Қапшағай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 53 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 12 ақпанда № 3705 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 3 шілдедегі № 527 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 03.07.2026 № 527 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қапшағай қалалық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Қапшағай қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Аққойшы Нұрлан Ерғазыұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ғ. Әбдішүкірұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Кикимов
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы "02" ақпандағы "Қапшағай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 53 қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Қапшағай қаласы бойынша:
1) Абай және Қойшыманов көшелерінің қиылысындағы тұғыр;
2) Жамбыл көшесіндегі қалалық мешіттің аялдамасы жанындағы тұғыр;
3) Абай көшесіндегі № 1 үй жанындағы тұғыр.
2. Заречный ауылдық округі бойынша:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Капшагай
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 02 февраля 2016 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2016 года № 3705. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 3 июля 2026 года № 527
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 03.07.2026 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Капшагайской городской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Капшагай" Аккойшы Нурлана Ергазыулы опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Г. Абдышукурулы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Кикимов
Приложение 1 к постановлению акимата города Капшагай от "02" февраля 2016 года № 53 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоствления кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Капшагай"
Места для размещения агитационных печатных материалов
1. По городу Капшагай:
1) тумба на пересечении улиц Койчуманова и Абая;
2) тумба возле остановки городской мечети по улице Жамбыла;
3) тумба возле дома № 1 по улице Абая.
2. По Заречному сельскому округу:

1) Заречный ауылы, Дзержинский көшесі, ауылдық клуб алдындағы тақта;
2) Заречный ауылы, Мира көшесіндегі № 16 үй жанындағы тақта;
3) Заречный ауылы, Дзержинский көшесіндегі № 5 үй жанындағы тақта;
4) Арна ауылы, Центральная және Первомай көшелерінің қиылысындағы тақта;
5) Арна ауылы, Центральная және Школьная көшелерінің қиылысындағы тақта.
3. Шеңгелді ауылдық округі бойынша:
1) Шеңгелді ауылы, Бражников көшесі, пошта ғимараты алдындағы тақта;
2) Қосқұдық бекеті, темір жол диспетчерлік қызметінің оңтүстік бөлігіндегі тақта;
3) Ақөзек ауылы, ауылдық мектеп ғимаратының алдындағы тақта;
4) Кербұлақ ауылы, Молодежная көшесі, ауылдық дәрігерлік амбулаториясының алдындағы тақта;
5) Сарыбұлақ ауылы, Ленин көшесі № 1, фельдшерлік пункттің алдындағы тақта.
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы "02" ақпандағы "Қапшағай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 53 қаулысына 2-қосымша
Сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Қапшағай қаласы бойынша:
1) Қапшағай қаласы, Жамбыл көшесі № 13, мәдениет үйінің акті залы.
2. Заречный ауылдық округі бойынша:
1) Заречный ауылы, Дзержинский көшесі № 3 а, № 12 орта мектебінің акті залы;
2) Арна ауылы, Школьная көшесі, № 11 орта мектебінің акті залы.
3. Шеңгелді ауылдық округі бойынша:
1) Шеңгелді ауылы, Бақтыбай ақын көшесі № 7, мәдениет үйінің акті залы;
2) Қосқұдық бекеті, Алтынсарин көшесі № 17, № 9 орта мектебінің акті залы;
3) Ақөзек ауылы, ауылдық клубтың залы;
4) Кербұлақ ауылы, Бақтияр көшесі, № 7 орта мектебінің акті залы;
5) Сарыбұлақ ауылы, Талғар көшесі № 1, № 8 орта мектебінің акті залы.

1) село Заречное, улица Дзержинского, щит перед сельским клубом;
2) село Заречное, щит возле дома № 16 по улице Мира;
3) село Заречное, щит возле дома № 5 по улице Дзержинского;
4) село Арна, щит на пересечении улиц Центральная и Первомайская;
5) село Арна, щит на пересечении улиц Центральная и Школьная.
3. По Шенгельдинскому сельскому округу:
1) село Шенгельды, улица Бражникова, щит перед зданием почты;
2) станция Коскудык, щит на южной части диспетчерской службы железной дороги;
3) село Акозек, щит перед зданием сельской школы;
4) село Кербулак, улица Молодежная, щит перед сельской врачебной амбулаторией;
5) село Сарыбулак, улица Ленина № 1, щит перед фельдшерским пунктом.
Приложение 2 к постановлению акимата города Капшагай от "02" февраля 2016 года № 53 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоствления кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Капшагай"
Помещения, предоставляемые кандидатами на договорной основе для встреч с избирателями
1. По городу Капшагай:
1) город Капшагай, улица Жамбыла № 13, актовый зал дома культуры.
2. По Заречному сельскому округу:
1) село Заречный, улица Дзержинского № 3 а, актовый зал средней школы № 12;
2) село Арна, улица Школьная, актовый зал средней школы № 11.
3. По Шенгельдинскому сельскому округу:
1) село Шенгельды, улица Бактыбай акына № 7, актовый зал дома культуры;
2) станция Коскудык, улица Алтынсарина № 17, актовый зал средней школы № 9;
3) село Акозек, зал сельского клуба;
4) село Кербулак, улица Бактиярская, актовый зал средней школы № 7;
5) село Сарыбулак, улица Талгарская № 1, актовый зал средней школы № 8.