Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 5251 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 22.01.2026 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 16/2 шешімі және Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1 қаулысы "Павлодар облысының кейбір көшелерін қайта атау туралы" негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4327 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 наурызда № 24 "Звезда Прииртышья" газетінде, 2015 жылғы 3 наурызда № 24 "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында барлық мәтін бойынша "Дерибас" деген сөзі "Құдайберген Сұрағанов" деген сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің аппарат басшысы Б. Т. Байжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әшімбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Павлодар қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Маржықбаев
2016 жылғы "20" қыркүйек

О внесении изменений в решение акима города Павлодара от 2 марта 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 20 сентября 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 октября 2016 года № 5251. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22 января 2026 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22.01.2026 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Павлодарского областного маслихата от 15 апреля 2016 года № 16/2 и постановления акимата Павлодарской области от 15 апреля 2016 года № 1 "О переименовании некоторых улиц Павлодарской области", РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Павлодара от 2 марта 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4327, опубликовано 3 марта 2015 года в газете "Звезда Прииртышья" № 24, 3 марта 2015 года в газете "Сарыарқа самалы" № 24) следующие изменения:
по всему тексту приложения к указанному решению слово "Дерибаса" заменить словами "Кудайбергена Сураганова".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Павлодара Байжанова Б. Т.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Ашимбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Павлодарской
городской территориальной
избирательной комиссии А. Маржикбаев
"20" сентября 2016 года