"Ақтөбе облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 227 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 425 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 қарашада № 5122 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 94-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындары белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 227 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4975 тіркелген, 2016 жылғы 9-11 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысы бойынша
экология департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Иманқұлов
"06" қазан 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.Беркімбаева
"06" қазан 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі аумақтық
бөлімінің басшысы
Х.Бултеев
"06" қазан 2016 жыл
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 06 қазандағы
№ 425 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 1 маусымдағы
№ 227 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындар
Р/с
Су объектісінің атауы
Халықтың көпшілік демалатын орны
Елді мекендер
Ақтөбе қаласы
1.
Ақтөбе су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
2.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
3.
Сазды су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
4.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
5.
Ақтөбе су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
6.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, Қонаев көшесіндегі жаңа құрылысқа қарама-қарсы
7.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
8.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасы, Кірпішті кенті
9.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасы, Нокин-Жанқожа батыр көшесі қиылысында
10.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасы, Батыс-Қазақстан Жәрмеңкесіне қарама-қарсы
11.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
12.
Ақтөбе су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
13.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, Ақжар көпірі маңайы
14.
Ақтөбе су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, құтқару станциясы маңында
15.
Қарғалы өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, Қарғалы өзеніндегі демалыс орны бұрынғы "Солнечный" пионер лагері ауданында
16.
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, бұрынғы "Жерснаряді" ауданындағы демалыс орны
Алға ауданы
1.
Елек өзені
жағажай
Алға қаласының шекарасында
2.
Елек өзені
жағажай
Бестамақ ауылы
3.
Елек өзені
жағажай
Тамды ауылы
4.
Сарықобда өзені
жағажай
Үшқұдық ауылы
5.
"Ескі" және "Жаңа" бөгеттері
жағажай
Қарқұдық ауылы
6.
Қарақобда өзені
жағажай
Қарақобда ауылы
Әйтеке би ауданы
1.
Бөгет
жағажай
Теренсай ауылы
2.
Ырғыз өзені
жағажай
Комсомол ауылы
3.
Бөгет
жағажай
Жамбыл ауылы
4.
Ырғыз өзені
жағажай
Аралтөбе ауылы
5.
Ырғыз өзені
жағажай
Жарөткел ауылы
6.
Ырғыз өзені
жағажай
Аралтоғай ауылы
7.
Ырғыз өзені
жағажай
Қияқты ауылы
8.
Ырғыз өзені
жағажай
Ұлғайсын ауылы
9.
Ырғыз өзені
жағажай
Милы ауылы
10.
Талдық өзені
жағажай
Талдық ауылы
Байғанин ауданы
1.
Жем өзені
жағажай
Бесбай ауылы
2.
Жем өзені
жағажай
Жанатан ауылы
3.
Жем өзені
жағажай
Жарқамыс ауылы
4.
Сағыз өзені
жағажай
Көптоғай ауылы
5.
Сағыз өзені
жағажай
Алтай батыр ауылы
Ырғыз ауданы
1.
Ырғыз өзені
жағажай
Ырғыз ауылы
Қарғалы ауданы
1.
Қарғалы су қоймасы
жағажай
Желтау ауылы
2.
Бөгет
жағажай
Бадамша ауылы
3.
БАМ бөгеті
жағажай
Ащылысай ауылы
4.
Қарғалы өзені
жағажай
Желтау ауылы
5.
Қуағаш өзені
жағажай
Кемпірсай ауылы
6.
Таранғұл өзені
жағажай
Қос-Естек ауылы
Мәртөк ауданы
1.
Яблунов бөгеті
жағажай
Аққұдық ауылы
2.
Казанка бөгеті
жағажай
Мәртөк ауылы
Мұғалжар ауданы
1.
Әулие өзені
жағажай
Мұғалжар ауданы аумағындағы Айрық ауылы
Темір ауданы
1.
Шилі өзені
жағажай
Шұбарқұдық кенті
2.
Темір өзені
жағажай
Темір қаласының шекарасында
3.
Ащыойыл өзені
жағажай
Тасқопа ауылы
4.
Шығырлы өзені
жағажай
Шығырлы ауылы
5.
Ойыл өзені
жағажай
Алтықарасу ауылы
6.
Ойыл өзені
жағажай
Шұбарқұдық кенті
Ойыл ауданы
1.
Ойыл өзені
жағажай
Ойыл ауылы
2.
Ойыл өзені
жағажай
Кемер ауылы
3.
Ойыл өзені
жағажай
Ақкемер ауылы
4.
Ойыл өзені
жағажай
Шиқұдық ауылы
5.
Ойыл өзені
жағажай
Қоңырат ауылы
6.
Ойыл өзені
жағажай
Көптоғай ауылы
7.
Ойыл өзені
жағажай
Қарасу ауылы
8.
Дайра өзені
жағажай
Сарбие ауылы
9.
Ойыл өзені
жағажай
Қаратал ауылы
10.
Ойыл өзені
жағажай
Ақжар ауылы
Қобда ауданы
1.
Үлкен Қобда өзені
жағажай
Қобда ауылы
Хромтау ауданы
1.
Қызылсу су қоймасы
жағажай
Қызылсу ауылы
2.
Жарлыбұтақ су қоймасы
жағажай
Абай ауылы
3.
Ор өзені
жағажай
Бөгетсай ауылы
4.
Ор өзені
жағажай
Көктау ауылы
5.
Ор өзені
жағажай
Құдықсай ауылы
6.
Ор өзені
жағажай
Қопа ауылы
Шалқар ауданы
1.
Шалқар көлі
жағажай
Шалқар қаласының шекарасында
2.
Шалқар көлі
жағажай
Шалқар қаласының шекарасында
3.
Шалқар көлі
жағажай
Шалқар қаласының шекарасында
4.
Шалқар көлі
жағажай
Шалқар қаласының шекарасында

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 1 июня 2016 года № 227 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 6 октября 2016 года № 425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 ноября 2016 года № 5122. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 октября 2025 года № 211
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.10.2025 № 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьей 94 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 1 июня 2016 года № 227 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975, опубликованное 9-11 июля 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиеву М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Департамент экологии
по Актюбинской области"
Ж.Иманкулов
"06" октября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Департамент по защите
прав потребителей Актюбинской области"
Н.Беркимбаева
"06" октября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Актюбинского
территориального отдела
республиканского государственного
учреждения "Жайык-Каспийская бассейновая
инспекция по регулированию использования
и охране водных ресурсов"
Х.Бултеев
"06" октября 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 6 октября 2016 года № 425
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 1 июня 2016 года № 227
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Актюбинской области
№ п/п
Наименование водного объекта
Место массового отдыха населения
Населенный пункт
город Актобе
1.
Актюбинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе
2.
река Илек
пляж
в границах города Актобе
3.
Саздинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе
4.
река Илек
пляж
в границах города Актобе
5.
Актюбинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе
6.
река Илек
пляж
в границах города Актобе, напротив новостроек по улице Кунаева
7.
река Илек
пляж
в границах города Актобе
8.
река Илек
пляж
в границах города Актобе, поселок Кирпичный
9.
река Илек
пляж
в границах города Актобе, угол улица Нокина-Жанкожа батыра
10.
река Илек
пляж
в границах города Актобе, напротив Западно-Казахстанской Ярмарки
11.
река Илек
пляж
в границах города Актобе
12.
Актюбинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе
13.
река Илек
пляж
в границах города Актобе, вблизи моста Акжар
14.
Актюбинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе, вблизи спасательной станции
15.
река Каргала
пляж
в границах города Актобе, база отдыха на реке Каргала в районе бывшего пионерского лагеря "Солнечный"
16.
река Илек
пляж
в границах города Актобе, зона отдыха в районе бывшего "Земснаряда"
Алгинский район
1.
река Илек
пляж
в границах города Алга
2.
река Илек
пляж
село Бестамак
3.
река Илек
пляж
село Тамды
4.
река Сарыкобда
пляж
село Ушкудук
5.
плотины "Старый" и "Новый"
пляж
село Каракудук
6.
река Каракобда
пляж
село Каракобда
Айтекебийский район
1.
плотина
пляж
село Теренсай
2.
река Иргиз
пляж
село Комсомол
3.
плотина
пляж
село Жамбыл
4.
река Иргиз
пляж
село Аралтобе
5.
река Иргиз
пляж
село Жаруткель
6.
река Иргиз
пляж
село Аралтогай
7.
река Иргиз
пляж
село Киякты
8.
река Иргиз
пляж
село Улгайсын
9.
река Иргиз
пляж
село Милы
10.
река Талдык
пляж
село Талдык
Байганинский район
1.
река Жем
пляж
село Бесбай
2.
река Жем
пляж
село Жанатан
3.
река Жем
пляж
село Жаркамыс
4.
река Сагиз
пляж
село Коптогай
5.
река Сагиз
пляж
село Алтай батыр
Иргизский район
1.
река Иргиз
пляж
село Иргиз
Каргалинский район
1.
Каргалинское водохранилище
пляж
село Желтау
2.
плотина
пляж
село Бадамша
3.
плотина БАМ
пляж
село Ащылысай
4.
река Каргала
пляж
село Желтау
5.
река Куагаш
пляж
село Кемпирсай
6.
река Тарангул
пляж
село Кос-Естек
Мартукский район
1.
плотина Яблуновский
пляж
село Аккудук
2.
плотина Казанка
пляж
село Мартук
Мугалжарский район
1.
река Аулие
пляж
на территории Мугалжарского района, село Айрык
Темирский район
1.
река Шили
пляж
поселок Шубаркудук
2.
река Темир
пляж
в границах города Темир
3.
река Ащыойыл
пляж
село Таскопа
4.
река Шыгырлы
пляж
село Шыгырлы
5.
река Уил
пляж
село Алтыкарасу
6.
река Уил
пляж
поселок Шубаркудук
Уилский район
1.
река Уил
пляж
село Уил
2.
река Уил
пляж
село Кемер
3.
река Уил
пляж
село Аккемер
4.
река Уил
пляж
село Шикудук
5.
река Уил
пляж
село Конырат
6.
река Уил
пляж
село Коптогай
7.
река Уил
пляж
село Карасу
8.
река Дайра
пляж
село Сарбие
9.
река Уил
пляж
село Каратал
10.
река Уил
пляж
село Акжар
Кобдинский район
1.
река Большая Кобда
пляж
село Кобда
Хромтауский район
1.
водохранилища Кызылсу
пляж
село Кызылсу
2.
водохранилища Жарлыбутак
пляж
село Абай
3.
река Орь
пляж
село Богетсай
4.
река Орь
пляж
село Коктау
5.
река Орь
пляж
село Кудуксай
6.
река Орь
пляж
село Копа
Шалкарский район
1.
озеро Шалкар
пляж
в границах города Шалкар
2.
озеро Шалкар
пляж
в границах города Шалкар
3.
озеро Шалкар
пляж
в границах города Шалкар
4.
озеро Шалкар
пляж
в границах города Шалкар