Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2016 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы № 428/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 наурызда № 4944 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 487-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі "Су кодексінің" 38-бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 223 бұйрығына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2016 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVI сессиясы) 2015 жылдың 10 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2016 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 402/46 шешімінің күші жойылсын.

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2016 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 3 февраля 2016 года № 428/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2016 года № 4944. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2016 год по Павлодарской области.
2. Отменить решение областного маслихата (ХLVI сессия, Vсозыв) от 10 декабря 2015 года № 402/46 "О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2016 год по Павлодарской области".