"Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу және іске асырылуын бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 129 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 28 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 24 ақпанда № 13214 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 133 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 23.12.2025 № 133 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу және іске асырылуын бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы
5 желтоқсандағы № 129 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9938 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу және іске асырылуын бағалау қағидаларында (бұдан әрі – Қағидалар):
10-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Бұл ретте, ББӘ - мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ - мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір МИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған қосымша салалық сараптамалық қорытындыларын тиісті салалық орталық мемлекеттік органдар МИЖ-дің іске асырылуының жетекшілік ететін салаға ықпалын бағалау және саланың басымдықтарына сәйкестігі бөлігінде ғана ұсынады.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"МИЖ инвестициялық ұсынысының, оның ішінде осы Қағидалардың 6-тармағында көрсетілген құжаттардың әрбір парағын инвестициялық ұсынысты әзірлеу үшін жауапты ББӘ құрылымдық бөлімшесінің басшысы дәйектейді және Қазақстан Республикасының заңнамасында ресми құжаттар үшін белгіленген тәртіппен ресімделеді.

О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 129 "Об утверждении Правил разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2016 года № 13214. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 декабря 2025 года № 133.
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики РК от 23.12.2025 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 129 "Об утверждении Правил разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9938, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 19 декабря 2014 года) следующие изменения:
в Правилах разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций (далее – Правила), утвержденных указанным приказом:
часть третью пункта 10 изложить в следующей редакции:
"При этом, дополнительные заключения отраслевых экспертиз предоставляются соответствующими отраслевыми центральными государственными органами за подписью первого руководителя
либо лица его замещающего, либо лицом, уполномоченным
отдельно по каждому ГИП первым руководителем
государственного органа – АБП, только в части оценки влияния
реализации ГИП на курирующую отрасль и соответствия приоритетам отрасли.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Инвестиционное предложение ГИП, в том числе документы, указанные в пункте 6 настоящих Правил, полистно парафируются руководителем структурного подразделения АБП, ответственного за разработку инвестиционного предложения и оформляется в установленном законодательством Республики Казахстан порядке для официальных документов.

Осы Қағидалардың 6-тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттарға ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір МИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қояды.
Бір ББӘ-нің құзыретіне жатқызуға болмайтын, экономиканың әртүрлі салаларындағы жобаларды іске асыруды көздейтін, ұлттық холдингтер мен ұлттық басқарушы холдингтің, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында халықаралық мамандандырылған көрмені ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымның жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру жоспарланған МИЖ инвестициялық ұсынысы бойынша ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысының не оны алмастыратын тұлғаның, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір МИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлғаның қолы қойылып ұсынылатын ақпараттық парақты, салалық сараптама қорытындысын қоспағанда, осы Қағидалардың 6-тармағында көрсетілген құжаттар осы ұлттық холдингтердің, ұлттық басқарушы холдингтің және ұйымның бірінші басшыларының не оларды алмастыратын тұлғалардың қолы қойылып ұсынылады.";
55-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Бұл ретте, ББӘ - мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ - мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған қосымша салалық сараптамалық қорытындыларын тиісті салалық орталық мемлекеттік органдар БИЖ-дің іске асырылуының жетекшілік ететін салаға ықпалын бағалау және саланың басымдықтарына сәйкестігі бөлігінде ғана ұсынады.";
57-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"57. Салалық сараптаманың қорытындысына ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір МИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қояды және Қазақстан Республикасының заңнамасында ресми құжаттар үшін белгіленген тәртіппен ресімделеді.";
78-тармақтың 1), 2) және 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған тиісті салыстырма кестені қоса бере отырып, өзгеруі болжанатын техникалық шешімдер мен қосымша шығыстар көрсетілген ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған өтінім-хат;

Документы, указанные в подпунктах 1) и 2) пункта 6 настоящих Правил, подписываются первым руководителем государственного органа – АБП либо лицом его замещающим, либо лицом, уполномоченным отдельно по каждому ГИП первым руководителем государственного органа – АБП.
По инвестиционному предложению ГИП, по которому планируется осуществление бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале национальных холдингов и национального управляющего холдинга, предусматривающих реализацию проектов в различных отраслях экономики, которые не могут быть отнесены к компетенции одного АБП, а также организации, осуществляющей деятельность по организации и проведению международной специализированной выставки на территории Республики Казахстан, документы, указанные в пункте 6 настоящих Правил, представляются за подписью первых руководителей данных национальных холдингов, национального управляющего холдинга и организации, либо лиц их замещающих, за исключением информационного листа, заключения отраслевой экспертизы, представляемых за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому ГИП первым руководителем государственного органа – АБП.";
часть третью пункта 55 изложить в следующей редакции:
"При этом, дополнительные заключения отраслевых экспертиз предоставляются соответствующими отраслевыми центральными государственными органами за подписью первого руководителя либо лица его замещающего, либо лицом, уполномоченным отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП, только в части оценки влияния реализации БИП на курирующую отрасль и соответствия приоритетам отрасли.";
пункт 57 изложить в следующей редакции:
"57. Заключение отраслевой экспертизы подписывается первым руководителем государственного органа – АБП либо лицом, его замещающим, либо лицом, уполномоченным отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП и оформляется в установленном законодательством Республики Казахстан порядке для официальных документов.";
подпункты 1), 2) и 3) пункта 78 изложить в следующей редакции:
"1) письмо-заявку за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП с указанием предполагаемых изменению технических решений и дополнительных расходов, с приложением соответствующей сравнительной таблицы, подписанной первым руководителем государственного органа – АБП либо лицом его замещающим, либо лицом, уполномоченным отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП;

2) мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған және Қазақстан Республикасының заңнамасында ресми құжаттар үшін белгіленген тәртіппен ресімделген, техникалық шешімдерді өзгертудің және қосымша шығыстар көздеудің орындылығын растайтын, тиісті саланың уәкілетті органының салалық сараптамасының қорытындысы;";
3) ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған ресми хат нысанында ұсынылатын және техникалық шешімдерді өзгертудің болжанған параметрлерінің және қосымша шығыстарды көздеудің талап ететін негізділігі мен дұрыстығын растайтын жобаның ерекшелігіне байланысты тиісті уәкілетті мемлекеттік органның қосымша салалық сараптама қорытындысы;";
114-тармақтың төртінші бөлігінің 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы Қағидаларға 16-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салыстырмалы кестені қоса берумен, өзгеруі болжамдалған техникалық шешімдер мен қосымша шығыстар көрсетілген ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған өтініш-хат;
2) мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған және Қазақстан Республикасының заңнамасында ресми құжаттар үшін белгіленген тәртіппен ресімделген, техникалық шешімдерді өзгертудің және қосымша шығыстарды көздеудің орындылығын растайтын, тиісті саланың уәкілетті органының салалық сараптамасының қорытындысы;";
114-тармақтың төртінші бөлігінің 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) бекітілген БИЖ-дің ТЭН-інде көрсетілген көрсеткіштерге қол жеткізу не жеткізбеу туралы ақпаратты қамтитын, қол жеткізбеудің себептері көрсетіле отырып, оның ішінде бөлінген бюджет қаражаты толық игерілген кезде, ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған түсіндірме жазба.";
115-тармақтың төртінші бөлігінің 1), 2) және 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) болжанатын қымбаттау сомасын көрсете отырып, ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған өтінім-хат;

2) заключение отраслевой экспертизы уполномоченного органа соответствующей отрасли, подтверждающее целесообразность изменения технических решений и предусмотрения дополнительных расходов, за подписью первого руководителя государственного органа либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа и оформленная в установленном законодательством Республики Казахстан порядке для официальных документов;
3) дополнительное заключение отраслевой экспертизы соответствующего уполномоченного государственного органа в зависимости от специфики проекта, представляемого в форме официального письма, подписанного первым руководителем либо лицом его замещающим, либо лицом, уполномоченным отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП и подтверждающего обоснованность и достоверность предполагаемых параметров изменения технических решений и предусмотрение дополнительных расходов;";
подпункты 1) и 2) части четвертой пункта 114 изложить в следующей редакции:
"1) письмо-заявку за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП с указанием предполагаемых изменению технических решений и дополнительных расходов, с приложением сравнительной таблицы по форме согласно приложению 16 к настоящим Правилам;
2) заключение отраслевой экспертизы уполномоченного органа соответствующей отрасли, подтверждающее целесообразность изменения технических решений и предусмотрения дополнительных расходов, за подписью первого руководителя государственного органа либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа и оформленная в установленном законодательством Республики Казахстан порядке для официальных документов;";
подпункт 7) части четвертой пункта 114 изложить в следующей редакции:
"7) пояснительная записка, содержащая информацию о достижении либо не достижении показателей, указанных в утвержденном ТЭО БИП, в том числе при полном освоении выделенных бюджетных средств, с указанием причин не достижения, за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП.";
подпункты 1), 2) и 3) части четвертой пункта 115 изложить в следующей редакции:
"1) письмо-заявку за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП с указанием предполагаемой суммы удорожания;

2) ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған түсіндірме жазба, онда мынадай ақпарат қамтылады:
БИЖ-ді іске асыруды аяқтау үшін талап етілетін болжамды қосымша бюджеттік шығыстардың негіздемесі;
мемлекеттік сатып алу жүргізу нәтижесінде үнемделген соманы (егер үнемдеу болған жағдайда) көрсете отырып, ЖСҚ әзірлеуден бастап БИЖ-ді іске асыру шеңберінде жасалған шарттар туралы ақпарат;
ЖСҚ әзірлеу басталғаннан бастап жобаны бюджеттен әрбір жыл үшін қаржыландыру. Игерілмеген жағдайда оның себептері көрсетіле отырып, бұл ақпарат әрбір жылдағы жоспармен және фактімен сүйемелденеді;
қымбаттауға алып келетін себептерді егжей-тегжейлі көрсету (ББӘ шартта көрсетілген бағаны (сметаны) ұлғайту қажеттігі туралы уақтылы ескертудің орындылығын растайтын мердігерлер хаттарының көшірмелерін қоса бере отырып);
кінәсінен қымбаттау орын алған ұйым не жеке тұлға, сондай-ақ осы ұйымға не жеке тұлғаға қатысты қабылданған шаралар;
аяқталмаған құрылыстың жай-күйі, оның ішінде оның құнының бағалануы, тәуелсіз техникалық аудит растаған орындалған жұмыстар актілері туралы мәлімет;
бекітілген ЖСҚ-да көрсетілген көрсеткіштерге қол жеткізу не жеткізбеу туралы ақпарат, қол жеткізбеудің себептері көрсетіле отырып, оның ішінде бөлінген бюджет қаражаты толық игерілген кезде;
3) мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған, мөрмен расталған, ресми хат нысанында ұсынылатын және ББӘ түсіндірмесін қоса бере отырып, жобаның сметалық құнын ұлғайтудың негізділігі мен дұрыстығын растайтын, БИЖ-дің ерекшелігіне байланысты тиісті уәкілетті мемлекеттік органның салалық сараптамасының қорытындысы;";
115-тармақтың төртінші бөлігінің 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір БИЖ бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған және мөрмен расталған, осы Қағидаларға 16-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық порталға, сондай-ақ қағаз және электрондық жеткізгіштерде мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық немесе жергілікті уәкілетті органға ұсынылатын, сметалық құнын ұлғайту болжанатын жобалар бойынша салыстырмалы кесте мен құжаттама тізбесі;";
115-тармақтың оныншы бөлігінің 1), 2) және 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:

2) пояснительную записку, подписанную первым руководителем государственного органа – АБП либо лицом его замещающим, либо лицом, уполномоченным отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП, в которой содержится следующая информация:
обоснование предполагаемых дополнительных бюджетных расходов, которые потребуются для завершения реализации БИП;
информация о заключенных договорах, в рамках реализации БИП, начиная с разработки ПСД, с указанием суммы экономии в результате проведения государственных закупок (в случае, если имеется экономия);
финансирование проекта из бюджета за каждый год, начиная с начала разработки ПСД. Данная информация сопровождается планом и фактом за каждый год с указанием причин неосвоения, в случае наличия таковых;
подробное указание причин, влекущих удорожание (с приложением копий писем подрядчиков, подтверждающих своевременность предупреждения АБП о необходимости превышения указанной в договоре цены (сметы));
организация, либо физическое лицо, по вине которых произошло удорожание, а также меры, принятые в отношении такой организации либо физического лица;
сведение о состоянии незавершенного строительства, в том числе о его стоимостной оценки, актов выполненных работ, подтвержденных независимым техническим аудитом;
информацию о достижении либо не достижении показателей, указанных в утвержденном ПСД, в том числе при полном освоении выделенных бюджетных средств, с указанием причин не достижения;
3) заключение отраслевой экспертизы соответствующего уполномоченного государственного органа в зависимости от специфики БИП, представляемое в форме официального письма, за подписью первого руководителя государственного органа либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа заверенной печатью, и подтверждающее обоснованность и достоверность увеличения сметной стоимости проекта с приложением разъяснений АБП;";
подпункт 7) части четвертой пункта 115 изложить в следующей редакции:
"7) сравнительную таблицу и перечень документации по проектам, предполагающим увеличение сметной стоимости, которые представляют в электронный портал, а также на бумажном и электронном носителях в центральный или местный уполномоченный орган по государственному планированию по форме согласно приложению 16 к настоящим Правилам за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждому БИП первым руководителем государственного органа – АБП и заверяется печатью;";
подпункты 1), 2) и 3) части десятой пункта 115 изложить в следующей редакции:

138-тармақтың бірінші бөлігінің 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Ретроспектива" бөлiмiне:
ҚЭН-ді мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық немесе жергілікті уәкілетті органға енгізудің алдындағы соңғы үш жылдағы, мөр басылған және ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестиция бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға мен бас бухгалтердің қолы қойылған қатысушылардың қаржылық есептілігі (жеке және шоғырландырылған), сондай-ақ қаржылық есептілікке түсіндірме жазбалар;
Қазақстан Республикасының аудит қызметі туралы заңнамасына сәйкес қаржылық есептілік аудиті міндетті болып табылатын қатысушылар үшін соңғы үш жылда жасалған аудиттелген қаржылық есептілік пен аудиттік есептер тапсырылады. Бұл ретте қатысушы қолданыстағы заңнамаға сәйкес объективті себептері болған кезде соңғы есепті кезеңдегі аудиттен өтпеген қаржылық есептілікті ұсына алады.
Қаржылық есептілік қолданыстағы заңнама талаптарына сәйкес, оның ішінде басқа ұйымдарға қаржылық қатысуы туралы, баланс валютасында 10 % және одан көп үлес алатын баланс баптары егжей-тегжейлі толық ашылған ақпаратты қоса берумен ұсынылады.";
144-тармақтың бірінші және екінші бөліктері мынадай редакцияда жазылсын:
"144. Инвестициялар ҚЭН-інің түпнұсқасын, сондай-ақ осы Қағидалардың 138, 162 және 163-тармақтарында айтылған қосымша материалдарды, ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестиция бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған титулдық бланкiдегі жеке iлеспе хатпен ББӘ бередi.
Бір ББӘ-нің құзыретіне жатқызуға болмайтын, экономиканың әртүрлі салаларындағы жобаларды іске асыруды көздейтін, ұлттық холдингтер мен ұлттық басқарушы холдингтің, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында халықаралық мамандандырылған көрмені ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымның жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестициялар бойынша ҚЭН-нің түпнұсқасы, сондай-ақ ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысының не оны алмастыратын тұлғаның, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестициялар бойынша жеке уәкілеттік берген тұлғаның қолы қойылып ұсынылатын салалық сараптама қорытындысын қоспағанда, осы Қағидалардың 138, 162 және 163-тармақтарында көрсетілген құжаттар осы ұлттық холдингтер, ұлттық басқарушы холдинг және ұйымның бірінші басшыларының не оларды алмастыратын тұлғалардың қолы қойылып ұсынылады.";
151-тармақтың алтыншы бөлігінің бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Инвестициялардың ҚЭН-ін түзетудің орындылығы мәселесін тиісті бюджет комиссиясының қарауына шығару үшін ББӘ бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға немесе мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органға ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы не оны алмастыратын тұлға, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестиция бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға қол қойған мына құжаттарды ұсынады:";
151-тармақтың оныншы бөлігінің бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Екінші кезеңде түзетілген Инвестициялар ҚЭН-ін қарауды ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысының не оны алмастыратын тұлғаның, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестиция бойынша жеке уәкілеттік берген тұлғаның қолы қойылып, ұсынылатын мына құжаттардың негізінде мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық немесе жергiлiктi уәкiлеттi орган жүзеге асырады:";
151-тармақтың он бірінші бөлігінің бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган немесе мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергiлiктi уәкiлеттi орган ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысының не оны алмастыратын тұлғаның, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестиция бойынша жеке уәкілеттік берген тұлғаның қолы қойылып ұсынылатын мына құжаттардың негізінде тиісті бюджет комиссияларының қарауына түзетілген Инвестициялар ҚЭН-і бойынша қаржыландырудың орындылығы мәселесін шығарады:";
151-тармақтың он екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Бір ББӘ-нің құзыретіне жатқызуға болмайтын, экономиканың әртүрлі салаларындағы жобаларды іске асыруды көздейтін, ұлттық холдингтер мен ұлттық басқарушы холдингтің, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында халықаралық мамандандырылған көрмені ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымның жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестициялар бойынша түзетілген ҚЭН-нің түпнұсқасы, сондай-ақ ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысының не оны алмастыратын тұлғаның, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір Инвестиция бойынша жеке уәкілеттік берген тұлғаның қолы қойылып ұсынылатын салалық сараптама қорытындысын қоспағанда, Қағидалардың осы тармағында көрсетілген құжаттар осы ұлттық холдингтер, ұлттық басқарушы холдинг және ұйымның бірінші басшыларының не оларды алмастыратын тұлғалардың қолы қойылып ұсынылады.";

подпункт 1) части первой пункта 138 изложить в следующей редакции:
"1) к Разделу "Ретроспектива":
финансовая отчетность участников (отдельная и консолидированная) с печатью и за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП и главного бухгалтера за последние три года, предшествующие внесению ФЭО Инвестиций в центральный или местный уполномоченный орган по государственному планированию, а также пояснительные записки к финансовой отчетности;
для участников, аудит финансовой отчетности которых в соответствии с законодательством Республики Казахстан об аудиторской деятельности является обязательным, представляются аудированная финансовая отчетность и аудиторские отчеты, составленные за последние три года. При этом участник может предоставить неаудированную финансовую отчетность за последний отчетный период при наличии объективных причин в соответствии с действующим законодательством.
Финансовая отчетность представляется в соответствии с требованиями действующего законодательства, в том числе с приложением информации о финансовых участиях в других организациях, с приложением детальной расшифровкой статей баланса, занимающих 10 % и более в валюте баланса;";
части первую и вторую пункта 144 изложить в следующей редакции:
"144. Оригинал ФЭО Инвестиций, а также дополнительные материалы, оговоренные в пунктах 138, 162 и 163 настоящих Правил, представляются АБП отдельным сопроводительным письмом на титульном бланке за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего либо лица, уполномоченного отдельно по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП.
По бюджетным инвестициям посредством участия государства в уставном капитале национальных холдингов и национального управляющего холдинга, предусматривающих реализацию проектов в различных отраслях экономики, которые не могут быть отнесены к компетенции одного АБП, а также организации, осуществляющей деятельность по организации и проведению международной специализированной выставки на территории Республики Казахстан, оригинал ФЭО, а также документы, указанные в пунктах 138, 162 и 163 настоящих Правил, представляются за подписью первых руководителей данных национальных холдингов, национального управляющего холдинга и организации, либо лиц их замещающих, за исключением заключения отраслевой экспертизы, представляемой за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП.";
абзац первый части шестой пункта 151 изложить в следующей редакции:
"Для вынесения на рассмотрение соответствующей бюджетной комиссии вопроса целесообразности корректировки ФЭО Инвестиций АБП представляют за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего либо лица, уполномоченного отдельно по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию или местный уполномоченный орган по государственному планированию следующие документы:";
абзац первый части десятой пункта 151 изложить в следующей редакции:
"На втором этапе рассмотрение скорректированного ФЭО Инвестиций осуществляется центральным или местным уполномоченным органом по государственному планированию на основе представляемых за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего либо лица, уполномоченного отдельно по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП следующих документов:";
абзац первый части одиннадцатой пункта 151 изложить в следующей редакции:
"Центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию или местный уполномоченный орган по государственному планированию выносят вопрос целесообразности финансирования по скорректированному ФЭО Инвестиций на рассмотрение соответствующих бюджетных комиссий на основе представляемых за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего либо лица, уполномоченного отдельно по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП следующих документов:";
часть двенадцатую пункта 151 изложить в следующей редакции:
"По бюджетным инвестициям посредством участия государства в уставном капитале национальных холдингов и национального управляющего холдинга, предусматривающих реализацию проектов в различных отраслях экономики, которые не могут быть отнесены к компетенции одного АБП, а также организации, осуществляющей деятельность по организации и проведению международной специализированной выставки на территории Республики Казахстан, оригинал скорректированного ФЭО, а также документы, указанные в настоящем пункте Правил, представляются за подписью первых руководителей данных национальных холдингов, национального управляющего холдинга и организации, либо лиц их замещающих, за исключением заключения отраслевой экспертизы, представляемой за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего, либо лица, уполномоченного отдельно по каждым Инвестициям первым руководителем государственного органа – АБП.";

182-6-тармақтың төртінші бөлігінің он алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджеттік кредиттің ҚЭН-і мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық немесе жергілікті уәкілетті органға енгізудің алдындағы соңғы үш жылдағы мөр басылған және ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысының не оны алмастыратын тұлғаның, не ББӘ – мемлекеттік органның бірінші басшысы әрбір бюджеттік кредит бойынша жеке уәкілеттік берген тұлға мен бас бухгалтердің қолы қойылған қаржылық схема қатысушыларының қаржылық есептілігі (жеке және шоғырландырылған), сондай-ақ қаржылық есептілікке түсіндірме жазбалар;";
Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
Қағидаларға 16-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
Қағидаларға 18-1-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
Қағидаларға 26, 27 және 28-қосымшалар осы бұйрыққа 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
Қағидаларға 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 және 45-қосымшалар осы бұйрыққа 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 және 23-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына баспа және электрондық түрде жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәлімет ұсынуды қамтамасыз етсін;
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
1-қосымша
"Инвестициялық ұсыныстың ақпараттық парағы" нысаны

абзац шестнадцатый части четвертой пункта 182-6 изложить в следующей редакции:
"финансовая отчетность участников финансовой схемы (отдельная и консолидированная) с печатью и за подписью первого руководителя государственного органа – АБП либо лица его замещающего либо лица, уполномоченного отдельно по каждому бюджетному кредиту первым руководителем государственного органа – АБП и главного бухгалтера за последние три года, предшествующие внесению ФЭО бюджетного кредита в центральный или местный уполномоченный орган по государственному планированию, а также пояснительные записки к финансовой отчетности;";
приложения 1 и 2 к Правилам изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
приложение 16 к Правилам изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
приложение 18-1 к Правилам изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
приложения 26, 27 и 28 к Правилам изложить в редакции согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему приказу;
приложения 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 и 45 к Правилам изложить в редакции согласно приложениям 8, 9, 10, 11, 12 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 и 23 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетных инвестиций и развития государственно-частного партнерства Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
Е. Досаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________ Б.Султанов
"__" ________ 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 28
Приложение 1
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Информационный лист инвестиционного предложения"

1. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі және іске асыруға ұсынылатын МИЖ жөніндегі деректер
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі ________________
МИЖ атауы __________________________________
Құрамында МИЖ-ді іске асыру көзделген Қазақстан Республикасының белгіленген мемлекеттік, үкіметтік, салалық бағдарламаларының және аумақтарды дамыту бағдарламаларының атауы (нақты тармақтарға сілтемелер).
Инвестицияларды алушы (болған жағдайда) заңды тұлғаның атауы
МИЖ іске асыру кезеңі (белгісіз болса, жобалап көрсетіңіз):
Іске асырудың ұзақтығы: ____________ ай
МИЖ іске асырудың басталуы: жыл: ________ ай: ________
МИЖ іске асырудың болжамды аяқталуы: жыл: ______ ай: ______
МИЖ-дің (қызметін) пайдалану кезеңі
МИЖ-дің жалпы құны: ____ мың теңге, оның ішінде (қажет жағдайда толтырылады):
ТЭН әзірлеу құны: __________ мың теңге
ТЭН түзету құны: ___________ мың теңге
Объектіні ұстауға арналған жыл сайынғы шығындар, сондай-ақ постинвестициялық кезең (қаржыландыру көзін көрсете)
МИЖ-дің іске асырылу орыны:
(МИЖ-дің, оның негізгі құрамдауыштарының іске асырылу орнын көрсетіңіз және МИЖ бойынша шығындарды өңірлерге бөлу)
1) Елді мекен (ауыл, аудан, қала, облыс, ел)
2) Баланс ұстаушы* (қажет жағдайда толтырылады)
3) МИЖ үшін бөлінген жердің болуы* (қажет жағдайда толтырылады)
иә (жер учаскесі мен сол орында тұрған жылжымайтын мүліктің берілгені жөніндегі шешімнің нөмірі мен күні көрсетіледі);
жоқ (жер учаскесін сатып алу үшін қажет сома көрсетіледі).
4) инженерлік-көліктік инфрақұрылымның болуы (теміржол магистральдары, автомобиль жолдары, құбырлар, электр-, жылу желілері, су құбырлары, газ құбырлары және басқа да инфроқұрылым)
иә (қандай екені көрсетіледі);
жоқ (қанша қосымша шығындар қажет екені көрсетіледі)
Ескертпе:
*егер жаңа объекті салынған (құрылысы) жағдайда, келешек меншік иесі көрсетіледі, ал реконструкцияланған жағдайда қазіргі меншік иесі көрсетіледі
2. Ретроспектива (МИЖ бойынша бұрын бөлінген және игерілген қаражат туралы, оның ішінде ағымдағы бағдарламалар бойынша ақпарат)
Атауы
Инвестицияларды жүзеге асыру жылының алдындағы жылдар
жылы
жылы
жылы
Бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) нөмірі
Бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) сипаттамасы
Стратегиялық бағыты
нөмірі
атауы
Мақсаты
нөмір
атауы
нөмір
Бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) сомасы, мың. теңге
Бюджеттік бағдарламаны (кіші бағдарламаны) бекіткен нормативтік құқықтық акт
түрі
қабылданған күні
нөмірі
Нәтиже
Р/с №
Нысаналы индикатор
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
Тікелей нәтиже
1
....
Түпкілікті нәтиже
1
....

1. Данные по администратору бюджетной программы и предлагаемому
к реализации ГИП
Администратор бюджетной программы _____________________________
Наименование ГИП ______________________________________________
Наименование установленных государственных, правительственных
программ и программы развития территорий Республики Казахстан, в
составе которой предусмотрена реализация ГИП (ссылки на конкретные
пункты).
Наименование юридического лица получателя инвестиций (при
наличии таковой)
Период реализации ГИП (если неизвестны, указать
приблизительно):
Продолжительность реализации: ____________ месяцев
Начало реализации ГИП: год: ________ месяц: ________
Предполагаемое завершение реализации ГИП: год: ______ месяц: __
Период эксплуатации (службы) ГИП
Общая стоимость ГИП: ____ тысяч тенге, в том числе (заполняется
в случае необходимости):
стоимость разработки ТЭО: __________ тысяч тенге
стоимость корректировки ТЭО: ___________ тысяч тенге
Ежегодные затраты на содержание объекта, а также в
постинвестиционный период (с указанием источника финансирования)
Место реализации ГИП:
(укажите место реализации ГИП, его основных компонентов и
распределение затрат по ГИП по регионам)
1) Населенный пункт (село, район, город, область, страна)
2) Балансодержатель* (заполняется при необходимости)
3) Наличие отведенной земли для ГИП* (заполняется при
необходимости)
да (указывается дата и номер решения, в соответствии с которым
выделен земельный участок и недвижимое имущество, находящееся на
нем);
нет (указывается сумма, которая необходима для выкупа
земельного участка).
4) наличия инженерно-транспортной инфраструктуры
(железнодорожными магистралями, автомобильными дорогами,
трубопроводами, электро-, теплосетями, водопроводами, газопроводами и
другой инфраструктурой)
да (указывается какой именно)
нет (указывается сколько необходимо дополнительных затрат)
Примечание:
* в случае создания (строительства) нового объекта указывается
будущий собственник, в случае реконструкции указывается действующий
собственник
2. Ретроспектива (информация о ранее выделенных и освоенных
средствах по ГИП, в том числе по текущим программам)
Наименование
Годы, предшествующие году осуществления Инвестиции
год
год
год
Номер бюджетной программы (подпрограммы)
Название бюджетной программы (подпрограммы)
Описание бюджетной программы (подпрограммы)
Стратегическое направление
номер
название
Цель
номер
название
Задача
номер
название
Сумма бюджетной программы (подпрограммы), тысяч тенге
Нормативный правовой акт, которым утверждена бюджетная программа (подпрограмма)
Вид
дата принятия
номер
Результат
№ п/п
Целевой индикатор
Единица измерения
план
факт
план
факт
план
факт
Прямой результат (показатели количества)
1.
Конечный результат (показатели результата)
1.

3. Саланың маркетингтік талдауы
1) объектілерді құру (салу) мен реконструкциялауды, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді енгізу мен дамытуды болжайтын МИЖ үшін қаралатын өңірде жоба (жобалар) болжайтын өнімдерге (тауарларға, жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) қазіргі кездегі және перспективадағы сұранысты немесе жобаның әлеуметтік-экономикалық қажеттігін талдауды көрсетеді.
2) квазимемлекеттік сектор субъектілерін жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту арқылы саланы (салаларды) институционалдық дамытуды болжайтын МИЖ үшін іс-шараларды іске асыру ықпал ететін негізгі көрсеткіштер мен даму серпінін көрсете отырып, іс-шараларды іске асыру болжанатын маркетингтік ортаны талдауды көрсетеді.
4. Іске асырылуы болжанатын МИЖ-дің жалпы сипаттамасы (МИЖ-ді жалпы сипаттау басымдылық тәртібінде жеке (жоба бойынша) баяндалады.
МИЖ-дің мақсаты мен міндеттері:
1) мақсаты
(мақсаты Қазақстан Республикасының стратегиялық бағдарламалық құжаттарында белгіленген экономика саласының (аясының) неғұрлым ауқымды міндеттерін / даму басымдықтарын көрсетуі тиіс).
2) сандық міндеттері (жобаның ауқымын айқындауға болатын жобаның санмен өлшенетін міндеттерін көрсетіңіз.
Белгілі бір сандық көрсеткіштерді ұсыныңыз, мысалы, жобалық қуаты және т.б.)
3) тікелей және түпкілікті нәтижелер
(жобаны іске асыру нәтижесінде оларды алушылар үшін өндірілетін өнімнен/көрсетілетін қызметтен болатын әсер, сондай-ақ бизнес (оның ішінде шағын және орта бизнес) субъектілеріне ықпалы, Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдары тиімділігінің түйінді көрсеткіштерінің негізінде жобаны іске асырудан түсетін экономикалық және әлеуметтік қайтарымдылықтың ұзақ мерзімді көрсеткіштеріне қол жеткізу)
Жобаның негіздемесі:
(осы жобаны іске асыру қажеттілігін негіздеу;
Жобаны іске асырған жағдайда осы саланың көрсеткіші қаншалықты көтерілетіндігін көрсету).
МИЖ сипаттамасы:
(1 және 2-кестелерге сәйкес жобаның және оның барлық іс-шаралары мен құрамдауыштарының мазмұнын сипаттаңыз))
1 кесте
Іс-шараның іске асырылу кезеңі мен құны
Іс-шаралар мен құрамдауыштардың атауы
Кезеңі
Кезеңі
Кезеңі
Жиыны
Құны
Құны
Құны
1.
1)
2)
2.
1)
2)
Жиыны
2 кесте
Жекелеген құрамдауыштар және іске асырылу кезеңдері
Сандық көрсеткіштер
Бірлік өлшемі
Жоба бойынша
Құны (мың теңге)
1.
2.
3.
5. МИЖ-ді институционалдық басқару схемасы
Негізгі қатысушыларды сипаттау, олардың өзара іс-қимылының схемасы, пайдалар мен шығындарды бөлу, инвестициялық және инвестициялықтан кейінгі кезеңдерде жобаны басқару схемасы, сондай-ақ пайда алушылар (жобаның іске асырылуынан пайда табатын нысаналы топтар мен адамдардың санын көрсетіңіз);

3. Маркетинговый анализ отрасли
1) для ГИП предполагающих создание (строительство) и реконструкцию объектов, а также внедрение и развитие информационных систем отражает анализ существующего и перспективного спроса на предполагаемую проектом (проектами) продукцию (товары, работы, услуги) в рассматриваемом регионе либо социально-экономическую необходимость проекта.
2) для ГИП предполагающих институциональное развитие отрасли (отраслей) посредством формирования или увеличения уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора отражает анализ маркетинговой среды, в которой предполагается реализация мероприятий, с указанием основных показателей и динамики развития, на которые повлияет реализация мероприятий.
4. Общее описание предполагаемых к реализации ГИП (общее описание ГИП излагается индивидуально (по проектно) в приоритетном порядке)
Цель и задачи ГИП:
1) цель
(цель должна отражать более широкие задачи/приоритеты развития отрасли (сферы) экономики, установленные стратегическими программными документами Республики Казахстан).
2) количественные задачи
(укажите количественно измеряемые задачи проекта, посредством которых можно определить масштаб проекта. Представьте определенные числовые показатели, например, проектная мощность, и другие)
3) Прямые и конечные результаты
(эффект от производимой продукции/услуги для их получателей в результате реализации проекта, а также влияние на субъектов бизнеса (в том числе малого и среднего бизнеса), достижение долгосрочных показателей экономической и социальной отдачи от реализации проекта на основании ключевых показателей эффективности государственных органов Республики Казахстан).
Обоснование проекта:
(обоснуйте необходимость реализации данного проекта;
укажите насколько повыситься показатель данной отрасли, в случае если проект будет реализован).
Описание ГИП:
(опишите содержание проекта и всех его мероприятии и компонентов согласно таблице 1 и 2)
Таблица 1
Период и стоимость реализации мероприятии
Наименование мероприятий и компонентов
Период
Период
Период
Итого
стоимость
стоимость
стоимость
1.
1)
2)
2.
1)
2)
Итого
Таблица 2
Отдельные компоненты и этапы реализации
Количественные показатели
Единица измерения
По проекту
Стоимость (тысяч тенге)
1.
2.
3.
5. Институциональная схема управления ГИП
Описание основных участников, схема их взаимодействия, распределение выгод и затрат, схема управления проектом в инвестиционном и постинвестиционном периодах, также выгодополучатели (укажите количество людей и целевые группы, которые выиграют от реализации проекта);

6. Әлеуметтік және экологиялық әсер ету:
(жобаның қоршаған орта мен тұрғындарға әсер етуін қысқаша сипаттаңыз)
Тұрғындардың жұмыспен қамтылуына әсері
(жобаның іске асырылуына тікелей немесе жанама қатысатын адамдар санын бағалауды ұсыныңыз).
7. МИЖ-ді қаржыландырудың ықтимал түрлері мен тәсілдері бойынша іске асырудың балама нұсқалары.
МИЖ-ді іске асыру мүмкіндігін (мүмкін еместігін) тиісті негізделген есептерді қоса бере отырып қаржыландырудың мынадай түрлері мен тәсілдерін жазыңыз:
1) бюджеттік инвестициялық жоба (көзделген бюджет қаражаты шегінде орындалатын мемлекеттік функциялардың, өкілеттіктер мен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер көлемінің сандық сипаттамасы, оларға қол жеткізу аталған функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыратын немесе қызметтер көрсететін ұйымның қызметіне толық байланысты болады, теңгерім ұстаушысы тікелей бюджеттік бағдарлама әкімшісі болып табылатын әлеуметтік-экономикалық әсердің болуы);
2) заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланатын бюджеттік инвестициялар (көзделген бюджет қаражаты шегінде орындалатын мемлекеттік функциялардың, өкілеттіктер мен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер көлемінің сандық сипаттамасы, оларға қол жеткізу аталған функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыратын немесе қызметтер көрсететін ұйымның қызметіне толық байланысты болады және/немесе Инвестицияларды алушының белгілі бір көлемдегі және сападағы өнімді өндіруі);
3) бюджеттік кредит (ақпаратты бюджеттік кредиттеу қағидаттарына сәйкестігі тұрғысынан көрсету, оның ішінде:
бюджеттік кредитті кредит шартына сәйкес өтеу міндеттілігін көздейтін қайтарымдылық;
міндеттемелердің орындалуын Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәсілдермен қамтамасыз етудің болуын көздейтін қамтамасыз етілу;
бюджеттік кредитті бергені үшін қарыз алушының сыйақы төлеуін көздейтін ақылылық;
бюджеттік кредитті беру мерзімін белгілеуді көздейтін мерзімділік);
4) концессиялық жоба (ақпаратты мынаған сәйкес көрсету:
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген концессия қағидаттарын сақтау;
жобаны концессия схемасы бойынша іске асырудың әлеуметтік тиімділігі;
жобаны концессия схемасы бойынша іске асырудың экономикалық тиімділігі;
концессия схемасы бойынша ұсынылатын шешімдердің негізделуі);
5) жеке инвестициялар (ақпаратты МИЖ-дің жоғары өтімділігіне сәйкестігі тұрғысынан көрсету).
Байланыс деректемелері
Т.А.Ә.:________________________________________________________
Лауазымы:______________________________________________________
Бөлімше/ұйым:__________________________________________________
Мекенжайы:_____________________________________________________
Байланыс телефоны: ____________________________________________
Факс:__________________________________________________________
Электронды пошта: _____________________________________________
__________________________ __________________________ М.О. ____
Т.А.Ә лауазымы қолы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
2-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
2-қосымша
1-кесте
"Жобаның қаржылық-экономикалық моделінің базалық параметрлері"
нысаны
Р/с
Параметрдің атауы
Параметрдің мәні
Негіздеме
1
2
3
4
1
Жобаның жалпы құны
мың теңге
2
Инвестициялық кезең
жжжж-жжжж
3
Постинвестициялық кезең
жжжж-жжжж
4
Дисконттау мөлшерлемесі (коэффициенті)
%
5
Инфляция деңгейі
%
6
Салықтар мөлшерлемелері
%
7
Амортизация нормалары
Ескертпе:
4-жолда қаржылық және экономикалық тиімділік көрсеткіштерінің есептеулерінде қолданылатын Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкін қайта қаржыландырудың ресми мөлшерлемесі көрсетіледі.
5-жолда қаржылық және экономикалық тиімділік көрсеткіштерінің есептеулерінде қолданылатын Қазақстан Республикасының ақша-кредит саясаты көрсеткіштерінің және/немесе макроэкономикалық көрсеткіштерінің орта мерзімді болжамына сәйкес инфляция деңгейі көрсетіледі. Бұл ретте, келесі постинвестициялық кезең ішінде Қазақстан Республикасының ақша-кредит саясаты көрсеткіштерінің және/немесе макроэкономикалық көрсеткіштерінің орта мерзімді болжамына сәйкес көрсетілген соңғы жылға арналған инфляция деңгейі қабылданады.
6-жолда қаржылық және экономикалық тиімділік көрсеткіштерінің есептеулерінде қолданылатын Қазақстан Республикасының қолданыстағы Салық кодексіне сәйкес салық мөлшерлемелері көрсетіледі.
7-жолда қаржылық және экономикалық тиімділік көрсеткіштерінің есептеулерінде қолданылатын Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес амортизация нормалары көрсетіледі.
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
2-қосымша
2-кесте
"Жобаның экономикалық тиімділігінің көрсеткіштерін есептеу"
нысаны
Атауы
Ескертпе (негіздеме)
1
2
3
n
1.
Экономикалық пайда

6. Социальное и экологическое воздействие:
(кратко опишите, воздействие проекта на население и окружающую среду)
Влияние на занятость населения
(представьте оценку количества людей, которые прямо или косвенно будут задействованы в реализации проекта).
7. Альтернативные варианты реализации ГИП по возможным видам и способам финансирования.
Опишите возможность (невозможность) реализации ГИП по следующим видам и способам финансирования с приложением соответствующих обосновывающих расчетов:
1) бюджетный инвестиционный проект (количественная характеристика объема выполняемых государственных функций, полномочий и оказываемых государственных услуг в пределах предусмотренных бюджетных средств, достижение которых полностью зависит от деятельности организации, осуществляющей данные функции, полномочия или оказывающей услуги, наличие социально-экономического эффекта, балансодержателем является непосредственно администратор бюджетной программы);
2) бюджетные инвестиции, планируемые к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц (количественная характеристика объема выполняемых государственных функций, полномочий и оказываемых государственных услуг в пределах предусмотренных бюджетных средств, достижение которых полностью зависит от деятельности организации, осуществляющей данные функции, полномочия или оказывающей услуги и (или) производство Получателем Инвестиций продукции определенного объема и качества);
3) бюджетный кредит (отражение информации на соответствие принципам бюджетного кредитования, в том числе:
возвратности, предусматривающим обязательность погашения бюджетного кредита в соответствии с кредитным договором;
обеспеченности, предусматривающим наличие обеспечения исполнения обязательств установленными бюджетным законодательством Республики Казахстан способами;
платности, предусматривающим оплату заемщиком вознаграждения за предоставление бюджетного кредита;
срочности, предусматривающим установление срока предоставления бюджетного кредита.);
4) концессионный проект (отражение информации на соответствие:
соблюдения принципов концессии, установленных Законом Республики Казахстан "О концессиях";
социальной эффективности реализации проекта по схеме концессии;
экономической эффективности реализации проекта по схеме концессии;
обоснованности предлагаемых решений по схеме концессии.);
5) частные инвестиции (отражение информации на соответствие высокой окупаемости ГИП).
Реквизиты контактного лица
Фамилия, имя, отчество (при его наличии): _____________________
Должность: _________________________________________
Подразделение/организация: _________________________
Адрес: _____________________________________________
Контактный телефон: ________________________________
Факс: ______________________________________________
Электронная почта: _________________________________
_________________________ ________________________ М.П. ______
Ф.И.О должность подпись
Приложение 2
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 28
Приложение 2
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и
оценки реализации бюджетных инвестиций
Таблица 1
Форма "Базовые параметры финансово-экономической
модели проекта"
№ п/п
Наименование параметра
Значение параметра
Обоснование
1
2
3
4
1.
Общая стоимость проекта
тыс. тенге
2.
Инвестиционный период
ГГГГ-ГГГГ
3.
Постинвестиционный период
ГГГГ-ГГГГ
4.
Ставка (коэффициент) дисконтирования
%
5.
Уровень инфляции
%
6.
Ставки налогов
%
7.
Нормы амортизации
Примечание:
В строке 4 указывается официальная ставка рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан, применяемая в расчетах показателей финансовой и экономической эффективности.
В строке 5 указывается уровень инфляции, в соответствии со среднесрочным прогнозом показателей денежно-кредитной политики и/или макроэкономических показателей Республики Казахстан, применяемый в расчетах показателей финансовой и экономической эффективности. При этом в течение последующего постинвестиционного периода принимается уровень инфляции на последний год, указанный в соответствии со среднесрочным прогнозом показателей денежно-кредитной политики или макроэкономических показателей Республики Казахстан.
В строке 6 указываются ставки налогов в соответствии с действующим Налоговым кодексом Республики Казахстан, применяемые в расчетах показателей финансовой и экономической эффективности.
В строке 7 указываются нормы амортизации в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан, применяемые в расчетах показателей финансовой и экономической эффективности.
Приложение 2
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и
оценки реализации бюджетных инвестиций
Таблица 2
Форма "Расчет показателей экономической эффективности проекта"
Наименование
Примечание (обоснование)
1
2
3
n
1.
Экономические выгоды

1)
Тікелей ақшалай ағым
2)
Жанама экономикалық пайда
2.
Экономикалық шығын
1)
Инвестициялық шығындар
2)
Пайдалану шығындары
3)
Жанама экономикалық шығындар
3.
Барлығы таза экономикалық ағын
4.
Таза дисконтталған экономикалық ағын
5.
Экономикалық таза дисконтталған кіріс (ENPV)
6.
Экономикалық ішкі кірістілік нормасы (EIRR)
Ескертпе:
1-тармақтың 1) тармақшасында инвестициялықтан кейінгі кезең ішінде жобаны іске асыруға байланысты барлық ақша ағымдар мен төлемдер көрсетіледі.
1-тармақтың 2) тармақшасында жобаны іске асырумен байланысты барлық пайдалар, оның ішінде барлық инвестициялықтан кейінгі кезеңге айқындалатын қосымша әлеуметтік-экономикалық, экономика саласында сабақтас салаларындағы (аяларындағы) экологиялық әсерлер көрсетіледі. Барлық пайдалар ақшалай балама түрінде келтіріледі (мың теңге).
1-тармақта тікелей ақшалай ағымның және жанама экономикалық пайдалардың жиынтық бағасы көрсетілді.
2-тармақтың 1) тармақшасында инвестициялық кезеңге салынатын барлық ақшалай салымдардың, оның ішінде жобалау-іздестіру жұмыстарының, жер учаскесін сатып алу немесе жалға алу, оның құрылысқа бөлінуі және игерілуінің құнын, аумақтарды құрылыс және құрылыс-монтаждау жұмыстарына дайындау бойынша жұмыстардың, жабдықтардың және басқалардың құны ескеріле отырып, жобаның құны көрсетіледі.
2-тармақтың 2) тармақшасында объекті пайдалануға берілген сәттен бастап оны сүйемелдеуге және/немесе ұстауға бағытталған барлық ақшалай шығындар көрсетіледі.
2-тармақтың 3) тармақшасында барлық болжалды, оның ішінде жобаны іске асырудың салдарларына байланысты әлеуметтік-экономикалық, экологиялық және пайдалану шығындарын қоспағанда, экономиканың сабақтас салаларындағы (аяларындағы) шығындар көрсетіледі. Барлық шығындар ақшалай баламасында келтіріледі (мың теңге).
2-тармақта жобаның инвестициялық және пайдалану шығындарының, жанама экономикалық шығындардың жиынтық құны көрсетіледі.
3-тармақта экономикалық пайда мен шығындардың арасындағы айырмашылықтар көрсетіледі.
4-тармақта таза экономикалық ағынды мына формула бойынша есептелетін:
1
k = -------
(1+r)i
коэффициентке көбейту жолымен алынған мәндер көрсетіледі.
r – осы қосымшаның 1-кестесінде көрсетілген дисконтталған мөлшерлеме;
i – жобаны іске асыру жылының реттік нөмірі (1-ден n-ге дейін).
5-тармақта 4-тармақта келтірілген таза дисконтталған экономикалық ағымды қосу арқылы алынған мән көрсетіледі.
6-тармақта экономикалық таза дисконтталған кіріс нөлге тең болған кездегі дисконттау мөлшерлемесін табу жолымен алынған мән көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
3-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
16-қосымша
"Сметалық құнын ұлғайту болжанатын жоба бойынша
салыстырма кесте" нысаны
Р/с №
Жобаның атауы
Құрамдауыштың атауы
Бастапқы құны (мың теңге)
Шамамен алғандағы түзетілген құны (мың теңге)
Айырма, мың теңге (+) - ұлғаю, (-) - азаю
Қымбаттау себебі
Ескертпе
барлығы
оның ішінде смета монтаж жұмыстары (бұдан әрі – СМЖ)
оның ішінде жабдықтар
барлығы
оның ішінде СМЖ
оның ішінде жабдықтар
жиыны
оның ішінде СМЖ
оның ішінде жабдықтар
_________________________________ _________________________ М.О. ____
Т.А.Ә лауазымы қолы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
4-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына

1)
Прямые денежные притоки
2)
Косвенные экономические выгоды
2.
Экономические затраты
1)
Инвестиционные затраты
2)
Эксплуатационные затраты
3)
Косвенные экономические затраты
3.
Итого чистый экономический поток
4.
Итого чистый дисконтированный экономический поток
5.
Экономический чистый дисконтированный доход (ENPV)
6.
Экономическая внутренняя норма доходности (EIRR)
Примечание:
В подпункте 1) пункта 1 указываются все денежные поступления и платежи, связанные с реализацией проекта в течение постинвестиционного периода.
В подпункте 2) пункта 1 указываются все выгоды, связанные с реализации проекта, в том числе дополнительные социально-экономические, экологические эффекты в смежных отраслях (сферах) экономики, определяемые для всего постинвестиционного периода. Все выгоды приводятся в денежном эквиваленте (тыс. тенге).
В пункте 1 указываются суммарная стоимость прямых денежных притоков и косвенных экономических выгод.
В подпункте 1) пункта 2 указывается стоимость проекта с учетом всех денежных вложений в инвестиционный период, в том числе стоимость проектно-изыскательских работ, приобретения или аренды земельного участка, его отвода и освоения под строительство, стоимость работ по подготовке территории к строительству и строительно-монтажных работ, оборудования и прочее.
В подпункте 2) пункта 2 указываются все денежные затраты, направленные на сопровождение и/или содержание объекта, с момента его ввода в эксплуатацию.
В подпункте 3) пункта 2 указываются все предполагаемые затраты, в том числе социально-экономические, экологические и в смежных отраслях (сферах) экономики, связанные с последствиями реализации проекта за исключением эксплуатационных затрат. Все затраты приводятся в денежном эквиваленте (тыс. тенге).
В пункте 2 указывается суммарная стоимость инвестиционных и эксплуатационных затрат, косвенных экономических затрат проекта.
В пункте 3 указывается разница между экономическими выгодам и затратами.
В пункте 4 указываются величины полученные путем перемножения чистого экономического потока на коэффициент, который рассчитывается по следующей формуле:
1
k = -------
(1+r)i
r - ставка дисконтирования, приведенная в таблице 1 настоящего приложения;
i - порядковый номер года реализации проекта (от 1 до n).
В пункте 5 указывается величина, полученная посредством суммирования чистого дисконтированного экономического потока, приведенного в пункте 4.
В пункте 6 указывается величина, полученная посредством нахождения ставки дисконтирования, при которой экономический чистый дисконтированный доход равен нулю.
Приложение 3
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 28
Приложение 16
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и
оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Сравнительная таблица по проекту,
предполагающему увеличение сметной стоимости"
№ п/п
Наименование проекта
Наименование компонента
Первоначальная стоимость
(тыс. тенге)
Ориентировочная скорректированная стоимость (тыс. тенге)
Разница тыс. тенге (+) - увеличение,
(-) - снижение
Причина удорожания
Примечание
всего
в том числе строительно-монтажные работы (далее – СМР)
в том числе оборудования
всего
в том числе СМР
в том числе оборудования
всего
в том числе СМР
в том числе оборудования
_____________________ ________________________ М.П. _________________
Ф.И.О должность подпись
Приложение 4
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 28

2. *** ЖСҚ:
3.**** Бұйрық:
4. ***** САРАПТАМАЛАР
1) Салалық орган сараптамасы;
2) Мемлекеттік сараптама;
3) Экономикалық сараптама;
4) Экологиялық сараптама;
5) Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама.
Ескертпе:
* БИЖ-ді іске асырудың басынан бастап, оның ішінде жылдар бойынша толық қаржыландыруды көрсету;
** ТЭН қажет жағдайда, ТЭН-нің № мен мерзімін көрсету қажет. Егер жоба ТЭН-ді қажет етпеген жағдайда "үлгілік" деп көрсету қажет. Егер ТЭН қажет болған, бірақ жоқ болған жағдайда "жоқ" деп көрсету қажет;
*** ЖСҚ-ның № мен күнін көрсету қажет. Егер ЖСҚ жоқ болса, "жоқ" деп көрсету қажет;
****Егер бұйрық қажет болған жағдайда мемлекеттік орган - бағдарламалар әкімшісі немесе сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік орган бұйрығының № мен күнін көрсету қажет. Егер жоба бұйрықты талап етпесе, "талап етілмейді" деп көрсету қажет. Егер бұйрық жоқ болған жағдайда, "жоқ" деп көрсету қажет;
*****сараптаманың № мен күнін көрсету қажет. Егер сараптама жоқ болған жағдайда, "жоқ" деп көрсету қажет.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
8-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
30-қосымша
"20 ___ жылғы ________________
бюджеттік инвестициялық жобалардың мониторингі бойынша есепке
жиынтық анықтама" нысаны
________________________________________________________________
(РББӘ немесе ЖАО)
Жалпы құны _________________________________________ мың теңге
(жобалардың құны көрсетіледі)
____________ бюджеттік инвестициялық жоба іске асырылуда, оның ішінде
(саны)
20 ______ жылы ___________________________ бюджет қаражаты есебінен
(ағымдағы жыл) (республикалық немесе жергілікті)
___________ мың теңге бөлінді.
Инвестициялық жобалардың қаржыландыру жоспары 20 __ жылғы
____________ __________________ мың теңгені құрады.
(есепті кезең)
20 ____ жылғы __________ кассалық атқарылу __________________
(есепті кезең)
__________________ мың теңгені құрады.
Есепті кезеңге арналған жоспарға қарағанда игерілмеу
сомасы ____________ мың теңгені немесе _______%-ды құрады.
1. Есепті кезеңде жалпы құны ________________________ мың теңге
___________ бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруды аяқтау
(саны)
жоспарланды, олар бойынша 20 ___ жылы ____________ мың теңге бөлінді.
(ағымдағы жыл)
Қаржыландыру жоспары 20 ___ жылғы __________ _____ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы ______ мың теңгені немесе ___ %-ды құрады.
___________________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған
(себебін көрсету)
жоспарға қарағанда игерілмеген сома _____________ мың теңгені
немесе ___ %-ды құрады.
Оның ішінде:
1. есепті кезеңде жалпы құны ___________ мың теңге
___________ бюджеттік инвестициялық жобаны іске асыру толығымен
(саны)
аяқталды, оның ішінде 20 ________ жылы __________ мың теңге бөлінді.
(ағымдағы жыл)
20 ___ жылғы __________ қаржыландыру жоспары ______________ мың
(есепті кезең)
теңгені құрады, кассалық атқарылуы _______________ мың теңгені немесе
______ %-ды құрады.
Аяқталған бюджеттік инвестициялық жобалар бойынша мынадай
тікелей нәтижелерге қол жеткізілді:
1)___________________________________________________________;

2. *** ПСД:
3. **** Приказ:
4. ***** ЭКСПЕРТИЗЫ
1) Заключение
отраслевой экспертизы;
2) Комплексная вневедомственная экспертиза;
3) Экономическая экспертиза.
Примечания:
* необходимо указать полное финансирование с начала реализации БИП, в том числе по годам;
** необходимо указать № и дату ТЭО, если ТЭО требуется. Если проект не требует ТЭО, необходимо указать "типовой". Если же ТЭО требуется, но не имеется, необходимо указать "не имеется";
*** необходимо указать № и дату ПСД. Если же ПСД не имеется необходимо указать "не имеется";
**** необходимо указать № и дату приказа государственного органа-администратора программ либо уполномоченного органа по делам архитектуры, градостроительства и строительства если приказ требуется. Если проект не требует приказа, необходимо указать "не требуется". Если же приказ не имеется, необходимо указать "не имеется";
***** необходимо указать № и дату экспертизы. Если же экспертиза не имеется, необходимо указать "не имеется".
Приложение 8
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 30
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и
оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Сводная справка
к отчету по мониторингу бюджетных инвестиционных проектов
за _________________ 20__ года"
_____________________________________________________________________
(АРБП или МИО)
_______________________________________________________________
Реализуются ________________ бюджетных инвестиционных проектов
(количество)
на общую стоимость __________________________ тыс. тенге, в том числе
(указывается стоимость проектов)
в 20____ году за счет средств ______________________ бюджета выделено
(текущий год) (республиканского или местного)
__________________ тыс. тенге.
План финансирования инвестиционных проектов за ________20__года
(отчетный период)
составил _____________ тыс. тенге.
Кассовое исполнение за ____ 20__ года составило ___ тыс. тенге.
(отчетный период)
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила
_____________ тыс. тенге или ____ %.
1. В отчетном периоде планировалось завершить реализацию ______
бюджетных инвестиционных проектов на общую стоимость
(количество)
______тыс. тенге, по которым в 20 __ году выделено __тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в _______ 20___ года составил ____
(отчетный период)
тыс.тенге,
кассовое исполнение составило _____ тыс. тенге или ___ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила _________
тыс. тенге или ____ % в результате _________________________________.
(указать причину)
В том числе:
1) в отчетном периоде полностью завершена реализация _________
(количество)
бюджетных инвестиционных проектов на общую стоимость _________
тыс. тенге, в том числе в 20____ году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ______ 20___года составил_____тыс. тенге,
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
По завершенным бюджетным инвестиционным проектам достигнуты
прямые результаты:
1) ___________________________________________________________;

2)___________________________________________________________;
3)___________________________________________________________;
4)___________________________________________________________;
n)___________________________________________________________.
(мемлекеттік органның стратегиялық жоспарында және
бағдарламалық құжаттарында көзделген индикаторларға сәйкес қол
жеткізілген нәтижелерді көрсету қажет)
___________________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған
(себебін көрсету)
жоспарға қарағанда игерілмеген сома _________ мың теңгені немесе ___ %-ды құрады.
2) жалпы құны _______ мың теңге ______ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жобаны іске асыру толығымен аяқталған жоқ, олардың ішінен 20 ___ жылы
(ағымдағы жыл)
________ мың теңге бөлінді.
20 ___ жылғы __________ қаржыландыру жоспары ______ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы ___________ мың теңгені немесе ______ %-ды
құрады.
_________нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға қарағанда
(себебін көрсету)
игерілмеген сома ________ мың теңгені немесе ______ %-ды құрады.
Жобаларды іске асыру мынадай себептерге байланысты аяқталған жоқ:
1) объектіні пайдалануға мемлекеттік қабылдау рәсімдерінің ұзақ
жүргізілуіне байланысты _____ объекті _________ пайдалануға беріледі;
(саны) (пайдалануға беру күні)
2) жобалық және техникалық шешімдердің өзгеруіне байланысты
инвестициялық жобалар құнының қымбаттауы нәтижесінде _______ объекті
(саны)
_____________________ жылы аяқталады;
(пайдалануға беру күні)
3) ____ жоба мемлекеттік сатып алу рәсімдерін уақтылы жүргізбеу
(саны)
және/немесе созылмалы сипатта жүргізу нәтижесінде (конкурсты кеш,
қайталап өткізу, әлеуетті өнім берушілердің болмауы);
4) _____ жоба шарт тараптарының өз міндеттемелерін уақтылы және
(саны)
адал орындамауына байланысты;
5) және басқалары (басқа себептерді сипаттау).
Бюджеттік инвестициялық жобаларды аяқтау жөнінде қабылданған
шаралар.
2. Есепті кезеңде жалпы құны __________ мың теңге _____________
(саны)
бюджеттік инвестициялық жоба іске асырылуда, оларды аяқтау мерзімі
мемлекеттік органның стратегиялық және операциялық жоспарына сәйкес
кейінгі жылдарға көзделген, олар бойынша 20 ___ жылы
_______________________ мың теңге бөлінді.
(ағымдағы жыл)
20 ___ жылғы _______ қаржыландыру жоспары _________ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы _____ мың теңгені немесе ____ %-ды құрады.
_________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға
(себебін көрсету)
қарағанда игерілмеген сома _____ мың теңгені немесе %-ды __ құрады.
Оның ішінде салалар бойынша:
Жалпы сипаттағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
Жалпы құны ______________ мың теңге ______ жоба іске асырылуда.
Бұл жобаларды іске асыруға 20 ___ жылы _____ мың теңге бөлінді.
20 __ жылғы _____ қаржыландыру жоспары ____ мың теңгені құрады.
(есепті кезең)
20 __ жылғы ______ кассалық атқарылуы _____ мың теңгені құрады.
(есепті кезең)
Есепті кезеңге арналған жоспарға қарағанда игерілмеген сома
______ мың теңгені немесе _____ %-ды құрады.
1. Жалпы құны __________ мың теңге ____ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жобаны іске асыруды аяқтау жоспарланды, олар бойынша 20 ___ жылы
(ағымдағы жыл) ______________________________ мың теңге бөлінді.
20 ___жылғы _________ қаржыландыру жоспары ________ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы ____ мың теңгені немесе _____ %-ды құрады.
__________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға
(себебін көрсету)
қарағанда игерілмеген сома_____мың теңгені немесе____ %-ды құрады.
Оның ішінде:
1) жалпы құны _______ мың теңге ______ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жобаны іске асыру толығымен аяқталды, оның ішінде 20 _____ жылы
(ағымдағы жыл)
________ мың теңге бөлінді.
20 ___ жылғы _____ қаржыландыру жоспары ___ мың теңгені құрады,
(есепті кезең)
кассалық атқарылуы _____________ мың теңгені немесе ____ %-ды құрады.
Аяқталған бюджеттік инвестициялық жобалар бойынша мемлекеттік
органның стратегиялық жоспарында және бағдарламалық құжаттарында
көзделген индикаторларға сәйкес қол жеткізілген тікелей нәтижелер
көрсетілуі қажет.
__________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға
(себебін көрсету)
қарағанда игерілмеген сома мың теңгені ____ немесе ___ %-ды құрады.

2) ___________________________________________________________;
3) ___________________________________________________________;
4) ___________________________________________________________;
n) ___________________________________________________________.
(необходимо отразить достигнутые результаты в соответствии с
индикаторами, предусмотренными в стратегическом плане и
программных документах государственного органа)
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила _________
тыс. тенге или ____ % в результате _________________________________.
(указать причину)
2) не завершены ____ бюджетных инвестиционных проектов на общую
___________________.
(количество)
стоимость ___ тыс. тенге, из которых в 20__ году выделено __
(текущий год)
тыс. тенге.
План финансирования в _____ 20___года составил ____ тыс. тенге,
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила
_____________ тыс. тенге или ____ % в результате ___________________.
(указать причину)
Реализация проектов не завершена по следующим причинам:
1) _____ объектов будут введены в эксплуатацию в ____, в связи (количество)
______________
(дата ввода)
с длительным проведением процедур государственной приемки объекта в
эксплуатацию;
2) в результате удорожания стоимости инвестиционных проектов, в
связи с изменением проектных и технических решений, _________________
(количество)
объектов будут завершены в ______________ году;
(дата ввода)
3) _______ проектов, в результате несвоевременного и/или
затяжного (количество)
характера проведения процедур государственных закупок (позднее,
повторное проведение конкурса, отсутствие потенциальных поставщиков);
4) ____ проектов в связи с несвоевременным и недобросовестным
(количество)
__________________ исполнением обязательств сторонами договора;
5) и другие (описать другие причины).
Принятые меры по завершению бюджетных инвестиционных проектов.
2. В отчетном периоде реализуются ___________________ бюджетных
(количество)
инвестиционных проектов, срок завершение которых в соответствии
со стратегическим и операционным планом государственного органа
предусмотрен в последующих годах на общую стоимость _________ тыс.
тенге, по которым в 20____ году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ______ 20___года составил _______
(отчетный период)
тыс.тенге,
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила
_____________ тыс. тенге или ____% в результате ____________________.
(указать причину)
В том числе в разрезе по отраслям:
Государственные услуги общего характера
Реализуются _____ проектов на общую стоимость _____ тыс. тенге.
На реализацию данных проектов в 20___ году выделено______ тыс.
тенге.
План финансирования за _______ 20__ года составил _______ тыс.
(отчетный период)
тенге.
Кассовое исполнение за __________ 20__года составило _____ тыс.
(отчетный период)
тенге.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила ____ тыс.
тенге или ______ %.
1. Запланировано к завершению реализации ___________ бюджетных
(количество)
инвестиционных проектов __________ на общую стоимость _________
тыс. тенге, по которым в 20____ году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ______ 20___года составил _______ тыс.тенге,
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила
_____________ тыс. тенге или ____ % в результате ___________________.
(указать причину)
В том числе:
1) полностью завершена реализация __________________ бюджетных
(количество)
инвестиционных проектов на общую стоимость _________тыс. тенге, в том
числе в 20____ году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ______ 20___ года составил _______ тыс.
(отчетный период)
тенге,
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
По завершенным бюджетным инвестиционным проектам необходимо
отразить достигнутые прямые результаты в соответствии с индикаторами,
предусмотренными в стратегическом плане и программных документах
государственного органа.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила
_____________ тыс. тенге или ____ % в результате ___________________.
(указать причину)

2) жалпы құны _______ мың теңге ______ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жобаны іске асыру толығымен аяқталды, олардың ішінен 20 _____ жылы
(ағымдағы жыл)
________ мың теңге бөлінді.
20 __ жылғы __________ қаржыландыру жоспары _______ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы______ мың теңгені немесе ____ %-ды құрады.
__________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға
(себебін көрсету)
с қарағанда игерілмеген сома ____ мың теңгені немесе ___ %-ды құрады.
Жобаларды іске асыру мынадай себептерге байланысты аяқталған жоқ:
1) объектіні пайдалануға мемлекеттік қабылдау рәсімдерінің ұзақ
жүргізілуіне байланысты ___ объекті ___ пайдалануға берілетін болады;
(саны) (пайдалануға беру күні);
2) жобалық және техникалық шешімдердің өзгеруіне байланысты
инвестициялық жобалар құнының қымбаттауы нәтижесінде ______________
(саны)
объект _______________________ жылы аяқталатын болады;
(пайдалануға беру күні)
3) _____ жоба мемлекеттік сатып алу рәсімдерінің уақтылы
(саны)
өткізілмеуі және/немесе созылмалы сипатта жүргізілуі нәтижесінде
(конкурсты кеш, қайталап өткізу, әлеуетті өнім берушілердің болмауы);
4) __________ жоба шарт тараптарының өз міндеттемелерін уақтылы
(саны)
және адал орындамауына;
5) және басқалары (басқа себептерді сипаттау) байланысты.
Бюджеттік инвестициялық жобаларды аяқтау бойынша қабылданған
шаралар.
2. Жалпы құны ________ мың теңге ______ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жоба іске асырылуда, олардың аяқталу мерзімі мемлекеттік органның
стратегиялық және операциялық жоспарына сәйкес кейінгі жылдарға
көзделген, олар бойынша 20 __________ жылы _______ мың теңге бөлінді.
(ағымдағы жыл)
20 ___ жылғы __________ қаржыландыру жоспары ______ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы ___________ мың теңгені немесе ______ %-ды
құрады.
__________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға
(себебін көрсету)
қарағанда игерілмеген сома _____ мың теңгені немесе __ %-ды құрады.
Қорғаныс
Жалпы құны ______________ мың теңге ______ жоба іске асырылуда.
Бұл жобаларды іске асыруға 20 ___ жылы _____ мың теңге бөлінді.
20 __ жылғы ____ қаржыландыру жоспары _____ мың теңгені құрады.
(есепті кезең)
20 __ жылғы _____ кассалық атқарылуы ______ мың теңгені құрады.
(есепті кезең)
Есепті кезеңге арналған жоспарға қарағанда игерілмеген сома
_______ мың теңгені немесе _____ %-ды құрады.
1. Жалпы құны __________ мың теңге ____ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жобаны іске асыруды аяқтау жоспарланды, олар бойынша 20 _______ жылы
(ағымдағы жыл)
______________________________ мың теңге бөлінді.
20 ___жылғы _________ қаржыландыру жоспары ________ мың теңгені
(есепті кезең)
құрады, кассалық атқарылуы ____ мың теңгені немесе _____ %-ды құрады.
_________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспармен
(себебін көрсету)
салыстырғанда игерілмеген сома____мың теңгені немесе____ %-ды құрады.
Оның ішінде:
1) жалпы құны _______ мың теңге ______ бюджеттік инвестициялық
(саны)
жобаны іске асыру толығымен аяқталды, оның ішінде 20 _____ жылы
(ағымдағы жыл)
________ мың теңге бөлінді.
20 ___ жылғы _____ қаржыландыру жоспары ___ мың теңгені құрады,
(есепті кезең)
кассалық атқарылуы _____________ мың теңгені немесе ____ %-ды құрады.
Аяқталған бюджеттік инвестициялық жобалар бойынша мемлекеттік
органның стратегиялық жоспарында және бағдарламалық құжаттарында
көзделген индикаторларға сәйкес қол жеткізілген тікелей нәтижелер
көрсетілуі қажет.
__________________ нәтижесінде есепті кезеңге арналған жоспарға
(себебін көрсету)
қарағанда игерілмеу сомасы мың теңгені ____ немесе ___ %-ды құрады.

2) не завершены ______ бюджетных инвестиционных проектов на
(количество)
общую стоимость____ тыс. тенге, из которых в 20__ году выделено _____
(текущий год)
тыс.тенге.
План финансирования в ___ 20___года составил _______ тыс.тенге.
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила _________
тыс. тенге или ____ % в результате _________________________________.
(указать причину)
Реализация проектов не завершена по следующим причинам:
1) ____ объектов будут введены в эксплуатацию в _____, в связи
(количество) (дата ввода)
с длительным проведением процедур государственной приемки объекта в
эксплуатацию;
2) в результате удорожания стоимости инвестиционных проектов, в
связи с изменением проектных и технических решений, _________________
(количество)
объектов будут завершены в ___________ году;
(дата ввода)
3) _______проектов, в результате несвоевременного и/или _______
(количество)
затяжного характера проведения процедур государственных закупок
(позднее, повторное проведение конкурса, отсутствие потенциальных
поставщиков);
4) _____проектов в связи с несвоевременным и недобросовестным
(количество)
исполнением обязательств сторонами договора;
5) и другие (описать другие причины).
Принятые меры по завершению бюджетных инвестиционных проектов.
2. Реализуются _____________ бюджетных инвестиционных проектов,
(количество)
срок завершения которых в соответствии со стратегическим и
операционным планом государственного органа предусмотрен в
последующих годах на общую стоимость _________тыс. тенге, по которым
в 20____году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ____ 20___года составил _____ тыс. тенге,
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила _________
тыс. тенге или ____ % в результате ______________________________.
(указать причину)
Оборона
Реализуются _____ проектов на общую стоимость ______ тыс.
тенге.
На реализацию данных проектов в 20___ году выделено______ тыс.
тенге.
План финансирования за ______20__ года составил_____тыс. тенге. (отчетный период)
Кассовое исполнение за __________ 20__года составило _____ тыс.
(отчетный период)
тенге.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила ____ тыс.
тенге или ______ %.
1. Запланировано к завершению реализации ___________ бюджетных
(количество)
инвестиционных проектов __________ на общую стоимость _________
тыс. тенге, по которым в 20____ году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ____ 20___года составил ______ тыс.тенге,
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила _________
тыс. тенге или ____ % в результате ____________________________.
(указать причину)
В том числе:
1) полностью завершена реализация __________________ бюджетных
(количество)
инвестиционных проектов на общую стоимость _________тыс. тенге, в том
числе в 20____ году выделено ______ тыс. тенге.
(текущий год)
План финансирования в ____ 20___ года составил ____ тыс. тенге,
(отчетный период)
кассовое исполнение составило _______ тыс. тенге или _____ %.
По завершенным бюджетным инвестиционным проектам необходимо
отразить достигнутые прямые результаты в соответствии с индикаторами,
предусмотренными в стратегическом плане и программных документах
государственного органа.
Сумма неосвоения к плану на отчетный период составила _________
тыс. тенге или ____ % в результате _________________________________.
(указать причину)

2)
Кіші функция
3)
Әкімшінің коды
4)
Бағдарлама
5)
Кіші бағдарлама
6)
Ерекшелік
4.
Экономиканың саласы
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктемесінің коды (бұдан әрі – ЭҚЖЖ)
5.
Өндірілетін негізгі тауарлар және көрсетілетін қызметтер
6.
Мемлекеттік (салалық) бағдарламаның атауы
7.
Жобаның мақсаты мен міндеттері:
1)
мақсаты
2)
міндеттері
8.
Әкімшілік аймақтық нысандар жіктеуіші коды
(бұдан әрі – ӘАБК)
1)
Жобаны іске асыру орны (облыс, қала, аудан)
2)
Басқалары
9.
Экономикалық таза дисконтталған кіріс (ENPV
1)
жоспар
мың. теңге
2)
нақты
мың. теңге
10.
Кірістіліктің экономикалық ішкі нормасы (EIRR)
1)
жоспар
%
2)
нақты
%
11.
Өтімділік мерзімі
X
1)
жоспар
жыл
2)
нақты
жыл
12.
Жобаны дайындау мен іске асырудың ағымдағы жай-күйі
13.
Жоба бойынша негізгі проблемалар
осы проблемаларды шешу жолдары
мәтін
14.
Инвестициялық ұсыныстың бар-жоғы
Бар/жоқ
1)
Жобаның ТЭН дайындауға және сараптамалар өткізуге немесе ТЭН әзірлеуді талап етпейтін жобалардың ЖСҚ байланыстыруға (әзірлеуге) және оған сараптамалар жүргізуге арналған ақша қаражатының көлемі
мың теңге
2)
Жобаның ТЭН дайындау және сараптамалар өткізу немесе ТЭН әзірлеуді талап етпейтін жобалардың ЖСҚ байланыстыру (әзірлеу) және оған сараптамалар жүргізу кезінде игерілген ақша қаражатының көлемі
мың теңге
3)
Жобаның ТЭН немесе ТЭН әзірлеуді талап етпейтін жобалардың ЖСҚ әзірлеу және сараптамасын жүргізу мерзімдері
күні
4)
Жобаның ТЭН немесе ТЭН әзірлеуді талап етпейтін жобалардың ЖСҚ әзірлеу және сараптамасын жүргізу барысы туралы ақпарат
15.
Жобаны іске асыру мерзімі, оның ішінде
X
1)
Іске асырудың басталуы
ай, жыл
2)
Іске асырудың аяқталуы
ай, жыл
16.
Жобаның құны:
X
1)
мемсараптама бойынша ТЭН-ге
мың теңге
2)
тиісті бюджеттік комиссия мақұлдаған
мың теңге
3)
"Тиісті үш жылдық мерзімге арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен немесе мәслихаттың тиісті қаулысымен бекітілген
мың теңге
4)
мемсараптама бойынша ТЭН-ге
мың теңге
оның ішінде ҚМЖ
мың теңге
соның ішінде жабдықтар
мың теңге
17.
Қаржыландыру көздері
по списку
18.
Жобалық қуаты:
X
1)
заттай мәнінде
өлшем бірлігі
2)
құндық мәнінде (жұмыстар және көрсетілетін қызмет бірлігіне)
мың теңге
19.
Объектінің пайдалану (қызмет) мерзімі
жыл
20.
ТЭН-нің бар-жоғы
№ және күні
21.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2225 қаулысына сәйкес ТЭН әзірлеуді талап етпейтін тізімде бар-жоғы
бар/жоқ
22.
ЖСҚ бар-жоғы
№ және күні
23.
Сараптаманың бар-жоғы
1)
ТЭН-ге мемлекеттік ведомстводан тыс сараптама
№, күні
2)
ЖСҚ-ға мемлекеттік сараптама
№, күні
3)
Салалық органның сараптамасы
№, күні
4)
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның экологиялық сараптамасы
№, күні
5)
Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау саласындағы уәкілетті органның сараптамасы
№, күні

2)
Подфункция
3)
Код администратора
4)
Программа
5)
Подпрограмма
6)
Специфика
4.
Отрасль экономики
Код общего классификатора экономической деятельности (далее – ОКЭД)
5.
Основные производимые товары и услуги
6.
Наименование Государственной (праительственной) программы
7.
Цель и задачи проекта:
1)
цель
2)
задачи
8.
Код классификатора административно-территориальных объектов (далее – КАТО)
1)
Место реализации проекта (область, город, район)
2)
Прочие
9.
Экономический чистый дисконтированный доход (ENPV)
1)
план
тыс. тенге
2)
факт
тыс. тенге
10.
Экономическая внутренняя норма доходности (EIRR)
1)
план
%
2)
факт
%
11.
Срок окупаемости
X
1)
план
Лет
2)
факт
Лет
12.
Текущее состояние подготовки и реализации проекта
13.
Основные проблемы по проекту
пути решения этих проблем
Текст
14.
Наличие инвестиционного предложения
имеется/не имеется
1)
Размер денежных средств, выделенных на разработку и проведение экспертиз ТЭО проекта или привязку (разработку) ПСД проекта, не требующего разработки ТЭО, и проведение экспертиз на него
тыс. тенге
2)
Размер денежных средств, освоенных при разработке и проведении экспертиз ТЭО проекта или на привязку (разработку) ПСД для проектов, не требующих разработки ТЭО, и проведении экспертиз на него
тыс. тенге
3)
Сроки разработки и проведения экспертиз ТЭО проекта или ПСД для проектов, не требующих разработки ТЭО
Дата
4)
Информация о ходе разработки и проведения экспертиз ТЭО проекта или ПСД для проектов, не требующих разработки ТЭО
15.
Период реализации проекта, в т.ч:
X
1)
Начало реализации
месяц, год
2)
Окончание реализации
месяц, год
16.
Стоимость проекта:
X
1)
по госэкспертизе на ТЭО
тыс. тенге
2)
одобренная соответствующей бюджетной комиссией
тыс. тенге
3)
утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан "О реализации Закона Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий трехлетний период" или соответствующим постановлением маслихата
тыс. тенге
4)
по госэкспертизе на ПСД
тыс. тенге
в том числе СМР
тыс. тенге
в том числе оборудования
тыс. тенге
17.
Источники финансирования
по списку
18.
Проектная мощность:
X
1)
в натуральном выражении
единица измерения
2)
в стоимостном выражении (на единицу работ, услуг)
тыс.тенге
19.
Срок эксплуатации (службы) объекта
Лет
20.
Наличие ТЭО
№ и дата
21.
Наличие в перечне, не требующего разработки ТЭО, в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2225
имеется/не имеется
22.
Наличие ПСД
№ и дата
23.
Наличие экспертиз
1)
Государственная вневедомственная экспертиза на ТЭО
№, дата
2)
Государственная экспертиза на ПСД
№, дата
3)
Экспертиза отраслевого органа
№, дата
4)
Экологическая экспертиза уполномоченного органа в области охраны окружающей среды
№, дата
5)
Экспертиза уполномоченного органа в области санитарно-эпидемиологического надзора
№, дата

6)
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама
№, күні
7)
ТЭН-ге экономикалық сараптама
№, күні
8)
Басқа сараптамалар
№, күні және атауы
24.
Жер учаскесінің бар-жоғы (бөлу):
бар/жоқ
1)
Меншік және жерді пайдалану құқығы
жеке/мемлекеттік
2)
Жер учаскесін бөлу туралы шешімі
№, күні
3)
Жер учаскесін және онда орналасқан объектілерді сатып алуға қажетті сома
мың теңге
25.
Жұмыс орындары:
X
1)
құрылыс кезеңінде (жыл бойынша орташа алғанда)
X
жоспарланған
адам
нақты
адам
2)
пайдалану кезеңінде (жыл бойынша орташа алғанда
X
жоспарланған
адам
нақты
адам
26.
Өткізу нарығы
X
1)
ішкі нарық
%
2)
экспортқа
%
27.
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының актісі
күні, нөмірі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
10-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
32-қосымша
РББӘ немесе ЖАО: ______________________________________
Есептік кезең: 20 ____ жылғы _______________
"Техникалық-экономикалық негіздемені әзірлеуді талап етпейтін
жобаның паспорты" нысаны
1. Жалпы ақпарат
Информация
единица измерения
1
2
3
1.
Жобаның атауы
2.
Жобаның типі
3.
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
1)
Функционалдық топ
2)
Кіші функция
3)
Әкімшінің коды
4)
Бағдарлама
5)
Кіші бағдарлама
6)
Ерекшелік
4.
Экономиканың саласы
1)
ЖЭӘК коды
5.
Өндірілетін негізгі тауарлар және көрсетілетін қызметтер
6.
Мемлекеттік (салалық) бағдарламаның атауы
7.
Жобаның мақсаты және міндеттері:
1)
мақсаты
2)
міндеттері
8.
ӘАБК коды
1)
Жобаны іске асыру орны (облыс, қала, аудан)
2)
Басқалары
9.
Экономикалық таза дисконтталған кірісі (ENPV)
1)
жоспар
мың теңге
2)
нақты
мың теңге
10.
Кірістіліктің экономикалық ішкі нормасы (EIRR)
1)
жоспар
%
2)
нақты
%
11.
Өтімділік мерзімі
X
1)
жоспар
жыл
2)
нақты
жыл
12.
Жобаны дайындау мен іске асырудың ағымдағы жай-күйі
13.
Жоба бойынша негізгі проблемалар
осы проблемаларды шешу жолдары
мәтін
14.
Жобаны іске асыру кезеңі, оның ішінде:
1)
Іске асырудың басталуы
ай, жыл
2)
Іске асырудың аяқталуы
ай, жыл
15.
Жобаның құны:
X
1)
тиісті бюджеттік комиссия мақұлдаған
мың теңге
2)
"Тиісті үш жылдық мерзімге арналған республикалық бюджет туралы ҚР Заңын іске асыру туралы" ҚРҮ қаулысымен немесе мәслихаттың тиісті қаулысымен бекітілген
мың теңге
3)
мемсараптамасы бойынша ЖСҚ-ға
мың теңге
оның ішінде ҚМЖ
мың теңге
оның ішінде жабдықтар
мың теңге
16.
тізім бойынша
тізім бойынша
17.
Жобалық қуаты
X
1)
заттай мәнінде
өлшем бірлігі

6)
Государственная научно-техническая экспертиза
№, дата
7)
Экономическое заключение на ТЭО
№, дата
8)
Другие экспертизы
№, дата и наименование
24.
Наличие (отвод) земельного участка:
имеется/не имеется
1)
Права собственности и землепользования
частная/государственная
2)
Решение о выделении земельного участка
№, дата
3)
Необходимая сумма для выкупа земельного участка и находящихся на нем объектов
тыс. тенге
25.
Рабочие места:
X
1)
в период строительства (в среднем за год)
X
планируемое
человек
фактическое
человек
2)
в период эксплуатации (в среднем за год)
X
планируемое
человек
фактическое
человек
26.
Рынок сбыта
X
1)
внутренний рынок
%
2)
на экспорт
%
27.
Акт государственной приемочной комиссии
дата, номер
Приложение 10
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 32
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
АРБП или МИО: ________________________________________
Отчетный период: ________________ 20____ года
Форма "Паспорт проекта,не требующего
разработки технико-экономического обоснования"
1. Общая информация
Информация
единица измерения
1
2
3
1.
Наименование проекта
2.
Тип проекта
3.
Администратор бюджетной программы
1)
Функциональная группа
2)
Подфункция
3)
Код администратора
4)
Программа
5)
Подпрограмма
6)
Специфика
4.
Отрасль экономики
1)
Код ОКЭД
5.
Основные производимые товары и услуги
6.
Наименование Государственной (правительственной) программы
7.
Цель и задачи проекта:
1)
цель
2)
задачи
8.
Код КАТО
1)
Место реализации проекта (область, город, район)
2)
Прочие
9.
Экономический чистый дисконтированный доход (ENPV)
1)
план
тыс. тенге
2)
факт
тыс. тенге
10.
Экономическая внутренняя норма доходности (EIRR)
1)
план
%
2)
факт
%
11.
Срок окупаемости
X
1)
план
Лет
2)
факт
Лет
12.
Текущее состояние подготовки и реализации проекта
13.
Основные проблемы по проекту
пути решения этих проблем
Текст
14.
Период реализации проекта, в т.ч:
1)
Начало реализации
месяц, год
2)
Окончание реализации
месяц, год
15.
Стоимость проекта:
X
1)
одобренная соответствующей бюджетной комиссией
тыс. тенге
2)
утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан "О реализации Закона РК о республиканском бюджете на соответствующий трехлетний период" или соответствующим постановлением маслихата
тыс. тенге
3)
по госэкспертизе на ПСД
тыс. тенге
в том числе СМР
тыс. тенге
в том числе оборудования
тыс. тенге
16.
Источники финансирования
по списку
17.
Проектная мощность:
X
1)
в натуральном выражении
единица измерения

2)
құндық мәнінде (жұмыстар, көрсетілетін қызмет бірлігіне)
мың теңге
18.
Объектінің пайдалану (қызмет ету) мерзімі
Жыл
19.
ҚРҮ 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2225 қаулысына сәйкес ТЭН әзірлеуді талап етпейтін тізімде бар-жоғы
бар/жоқ
20.
ЖСҚ бар-жоғы
№ және күні
21.
Сараптамалардың бар-жоғы
1)
ЖСҚ-ға мемлекеттік сараптама
№, күні
2)
Салалық органның сараптамасы
№, күні
3)
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның экологиялық сараптамасы
№, күні
4)
Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау саласындағы уәкілетті органның сараптамасы
№, күні
5)
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама
№, күні
6)
Басқа сараптамалар
№, күні және атауы
22.
Жер учаскесінің бар-жоғы (бөлу):
бар/жоқ
1)
Меншік және жерді пайдалану құқығы
жеке/мемлекеттік
2)
Жер учаскесін бөлу туралы шешім
№, күні
3)
Жер учаскесін және онда орналасқан объектілерді сатып алуға қажетті сома
мың теңге
23.
Жұмыс орындары
X
1)
құрылыс салу кезеңінде (жыл бойынша орташа алғанда)
X
жоспарланған
адам
нақты
адам
2)
пайдалану кезеңінде (жыл бойынша орташа алғанда)
X
жоспарланған
адам
нақты
адам
24.
Өткізу нарығы
X
1)
ішкі нарық
%
2)
экспортқа
%
25.
күні, нөмірі
күні, нөмірі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
11-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
33-қосымша
"________ (күні) жағдай бойынша ________ (ағымдағы жағдайы)
жобаны іске асыру мониторингі" нысаны
Құрамдауыштың аты
бастапқы күні (күні/айы/жыл)
соңғы күні (күн/ай/жыл)
жоспар
нақты
жоспар
нақты*
1
ЖСҚ әзірлеу
2
Құрылыс-монтаждау жұмыстары, оның ішінде жіберуші кешендер (кезектер) бойынша:
кіші құрамдауыш (1-кезек)
кіші құрамдауыш (2-кезек)
кіші құрамдауыш (кезек...)
3
Мемлекеттік комиссияның қабылдау актісі
4
Әділет органдарында тіркеу
5
Мемлекеттік меншікке беру**
6
Жобалық қуатқа шығу
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
12-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
34-қосымша
"Бюджеттік инвестициялық жобаны ресурстық және инфрақұрылымдық
қамтамасыз ету" нысаны
Атауы
өлшем бірлігі
Жобаның жалпы қажеттілігі
оның ішінде жылдар бойынша
проблемалы мәселелер (қамтамасыз етілмеген қажеттілік)
проблеманы шешу бойынша ұсыныстар
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Негізгі ресурстарға деген қажеттілік
2..
Еңбек ресурстарына деген қажеттілік
1)
жоғары білімді кадрларды даярлауға және қайта даярлауға деген қажеттілік
адам

2)
в стоимостном выражении (на единицу работ, услуг)
тыс.тенге
18.
Срок эксплуатации (службы) объекта
Лет
19.
Наличие в перечне, не требующего разработки ТЭО, в соответствии с постановлением ПРК от 29 декабря 2009 года № 2225
имеется/не имеется
20.
Наличие ПСД
№ и дата
21.
Наличие экспертиз
1)
Государственная экспертиза на ПСД
№, дата
2)
Экспертиза отраслевого органа
№, дата
3)
Экологическая экспертиза уполномоченного органа в области охраны окружающей среды
№, дата
4)
Экспертиза уполномоченного органа в области санитарно-эпидемиологического надзора
№, дата
5)
Государственная научно-техническая экспертиза
№, дата
6)
Другие экспертизы
№, дата и наименование
22.
Наличие (отвод) земельного участка:
имеется/не имеется
1)
Права собственности и землепользования
частная/государственная
2)
Решение о выделении земельного участка
№, дата
3)
Необходимая сумма для выкупа земельного участка и находящихся на нем объектов
тыс. тенге
23.
Рабочие места:
X
1)
в период строительства (в среднем за год)
X
планируемое
человек
фактическое
человек
2)
в период эксплуатации (в среднем за год)
X
планируемое
человек
фактическое
человек
24.
Рынок сбыта
X
1)
внутренний рынок
%
2)
на экспорт
%
25.
Акт государственной приемочной комиссии
дата, номер
Приложение 11
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 33
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Мониторинг реализации проекта _______(текущее состояние)
по состоянию на ______________ (дата)"
Наименование компонента
начальная дата (дд.мм. гг.)
конечная дата (дд.мм.гг.)
план
факт
план
факт*
1.
Разработка ПСД
2.
Строительно-монтажные работы, в том числе по пусковым комплексам (очередям):
подкомпонент (очередь 1)
подкомпонент (очередь 2)
подкомпонент (очередь...)
3.
Акт приемки Государственной комиссии
4.
Регистрация в органах юстиции
5.
Передача в государственную собственность
6.
Выход на проектную мощность
Приложение 12
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 34
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Ресурсное и инфраструктурное обеспечение
бюджетного инвестиционного проекта"
Наименование
единица измерения
Общая потребность проекта
в том числе по годам
проблемные вопросы (необеспеченная потребность)
предложения по решению проблемы
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Потребность в основных ресурсах
2.
Потребность в трудовых ресурсах
1)
потребность в подготовке и переподготовке кадров с высшим образованием
чел

1-бөлім. Бюджеттік бағдарлама
Коды
Атауы
Сипаттамасы
Стратегиялық бағыты
нөмірі
Мақсаты
нөмірі
атауы
Сомасы, мың теңге
Іске асыру кезеңі
бастап
дейін
2-бөлім. Іс-шаралар
Р/с №
Акционерлік қоғамдар
Акцияларды сатып алу
Бюджеттiк инвестицияларды іске асыру есебінен орналастырылған акциялардың саны, дана
Бюджеттiк инвестицияларды іске асыру есебінен орналастырылған акциялардың құны, мың теңге
Бюджеттiк инвестицияларды іске асырғанға дейін
Бюджеттiк инвестицияларды іске асырғаннан кейін
кезеңінде
барлығы
1 кезең
...
n кезең
Акцияларды (бағалы қағаздарды) шығаруды мемлекеттік тіркеу мәліметтері
Р/с №
Серіктестіктер
Жарғылық капиталды ұлғайту, мың теңге
Жарғылық капитал мөлшерінің жиыны, мың теңге
Қатысушылардан қатысу үлестерін сатып алу
жоспар
нақты
жоспар
нақты
%
құны, мың теңге
мемлекеттік меншіктегі қатысу үлестері, %
Жоспар
Нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1 кезең
n кезең
Р/с №
Мемлекеттік кәсіпорындар
Жарғылық капиталын ұлғайту, мың теңге
Жарғылық капитал мөлшерінің жиыны, мың теңге
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1 этап
n этап
Заңды тұлғаны мемлекеттік қайта тіркеу мәліметтері
3-бөлім.
Іске асыру кестесі, жоспар/ нақты мың теңге
Р/с №
Іс-шаралар
Іс-шаралардың іске асырылған жылы
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1 кезең
n кезең
4-бөлім. Оларды іске асыру үшін бюджеттік инвестициялар жүзеге асырылған мемлекеттік жоспарлау жүйелері
Р/с №
Құжаттың атауы
Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаты бекітілген нормативтік құқықтық акт
Түрі
Қабылданған
күні
Нөмірі
1.
n
5-бөлім.
Қаржыландыру сызбасы (есепті жарты жылдық
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің шотынан аударылды
Алушы
Бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісін
қаржыландыру жоспары бойынша
іс жүзінде аударылды
Аударылған күні (айы, жылы)
сомасы, мың теңге
Аударылған күні (айы, жылы
құжат
сомасы, мың теңге
атауы
Р/с №
1.
n
Алушының банктік шотынан аударылды
Р/с №
Алушы
қаржыландыру жоспары бойынша
іс жүзінде аударылды
аударылған күні (айы, жылы)
сомасы, мың теңге
аударылған күні (айы, жылы)
құжат
сомасы, мың теңге
атауы
1.
n
6-бөлім. Нәтиже
Р/с №
Нысаналы индикатор
Өлщем бірлігі
есепті жарты жылдықтың алдындағыдан екі жыл бұрын
есепті жарты жылдықтың алдындағыдан бір жыл бұрын
есепті жарты жылдықта
нақты
нақты
жарты жылдықтағы жоспар
нақты
жылда
үдемелі жиыны
жылда
үдемелі жиыны
жылда
үдемелі жиыны
Тікелей нәтиже
1.
n
Түпкілікті нәтиже
Тікелей нәтиженің Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі жетекшілік ететін бюджеттік бағдарлама мен саланың (жүйенің, өңірдің) мақсаттарына қол жеткізуіне әсер етуі
7-бөлім. Жауапты тұлға
Тегі
Аты
Әкесінің аты (бар болса)
Заңды тұлғаның атауы
Лауазым
Мекен-жай
Байланыс телефоны
Факс
Электрондық пошта
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
17-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
39-қосымша
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы
арқылы бюджеттiк инвестициялар есебінен іске асырылатын
іс-шаралардың іске асырылуын мониторингілеу бойынша бюджеттік
бағдарламалар әкімшісінің есебі
_____________________________________________________" нысаны
(бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы)

Раздел 1. Бюджетная программа (подпрограмма)
Код
Наименование
Описание
Стратегическое направление
номер
наименование
Цель
номер
наименование
Сумма, тыс. тенге
Период реализации
с
по
Раздел 2. Мероприятия
№ п/п
Акционерные общества
Приобретение акций
Количество размещенных акций за счет реализации бюджетных инвестиций, шт.
Стоимость размещенных акций за счет реализации бюджетных инвестиций, тыс. тенге
до реализации бюджетных инвестиций
После реализации бюджетных инвестиций
на этапе
всего
1 этап
n этап
Сведения государственной регистрации выпуска акций (ценных бумаг)
№ п/п
Товарищества
Увеличение уставного капитала, тыс. тенге
Итого размер уставного капитала тыс. тенге
Приобретение долей участия у участников
План
факт
план
факт
%
стоимость, тыс. тенге
Долей участия в государственной собственности, %
план
факт
план
факт
план
факт
1 этап
n этап
№ п/п
Государственные предприятия
Увеличение уставного капитала, тыс. тенге
Итого размер уставного капитала, тыс. тенге
План
факт
план
Факт
1 этап
n этап
Сведения государственной перерегистрации юридического лица
Раздел 3. График реализации, план/факт в тыс. тенге
№ п/п
Мероприятия
Год реализации мероприятий
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1 этап
n этап
Раздел 4. Документы Системы государственного планирования, в реализацию которых осуществлялись бюджетные инвестиции
№ п/п
Наименование документа
Нормативный правовой акт, которым утвержден документ Системы государственного планирования
Вид
Дата принятия
Номер
1.
n
Раздел 5. Схема финансирования
(отчетное полугодие)
перечислено со счета Администратора бюджетных программ
Получатель
по плану финансирования Администратора бюджетных программ
Перечислено фактически
Дата перечисления (месяц, год)
сумма, тыс. тенге
Дата перечисления день, месяц, год)
документ
сумма, тыс. тенге
наименование
№ п/п
1.
n
перечислено с банковского счета Получателя
№ п/п
Получатель
по плану финансирования
перечислено фактически
Дата перечисления (месяц, год)
сумма, тыс. тенге
Дата перечисления (день, месяц, год)
документ
сумма, тыс. тенге
наименование
1.
n
Раздел 6. Результат
№ п/п
Целевой индикатор
ед. изм.
за два года, предшествующих отчетному полугодию
за год, предшествующий отчетному полугодию
в отчетном полугодии
факт
Факт
план за полугодие
факт
за год
нарастающим итогом
за год
нарастающим итогом
за полугодие
нарастающим итогом
Прямой результат
1.
n
Конечный результат
Влияние прямого результата на достижение цели бюджетной программы (подпрограммы) и отрасли (сферы, региона), курируемой Администратором
Раздел 7. Ответственный исполнитель
Фамилия
Имя
Отчество (при наличии)
Наименование юридического лица
Должность
Адрес
Контактные телефоны
Факс
Электронная почта
Приложение 17
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 39
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Отчет администратора бюджетных программ
по мониторингу реализации мероприятий, реализуемых
за счет бюджетных инвестиций посредством участия
государства в уставном капитале юридических лиц
____________________________________________________"
(наименование администратора бюджетных программ)

1-бөлім.
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
Коды
Атауы
Сипаттама
Стратегиялық бағыт
нөмірі
атауы
Мақсаты
нөмірі
атауы
Сомасы, мың теңге
Іске асыру кезеңі
бастап
дейін
2-бөлім.
Іс-шаралар
Р/с
Акционерлік қоғамдар
Акцияларды сатып алу
Бюджеттiк инвестицияларды іске асыру есебінен орналастырылған акциялардың саны, дана
Бюджеттiк инвестицияларды іске асыру есебінен орналастырылған акциялардың құны, мың теңге
бюджеттiк инвестицияларды іске асырғанға дейін
бюджеттiк инвестицияларды іске асырғаннан кейін
кезеңде
барлығы
1 кезең
n кезең
Акцияларды (бағалы қағаздарды) шығаруды мемлекеттік тіркеу мәліметтері
Акцияларды (бағалы қағаздарды) шығаруды мемлекеттік тіркеу мәліметтері
Р/с
Серіктестіктер
Жарғылық капиталды ұлғайту, мың теңге
Жарғылық капитал мөлшерінің жиыны, мың теңге
Қатысушылардан қатысу үлестерін сатып алу
%
құны, мың теңге
мемлекеттік меншіктегі қатысу үлесімен, %
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1 кезең
n кезең
Р/с
Мемлкеттік кәсіпорындар
Жарғылық капиталды ұлғайту, мың теңге
Жарғылық капитал мөлшерінің жиыны, мың теңг
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1 этап
n этап
Заңды тұлғаны мемлекеттік қайта тіркеу мәліметтері
3-бөлім. Іске асыру кестесі, жоспар/нақты мың теңге
Р/с
Іс-шаралар
Іс-шаралар іске асырылған жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркуйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1 кезең
n кезең
4-бөлім. Іске асыру үшін бюджеттік инвестициялар жүзеге асырылған Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттары
Р/с
Құжаттың атауы
Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаты бекітілген нормативтік құқықтық акті
Түрі
Қабылданған күні
Нөмірі
1.
n
5-бөлім.
Бюджеттік ақша, мың теңге
Бөлінді
Барлығы
олардың
есепті жартыжылдықтың алдындағы екі жыл бұрын
есепті жартыжылдықтың алдындағы бір жыл бұрын
есепті жартыжылдықта
түсім - бірыңғай қазынашылық шоттан Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің шотына түскені
Барлығы
олардың
есепті жартыжылдықтың алдындағы екі жыл бұрын
есепті жартыжылдықтың алдындағы бір жыл бұрын
есепті жартыжылдықта
Оның ішінде
Құжаттың атауы
Аударылған күн
Құжаттың №
6-бөлім. Қаржыландыру сызбасы (есепті жартыжылдық)
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің шотынан аударылғаны
Р/с
Алушы
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі қаржыландыру жоспары бойынша
Іс жүзінде аударылғаны
аударылған күні (айы, жылы)
сомасы, мың теңге
аударылған күні (айы, жылы)
құжат
Сомасы, мың теңге
атауы
1.
n
Алушының банктік шотынан аударылғаны
Р/с
Алушы
қаржыландыру жоспары бойынша
Іс жүзінде аударылғаны
аударылған күні (айы, жылы)
сомасы, мың теңге
аударылған күні (айы, жылы)
құжат
сомасы, мың теңге
атауы
1.
n
7-бөлім. Нәтиже
Р/с
Нысаналы индикатор
Өлшем бірлігі
есепті жартыжылдықтың алдындағы екі жыл бұрын
есепті жартыжылдықтың алдындағы екі жыл бұрын
есепті жартыжылдықта
нақты
нақты
жарты жылдықтағы жоспар
нақты
1 жылда
Өспелі жиыны
1 жылда
Өспелі жиыны
Жарты жылда
Өспелі жиыны
Тікелей нәтиже
1.
n
Түпкілікті нәтиже
Қол жеткізілген тікелей нәтиженің Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі жетекшілік ететін бюджеттік бағдарлама мен саланың (аяның, өңірдің) мақсаттарына қол жеткізуіне әсер етуі
8. бөлім Жауапты орындаушы
Тегі
Аты
Әкесінің аты (бар болса)
Лауазымы
Мекен-жайы
Байланыс телефоны
Факс
Электрондық пошта
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
18-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
40-қосымша
"Бюджеттiк бағдарлама (ішкі бағдарлама)" нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қаржы-экономикалық негіздеме
Атауы
Бюджеттiк инвестициялар сомасы, мың теңге
Бюджетная программа (подпрограмма)
Коды
Атауы
Сипаттама
Стратегиялық бағыт
Коды
атауы
Мақстаы
Коды
атауы
Қатысушы*
ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны
атауы
Қатысушы1
ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны
атауы
Қатысушы...
ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны
атауы
Қатысушы N
ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны
атауы
Есепті кезең
Жауапты орындаушы
Т.А.Ә., байланыс телефондары
* - әрбір алушы жеке көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
19-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
41-қосымша
"Қаржылық активтерді сатып алу, жарғылық капиталды ұлғайту"
нысаны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Қаржы-экономикалықт негіздеме
Атауы
Сумма бюджетных инвестиций, тыс.тенге
Бюджетнтік бағдарлама (ішкі бағдарлама)
Коды
Атауы
Сипаттама
Алушы
ұйымдық-құқықтық нысаны
Атауы
Есепті кезең
Жауапты орындаушы
Т.А.Ә., байланыс телефондары
Р/с
Акционерлік қоғам
Сатып алынған акциялар
Акциялар саны
саны, дана
бағасы, мың теңге
құны,мың теңге
қаржылық активтерді кірістеу күні
Барлығы
оның ішінде, мемлекеттік меншіктегісі
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1.
N
Мәтіндік ақпарат
Р/с
Әріптестер
Қатысу үлесімен төленгені,мың теңге
Жарғылық капитал мөлшерінің жиыны, мың теңге
Қаржылық активтерді кірістеу күні
Мемлекеттік меншіктегі қатысу үлесі, %
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
N
Мәтіндік ақпарат
Р/с
Мемлекеттік кәсіпорын
Жарғылық капиталды ұлғайту, мың тенге
Қаржылық активтерді кірістеу күні
Жарғылық капитал мөлшерінің
жиыны, мың теңге
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
N
Мәтіндік ақпарат
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
20-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
42-қосымша
"Сатып алынған активтердің құны және сипаттамалары" нысаны*
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Қаржы-экономикалықт негіздеме
Наименование
Сумма бюджетных инвестиций, тыс.тенге
Бюджетнтік бағдарлама (ішкі бағдарлама)
Коды
Атауы
Сипаттамасы
Алушы
ұйымдық-құқықтық нысаны
Атауы
Есепті кезең
Жауапты орындаушы
Т.А.Ә., байланыс телефондары
"Іс-шара … **" тарауы
Р/с№
Сатып алынған активтердің атауы
Көрсеткіштер
Сатып алынған (құрылған) активтің сипаттамалары***
Активті сатып алған (құрған) (АА. ЖЖЖЖ) күн
1-сипаттама
... сипаттама
n сипаттама
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
саны
Өлшем бірлігі
жоспар
нақты
бағасы, мың теңге
жоспар
нақты
сомасы, мың теңге
жоспар
нақты
саны
Өлшем бірлігі
жоспар
нақты
бағасы, мың теңге
жоспар
нақты
сомасы, мың теңге
жоспар
нақты
N
саны
Өлшем бірлігі
жоспар
нақты
бағасы, мың теңге
жоспар
нақты
сомасы, мың теңге
жоспар
нақты
Мәтіндік ақпарат
* - қаржылық активтерден басқа, сатып алынған активтер туралы ақпарат келтіріледі
** - іс-шараның атауы көрсетіледі. Тараулардың саны мен атауы ҚЭН-де көрсетілген және активтерді сатып алуды көздейтін іс-шаралардың саны мен атауына сәйкес келуі тиіс
*** - сатып алынған активтің негізгі техникалық сипаттамалары көрсетіледі, мысалы: қозғалтқыш көлемі, қуаты, жүк көтергіштігі, ұзындығы, өнімділігі, ауданы және т.б. Сатып алынған активтің жетіден артық емес негізгі техникалық сипаттамалары көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
21-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
43-қосымша
"Нәтиже" нысаны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Қаржы-экономикалық негіздеме
Атауы
Бюджеттік инвестицияның құны, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама (ішкі бағдарлама)
Коды
Атауы
Сипаттама
Алушы
ұйымдық-құқықтық нысаны
атауы
Есепті кезең
Жауапты орындаушы
Т.А.Ә., байланыс телефондары
"Тікелей нәтиже"
Р/с
Атауы
Нысаналы индикатор
Есепті кезеңде
есепті кезеңнің алдындағы жылдың осындай кезеңі үшін
Есепті кезеңде
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
1.
N
Мәтіндік ақпарат
"Түпкілікті нәтиже"
№ п/п
Атауы
Нысаналы индикатор
Өлшем бірлігі
есепті кезеңнің алдындағы жылдың осындай кезеңі үшін
Есепті кезеңде
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
1.
N
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына
22-қосымша
Мемлекеттік инвестициялық жобаның
инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе
түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу,
сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды
жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу
және іске асырылуын бағалау қағидаларына
44-қосымша
"Есепті кезеңдегі бюджеттік инвестициялық жобалардың
іске асырылу барысы туралы есеп" нысаны
РББӘ немесе ЖАО:
Есепті кезең: 20 ____ жылғы _______________
Р/с
Жобаның атауы
Жобаны іске асыру кезеңі (жылдары)
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Жобаны іске асыруға кеткен нақты шығындар
Тікелей нәтиже көрсеткіші (өлшем бірлігі)
Пайдалану кезеңіндегі жұмыс орындары (адам)
Жоба бойынша ауытқу себептері
Қабылданған (қабылданатын) шаралар
Ескертпелер
ҚЭН-ге сәйкес жоспар
нақты
ауытқу
саны

Раздел 1.
Бюджетная программа (подпрограмма)
Код
Наименование
Описание
Стратегическое направление
номер
наименование
Цель
номер
наименование
Сумма, тыс. тенге
Период реализации
с
по
Раздел 2. Мероприятия
№ п/п
Акционерные общества
Приобретение акций
Количество размещенных акций за счет реализации бюджетных инвестиций, шт.
Стоимость размещенных акций за счет реализации бюджетных инвестиций, тыс. тенге
до реализации бюджетных инвестиций
после реализации бюджетных инвестиций
на этапе
всего
1 этап
n этап
Сведения государственной регистрации выпуска акций (ценных бумаг)
№ п/п
Товарищества
Увеличение уставного капитала, тыс. тенге
Итого размер уставного капитала, тыс. тенге
Приобретение долей участия у участников
%
стоимость, тыс. тенге
Долей участия в государственной собственности, %
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
1 этап
n этап
№ п/п
Государственные предприятия
Увеличение уставного капитала, тыс. тенге
Итого размер уставного капитала, тыс. тенге
План
факт
план
Факт
1 этап
n этап
Сведения государственной перерегистрации юридического лица
Раздел 3. График реализации, план/факт в тыс. тенге
№ п/п
Мероприятия
Год реализации мероприятий
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1 этап
n этап
Раздел 4. Документы Системы государственного планирования, в реализацию которых осуществлялись бюджетные инвестиции
№ п/п
Наименование документа
Нормативный правовой акт, которым утвержден документ Системы государственного планирования
Вид
Дата принятия
Номер
1.
n
Раздел 5.
Бюджетные деньги, тыс. тенге
Выделено
Всего
из них
за два года, предшествующих отчетному полугодию
за год, предшествующий отчетному полугодию
в отчетном полугодии
поступление – поступило с единого казначейского счета на счет Администратора бюджетных программ
Всего
из них
за два года, предшествующих отчетному полугодию
за год, предшествующий отчетному полугодию
в отчетном полугодии
в том числе
Наименование документа
Дата перечисления
№ документа
Раздел 6. Схема финансирования (отчетное полугодие)
перечислено со счета Администратора бюджетных программ
№ п/п
Получатель
по плану финансирования Администратора бюджетных программ
Перечислено фактически
дата перечисления (месяц, год)
сумма, тыс. тенге
Дата перечисле ния (день, месяц, год)
документ
сумма, тыс. тенге
наименование
1.
n
перечислено с банковского счета Получателя
№ п/п
Получатели
по плану финансирования
Перечислено фактически
Дата перечисления (месяц, год)
сумма, тыс. тенге
дата перечисления (день, месяц, год)
документ
сумма, тыс. тенге
наименование
1.
n
Раздел 7. Результат
№ п/п
Целевой индикатор
ед. изм.
за два года, предшествующих отчетному полугодию
за год, предшествующий отчетному полугодию
в отчетном полугодии
факт
факт
план за полугодие
факт
за год
нарастающим итогом
за год
нарастающим итогом
за полугодие
нарастающим итогом
Прямой результат
1.
n
Конечный результат Раздел 8. Ответственный исполнитель
Влияние достигнутого прямого результата на достижение цели бюджетной программы (подпрограммы) и отрасли (сферы, региона), курируемой Администратором бюджетных программ
Фамилия
Имя
Конечный результат Раздел 8. Ответственный исполнитель
Должность
Адрес
Контактные телефоны
Конечный результат
Факс
Раздел 8. Ответственный исполнитель
Электронная почта
Приложение 18
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 40
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Бюджетная программа (подпрограмма)"
Администратор бюджетной программы
Финансово-экономическое обоснование
Наименование
Сумма бюджетных инвестиций, тыс.тенге
Бюджетная программа (подпрограмма)
Код
Название
Описание
Стратегическое направление
Код
название
Цель
Код
название
Получатель*
организационно-правовая форма
название
Участник 1
организационно-правовая форма
название
Участник...
организационно-правовая форма
название
Участник N
организационно-правовая форма
название
Отчетный период
Ответственный исполнитель
ФИО, контактные телефоны
* - указывается каждый получатель отдельно
Приложение 19
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 41
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Приобретение финансовых активов,
увеличение уставного капитала"
Администратор бюджетной программы
Финансово-экономическое обоснование
Наименование
Сумма бюджетных инвестиций, тыс.тенге
Бюджетная программа (подпрограмма)
Код
Название
Описание
Получатель
организационно-правовая форма
название
Отчетный период
Ответственный исполнитель
ФИО, контактные телефоны
№ п/п
Акционерное общество
Приобретено акций
Количество акций
количество, штук
цена, тыс. тенге
стоимость,
тыс. тенге
дата оприходования финан совых активов
Всего
в том числе в государственной собственности
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1.
N
Текстовая информация
№ п/п
Товарищества
Оплачено долей участия, тыс.тенге
Итого размер уставного капитала, тыс.тенге
Дата оприходования финансовых активов
Доля участия в государственной собственности, %
план
факт
план
Факт
план
факт
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
N
Текстовая информация
№ п/п
Государственное предприятие
Увеличение уставного капитала, тыс.тенге
Дата оприходования финансовых активов
Итого размер уставного капитала, тыс.тенге
план
факт
план
факт
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
N
Текстовая информация
Приложение 20
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 42
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Стоимость и характеристики приобретенных активов"*
Администратор бюджетной программы
Финансово-экономическое обоснование
Наименование
Сумма бюджетных инвестиций, тыс.тенге
Бюджетная программа (подпрограмма)
Код
Название
Описание
Получатель
организационно-правовая форма
название
Отчетный период
Ответственный исполнитель
ФИО, контактные телефоны
Глава "Мероприятие …**"
п/п
Наименование приобретенных активов
Показатели
Характеристики***
приобретенного (созданного) актива
Дата (ММ. ГГГГ) приобретения (создания) актива
характеристика 1
характеристика...
характеристика N
План
факт
план
факт
план
факт
план
факт
1
кол-во
ед.изм
план
факт
цена, тыс.тенге
план
факт
сумма, тыс.тенге
план
факт
кол-во
ед.изм
план
факт
цена, тыс.тенге
план
факт
сумма, тыс.тенге
план
факт
N
кол-во
ед.изм
план
факт
цена, тыс.тенге
план
факт
сумма, тыс.тенге
план
факт
Текстовая информация
* - приводится информация о приобретенных активах, за
исключением финансовых активов
** - указывается наименование мероприятия. Количество и
название глав должно соответствовать количеству и названию
мероприятий, указанных в ФЭО и предусматривающих приобретение активов
*** - указываются основные технические характеристики
приобретенного актива, например: объем двигателя, мощность,
грузоподъемность, протяженность, производительность, площадь и т.д.
Приводится не более семи основных технических характеристик
приобретенного актива.
Приложение 21
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 43
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Результат"
Администратор бюджетной программы
Финансово-экономическое обоснование
Наименование
Сумма бюджетных инвестиций, тыс.тенге
Бюджетная программа (подпрограмма)
Код
Название
Описание
Получатель
организационно-правовая форма
название
Отчетный период
Ответственный исполнитель
ФИО, контактные телефоны
"Прямой результат"
п/п
Наименование
Целевой индикатор
ед.измерения
за аналогичный период года, предшествующего отчетному периоду
в отчетном периоде
план
факт
1
2
3
4
5
6
1.
N
Текстовая информация
"Конечный результат"
№ п/п
Наименование
Целевой индикатор
ед.измерения
за аналогичный период года, предшествующего отчетному периоду
в отчетном периоде
план
факт
1
2
3
4
5
6
1.
N
Приложение 22
к приказу Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 26 январь 2016 года № 28
Приложение 44
к Правилам разработки или корректировки, проведения
необходимых экспертиз инвестиционного предложения
государственного инвестиционного проекта, а также
планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга
и оценки реализации бюджетных инвестиций
Форма "Отчет о ходе реализации бюджетных инвестиций
за отчетный период"
АРБП или МИО:
Отчетный период: ________________ 20____ года
№ п/п
Наименование проекта
Период реализации проекта
(годы)
Общая стоимость проекта
(тыс. тенге)
Фактические затраты на реализацию проекта
Показатель прямого результата (ед.изм.)
Рабочие места в период эксплуатации (человек)
Причины отклонения по проекту
Принятые (принимаемые) меры, в случае отклонения
Примечание
план согласно ФЭО
факт
отклонение
кол-во