструмента и инвентаря ___________тысяч тенге;
8. Сметная стоимость основных фондов, принимаемых в эксплуатацию _____тысяч
тенге, в том числе: стоимость строительно-монтажных работ_______ тысяч тенге; стоимость
оборудования, инструмента и инвентаря _______ тысяч тенге;
9. Доля местного содержания предусмотрена в проектно-сметной документации
_______% и фактически применено _______% (на объектах, финансируемых за счет
государственных инвестиций и средств квазигосударственного сектора);
10. Класс энергоэффективности здания ________;
11. Объект построен в соответствии с утвержденным проектом (проектно-сметной
документацией) и требованиями государственных нормативных документов в области
архитектуры, градостроительства и строительства.
РЕШИЛ:__________________________________________________________________
наименование объекта (комплекса)
____________________________________________________принять в эксплуатацию.
Заказчик _________________________________________________________________.
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Технический надзор:
1) аттестованный (-ые) эксперт (-ы) __________________________________________.
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) эксперта, специализация аттестата, подпись, дата
Место печати (при наличии)
2) аккредитованная организация _____________________________________________,
(наименование организации)
имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов), фамилия, имя, отчество
(при его наличии) руководителя, подпись, дата
Место печати (при наличии)
_______________________________________________________________________________.
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) эксперта, специализация аттестата), подпись, дата
Место печати (при наличии)
Авторский надзор:

1) металл
дана
2) ағаш тіреуі бар ағаш
дана
3) темірбетон тіреуі бар ағаш
дана
4) темірбетон
дана
5) сымарқанды аспалар
дана
7
Сымдар:
1) мыс
км
2) алюминий
км
3) құрыш алюминий
км
8
Шырақтар үшін кронштейндер:
1) темірбетон
дана
2) металл
дана
9
Көше жарығы арматурасы:
1) қызудыру шамы бар шырағданы
дана
2) сынап шамды шырағданы
дана
3) люминесцентті шамдары бар шырағданы
дана
10
Кабельдер:
1) ...кернеулі маркілер...
км
2) ...кернеулі маркілер...
км
11
Біріктіретін жалғастырғыштар
дана
12
Соңғы жалғастырғыштар
дана
13
Жерге қосу схемасы
дана
14
Найзағайдан қорғау құрылғысы
дана
15
Кабель желілерінің жол жабыны:
1) асфальтбетон
м 2
2) жұмыртас
м 2
3) жаяужолдар
м 2
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау _______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
4-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (темір жол желілері)
Р/с №
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
2
3
4
5
1
Т/ж жолдары (жалпы ұзақтығы):
1) қабылдау-жөнелту
км
2) сұрыптау
км
3) тартпа
км
4) жүк арту-жүк түсіру
км
5) жүріс
км
6) арнайы кіреберістік жолдар
км
2
Шпалдар:
1) ағаш
дана
2) темірбетон
дана
3
Бұрмалық бағыттамалар:
1) рельстің типі
2) рельсастылық негіз
3) білеулер
дана
4) шпалдар
дана
5) балласт түрі
6) қалыңдығы
сантиметр (бұдан әрі – см)
4
Рельс типі:
1) Р 38
км
2) Р 43
км
3) Р 50
км
4) Р 65
км
5) Р 75
км
5
Балласт түрі (қабаттың қалыңдығы):
1) қиыршықтас
см
2) малтатас
см
3) асбест
см
4) ұлу тасты
см
5) құмды
см
6
Айдап кетуге қарсы:
1) серіппелі
дана
2) өздігінен сыналанатын
дана
7
Жолдарды мамандандыру:
1) №____бағыттан №____бағытқа дейін
2) №____бағыттан №____бағытқа дейін
8
Пикетажды бағаналар
дана
9
Қашық бағаналары
дана
10
Дамбылды белгілер
дана
11
Кабель желілері СЦБ
км
12
Байланыс желілері
км
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ________________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
5-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (теміржол платформалары)
Р/с №
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Негіздеме
2
Жабыны
3
Платформаның ұзындығы
метр (бұдан әрі – м)
4
Платформаның ені
м
5
Платформаның биіктігі
м
6
Рельстің басынан бастап платформаның биіктігі
м
7
Баспалдақ маршы
8
Сыртқы әрлеу
9
Ішкі әрлеу
10
Инженерлік
коммуникациялар:
1) су құбыры

1) металлические
штук (далее – шт)
2) деревянные с деревянными приставками
шт
3) деревянные с железобетонными приставками
шт
4) железобетонные
шт
5) тросовые подвесы
шт
7
Провода:
1) медные
км
2) алюминиевые
км
3) сталеалюминиевые
км
8
Кронштейны для светильников:
1) железобетонные
шт
2) металлические
шт
9
Арматура уличного освещения:
1) светильники с лампами накаливания
шт
2) светильники с ртутными лампами
шт
3) светильники с люминесцетными лампами
шт
10
Кабели:
1) марки... напряжением...
км
2) марки... напряжением...
км
11
Муфты соединительные...
шт
12
Муфты концевые
шт
13
Контуры заземления
шт
14
Устройства грозозащиты
шт
15
Дорожные покрытия кабельных сетей:
1) асфальтобетонные
м 2
2) булыжные
м 2
3) тротуары
м 2
Заказчик ______________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор_______________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 4 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (железнодорожные пути)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
1
Ж/д пути (общая протяженность):
1) приемочно-отправочные
км
2) сортировочные
км
3) вытяжные
км
4) погрузочно-разгрузочные
км
5) ходовые
км
6) специальные подъездные
км
2
Шпалы:
1) деревянные
шт
2) железобетонные
шт
3
Переводные стрелки:
1) тип рельса
2) подрельсовое основание
3) брусья
шт
4) шпалы
шт
5) род балласта
6) толщина
сантиметр
(далее – см)
4
Тип рельса:
1) Р 38
км
2) Р 43
км
3) Р 50
км
4) Р 65
км
Р 75
км
5
Род балласта (толщина слоя):
1) щебеночный
см
2) гравийный
см
3) асбестовый
см
4) ракушечный
см
5) песчаный
см
6
Противоугоны:
1) пружинные
шт
2) самозаклинивающие
шт
7
Специализация путей:
от стрелки № ______до стрелки № ______
2) от стрелки № ______ до стрелки № ______
8
Пикетажные столбики
шт
9
Километровые столбики
шт
10
Сигнальные знаки
шт
11
Кабельные линии СЦБ
км
12
Линии связи
км
Заказчик _______________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор__________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 5 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (железнодорожные платформы)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Основание
2
Покрытие
3
Длина платформы
метр
(далее – м)
4
Ширина платформы
м
5
Высота платформы
м
6
Высота платформы от головки рельса
м
7
Лестничные марши
8
Наружная отделка
9
Внутренняя отделка
10
Инженерные коммуникации:
1) водопровод

2) кәріз
3) электрмен жарықтандыру
4) желдету
5) ыстық сумен жабдықтау
6) әлсіз тоқты құрылғылар
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау _______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
6-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (көпірлер)
Р/с №
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Тірек өсі арасындағы жеке аралықтардың ұзындығы
м
2
Таяныштар арасындағы ені
м
3
Жаяужолдардың ені
м
4
Көпірдің биіктігі
м
5
Аралық құрылыс биіктігі
м
6
Аралық құрылыс ұзындығы
м
7
Аралық құрылыс ені
м
8
Аралық құрылыс қимасы
9
Ферма өстерінің арасындағы қашықтық
м
10
Электрмен жарықтандыру
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау _______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
7-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (тоннельдер)
Р/с №
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Ұзындығы
м
2
Жүргіші бөліктің ені
м
3
Жаяужолдың ені
м
4
Таяныштар арасындағы ені
м
5
Сыртқы арқалықтар өстерінің арасындағы ені
м
6
Аралықтарының саны
дана
7
Аралықтардың ұзындығы
м
8
Жүргінші бөліктің бетінен жабынның жоғарғысына дейінгі биіктігі
м
9
Электрмен жарықтандыру
Тапсырыс беруші _________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау _______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
8-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (жол құбырлары)
Р/с №
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Жол құбырының ұзақтығы
м
2
Төсем тереңдігі
м
3
Ені
м
4
Биіктігі
м
5
Құбырдың диаметрі
м
6
Құбырдың материалы
7
Труба басының өлшемі, материалы
м
8
Науаның материалы
9
Науаның ұзындығы
м
10
Үйінді биіктігі
м
11
Жүргіші бөліктің деңгейінен құбырдың сыртқы қабырғасының деңгейіне дейінгі арақашықтық
м
12
Құбырлардың саны
дана
Тапсырыс беруші __________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау _______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
9-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (қалалық электр көліктері)
Р/с №
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1
Тіреулер
дана
1) темірбетон
дана

2) канализация
3) электроосвещение
4) вентиляция
5) горячее водоснабжение
6) слаботочные устройства
Заказчик ________________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор_________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 6 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (мосты)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Длина отдельных пролетов между осями опор
м
2
Ширина между перилами
м
3
Ширина тротуаров
м
4
Высота моста
м
5
Высота пролетного строения
м
6
Длина пролетного строения
м
7
Ширина пролетного строения
м
8
Сечение пролетного строения
9
Расстояние между осями ферм
м
10
Электроосвещение
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 7 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (тоннели)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Длина
м
2
Ширина проезжей части
м
3
Ширина тротуаров
м
4
Ширина между перилами
м
5
Ширина между осями наружных балок
м
6
Количество пролетов
шт
7
Длина пролетов
м
8
Высота от поверхности проезжей части до верха перекрытия
м
9
Электроосвещение
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 8 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (путепроводы)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Протяженность путепровода
м
2
Глубина заложения
м
3
Ширина
м
4
Высота
м
5
Диаметр трубы
м
6
Материал трубы
7
Размеры оголовка трубы, материал
м
8
Материал лотка
9
Длина лотка
м
10
Высота насыпи
м
11
Расстояние от уровня проезжей части до уровня внешней стенки трубы
м
12
Количество труб
шт
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 9 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (городской электротранспорт)
№ п.п.
Наименование
Единицы измерения
Количество
1
2
3
4
1
Опоры
шт
1) железобетонная
шт

2) металл тор
дана
3) -//- құбырлы (тұтас)
дана
4) -//- құбырлы (телескопты)
дана
2
Ілме жүйесі:
1) қатты (қарапайым)
м
2) эластик көлденең-шынжырлы
м
3) тік-шынжырлы
м
4) полигонды
м
5)
6)
7)
3
Қатты ілмелер
жиынтық
4
Сырғанақ ілмелер
жиынтық
5
Қабырғалық ілгектер
дана
6
Қосарлы ілгектер
дана
7
Жылжымалы сымарқандар жүйесі:
1) құрыш сымарқан d=
м
2) - // - d =
м
3) - // - d =
м
4) - // - d =
м
5) - // - d =
м
8
Байланыс желісі:
1) мыс сым
м
2) қола
м
3) биметалл
м
9
Троллейбустың бағыттамасы

2) металлические решетчатые
шт
3) - // - трубчатые (цельные)
шт
4) - // - трубчатые (телескопические)
шт
2
Система подвески:
1) жесткая (простая)
м
2) эластичная поперечно-цепная
м
3) продольно-цепная
м
4) полигонная
м
5)
6)
7)
3
Жесткие подвесы
комплект
4
Скользящие подвесы
комплект
5
Стенные крюки
шт
6
Сдвоенные крюки
шт
7
Система несущих тросов:
1) стальные тросы    d =
м
2)   - // -          d =
м
3)   - // -          d =
м
4)   - // -          d =
м
5)   - // -          d =
м
8
Контактная сеть:
1) медные провода
м
2) бронзовые
м
3) биметаллические
м
9
Стрелки троллейбуса

1) болат құбырынан
м
2) шойын құбырынан
м
3) асбестоцемент құбырынан
м
4) темірбетон құбырынан
м
5)
м
2
Таратқыш желі (жалпы ұзындығы)
м
1) болат құбырынан
м
2) шойын құбырынан
м
3) асбестоцемент құбырынан
м
4) полиэтилен құбырынан
м
5)
м
3
Өзге құрылғылар
Байқау құдығы
дана
Ысырма d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Бұрандалар d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Кран d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Гидрант
дана
Су құбыры шүмегі
дана
Су тарататын баған
Болат футляр
Ішетін су бүргіш
дана
Кәріз
1
Коллекторлар (жалпы ұзындығы)
м
1) керамика құбырларынан
м
2) болат құбырларынан
м
3) бетон құбырларынан
м
4) асбестоцемент құбырларынан
м
5) темірбетон құбырынан
м
6)
м
7)
м
2
Кәріз желісі (жалпы ұзындығы)
м
1) керамика құбырларынан
м
2) болат құбырларынан
м
3) бетон құбырларынан
м
4) асбестоцемент құбырларынан
м
5) темірбетон құбырларынан
м
6)
м
3
Өзге құрылғылар
Байқау құдығы
дана
Жеңсырық
дана
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы______
Ерекшелігі
Р/с №
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Құдықты тұрақты бағдар-нүктесіне бекіту схемасы
Тапсырыс беруші _______________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау _______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
14-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (жылу трассасы)
Р/с №
Атауы
Өлшем бірліктері
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
Жылу трассасының ұзындығы
м
Ауа төсемінің ұзындығы:
м
1) эстакадаларда
м
2) тіреуіштерде
м
Тіреуіштер саны
дана
Жерасты төсемінің ұзындығы:
м
1) өткізу арналарында
м
2) жартылай өткізу арналарында
м
3) арнасыз өткізу
м
2
Құдықтар саны (камер)
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Ысырмалар саны
дана
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы______
Ерекшелігі
Р/с №
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Құдықты (камераны) тұрақты бағдар-нүктесіне бекіту схемасы
Тапсырыс беруші _______________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ________________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
15-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (газ құбыры, мұнай құбыры)
Р/с №
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
Құбырдың ұзындығы
м
Ауа төсемінің ұзындығы:
м

1) из стальных труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из асбестоцементных труб
м
4) из железобетонных труб
м
5)
м
2
Распределительная сеть (общая протяженность)
м
1) из стальных труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из асбестоцементных труб
м
4) из полиэтиленовых труб
м
5)
м
3
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт
Задвижка        d-
шт
"                      d-
шт
"                      d-
шт
Вентили         d-
шт
"                      d-
шт
"                      d-
шт
Кран                d-
шт
"                      d-
шт
"                      d-
шт
Гидрант
шт
Водопроводный ввод
шт
Водоразборная колонка
шт
Стальной футляр
шт
Питьевой фонтанчик
шт
Канализация
1
Коллекторы (общая протяженность)
м
1) из керамических труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из бетонных труб
м
4) из асбестоцементных труб
м
5) из железобетонных труб
м
6)
м
7)
м
2
Канализационная сеть (общая протяженность)
м
1) из керамических труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из бетонных труб
м
4) из асбестоцементных труб
м
5) из железобетонных труб
м
6)
м
3
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт
Выпуск
шт
Горизонтальный разрез колодца
Вертикальный разрез колодца
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки колодца к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 14 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (тепловая трасса)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
Протяженность тепловой трассы
м
Протяженность воздушной прокладки:
м
1) на эстакадах
м
2) на опорах
м
Количество опор
шт
Протяженность подземной прокладки:
м
1) в проходных каналах
м
2) в полупроходных каналах
м
3) бесканальная прокладка
м
2
Количество колодцев (камер)
шт
3
Количество компенсаторов
шт
4
Количество вводов
шт
5
Количество задвижек
шт
Горизонтальный разрез колодца (камеры)
Вертикальный разрез колодца (камеры)
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм)
(размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки колодца (камеры) к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 15 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (газопровод, нефтепровод)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
Протяженность трубопровода
м
Протяженность воздушной прокладки:
м

1) эстакадаларда
м
2) тіреуіштерде
м
3) тіреуішсіз төсем
м
Тіректер саны
дана
Жер асты төсемінің ұзындығы:
м
1) өткізу арналарында
м
2) жартылай өткізу арналарында
м
3) арнасыз өткізу
м
2
Құдықтар (камералар) саны
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Ысырмалар саны d =
дана
d =
дана
6
Бұрандалар (клапан) d =
дана
d =
дана
7
Өткізу краны d =
дана
d =
дана
8
Сифондар (гидроқақпақтар)
дана
9
Жалғастырғыш тетіктер
дана
10
Бұрылмалы бекітпелер
дана
11
Қысымды реттегіштер
дана
12
Ұңғымалар
дана
13
Тербелме станоктар (типі _____ , маркасы ____ )
дана
- // - (типі _____ , маркасы ____ )
дана
- // - (типі _____ , маркасы ____ )
дана
Ұңғыманың (құдықтың) көлденең кескіні
Масштабы ______
Ұңғыманың (құдықтың) тік кескіні
Масштабы______
Ерекшелігі
Р/с №
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескертпе
Ұңғыманы (құдықты) тұрақты бағдар-нүктесіне бекіту схемасы
Тапсырыс беруші _______________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ________________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
16-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (байланыс желісі)
Р/с №
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
1
2
3
4
1
Әуе байланыс желісі, оның ішінде:
км
1) маркасы
км
2) маркасы
км
3) маркасы
км
2
Кабельді байланыс желісі, оның ішінде:
км
1) маркасы
км
2) маркасы
км
3) маркасы
км
3
Тіректер, оның ішінде:
дана
1) метал
дана
2) ағаш
дана
3) анкер
дана
4) темірбетон
дана
5) сымарқанды ілмелер
дана
4
Желілі құдықтар, оның ішінде:
дана
1) ТКС 1
дана
2) ТКС 2
дана
3) ТКС 3
дана
4) ТКС 4
дана
5) ТКС 5
дана
5
Жалғау муфталары
дана
6
Коммуникациялық коллекторлар, оның ішінде:
1) керамикалық
км
2) бетон
км
3) асбестцементті
км
4) пластмасса
км
7
ҚКО (қызмет көрсетілмейтін күшейткіш орындар)
дана
8
Өзге де құрылғылар
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы ______
Ерекшелігі
Р/с №
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі) (мм)
Саны
Ескертпе
ҚКО көлденең кескіні
Масштабы ______
ҚКО тік кескіні
Масштабы ______
Ерекшелігі
Р/с №
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі) (мм)
Саны
Ескерту
Байланыс кабель желілерінің құдықтары мен ҚКО-ы тұрақты бағдар-нүктесіне бекіту схемасы
Тапсырыс беруші ___________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ________________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)

1) на эстакадах
м
2) на опорах
м
3) безопорная прокладка
м
Количество опор
шт
Протяженность подземной прокладки:
м
1) в проходных каналах
м
2) в полупроходных каналах
м
3) бесканальная прокладка
м
2
Количество колодцев (камер)
шт
3
Количество компенсаторов
шт
4
Количество вводов
шт
5
Количество задвижек     d =
шт
d =
шт
6
Вентили (клапан)        d =
шт
d =
шт
7
Кран проходной          d =
шт
d =
шт
8
Сифоны (гидрозатворы)
шт
9
Переходники
шт
10
Затворы поворотные
шт
11
Регуляторы давления
шт
12
Скважины
шт
13
Станки - качалки (тип ______ , марка ____ )
шт
-//- (тип____, марка ____)
шт
-//- (тип____, марка ____)
шт
Горизонтальный разрез скважины
(колодца)
Вертикальный разрез скважины
(колодца)
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Коли- чество
Примечание
Схема привязки скважины (колодца) к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)
Приложение 16 к акту приемки
объекта в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (линии связи)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
1
2
3
4
1
Воздушные линии связи, в том числе:
км
1) марка
км
2) марка
км
3) марка
км
2
Кабельные линии связи, в том числе:
км
1) марка
км
2) марка
км
3) марка
км
3
Опоры, в том числе:
шт
1) металлические
шт
2) деревянные
шт
3) анкерные
шт
4) железобетонные
шт
5) тросовые подвесы
шт
4
Колодцы сетевые, в том числе:
шт
1) ККС 1
шт
2) ККС 2
шт
3) ККС 3
шт
4) ККС 4
шт
5) ККС 5
шт
5
Муфты соединительные
шт
6
Коллекторы коммуникационные, в том числе:
1) керамические
км
2) бетонные
км
3) асбесто-цементные
км
4) пластмассовые
км
7
НУП (необслуживаемые усилительные пункты)
шт
8
Прочие устройства
Горизонтальный разрез колодца
Вертикальный разрез колодца
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Горизонтальный разрез НУП
Вертикальный разрез НУП
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Единицы измерения
Материал
Количество (размеры)
Примечание
Схема привязки колодцев кабельной линии связи и НУП к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя
Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись эксперта
Место печати (при наличии)