Май аудандық мәслихатының (V сайланған XLIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 2/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4865 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3-тармағына, 109 бабының 5-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395/46 "Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XХХVIІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХLIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4267 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 3 жарияланған) № 1/43 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1989700" деген сандар "1980349" деген сандармен ауыстырылсын;
"1630387" деген сандар "1621036" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1995367" деген сандар "1986016" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Қисамиденова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LVI (кезекті)
сессиясы) 2015 жылғы
24 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (ХLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 2/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4865. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением сессии областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 395/46 "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата (ХХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2015 года за № 4267, опубликованное в районной газете “Шамшырақ” от 17 января 2015 года № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры “1989700” заменить цифрами “1980349”;
цифры “1630387” заменить цифрами “1621036”;
в подпункте 2) цифры “1995367” заменить цифрами “1986016”;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Н. Кисамиденова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского районного
маслихата (LVI (очередная)