2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 57/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5333 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4034005 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 359129 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6285 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2441 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3666150 мың теңге;
2) шығындар - 4094240 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 67474 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 81684 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 14210 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -127709 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 127709 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 18.04.2017 № 75/13 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 30.06.2017 № 85/15 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 13.11.2017 № 93/18 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 13.12.2017 № 100/19 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 2358261 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2017 жылға ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 7329 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған әрбір ауылдық әкімдер аппаратының бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 22 декабря 2016 года № 57/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2017 года № 5333. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 18 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 4034005 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 359129 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 6285 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2441 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3666150 тысяч тенге;
2) затраты - 4094240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 67474 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 81684 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14210 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -127709 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 127709 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.04.2017 № 75/13 (вводится в действие с 01.01.2017); от 30.06.2017 № 85/15 (вводится в действие с 01.01.2017); от 13.11.2017 № 93/18 (вводится в действие с 01.01.2017); от 13.12.2017 № 100/19 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть в бюджете района на 2017 год объемы субвенции, передаваемых из областного бюджета в бюджет района, в общей сумме - 2358261 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2017 год резерв местного исполнительного органа в сумме 7329 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2017 год согласно приложению 5.
6. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 6.

7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлық ақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы Б. Осумханова
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XI
кезекті сессиясы)
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 57/11 шешіміне
№ 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б. Осумханова
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XI очередная сессия VI созыва)
от 22 декабря 2016 года № 57/11
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)

137611
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14206
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123405
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36260
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4357
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43602
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
584
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15005
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23597
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34143
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34143
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23350
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
633
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
226
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9544
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
955394
1
Тұрғын үй шаруашылығы
88750
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11241
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1241
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
77509
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
12261
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
65248
2
Коммуналдық шаруашылық
865208
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31146
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

137611
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14206
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123405
002
Программа занятости
36260
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4357
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43602
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
584
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15005
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23597
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34143
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23350
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
633
021
Капитальные расходы государственного органа
226
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
9544
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
955394
1
Жилищное хозяйство
88750
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11241
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1241
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
77509
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12261
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
65248
2
Коммунальное хозяйство
865208
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31146
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

93157
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
93157
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15188
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14753
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
990
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
4446
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
57780
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
148057
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4610
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1744
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1744
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2866
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2866
2
Әлеуметтiк көмек
118762
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15197
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15197
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103565
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15379
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4662
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48655
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
531
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13022
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21316
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24685
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24685
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23511
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1174
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

93157
464
Отдел образования района (города областного значения)
93157
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15188
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14753
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
990
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4446
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
57780
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
148057
1
Социальное обеспечение
4610
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1744
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1744
464
Отдел образования района (города областного значения)
2866
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2866
2
Социальная помощь
118762
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15197
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15197
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103565
002
Программа занятости
15379
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4662
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48655
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
531
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13022
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21316
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24685
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24685
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23511
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1174
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Лебяжі округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Лебяжі округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Жамбыл округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Жамбыл округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Жамбыл округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Жамбыл округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Майқарағай округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Майқарағай округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Майқарағай округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Малыбай округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Лебяжинского сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Лебяжинского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Жамбылского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Жамбылского сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Жамбылского сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Жамбылского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Майкарагайского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Майкарагайского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Майкарагайского сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Малыбайского сельского округа

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Малыбай округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Малыбай округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Баймолдин округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Баймолдин округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Баймолдин округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Ямышево округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Ямышево округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Ямышево округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Ямышево округ әкімінің аппараты
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
9
Басқалар

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Малыбайского сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Малыбайского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Баймульдинского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Баймульдинского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Баймульдинского сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Ямышевского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Ямышевского сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Ямышевского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Ямышевского сельского округа
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Ямышево округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Қызыласкер округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Қызыләскер округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Қызыләскер округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық Қызыләскер округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Шарбақты округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Шарбақты округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Шарбақты округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық Қызылағаш округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Ямышевского сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Кызыласкерского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Кызыласкерского сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Кызыласкерского сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Кызыласкерского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Шарбактинского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Шарбактинского сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Шарбактинского сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, Кызылагашского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь