"Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттік есепке алуды, мемлекеттік су кадастрын және су объектiлерiнiң мемлекеттік мониторингін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 19-1/718 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 208 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 1 қыркүйекте № 14194 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 115-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Су ресурстары және ирригация министрінің 09.06.2025 № 115-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су кадастрын және су объектiлерiнiң мемлекеттiк мониторингiн жүргiзу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 19-1/718 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12109 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су кадастрын және су объектiлерiнiң мемлекеттік мониторингiн жүргізу қағидаларында:
6-тармақтың 6)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
6) ұлттық гидрометереологиялық қызметіне осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес уәкілетті орган ведомствосының өңірлік органдарының ұлттық гидрометеорологиялық қызметіне, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне, сондай-ақ уәкілетті орган ведомствосының өңірлік органдарының ұлттық гидрометеорологиялық қызметіне, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне ұсынатын жедел гидрологиялық ақпараттардың тізбесінде көрсетілген ақпаратты дағдарыс жағдайларында басқару орталығына тегін береді;
7-тармақтың 5)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне:
осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне ұсынатын болжамдық және гидрологиялық ақпараттардың тізбесінде көрсетілген болжамдық және гидрологиялық ақпараттарды;
осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне ұсынатын жедел гидрологиялық ақпараттардың тізбесінде көрсетілген жедел гидрологиялық ақпараттарды;
осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына ұсынатын режимді-анықтамалық ақпараттардың тізбесінде көрсетілген режимді-анықтамалық ақпараттарды тегін беруді қамтамасыз етеді.";

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 19-1/718 "Об утверждении Правил ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2016 года № 14194. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 115-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра водных ресурсов и ирригации РК от 09.06.2025 № 115-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 19-1/718 "Об утверждении Правил ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12109, опубликованный 6 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов, утвержденных указанным приказом:
подпункт 6) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"6) безвозмездно передает национальной гидрометеорологической службе, территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты, а также направляет в центр управления в кризисных ситуациях информацию, указанную в перечне оперативной гидрологической информации, представляемой региональными органами ведомства уполномоченного органа в национальную гидрометеорологическую службу, центру управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты согласно приложению 1 к настоящим Правилам;";
подпункт 5) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"5) безвозмездную передачу ведомству уполномоченного органа и его региональным органам, в центр управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты:
прогностическую и гидрологическую информацию, указанную в перечне прогностической и гидрологической информации, предоставляемой национальной гидрометеорологической службой в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам, в центр управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
оперативную гидрологическую информацию, указанную в перечне оперативной гидрологической информации, предоставляемой национальной гидрометеорологической службой в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам, в центр управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты, согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
режимно–справочную информацию, указанную в перечне режимно–справочной информации, предоставляемой национальной гидрометеорологической службой в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.";

мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, ұлттық гидрометеорологиялық қызметке азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесі осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, ұлттық гидрометеорологиялық қызметке ұсынатын гидрологиялық ақпараттардың тізбесінде көрсетілген ақпараттарды тегін беруді қамтамасыз етеді.";
Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су кадастрын және су объектiлерiнiң мемлекеттiк мониторингiн жүргiзу қағидаларына 1-қосымшаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкілетті орган ведомствосының өңірлік органдарының ұлттық гидрометеорологиялық қызметіне, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне ұсынатын жедел гидрологиялық ақпараттардың тізбесі";
Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су кадастрын және су объектiлерiнiң мемлекеттiк мониторингiн жүргiзу қағидаларына 2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су кадастрын және су объектiлерiнiң мемлекеттiк мониторингiн жүргiзу қағидаларына 3-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Уполномоченный орган в сфере гражданской защиты обеспечивает безвозмездную передачу в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам, национальную гидрометеорологическую службу информацию, указанную в перечне гидрологической информации, представляемой государственным учреждением "Казселезащита" ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам и национальной гидрометеорологической службе, согласно приложению 5 к настоящим Правилам.";
заголовок приложения 1 к Правилам ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов изложить в следующей редакции:
"Перечень оперативной гидрологической информации, представляемой региональными органами ведомства уполномоченного органа в национальную гидрометеорологическую службу, центр управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты";
приложение 2 к Правилам ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Приказу;
приложение 3 к Правилам ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Приказу;
дополнить приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему Приказу.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в течение пяти рабочих дней в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
___________ Ә. Исекешев
2016 жылғы 20 мамыр
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2016 жылғы " "
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
___________ Қ. Қасымов
2016 жылғы 23 мамыр
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
___________ Қ. Бозымбаев
2016 жылғы 25 мамыр
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 1 тамыз
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 5 мамырдағы
№ 208 бұйрығына № 1 қосымша
Суларды және олардың пайдаланылуын
мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су
кадастрын және су объектiлерiнiң
мемлекеттiк мониторингiн жүргiзу
қағидаларына 2-қосымша
Ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне ұсынатын болжамдық және гидрологиялық ақпараттардың
тізбесі
Р/с №
Ақпарат түрі
Кезеңділігі
Ақпаратты беретін ұйым
Ақпаратты алатын ұйым
1
2
3
4
5
1
Қазақстанның бассейндеріндегі
1 ақпандағы деректер бойынша су қорының жиналуы және су тасуы және суару кезеңінде күтілетін өзен сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (алдын ала болжам)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
2
Қазақстанның бассейндеріндегі
1 наурыздағы деректер бойынша су қорының жиналуы және су тасуы және суару кезеңінде күтілетін өзен сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет
(негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
3
Ашу мерзімінің болжамы (Ертіс, Сырдария)
Жылына бір рет (қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі және оның филиалдары
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
4
Жүзбе мұздың пайда болуының және мұзқұрсаудың анықталуының болжамы (Ертіс, Сырдария, Іле)
Жылына бір рет (қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі және оның филиалдары
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
5
Оңтүстік Қазақстан, Жамбыл, Алматы және Шығыс Қазақстан облыстарының таулы өзендерінің бассейндеріндегі 1 сәуірдегі деректер бойынша ылғал қорының жиналуы туралы консультациялық анықтама және суару кезеңіндегі сулылыққа болжам
Жылына бір рет
(1 сәуірге берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі және оның филиалдары
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
6
Қазақстан Республикасы бойынша күн сайынғы гидрологиялық бюллетені
Күн сайын (демалыс және мерекелік күндерін қоспағанда)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі және оның филиалдары
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
7
Сырдария өзенінде мұзқұрсау кезеңіндегі су-мұз жағдайы туралы анықтама
1 желтоқсаннан бастап тұрған мұздың бұзылу күніне дейін күн сайын (демалыс және мерекелік күндерін қоспағанда)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі және оның филиалдары
уәкілетті органның ведомствосы және оның өңірлік органдары, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
Ақмола облысы
8
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Ақмола филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
9
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
10
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Ақтөбе облысы
11
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің Ақтөбе филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясының Ақтөбе учаскесі, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
12
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
13
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Алматы облысы
14
Өзендер мен су қоймаларындағы су балансы:
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Алматы филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік инспекциясы
Балқаш көлі бойынша
Жылына бір рет
Қапшағай су қоймасы бойынша
Айына бір рет
15

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
___________ А. Исекешев
20 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Е. Досаев
" " 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
___________ К. Касымов
23 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
___________ К. Бозумбаев
25 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ К. Бишимбаев
1 августа 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 мая 2016 года № 208
Приложение 2
к Правилам ведения
государственного учета вод и их
использования,
государственного водного
кадастра и государственного
мониторинга водных объектов
Перечень
прогностической и гидрологической информации, предоставляемой национальной гидрометеорологической службой в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам, в центр управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
№ п/п
Вид информации
Периодичность
Организация, которая представляет информацию
Организация, которая получает информацию
1
2
3
4
5
1
Справка консультация о накоплении влагозапасов в бассейнах рек Казахстана по данным на 1 февраля и ожидаемой водности рек в период половодья и в вегетационный период
Один раз в год (предварительный прогноз)
Национальная гидрометеорологическая служба
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
2
Справка консультация о накоплении влагозапасов в бассейнах рек Казахстана по данным на 1 марта и ожидаемой водности рек в период половодья и в вегетационный период
Один раз в год (основной прогноз, по мере необходимости прогноз уточняется)
Национальная гидрометеорологическая служба
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
3
Прогноз сроков вскрытия (Ертис, Сырдарья)
Один раз в год (по мере необходимости прогноз уточняется)
Национальная гидрометеорологическая служба и его филиалы
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
4
Прогноз появления плавучего льда и установления ледостава (Ертис, Сырдарья, Иле)
Один раз в год (по мере необходимости прогноз уточняется)
Национальная гидрометеорологическая служба и его филиалы
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
5
Справка консультация о накоплении влагозапасов в бассейнах горных рек Южно-Казахстанской, Жамбылской, Алматинской и Восточно-Казахстанской областей по данным на 1 апреля и прогноз водности на вегетационный период
Один раз в год (основной прогноз на вегетацию по данным на 1 апреля, по мере необходимости прогноз уточняется)
Национальная гидрометеорологическая служба
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
6
Ежедневный гидрологический бюллетень по Республике Казахстан
Ежедневно (кроме выходных и праздничных дней)
Национальная гидрометеорологическая служба
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
7
Справка о водно-ледовой обстановке на реке Сырдарья в период ледостава
С 1 декабря до даты разрушения ледостава ежедневно (кроме выходных и праздничных дней)
Национальная гидрометеорологическая служба и его филиалы
ведомство уполномоченного органа и его региональные органы, центр управления в кризисных ситуациях ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты и его территориальные подразделения
Акмолинская область
8
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
Акмолинский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Есильская бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
9
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
10
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно в период половодья
Актюбинская область
11
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
Актюбинский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Актюбинский участок Жайык–Каспийской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
12
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
13
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно в период половодья
Алматинская область
14
Водный баланс озер и водохранилищ по:
Алматинский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Балкаш–Алакольская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов
озеру Балхаш
Один раз в год
Капшагайскому водохранилищу
Один раз в месяц
15

Ай сайынғы және 2 және 4-тоқсандардағы Қапшағай су қоймасына ағып келген судың болжамы
Ай сайын, 1 наурыздағы және 1 сәуірдегі деректер бойынша жылына бір рет
16
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Күн сайын
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
17
1 наурыздағы деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам)
18
1 сәуірдегі деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 сәуірге берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Атырау облысы
19
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Атырау филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
20
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
21
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Батыс Қазақстан облысы
22
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің Батыс Қазақстан филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясының Батыс Қазақстан учаскесі, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
23
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
24
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Жамбыл облысы
25
1 наурыздағы деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам)
Ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің Жамбыл филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Шу-Талас бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
26
1 сәуірдегі деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 сәуірге берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
27
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Күн сайын
Қарағанды облысы
28
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Қарағанды филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Нұра-Сарысу бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
29
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
30
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Қостанай облысы
31
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Қостанай филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
32
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
33
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Қызылорда облысы
34
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Күн сайын
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Қызылорда филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Арал-Сырдария бассейндік инспекциясы
1 желтоқсаннан 1 сәуір кезеңінде
дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Маңғыстау облысы
35
Каспий теңізінің деңгейі туралы гидрологиялық деректер
Ай сайын
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Маңғыстау филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясының Маңғыстау учаскесі, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Оңтүстік Қазақстан облысы
36
1 наурыздағы деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Оңтүстік Қазақстан филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Арал-Сырдария бассейндік инспекциясының Оңтүстік Қазақстан учаскесі, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
37
1 сәуірдегі деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 сәуірге берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
38
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Күн сайын
Павлодар облысы
39
1 наурыздағы деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Павлодар филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясының Павлодар учаскесі, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
40
1 сәуірдегі деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 сәуірге берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
41
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Солтүстік Қазақстан облысы
42
Өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметтің Солтүстік Қазақстан филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясының Солтүстік Қазақстан учаскесі, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
43
Өзендер бойынша барынша жоғарғы су деңгейінің болжамы
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
44
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Су тасуы кезеңінде күн сайын
Шығыс Қазақстан облысы
45
Бұқтырма су қоймасына ағып келген судың айлардағы және тиісті тоқсандағы болжамы
Ай сайын, тоқсанына бір рет
Ұлттық гидрометеороло-гиялық қызметі және оның Шығыс Қазақстан филиалы
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясы, дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
46
Шүлбі су қоймасына ағып келген судың айлардағы және тиісті тоқсандағы болжамы
Ай сайын, тоқсанына бір рет
47
Оба және Үлбі өзендерінің жалпы ағынының болжамы
Табиғатты қорғау су тастаулар жүргізу кезеңінде күн сайын
48
Табиғатқорғау су тастаулар жүргізу кезеңіндегі Бұқтырма және Шүлбі су қоймаларына ағып келген судың нақты деректері
Табиғатты қорғау су тастаулар жүргізу кезеңінде күн сайын
49
1 наурыздағы деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 наурызға берілген деректер бойынша негізгі болжам)
50
1 сәуірдегі деректер бойынша суару кезеңіндегі өзендердің күтілетін сулылығы туралы консультациялық анықтама
Жылына бір рет (1 сәуірге берілген деректер бойынша негізгі болжам, қажеттілік бойынша болжам нақтыланады)
51
Өзендердің гидрологиялық деректері (су шығысы, деңгейі, температурасы, мұз құбылысы)
Күн сайын
уәкілетті органның ведомствосы және Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясы
Су тасуы кезеңінде күн сайын
дағдарыс жағдайларында басқару орталығы және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 5 мамырдағы
№ 208 бұйрығына № 2 қосымша
Суларды және олардың пайдаланылуын
мемлекеттiк есепке алуды, мемлекеттiк су
кадастрын және су объектiлерiнiң
мемлекеттiк мониторингiн жүргiзу
қағидаларына 3-қосымша
Ұлттық гидрометеорологиялық қызметтің уәкілетті органның ведомствосына және оның өңірлік органдарына, дағдарыс жағдайларында басқару орталығына және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне ұсынатын жедел гидрологиялық ақпараттардың
тізбесі
Күнделікті гидрологиялық бюллетень
Р/с №
Су бекеттерінің атауы
Ақпарат түрі
1
2
3

Прогноз притока воды в Капшагайское водохранилище ежемесячно и на 2 – 4 кварталы
Ежемесячно, один раз в год по данным на 1 марта и 1 апреля
16
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно
ведомство уполномоченного органа и Балкаш–Алакольская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
17
Справка консультация об ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 марта
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта)
18
Справка консультация о ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 апреля
Один раз в год (основной прогноз на вегетацию по данным на 1 апреля, по мере необходимости прогноз уточняется)
Атырауская область
19
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
Атырауский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Жайык–Каспийская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
20
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
21
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно в период половодья
Западно–Казахстанская область
22
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
Западно–Казахстанский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Западно–Казахстаснский участок Жайык–Каспийской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
23
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
24
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно в период половодья
Жамбылская область
25
Справка консультация об ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 марта
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта)
Жамбылский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Шу-Таласская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
26
Справка консультация о ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 апреля
Один раз в год (основной прогноз на вегетацию по данным на 1 апреля, по мере необходимости прогноз уточняется)
27
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно
Карагандинская область
28
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
Карагандинский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Нура-Сарысуская бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
29
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
30
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно в период половодья
Костанайская область
31
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется
Костанайский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Тобол-Торгайская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
32
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
33
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно период половодья
Кызылординская область
34
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно
Кызылординский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Арало-Сырдаринкая бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов
в период с 1 декабря по 1 апреля
центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
Мангистауская область
35
Гидрологические данные об уровнях Касспийского моря
Ежемесячно
Мангистауский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Мангистауский участок Жайык–Каспийской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
Южно-Казахстанская область
36
Справка консультация об ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 марта
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта)
Южно-Казахстанский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Южно-Казахстанский участок Арало-Сырдаринкой бассейновой инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов центр управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
37
Справка консультация о ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 апреля
Один раз в год (основной прогноз на вегетацию по данным на 1 апреля, по мере необходимости прогноз уточняется)
38
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно
Павлодарская область
39
Справка консультация об ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 марта
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта)
Павлодарский филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Павлодарский участок Ертисской бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
40
Справка консультация о ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 апреля
Один раз в год (основной прогноз на вегетацию по данным на 1 апреля, по мере необходимости прогноз уточняется)
41
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно в период половодья
Северо-Казахстанская область
42
Справка консультация об ожидаемой водности рек
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется
Северо-Казахстанкий филиал Национальной гидрометеорологической службы
ведомство уполномоченного органа и Северо-Казахстанский участок Есильской бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
43
Прогноз максимальных уровней воды по рекам
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта, по мере необходимости прогноз уточняется)
44
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно период половодья
Восточно–Казахстанская область
45
Прогноз притока воды в Бухтарминское водохранилище на месяцы и соответствующий кварталы
Ежемесячно, один раз квартал
Национальная гидрометеорологическая служба и его Восточно–Казахстанский филиал
ведомство уполномоченного органа и Ертисская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов, центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
46
Прогноз притока воды в Шульбинском водохранилище на месяцы и соответствующие кварталы
Ежемесячно, один раз квартал
47
Прогноз суммарного стока рек Оба и Ульби
Ежедневно в период проведения природоохранных попусков
48
Фактические данные по притоку воды в Бухтарминское и Шульбинское водохранилища в период природоохранных попусках
Ежедневно в период проведения природоохранных попусков
49
Справка консультация об ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 марта
Один раз в год (основной прогноз по данным на 1 марта)
50
Справка-консультация о ожидаемой водности рек на вегетационный период по данным на 1 апреля
Один раз в год (основной прогноз на вегетацию по данным на 1 апреля, по мере необходимости прогноз уточняется)
51
Гидрологические данные (расход, уровень, температура воды, ледовые явления) рек
Ежедневно
ведомство уполномоченного органа и Ертисская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов
Ежедневно период половодья
центр управления в кризисных ситуациях и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
Приложение 2
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 мая 2016 года № 208
Приложение 3
к Правилам ведения
государственного учета вод и их
использования,
государственного водного
кадастра и государственного
мониторинга водных объектов
Перечень
оперативной гидрологической информации, предоставляемой национальной гидрометеорологической службой в ведомство уполномоченного органа и его региональным органам, центру управления в кризисных ситуациях и территориальным подразделениям ведомства уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
Ежедневный гидрологический бюллетень:
№ п/п
Наименование гидропостов
Вид информации