Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 455/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 8/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 сәуірде № 5054 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 442/50 шешіміне сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 455/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4866 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 11 "Сарыарқа самалы" газетінде және 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 11 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"43 936 310" сандары "45 570 285" сандарымен ауыстырылсын;
"9 276 720" сандары "10 910 695" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "42 673 347" сандары "44 471 037" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"- 325 462" сандары "-325 627" сандарымен ауыстырылсын;
"325 462" сандары "325 627" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "1 588 425" сандары "1 424 875" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-1 588 425" сандары "-1 424 875" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 455/61 "О бюджете города Павлодара на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 31 марта 2016 года № 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 апреля 2016 года № 5054. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 15 марта 2016 года № 442/50 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 455/61 "О бюджете города Павлодара на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4866, опубликовано в газете "Сарыарка самалы" 30 января 2016 года № 11 и в газете "Звезда Прииртышья" 30 января 2016 года № 11) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "43 936 310" заменить цифрами "45 570 285";
цифры "9 276 720" заменить цифрами "10 910 695";
в подпункте 2) цифры "42 673 347" заменить цифрами "44 471 037";
в подпункте 4):
цифры "-325 462" заменить цифрами "-325 627";
цифры "325 462" заменить цифрами "325 627";
в подпункте 5) цифры "1 588 425" заменить цифрами "1 424 875";
в подпункте 6) цифры "- 1 588 425" заменить цифрами "- 1 424 875";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

1457421
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
173970
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
58222
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
410750
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9315
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
97110
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
186337
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
96147
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
422070
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
172359
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
172359
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71246
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1517
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
43191
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
56405
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6459899
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4952470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3754
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3754
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10347
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
930
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
713
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2141
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

1457421
002
Программа занятости
173970
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
006
Оказание жилищной помощи
58222
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
410750
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9315
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
97110
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
186337
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
96147
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
422070
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
172359
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
172359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71246
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1517
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
43191
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
56405
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6459899
1
Жилищное хозяйство
4952470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3754
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3754
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10347
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
930
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
713
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2141
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов