Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 264 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 10 мамырда № 15103 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
7 "Қарыздар түсімі" санатында:
01 "Мемлекеттік ішкі қарыздар" сыныбында:
1 "Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 11 ерекшелікпен толықтырылсын:
"11 Республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарының республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет тапшылығы қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберуге шығарылатын мемлекеттiк бағалы қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
3 "Сыртқы саяси қызмет" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 159 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"159 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 159 бюджеттік бағдарламасы бар 217 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"217 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
159 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 159 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"159 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
073 "Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 апреля 2017 года № 264. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 мая 2017 года № 15103. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 17 октября 2014 года):
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 7 "Поступления займов":
в классе 01 "Внутренние государственные займы":
в подклассе 1 "Государственные эмиссионные ценные бумаги":
дополнить спецификой 11 следующего содержания:
"11 Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами городов республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования дефицита бюджета города республиканского значения, столицы";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 159 следующего содержания:
"159 Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
дополнить администратором бюджетных программ 217 с бюджетной программой 159 следующего содержания:
"217 Министерство финансов Республики Казахстан
159 Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 159 следующего содержания:
"159 Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 073 "Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве":

мынадай мазмұндағы 012 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 159 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"159 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
221 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"065 Сот сараптамалары бойынша қызметтер";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
1 "Кең бейiндi ауруханалар" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 155 бюджеттік бағдарламасы мен 012 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
155 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру
012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 373 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"373 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
010 Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
100 "Балалар үйлері" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Балалар үйлері және қиын өмірлік жағдайға тап болған балаларды қолдау орталықтары";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
100 "Балалар үйлері" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Балалар үйлері және қиын өмірлік жағдайға тап болған балаларды қолдау орталықтары";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
156 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
156 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
367 "Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламасы:

дополнить бюджетными подпрограммами 012 и 032 следующего содержания:
"012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 159 следующего содержания:
"159 Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Услуги по судебным экспертизам";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 1 "Больницы широкого профиля":
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 155 и бюджетной подпрограммой 012 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
155 Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
дополнить администратором бюджетных программ 373 с бюджетной программой 010 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"373 Управление строительства города республиканского значения, столицы
010 Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области";
по бюджетной программе 015 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей":
наименование бюджетной подпрограммы 100 "Детские дома" изложить в следующей редакции:
"100 Детские дома и центры поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы";
по бюджетной программе 016 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей":
наименование бюджетной подпрограммы 100 "Детские дома" изложить в следующей редакции:
"100 Детские дома и центры поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 156 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 156 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 367 "Управление коммунального хозяйства города Астаны":
по бюджетной программе 005 "Развитие коммунального хозяйства":

мынадай мазмұндағы 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
386 "Астана қаласының энергетика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
155 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру" бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 156 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"156 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
385 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
155 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен";

дополнить бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 386 "Управление энергетики города Астаны":
по бюджетной программе 012 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 155 "Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 012 следующего содержания:
"012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 156 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"156 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 385 "Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Развитие транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 155 "Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 012 следующего содержания:
"012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" және 266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"028 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру";
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы", 278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы", 289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы", 364 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы", 393 "Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы", 701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" және 723 "Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"027 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
2) "Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қазанда жарияланған) бұйрығына:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
7 "Қарыздар түсімі" санатында:
01 "Мемлекеттік ішкі қарыздар" сыныбында:
1 "Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 11 ерекшелікпен толықтырылсын:
"
Республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарының республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет тапшылығы қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберуге шығарылатын мемлекеттiк бағалы қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер
7
01
1
11
100
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:

по администраторам бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области" и 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
дополнить бюджетной программой 027 следующего содержания:
"027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
дополнить бюджетной программой 028 следующего содержания:
"028 Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
по администраторам бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области", 278 "Управление предпринимательства и торговли области", 289 "Управление предпринимательства и туризма области", 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы", 393 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы", 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области" и 723 "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области":
дополнить бюджетной программой 027 следующего содержания:
"027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
2) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 15 октября 2014 года):
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 7 "Поступления займов":
в классе 01 "Внутренние государственные займы":
в подклассе 1 "Государственные эмиссионные ценные бумаги":
дополнить спецификой 11 следующего содержания:
"
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами городов республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования дефицита бюджета города республиканского значения, столицы
7
01
1
11
100
".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательном порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтын мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауын;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі
Б. Сұлтанов

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов