Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 3543 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 14 тамыздағы № 241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 14.08.2026 № 241 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 20.05.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9-тармағына және Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-3 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру мамандары лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 20.05.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Өмірбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 6 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі М. Ізбасов
"Келісілді"
Жылыой аудандық мәслихаттың
II сессиясының төрағасы
"18 " 05 2016 жыл
Н. Қондыбаев
"Келісілді"
Жылый ауданды
мәслихатының хатшысы
" 18 " 05 2016 жыл
М. Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "18" мамырдағы № 195 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 18 мая 2016 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июня 2016 года № 3543. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 14 августа 2026 года № 241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 14.08.2026 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области от 20.05.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и решением Жылыойского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 2-3 "О получении согласия к перечню должностей специалистов образования, культуры и социального обеспечения являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области от 20.05.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Умирбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого офицального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 6 января 2016 года.
Аким района М. Избасов
"Согласовано"
Председатель II сессии Жылыойского
районного маслихата
" 18" 05 2016 года
Н. Кондыбаев
"Согласовано"
Секретарь Жылыйского районного
маслихата
" 18 " 05 2016 года
М. Кенганов
Приложение к постановлению Жылыойского районного акимата № 195 от "18" мая 2016 года
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 20.05.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдары:
1) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистент.
2. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдары:
1) ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшыcы (директоры);
2) ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлім басшысы;
3) музыкалық жетекші;
4) мәдени ұйымдастырушы(негізгі қызметтер);
5) кітапханашы;
6) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
7) дыбыс режиссері.

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области от 20.05.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) специалист по социальной работе;
2) ассистент по социальной работе.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
2) руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
3) музыкальный руководитель;
4) культорганизатор (основных служб);
5) библиотекарь;
6) методист всех наименований (основных служб);
7) звукорежиссер.