Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № А-6/132 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 шілдеде № 5437 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 сәуірдегі № А-2/85 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 16.04.2025 № А-2/85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Омаров
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ А-6/132 қаулысына
қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
р/т
Өлшемдердің атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер түріндегі жекешелендіру

Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 10 июня 2016 года № А-6/132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июля 2016 года № 5437. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 16 апреля 2025 года № А-2/85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 16.04.2025 № А-2/85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Сандыктауского района
К.Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 10 июня 2016 года
№ А-6/132
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера