Көкшетау қаласының коммуналдық мүлігін иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-4/833 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 5356 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/319 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 21.04.2025 № А-4/319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2001 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласының коммуналдық мүлігін иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Ш.Н.Сәдуақасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 19.04
№ А-4/833 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласының коммуналдық мүлігін иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
р/т
Өлшемдердің атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер түріндегі жекешелендіру

Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № А-4/833. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2016 года № 5356. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 апреля 2025 года № А-4/31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21.04.2025 № А-4/319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Кокшетау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Садвакасова Ш.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от "19" 04 2016 года
№ А-4/833
Критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Кокшетау
п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера