Май аудандық мәслихатының (V сайланған XLIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 -2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 1/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 шілдеде № 4584 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХLIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4267 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 3 жарияланған) № 1/43 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
“1965217” деген сандар “2024511” деген сандармен ауыстырылсын;
“4545” деген сандар “4552” деген сандармен ауыстырылсын;
“1575907” деген сандар “1635194” деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында “1970884” деген сандар “2030178” деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
“80880” деген сандар “81118” деген сандармен ауыстырылсын;
“92163” деген сандар “92401” деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында “-86547” деген сандар “-86785” деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында “86547” деген сандар “86785” деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Қожаханова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XLIX
(кезектен тыс) сессиясы)
2015 жылғы 23 маусымдағы

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (ХLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 23 июня 2015 года № 1/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 июля 2015 года № 4584. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2015 года за № 4267, опубликованное в районной газете “Шамшырақ” от 17 января 2015 года № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры “1965217” заменить цифрами “2024511”;
цифры “4545” заменить цифрами “4552”;
цифры “1575907” заменить цифрами “1635194”;
в подпункте 2) цифры “1970884” заменить цифрами “2030178”;
в подпункте 3):
цифры “80880” заменить цифрами “81118”;
цифры “92163” заменить цифрами “92401”;
в подпункте 5) цифры “-86547” заменить цифрами “-86785”;
в подпункте 6) цифры “86547” заменить цифрами “86785”;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Ш. Кожаханова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(ХLIХ (внеочередная) сессия,

53647
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
63746
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
63746
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13645
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9167
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
305
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11280
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22938
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
108692
2
Әлеуметтiк көмек
95797
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8547
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8547
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87250
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23515
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3175
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37846
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
571
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
632
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7262
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2817
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3565
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
12895
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12895
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

53647
9
Прочие услуги в области образования
63746
464
Отдел образования района (города областного значения)
63746
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13645
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9167
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
305
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5964
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11280
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22938
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
108692
2
Социальная помощь
95797
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8547
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8547
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87250
002
Программа занятости
23515
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7867
005
Государственная адресная социальная помощь
3175
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37846
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
571
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
632
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7262
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2817
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3565
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
12895
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения