Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда № 4327 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 22.01.2026 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Павлодар қаласы әкімінің 2014 жылғы 14 ақпандағы "Павлодар қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 болып тіркелген, 2014 жылы 17 наурызда № 10 "Версия" газетінде, 2014 жылы 21 наурызда № 11 "Шаһар" газетінде жарияланған) № 3 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Бақауов
КЕЛІСІЛДІ:
Павлодар қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Маржықбаев
2015 жылғы 02 наурыз
Павлодар қаласы әкімінің
2015 жылғы "2" наурыз
№ 3 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 31.05.2024 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаауыл шағын ауданы 6 Жаңаауыл көшесі 6/1 құрылыс, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: 1 Жаңаауыл көшесі: 1, 1/1, 1Б; 3 Жаңаауыл көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/11, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2/4, 3, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 22, 22/1; 4 Жаңаауыл көшесі: 1, 2, 2/1, 4, 4А, 6, 6/1, 8, 8/1, 10/1, 10А, 10Б, 12, 12А, 14, 16, 16/1, 18, 18А, 18Б, 19/1, 20, 20/1, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 23А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 39, 43, 44А, 45; 5 Жаңаауыл көшесі: 1, 2, 2/1, 4, 5А, 6, 8, 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/5, 14А, 14Б, 16, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 26А, 27; 6 Жаңаауыл көшесі: 1, 1/1, 1/5, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 6, 6/1, 6А, 6Б, 6В, 7, 7А, 8, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18/1, 18А, 19, 20, 20/1, 20Б, 21, 21А, 23, 23А, 24, 24А, 24Б, 24В, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29/1, 29/3, 30, 30Б, 31, 32, 32А, 34, 34А, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 46А, 48, 48/2, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54, 54/1, 54/2; 7 Жаңаауыл көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 12, 13, 15, 15А, 16, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/4, 20, 23, 24, 25, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 33, 33/1, 33/2, 33А, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; 8 Жаңаауыл көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24А, 33Б; 9 Жаңаауыл көшесі: 1, 1Г, 1/1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 7/1, 7/2; 10 Жаңаауыл көшесі: 2А, 4, 6.
№ 2 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 02 марта 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2015 года № 4327. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22 января 2026 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22.01.2026 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Павлодара согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 14 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3725, опубликованное 17 марта 2014 года в газете "Версия" № 10, 21 марта 2014 года в газете "Шаһар" № 11).
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Павлодара.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Бакауов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Павлодарской
городской территориальной
избирательной комиссии А. Маржикбаев
"2" марта 2015 года
Приложение
к решению акима
города Павлодара
от 2 марта 2015 года № 3
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Павлодара Павлодарской области от 31.05.2024 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 1
Местонахождение: микрорайон Жанааул улица 6 Жанааульская строение 6/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
Границы: улица 1 Жанааульская: 1, 1/1, 1Б; улица 3 Жанааульская: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/11, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2/4, 3, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 22, 22/1; улица 4 Жанааульская: 1, 2, 2/1, 4, 4А, 6, 6/1, 8, 8/1, 10/1, 10А, 10Б, 12, 12А, 14, 16, 16/1, 18, 18А, 18Б, 19/1, 20, 20/1, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 23А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 39, 43, 44А, 45; улица 5 Жанааульская: 1, 2, 2/1, 4, 5А, 6, 8, 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/5, 14А, 14Б, 16, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 26А, 27; улица 6 Жанааульская: 1, 1/1, 1/5, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 6, 6/1, 6А, 6Б, 6В, 7, 7А, 8, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18/1, 18А, 19, 20, 20/1, 20Б, 21, 21А, 23, 23А, 24, 24А, 24Б, 24В, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29/1, 29/3, 30, 30Б, 31, 32, 32А, 34, 34А, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 46А, 48, 48/2, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54, 54/1, 54/2; улица 7 Жанааульская: 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 12, 13, 15, 15А, 16, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/4, 20, 23, 24, 25, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 33, 33/1, 33/2, 33А, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица 8 Жанааульская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24А, 33Б; улица 9 Жанааульская: 1, 1Г, 1/1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 7/1, 7/2; улица 10 Жанааульская: 2А, 4, 6.
Избирательный участок № 2

Орналасқан жері: Хромзаводская көшесі 1/1 құрылыс, "СтройГруппPVL" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: Арғынбаев көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2/2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14/2; Батурин көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Ледовский көшесі: 37, 37/1, 41; 1 өтпе жол (Лесозавод): 1, 1Б, 4, 7/1, 7/2, 15, 19, 21, 35, 41, 43, 45; 1А өтпе жол: 1, 7, 7/1; 2 өтпе жол: 34; 2 өтпе жол (Лесозавод): 1А, 1Г, 5, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 22, 22/1, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38; 3 өтпе жол: 1, 2Б, 12; 3 өтпе жол (Лесозавод): 1, 1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 20, 21; 3А өтпе жол: 1/2, 2, 3, 5, 6, 8, 9; 4 өтпе жол (Лесозавод): 1, 1/1, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; 5 өтпе жол (Лесозавод): 4, 5, 9, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 22/1, 26, 26/1, 32, 36, 40, 46, 52, 54, 64, 70, 72, 78, 80; 6 өтпе жол (Лесозавод): 3, 4, 8, 16, 18/1, 19, 20, 23, 26/2, 26/3, 29, 30, 34, 34/А, 34/4, 37, 38А, 41, 43; 1 өтпе жол (Хромзавод): 1А, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 11, 11А, 14, 15, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 100; 2 өтпе жол (Хромзавод): 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38; 3 өтпе жол (Хромзавод): 2Б, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 4 өтпе жол (Хромзавод): 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 24; 5 өтпе жол (Хромзавод): 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 22/1, 28, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А, 54, 56, 58, 62, 62А, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; 6 өтпе жол (Хромзавод): 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50; Путинцев көшесі: 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21; Хромзаводская көшесі: 1, 1/1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 22; Центральная көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 13, 15, 17, 17/1, 18; Центральный өтпе жолы: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 12/9, 12А, 12Б, 65; Шәріпов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
№ 3 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мойылды ауылы Абай көшесі 1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 38 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Местонахождение: улица Хромзаводская строение 1/1, Товарищество с ограниченной ответственностью "СтройГруппPVL"
Границы: улица Аргынбаева: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2/2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14/2; улица Батурина: 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; улица Ледовского: 37, 37/1, 41; проезд 1 (Лесозавод): 1, 1Б, 4, 7/1, 7/2, 15, 19, 21, 35, 41, 43, 45; проезд 1А: 1, 7, 7/1; проезд 2: 34; проезд 2 (Лесозавод): 1А, 1Г, 5, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 22, 22/1, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38; проезд 3: 1, 2Б, 12; проезд 3 (Лесозавод): 1, 1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 20, 21; проезд 3А: 1/2, 2, 3, 5, 6, 8, 9; проезд 4 (Лесозавод): 1, 1/1, 1А, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; проезд 5 (Лесозавод): 4, 5, 9, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 22/1, 26, 26/1, 32, 36, 40, 46, 52, 54, 64, 70, 72, 78, 80; проезд 6 (Лесозавод): 3, 4, 8, 16, 18/1, 19, 20, 23, 26/2, 26/3, 29, 30, 34, 34/А, 34/4, 37, 38А, 41, 43; проезд 1 (Хромзавод): 1А, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 11, 11А, 14, 15, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 100; проезд 2 (Хромзавод): 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 38; проезд 3 (Хромзавод): 2Б, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18; проезд 4 (Хромзавод): 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 24; проезд 5 (Хромзавод): 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 22/1, 28, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А, 54, 56, 58, 62, 62А, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; проезд 6 (Хромзавод): 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50; улица Путинцева: 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21; улица Хромзаводская: 1, 1/1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 22; улица Центральная: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 13, 15, 17, 17/1, 18; проезд Центральный: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 12/9, 12А, 12Б, 65; улица Шарипова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Избирательный участок № 3
Местонахождение: село Мойылды улица Абая строение 1, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Абай көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 10А, 11, 13, 15, 18, 280, 282, 282/1, 283, 284, 285; Алаш Орда көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Атамекен көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11/2, 12, 12А, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 20/1, 22, 24; Әл-Фараби көшесі: 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 239, 241, 242, 243, 245, 246, 247, 248, 249, 251, 252, 254, 255, 256, 259; Бейбітшілік көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38; Жерұйық көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 20, 21, 22, 27; Қазыбек Би көшесі: 111, 112, 116/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 136, 138, 140, 142, 143, 143/1, 230, 231, 232, 233, 234, 238; Қазына көшесі: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20/1; Қабанбай батыр көшесі: 43, 187; Мектеп көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 45, 46, 47, 48, 51, 55, 56, 57, 59, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 261, 276, 277; Көкжиек көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Тұрар Рысқұлов көшесі: 148, 149, 150, 154, 156, 157, 158, 161, 170, 171, 174, 175, 176, 177, 180, 181, 182, 184, 185; Ұлы Дала көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23, 30; Ыбырай Алтынсарин көшесі: 15, 190, 191, 195, 196, 202, 203, 207, 209, 214, 215, 217, 218, 221, 222, 225, 229.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Олжабай батыр көшесі 43А құрылыс, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар машина жасау колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 1, 1/2, 1/3, 2, 5, 5А, 7, 9, 11, 15; Космонавтов көшесі: 1, 1/50, 2, 4, 5, 6, 7; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 2; Олжабай батыр көшесі: 40, 43, 43/2, 44, 46, 48, 48/2, 48/3, 49, 54, 54/1, 54/2, 56; 1-Зеленый тұйық көшесі: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; 2-Зеленый тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Путейская көшесі: 2, 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Сормов көшесі: 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8; Торайғыров көшесі: 52, 54; Торговая көшесі: 1, 3, 4, 5.
№ 5 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айманов көшесі 35, "Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернат" мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Айманов көшесі: 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 37/1, 37/2, 37/4.
№ 6 сайлау учаскесі

Границы: улица Абая: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 10А, 11, 13, 15, 18, 280, 282, 282/1, 283, 284, 285; улица Алаш Орда: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Атамекен: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11/2, 12, 12А, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 20/1, 22, 24; улица Әл-Фараби: 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 239, 241, 242, 243, 245, 246, 247, 248, 249, 251, 252, 254, 255, 256, 259; улица Бейбітшілік: 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38; улица Жерұйық: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 20, 21, 22, 27; улица Қазыбек Би: 111, 112, 116/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 136, 138, 140, 142, 143, 143/1, 230, 231, 232, 233, 234, 238; улица Қазына: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20/1; улица Қабанбай батыр: 43, 187; улица Мектеп: 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 45, 46, 47, 48, 51, 55, 56, 57, 59, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 261, 276, 277; улица Көкжиек: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Тұрар Рысқұлова: 148, 149, 150, 154, 156, 157, 158, 161, 170, 171, 174, 175, 176, 177, 180, 181, 182, 184, 185; улица Ұлы Дала: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23, 30; улица Ыбырай Алтынсарина: 15, 190, 191, 195, 196, 202, 203, 207, 209, 214, 215, 217, 218, 221, 222, 225, 229.
Избирательный участок № 4
Местонахождение: улица Олжабай батыр строение 43А, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский машиностроительный колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 1, 1/2, 1/3, 2, 5, 5А, 7, 9, 11, 15; улица Космонавтов: 1, 1/50, 2, 4, 5, 6, 7; улица Мәшһүр Жүсіп: 2; улица Олжабай батыр: 40, 43, 43/2, 44, 46, 48, 48/2, 48/3, 49, 54, 54/1, 54/2, 56; переулок 1-й Зеленый: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; переулок 2-й Зеленый: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Путейская: 2, 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Сормова: 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8; улица Торайгырова: 52, 54; улица Торговая: 1, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 5
Местонахождение: улица Айманова 35, государственное учреждение "Областная казахская гимназия-интернат для одаренных детей имени И. Алтынсарина"
Границы: улица Айманова: 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 37/1, 37/2, 37/4.
Избирательный участок № 6

Орналасқан жері: Айманов көшесі 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 35 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Айманов көшесі: 6, 7, 8, 9, 9/2, 9А, 10, 11, 12, 15, 16, 16/1, 16/3, 17, 36, 37, 38, 40, 47, 47/1.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айманов көшесі 51, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Аманжол Шәмкенов атындағы лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Айманов көшесі: 41, 42, 46, 48, 49; Баян батыр көшесі: 6, 7, 8, 9, 10; Олжабай батыр көшесі: 7/1.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айманов көшесі 51, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Аманжол Шәмкенов атындағы лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Айманов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 50; Баян батыр көшесі: 1, 3, 5; Торайғыров көшесі: 6.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Олжабай батыр көшесі 9/1, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар сервис және тамақтану колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 2/1; Баян батыр көшесі: 2, 14; Генерал Дүйсенов көшесі: 2/2, 4/8; Олжабай батыр көшесі: 3, 6, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 15, 16, 17, 18/3, 19, 20, 21, 30, 32, 34, 36; Торайғыров көшесі: 10, 44.
№ 10 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Торайғыров көшесі 24 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Торайғыров көшесі: 14, 18, 18/1, 20, 26, 28, 28/2, 30, 32, 34, 36, 42, 44/1.
№ 11 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Конституция алаңы 1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Академик Сәтбаев көшесі: 30, 32; Астана көшесі: 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/1; Береговая көшесі: 1, 2, 3, 6, 9/1, 9А, 20, 23, 25, 26, 28; Набережная көшесі: 1, 3, 3/2, 4, 5, 5/1; Прибрежная көшесі: 16, 20; Торайғыров көшесі: 1/2, 1/3, 1/4, 1/4/1, 1/4/2, 49, 53, 59, 59/1.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Астана көшесі 12 құрылыс, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды балаларға арналған № 8 лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Местонахождение: улица Айманова 37, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Айманова: 6, 7, 8, 9, 9/2, 9А, 10, 11, 12, 15, 16, 16/1, 16/3, 17, 36, 37, 38, 40, 47, 47/1.
Избирательный участок № 7
Местонахождение: улица Айманова 51, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Аманжола Шамкенова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Айманова: 41, 42, 46, 48, 49; улица Баян батыр: 6, 7, 8, 9, 10; улица Олжабай батыр: 7/1.
Избирательный участок № 8
Местонахождение: улица Айманова 51, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Аманжола Шамкенова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Айманова: 1, 2, 3, 4, 5, 50; улица Баян батыр: 1, 3, 5; улица Торайгырова: 6.
Избирательный участок № 9
Местонахождение: улица Олжабай батыр 9/1, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский колледж сервиса и питания" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 2/1; улица Баян батыр: 2, 14; улица Генерала Дюсенова: 2/2, 4/8; улица Олжабай батыр: 3, 6, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 15, 16, 17, 18/3, 19, 20, 21, 30, 32, 34, 36; улица Торайгырова: 10, 44.
Избирательный участок № 10
Местонахождение: улица Торайгырова строение 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Султанмахмута Торайгырова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Торайгырова: 14, 18, 18/1, 20, 26, 28, 28/2, 30, 32, 34, 36, 42, 44/1.
Избирательный участок № 11
Местонахождение: площадь Конституции 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
Границы: улица Академика Сатпаева: 30, 32; улица Астана: 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/1; улица Береговая: 1, 2, 3, 6, 9/1, 9А, 20, 23, 25, 26, 28; улица Набережная: 1, 3, 3/2, 4, 5, 5/1; улица Прибрежная: 16, 20; улица Торайгырова: 1/2, 1/3, 1/4, 1/4/1, 1/4/2, 49, 53, 59, 59/1.
Избирательный участок № 12
Местонахождение: улица Астана строение 12, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 8 для одаренных детей" управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Академик Сәтбаев көшесі: 34, 36, 38, 40; Астана көшесі: 7/1, 7/2, 12, 53; Лермонтов көшесі: 4, 5, 11, 44; Луговая көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3А, 4, 6, 6/1, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 18, 20, 53, 54, 76; Набережная көшесі: 7, 9, 11, 109.
№ 13 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Бектұров көшесі 14, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 8/1, 15/1, 16, 18, 29; Академик Сәтбаев көшесі: 1, 3, 5, 6, 10, 11, 14, 15; Генерал Дүйсенов көшесі: 1, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19; Олжабай батыр көшесі: 37; Торайғыров көшесі: 61, 63, 65.
№ 14 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Генерал Дүйсенов көшесі 22/1, "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамының "Павлодар облысы бойынша Кәсіби даму институты" филиалы
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 22, 24, 31, 33, 41; Академик Сәтбаев көшесі: 17, 19, 21, 21/1, 25, 27, 29; Генерал Дүйсенов көшесі: 14, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22; Лермонтов көшесі: 46, 48, 48/1, 60, 62.
№ 15 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Сәтбаев көшесі 104, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 50, 50/1, 52, 52/1, 56, 56/1, 58, 58/1; Академик Сәтбаев көшесі: 33, 35, 37, 43, 47, 104; Қайырбаев көшесі: 36; Лермонтов көшесі: 1/5, 1/5/1, 1/5/2, 3, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 49А, 51, 53.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Торайғыров көшесі 67, "Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 17, 19, 21, 25, 27, 27/1; Едіге би көшесі: 18, 61, 63, 76, 78; Желтоқсан көшесі: 1; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 4, 6, 8, 10, 14, 16; Торайғыров көшесі: 73, 75/1, 75/3, 75/4, 77; Генерал Смағұлов көшесі: 74.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жеңіс алаңы 3/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 71, 75, 77; Желтоқсан көшесі: 5, 6, 7, 13, 15А; Қайырбаев көшесі: 72, 74; Лермонтов көшесі: 55, 59; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 20, 20/2, 22, 24, 26; Жеңіс алаңы: 3/1.
№ 18 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Олжабай батыр көшесі 60 құрылыс, "Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерліқ қоғамы

Границы: улица Академика Сатпаева: 34, 36, 38, 40; улица Астана: 7/1, 7/2, 12, 53; улица Лермонтова: 4, 5, 11, 44; улица Луговая: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3А, 4, 6, 6/1, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 18, 20, 53, 54, 76; улица Набережная: 7, 9, 11, 109.
Избирательный участок № 13
Местонахождение: улица Академика Бектурова 14, коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 8/1, 15/1, 16, 18, 29; улица Академика Сатпаева: 1, 3, 5, 6, 10, 11, 14, 15; улица Генерала Дюсенова: 1, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19; улица Олжабай батыр: 37; улица Торайгырова: 61, 63, 65.
Избирательный участок № 14
Местонахождение: улица Генерала Дюсенова 22/1, филиал акционерного общества "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" Институт профессионального развития по Павлодарской области"
Границы: улица Академика Бектурова: 22, 24, 31, 33, 41; улица Академика Сатпаева: 17, 19, 21, 21/1, 25, 27, 29; улица Генерала Дюсенова: 14, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22; улица Лермонтова: 46, 48, 48/1, 60, 62.
Избирательный участок № 15
Местонахождение: улица Академика Сатпаева 104, коммунальное государственное учреждение "Областная универсальная научная библиотека имени С. Торайгырова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 50, 50/1, 52, 52/1, 56, 56/1, 58, 58/1; улица Академика Сатпаева: 33, 35, 37, 43, 47, 104; улица Каирбаева: 36; улица Лермонтова: 1/5, 1/5/1, 1/5/2, 3, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 49А, 51, 53.
Избирательный участок № 16
Местонахождение: улица Торайгырова 67, государственное учреждение "Комплекс "Музыкальный колледж-музыкальная школа-интернат для одаренных детей"
Границы: улица Академика Бектурова: 17, 19, 21, 25, 27, 27/1; улица Едіге би: 18, 61, 63, 76, 78; улица Желтоқсан: 1; улица Мәшһүр Жүсіп: 4, 6, 8, 10, 14, 16; улица Торайгырова: 73, 75/1, 75/3, 75/4, 77; улица Генерал Смағұлов: 74.
Избирательный участок № 17
Местонахождение: площадь Победы строение 3/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 71, 75, 77; улица Желтоқсан: 5, 6, 7, 13, 15А; улица Каирбаева: 72, 74; улица Лермонтова: 55, 59; улица Мәшһүр Жүсіп: 20, 20/2, 22, 24, 26; площадь Победы: 3/1.
Избирательный участок № 18
Местонахождение: улица Олжабай батыр строение 60, Некоммерческое акционерное общество "Павлодарский педагогический университет имени Әлкей Марғұлан"

Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 1, 3, 3/1, 5; Едіге би көшесі: 67, 69, 80, 80/1, 82, 82/1, 84; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 1, 5, 9, 11, 13; Олжабай батыр көшесі: 60, 60/1, 60/2; Торайғыров көшесі: 56, 58/3, 79, 81, 83, 85, 85К5, 87, 89.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Генерал Смағұлов көшесі 78, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 2, 4, 6, 8, 8/1, 8/10, 10, 11, 11/1, 12, 15, 15/1; Лермонтов көшесі: 82, 84, 84/1, 86, 88, 91; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 17, 18, 21, 21/1; Генерал Смағұлов көшесі: 78.
№ 20 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Лермонтов көшесі 93/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Ахмет Байтұрсынұлы атындағы инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 23, 25; Қайырбаев көшесі: 76, 80; Лермонтов көшесі: 83, 85, 87, 87/1, 89, 90; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 23, 25, 25/2, 29, 31/1.
№ 21 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бұқар жырау көшесі 9/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 7, 9, 9/1, 13; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2; Торайғыров көшесі: 66, 72, 72/1, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 97, 97/1, 99, 101, 103, 103/1, 105, 107, 109.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бұқар жырау көшесі 9/2, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 17, 21, 21/1; Лермонтов көшесі: 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 8, 8/3, 10, 10/1, 12, 16, 18, 18/1.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Лермонтов көшесі 93 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ақпараттық технологиялар колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Қайырбаев көшесі: 82, 86, 88, 90, 96, 98; Лермонтов көшесі: 93, 93/1, 93/2, 96, 96/1, 98, 100, 100/1.
№ 24 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Лермонтов көшесі 95 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: улица Бұқар жырау: 1, 3, 3/1, 5; улица Едіге би: 67, 69, 80, 80/1, 82, 82/1, 84; улица Мәшһүр Жүсіп: 1, 5, 9, 11, 13; улица Олжабай батыр: 60, 60/1, 60/2; улица Торайгырова: 56, 58/3, 79, 81, 83, 85, 85К5, 87, 89.
Избирательный участок № 19
Местонахождение: улица Генерал Смағұлов 78, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бұқар жырау: 2, 4, 6, 8, 8/1, 8/10, 10, 11, 11/1, 12, 15, 15/1; улица Лермонтова: 82, 84, 84/1, 86, 88, 91; улица Мәшһүр Жүсіп: 17, 18, 21, 21/1; улица Генерал Смағұлов: 78.
Избирательный участок № 20
Местонахождение: улица Лермонтова строение 93/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа инновационного типа имени Ахмет Байтұрсынұлы города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бұқар жырау: 23, 25; улица Каирбаева: 76, 80; улица Лермонтова: 83, 85, 87, 87/1, 89, 90; улица Мәшһүр Жүсіп: 23, 25, 25/2, 29, 31/1.
Избирательный участок № 21
Местонахождение: улица Бұқар жырау 9/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бұқар жырау: 7, 9, 9/1, 13; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2; улица Торайгырова: 66, 72, 72/1, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 97, 97/1, 99, 101, 103, 103/1, 105, 107, 109.
Избирательный участок № 22
Местонахождение: улица Бұқар жырау 9/2, коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Бұқар жырау: 17, 21, 21/1; улица Лермонтова: 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 8, 8/3, 10, 10/1, 12, 16, 18, 18/1.
Избирательный участок № 23
Местонахождение: улица Лермонтова строение 93, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Колледж информационных технологий" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Каирбаева: 82, 86, 88, 90, 96, 98; улица Лермонтова: 93, 93/1, 93/2, 96, 96/1, 98, 100, 100/1.
Избирательный участок № 24
Местонахождение: улица Лермонтова строение 95, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Қайырбаев көшесі: 104, 106; Лермонтов көшесі: 107, 107/1, 109, 111, 113; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 20, 22, 24.
№ 25 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бакинская көшесі 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Рафика Нұртазина атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бакинская көшесі: 2, 2/1, 4, 6, 6/1, 6/2, 8; Железнодорожная көшесі: 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 18; Коммунальная көшесі: 1, 8/2; Құдайберген Сұрағанов көшесі: 1, 5, 9, 9/1, 11, 11/3, 13; Павлов көшесі: 1, 2, 6, 8, 12, 14, 14/1, 16, 18, 20, 20/1, 20/2, 22; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі: 5, 10, 10/2, 12; Яков Геринг көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 1 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Иса Байзақов атындағы Павлодар облыстық филармониясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Құдайберген Сұрағанов көшесі: 2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2, 112/2; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 1/3, 2, 2/1, 3/2, 4, 4/1, 5; Торайғыров көшесі: 111, 111/1, 111/2, 112/2, 113, 115, 117; Фильтровальная көшесі: 1; Орталық өнеркәсіптік аймағы: 1, 2, 8, 10, 12, 26, 65, 67.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құдайберген Сұрағанов көшесі 19, "Иртыштрансстрой" Ассоциациясы
Шекаралары: Бакинская көшесі: 5; Құдайберген Сұрағанов көшесі: 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22; Павлов көшесі: 5, 7, 9, 11, 11/1, 24, 24/1, 24/2.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Лермонтов көшесі 129, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Лермонтов көшесі: 119, 121, 123, 125, 129; Павлов көшесі: 11/2, 11/3, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36, 40, 42, 46; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 23, 27.
№ 29 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малайсары батыр көшесі 2, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Катаев көшесі: 9; Малайсары батыр көшесі: 1/5, 2, 4, 6, 6/1; Павлов көшесі: 44; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 20/1, 25, 28, 29, 31, 33, 35.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жүсіпбек Аймауытұлы көшесі 2 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Границы: улица Каирбаева: 104, 106; улица Лермонтова: 107, 107/1, 109, 111, 113; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 20, 22, 24.
Избирательный участок № 25
Местонахождение: улица Бакинская 4, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Рафики Нұртазиной города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бакинская: 2, 2/1, 4, 6, 6/1, 6/2, 8; улица Железнодорожная: 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 18; улица Коммунальная: 1, 8/2; улица Кудайбергена Сураганова: 1, 5, 9, 9/1, 11, 11/3, 13; улица Павлова: 1, 2, 6, 8, 12, 14, 14/1, 16, 18, 20, 20/1, 20/2, 22; улица Сағадат Нұрмағамбетов: 5, 10, 10/2, 12; улица Якова Геринга: 1, 2, 3, 4, 6, 7.
Избирательный участок № 26
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев строение 1, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарская областная филармония имени Исы Байзакова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Кудайбергена Сураганова: 2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2, 112/2; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 1/3, 2, 2/1, 3/2, 4, 4/1, 5; улица Торайгырова: 111, 111/1, 111/2, 112/2, 113, 115, 117; улица Фильтровальная: 1; промышленная зона Центральная: 1, 2, 8, 10, 12, 26, 65, 67.
Избирательный участок № 27
Местонахождение: улица Кудайбергена Сураганова 19, Ассоциация "Иртыштрансстрой"
Границы: улица Бакинская: 5; улица Кудайбергена Сураганова: 12, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 22; улица Павлова: 5, 7, 9, 11, 11/1, 24, 24/1, 24/2.
Избирательный участок № 28
Местонахождение: улица Лермонтова 129, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Лермонтова: 119, 121, 123, 125, 129; улица Павлова: 11/2, 11/3, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36, 40, 42, 46; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 23, 27.
Избирательный участок № 29
Местонахождение: улица Малайсары батыр 2, коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Павлодара" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
Границы: улица Катаева: 9; улица Малайсары батыр: 1/5, 2, 4, 6, 6/1; улица Павлова: 44; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 20/1, 25, 28, 29, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 30
Местонахождение: улица Жүсіпбек Аймауытұлы строение 2, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший колледж электроники и коммуникаций" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

Шекаралары: Қамзин көшесі: 1, 1/1, 1/2, 3, 4, 4/1; Московская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 23; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі: 14, 16, 18, 18/1, 20, 20/1; Яков Геринг көшесі: 8, 9, 10, 13.
№ 31 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жүсіпбек Аймауытұлы көшесі 2 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Барнаульская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Гурьевская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Елгин көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 57; Иссык-Кульская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Қамзин көшесі: 6, 8, 9; Карагандинская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Кисловодская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Комсомольская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Красноярская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 50, 52; Крылова көшесі: 4, 12, 14; Ленинградская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Московская көшесі: 25, 27, 29, 31, 33, 34, 34/1, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57; Омская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 57/1; Павлов көшесі: 13, 13/1, 15; Ростовская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 16/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Естай көшесі: 150/1; Павлов көшесі: 21, 25, 27, 29, 31, 38; Малайсары батыр көшесі: 8, 10.
№ 33 сайлау учаскесі

Границы: улица Камзина: 1, 1/1, 1/2, 3, 4, 4/1; улица Московская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 23; улица Сағадат Нұрмағамбетов: 14, 16, 18, 18/1, 20, 20/1; улица Якова Геринга: 8, 9, 10, 13.
Избирательный участок № 31
Местонахождение: улица Жүсіпбек Аймауытұлы строение 2, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший колледж электроники и коммуникаций" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Барнаульская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Гурьевская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Елгина: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 57; улица Иссык-Кульская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица Камзина: 6, 8, 9; улица Карагандинская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Кисловодская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Комсомольская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Красноярская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 50, 52; улица Крылова: 4, 12, 14; улица Ленинградская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Московская: 25, 27, 29, 31, 33, 34, 34/1, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57; улица Омская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 57/1; улица Павлова: 13, 13/1, 15; улица Ростовская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
Избирательный участок № 32
Местонахождение: улица Камзина 16/1, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Естая: 150/1; улица Павлова: 21, 25, 27, 29, 31, 38; улица Малайсары батыр: 8, 10.
Избирательный участок № 33

Орналасқан жері: Павлов көшесі 17, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 27 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Барнаульская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Қамзин көшесі: 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 27; Малайсары батыр көшесі: 7/1, 12; Московская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 120; Павлов көшесі: 17, 23.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 134, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы "Павлодар көліктегі оқу орталығы" филиалы
Шекаралары: Барнаульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Гурьевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Елгин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Заслонов көшесі: 3, 3/1, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Иссык-Кульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Карагандинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Кисловодская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Комсомольская көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Красноярская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ленинградская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Омская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ростовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/1, 80, 82, 82/1, 84, 86, 88, 98, 100, 102, 102А, 104, 104/1, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 122, 126, 128, 130А.
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Московская көшесі 82, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің әскери-техникалық мектебі" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодардағы филиалы

Местонахождение: улица Павлова 17, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Барнаульская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; улица Камзина: 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 27; улица Малайсары батыр: 7/1, 12; улица Московская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 120; улица Павлова: 17, 23.
Избирательный участок № 34
Местонахождение: улица Сағадат Нұрмағамбетов 134, филиал акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" - "Павлодарский учебный центр транспорта"
Границы: улица Барнаульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Гурьевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Елгина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Заслонова: 3, 3/1, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; улица Иссык-Кульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Карагандинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Кисловодская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Комсомольская: 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Красноярская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ленинградская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Омская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ростовская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Сағадат Нұрмағамбетов: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/1, 80, 82, 82/1, 84, 86, 88, 98, 100, 102, 102А, 104, 104/1, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 122, 126, 128, 130А.
Избирательный участок № 35
Местонахождение: улица Московская 82, Павлодарский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан"

Шекаралары: Всеволод Иванов көшесі: 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 75/2, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/2, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; Гурьевская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; Елгин көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Иссык-Кульская көшесі: 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; Карагандинская көшесі: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/4, 98, 99, 99/1, 100, 102, 104, 106; Кисловодская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104/2, 105, 106; Комсомольская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107; Красноярская көшесі: 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 77, 78, 78/1, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Ленинградская көшесі: 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101, 101/2, 102, 102/2, 103, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106, 106/5, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113; Омская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114; Ростовская көшесі: 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114.
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Украинская көшесі 38 құрылыс, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар техникалық сервис колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Границы: улица Всеволода Иванова: 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 75/2, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/2, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; улица Гурьевская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; улица Елгина: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; улица Иссык-Кульская: 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; улица Карагандинская: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/4, 98, 99, 99/1, 100, 102, 104, 106; улица Кисловодская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104/2, 105, 106; улица Комсомольская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107; улица Красноярская: 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 77, 78, 78/1, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; улица Ленинградская: 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101, 101/2, 102, 102/2, 103, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106, 106/5, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113; улица Омская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114; улица Ростовская: 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: улица Украинская строение 38, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский колледж технического сервиса" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

Шекаралары: Алмаатинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Всеволод Иванов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ермак көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24; Заслонов көшесі: 59, 59/1, 59/2, 67, 67/1, 69, 69/1, 69/2; Львовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Мүткенов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Рижская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Российская көшесі: 6; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі: 114/1, 118/1, 118/2, 120, 120/1, 120/2, 128/1, 130, 130/1, 134, 134А; Смоленская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
№ 37 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Щедрин көшесі 60, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Қалижан Бекқожин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Алмаатинская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 76, 76/1, 76/2, 78, 80; Всеволод Иванов көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61; Ермак көшесі: 13/1, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Львовская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 76, 77, 79; Мүткенов көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48/1, 49, 50, 52, 53, 54; Рижская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 68, 70, 74, 76, 76А, 78, 81; Российская көшесі: 10, 16/3, 16/4, 16/6, 18, 20, 22, 65, 69, 70; Смоленская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 60, 67; Щедрин көшесі: 58, 58/1, 60, 60Г.
№ 38 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Яков Геринг көшесі 79, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: улица Алмаатинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Всеволода Иванова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ермака: 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24; улица Заслонова: 59, 59/1, 59/2, 67, 67/1, 69, 69/1, 69/2; улица Львовская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Муткенова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Рижская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Российская: 6; улица Сағадат Нұрмағамбетов: 114/1, 118/1, 118/2, 120, 120/1, 120/2, 128/1, 130, 130/1, 134, 134А; улица Смоленская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 37
Местонахождение: улица Щедрина 60, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Калижана Бекхожина" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Алмаатинская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 76, 76/1, 76/2, 78, 80; улица Всеволода Иванова: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61; улица Ермака: 13/1, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Львовская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 76, 77, 79; улица Муткенова: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48/1, 49, 50, 52, 53, 54; улица Рижская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 68, 70, 74, 76, 76А, 78, 81; улица Российская: 10, 16/3, 16/4, 16/6, 18, 20, 22, 65, 69, 70; улица Смоленская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 60, 67; улица Щедрина: 58, 58/1, 60, 60Г.
Избирательный участок № 38
Местонахождение: улица Якова Геринга 79, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Алтайская көшесі: 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Минин көшесі: 40, 42, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; Российская көшесі: 8, 8/1, 73, 73/1; Сибирская көшесі: 84, 86, 87, 87/2, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Украинская көшесі: 60, 62, 64, 66, 66/1, 72, 74, 76/1, 80, 82, 88, 90, 90/1, 92, 97, 100, 101, 102, 108; Щедрин көшесі: 5/1, 30, 30/1, 30/2; Якутская көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
№ 39 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Минин көшесі 31, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Алтайская көшесі: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70, 72; Жүсіпбек Аймауытұлы көшесі: 37/1, 80, 80/1, 82, 84, 86; Заслонов көшесі: 61, 61А, 63, 63/1, 63А, 65; Минин көшесі: 31, 32, 34, 36, 38, 38/1, 38/2, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/1, 71/3, 73, 73/1; Одесская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Пензенская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі: 73, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 132, 134/1, 136/2, 142/1; Сибирская көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 85; Украинская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37, 38; Хабаровская көшесі: 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Яков Геринг көшесі: 76, 76/1, 76/2, 79, 81, 83, 85, 85/1, 87; Якутская көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Яков Геринг көшесі 78 құрылыс, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар технологиялық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Алтайская көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Архангельская көшесі: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 49/1, 50, 52, 52/1, 54, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60А, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87; Дальневосточная көшесі: 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 64, 65, 65/1, 66, 67, 67/1, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100; Деров көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Днепропетровская көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84; Запорожская көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Муялдинская көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/2, 50, 50/2, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90; Сахалинская көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 61, 61/1, 63, 63А, 65; Сүлейменов көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Таллинская көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/5, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; Целинная көшесі: 43, 45, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Яков Геринг көшесі: 93, 95, 97.
№ 41 сайлау учаскесі

Границы: улица Алтайская: 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; улица Минина: 40, 42, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; улица Российская: 8, 8/1, 73, 73/1; улица Сибирская: 84, 86, 87, 87/2, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Украинская: 60, 62, 64, 66, 66/1, 72, 74, 76/1, 80, 82, 88, 90, 90/1, 92, 97, 100, 101, 102, 108; улица Щедрина: 5/1, 30, 30/1, 30/2; улица Якутская: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Избирательный участок № 39
Местонахождение: улица Минина 31, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Алтайская: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 68, 70, 72; улица Жүсіпбек Аймауытұлы: 37/1, 80, 80/1, 82, 84, 86; улица Заслонова: 61, 61А, 63, 63/1, 63А, 65; улица Минина: 31, 32, 34, 36, 38, 38/1, 38/2, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/1, 71/3, 73, 73/1; улица Одесская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Пензенская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Сағадат Нұрмағамбетов: 73, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 132, 134/1, 136/2, 142/1; улица Сибирская: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 85; улица Украинская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37, 38; улица Хабаровская: 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 70, 71, 72, 73, 74, 75; улица Якова Геринга: 76, 76/1, 76/2, 79, 81, 83, 85, 85/1, 87; улица Якутская: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: улица Якова Геринга строение 78, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский технологический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Алтайская: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; улица Архангельская: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 49/1, 50, 52, 52/1, 54, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60А, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87; улица Дальневосточная: 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 64, 65, 65/1, 66, 67, 67/1, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100; улица Дерова: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; улица Днепропетровская: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84; улица Запорожская: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Муялдинская: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/2, 50, 50/2, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90; улица Сахалинская: 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 61, 61/1, 63, 63А, 65; улица Сулейменова: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; улица Таллинская: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/5, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; улица Целинная: 43, 45, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Якова Геринга: 93, 95, 97.
Избирательный участок № 41

Орналасқан жері: Атамекен кенті Ахмет Байтұрсынұлы көшесі 14 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 33 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Алтынсарин көшесі: 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 100/1, 101, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154/1, 156, 158, 158/1, 158/2, 160, 160/1, 160/2; Бокин көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Жангелдин көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Жібек жолы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14; Жолкудукская көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А; Тараз көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; М. Мәметова көшесі: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76/1, 77, 78, 79, 79/2, 81/1, 83; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі: 1, 2А, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14/1, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20, 21А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 58/3, 58А, 58Б, 58В, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 99А, 100, 100/1, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127; Мақажанов көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 3/1, 3А, 3Б, 4А, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 9/1, 11, 11/1, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19Б, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22Г, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 28/2, 28А, 29, 30, 30/1, 30А, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 114/2, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/1, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142; Түркістан көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14.
№ 42 сайлау учаскесі

Местонахождение: поселок Атамекен улица Ахмет Байтұрсынұлы строение 14, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Алтынсарина: 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 100/1, 101, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154/1, 156, 158, 158/1, 158/2, 160, 160/1, 160/2; улица Бокина: 1, 2, 3, 3А, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Жангельдина: 1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Жібек жолы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14; улица Жолкудукская: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А; улица Тараз: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; улица М. Маметовой: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76/1, 77, 78, 79, 79/2, 81/1, 83; улица Ахмет Байтұрсынұлы: 1, 2А, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14/1, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20, 21А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 58/3, 58А, 58Б, 58В, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 99А, 100, 100/1, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127; улица Макажанова: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 3/1, 3А, 3Б, 4А, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 9/1, 11, 11/1, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19Б, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22Г, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 28/2, 28А, 29, 30, 30/1, 30А, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 114/2, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/1, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142; улица Түркістан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 42

Орналасқан жері: Атамекен кенті Сарыарқа көшесі 53/1 құрылыс, "Жаяу Мұса атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналык кәсіпорны
Шекаралары: Ә. Молдағұлова көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9А, 10, 10/2, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60; Ақжол көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Джамбула көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3/1, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 12А, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24; Жасыбай батыр көшесі: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 13, 13/1; Жүсіпбек Аймауытов көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 14В, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61; Құрманғазы көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 42, 48, 48А, 50, 50/1, 50А, 52, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А, 62, 64, 66, 127; Малайсары батыр көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7Б, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 17А, 18, 18А, 19, 19/1, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46; Надиров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 49, 49/1, 51, 53, 55, 70, 71, 72, 73, 73Б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111/1, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120; Олжабай батыр көшесі: 1, 1/2, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11/2, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60; Сарыарқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40/1, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 95/1, 96, 97, 99, 99/1; Шевченко көшесі: 2, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен кенті Бұқар жырау көшесі 1, "Agrimer Zholkuduk"" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Местонахождение: поселок Атамекен улица Сарыарқа строение 53/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Жаяу Мусы"
Границы: улица А. Молдагуловой: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9А, 10, 10/2, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60; улица Ақжол: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Джамбула: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3/1, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 12А, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24; улица Жасыбай батыр: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 13, 13/1; улица Жүсіпбек Аймауытов: 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 14В, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61; улица Курмангазы: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 42, 48, 48А, 50, 50/1, 50А, 52, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А, 62, 64, 66, 127; улица Малайсары батыр: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7Б, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 17А, 18, 18А, 19, 19/1, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46; улица Надирова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 49, 49/1, 51, 53, 55, 70, 71, 72, 73, 73Б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111/1, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120; улица Олжабай батыр: 1, 1/2, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11/2, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60; улица Сарыарқа: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40/1, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 95/1, 96, 97, 99, 99/1; улица Шевченко: 2, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: поселок Атамекен улица Бұқар жырау 1, Товарищество с ограниченной ответственностью "Agrimer Zholkuduk"

Шекаралары: Абылай хан көшесі: 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 23/1; Болашақ көшесі: 6; Бөгенбай батыр көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56; Бұқар жырау көшесі: 1/2, 1А, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 28, 30/1, 36, 38; Сығанақ көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Гауһар батыр көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44; Ғарышкер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Қабанбай батыр көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32; Қазыбек би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 31/1, 43, 45, 47, 49; Калкаманская көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 8, 8/1, 8/3, 8/6, 9, 11; Керуен көшесі: 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23; Отырар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Сарайшық көшесі: 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 9, 11, 13; Терешкова көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Торайғыр би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 94; Тоқтаров көшесі: 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19, 21; Ш. Уәлиханов көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/1, 86/2, 87, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен кенті Панфилов көшесі 65 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 32 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Айдагольская көшесі: 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Алаш көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Алтын сақа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14; Әбілқайыр Баймолдин көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А; Береке көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31А, 32, 33, 33/1, 34, 36, 36/1, 38, 40; Достық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; Ертіс көшесі: 2, 3, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 111/2; Желтоқсан көшесі: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 46, 50, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72; Қайнар көшесі: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Көкжиек көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32; Күляш Бәйсейітова көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Панфилов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116; Саржайлау көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8; Тәуелсіздік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 98/2, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; Тұран көшесі: 1, 2, 4, 6, 8; Шәмші Қалдаяқов көшесі: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Шолохов көшесі: 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13; Энбекшинская көшесі: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 27К1, 29, 31.
№ 45 сайлау учаскесі

Границы: улица Абылай хан: 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 23/1; улица Болашақ: 6; улица Бөгенбай батыр: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56; улица Бұқар жырау: 1/2, 1А, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 28, 30/1, 36, 38; улица Сығанақ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Гауһар батыр: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44; улица Ғарышкер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица Қабанбай батыр: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32; улица Қазыбек би: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 31/1, 43, 45, 47, 49; улица Калкаманская: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 8, 8/1, 8/3, 8/6, 9, 11; улица Керуен: 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23; улица Отырар: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Сарайшық: 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 9, 11, 13; улица Терешковой: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Торайғыр би: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 94; улица Тохтарова: 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19, 21; улица Ш. Уәлиханов: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/1, 86/2, 87, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 44
Местонахождение: поселок Атамекен улица Панфилова строение 65, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 32 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Айдагольская: 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Алаш: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; улица Алтын сақа: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14; улица Әбілқайыр Баймолдин: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А; улица Береке: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31А, 32, 33, 33/1, 34, 36, 36/1, 38, 40; улица Достық: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; улица Ертіс: 2, 3, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 111/2; улица Желтоқсан: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 46, 50, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72; улица Қайнар: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Көкжиек: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32; улица Куляш Байсеитовой: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Панфилова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116; улица Саржайлау: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8; улица Тәуелсіздік: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 98/2, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; улица Тұран: 1, 2, 4, 6, 8; улица Шәмші Қалдаяқов: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Шолохова: 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13; улица Энбекшинская: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 27К1, 29, 31.
Избирательный участок № 45

Орналасқан жері: Российская көшесі 57/3 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Щедрин көшесі 63, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ.Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батурин көшесі 4/1 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 Павлодар қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Павлодар ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесі 60/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абай көшесі: 2, 4, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 38; Алтын Орда көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Бейбітшілік көшесі: 1, 3, 4, 4Д, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Бөгенбай батыр көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19; Дешті Қыпшақ көшесі: 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65; Жәнібек-Керей көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3В, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 29Г, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 39, 39С, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Желтоқсан көшесі: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 12А, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 51; Ер Еділ көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 9/2, 11; Қамзин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Қасым Қажы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 20, 20А, 21, 23, 23/1, 28, 31, 32, 32В, 32Г, 33, 33/1, 35, 37, 38, 38/2, 39, 39/2, 40, 43, 51, 53; Қажымұқан көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 13; Мәңгілік Ел көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 70; Ақбеттау тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17К, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Ғабдылуахит Хазірет тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Жас тұлпар тұйық көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4А, 5, 6, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 23, 27; Жасыбай батыр тұйық көшесі: 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Қағанат тұйық көшесі: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Көктем тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Сауран тұйық көшесі: 1, 3, 7, 9, 11, 13; Шапағат тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Шәкәрім тұйық көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 96; Пушкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8; Сәтбаев көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Сұлтан Бейбарыс көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 30/1; Тәуелсіздік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 50/1, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111; Ұлы Дала көшесі: 1, 2, 2/2, 2А, 2В, 3, 3/1, 4, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10В, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
№ 49 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Российская строение 57/3, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной онкологический диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: улица Щедрина 63, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г.Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 47
Местонахождение: улица Батурина строение 4/1, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 3" Управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: село Павлодарское улица Ыбырай Алтынсарин 60/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абая: 2, 4, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 38; улица Алтын Орда: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36; улица Ахмет Байтұрсынұлы: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Бейбітшілік: 1, 3, 4, 4Д, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Бөгенбай батыр: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19; улица Дешті Қыпшақ: 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65; улица Жәнібек-Керей: 1, 2, 2А, 3, 3В, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 29Г, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 39, 39С, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; улица Желтоқсан: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 12А, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 51; улица Ер Еділ: 1, 3, 5, 7, 9, 9/2, 11; улица Камзина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Қасым Қажы: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 20, 20А, 21, 23, 23/1, 28, 31, 32, 32В, 32Г, 33, 33/1, 35, 37, 38, 38/2, 39, 39/2, 40, 43, 51, 53; улица Қажымұқан: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 13; улица Мәңгілік Ел: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 70; переулок Ақбеттау: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17К, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; переулок Ғабдылуахит Хазірет: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; переулок Жас тұлпар: 1, 2, 2А, 3, 4А, 5, 6, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 23, 27; переулок Жасыбай батыр: 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; переулок Қағанат: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13; переулок Көктем: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; переулок Сауран: 1, 3, 7, 9, 11, 13; переулок Шапағат: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; переулок Шәкәрім: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 96; улица Пушкина: 1, 2, 3, 4, 6, 8; улица Сатпаева: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Сұлтан Бейбарыс: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 30/1; улица Тәуелсіздік: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 50/1, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111; улица Ұлы Дала: 1, 2, 2/2, 2А, 2В, 3, 3/1, 4, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10В, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
Избирательный участок № 49

Орналасқан жері: Павлодар ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесі 60/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: 12 көшесі: 1, 2; Ардагерлер көшесі: 1, 2; Алаш Орда көшесі: 8, 12, 15, 84, 102, 103, 134, 136, 163, 165, 170, 171, 173, 177; Атажұрт көшесі: 1, 1/1, 1А, 1/5, 2, 2/2, 2/8, 2/10, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 62; Бауыржан Момышұлы көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/3, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29; Болашақ көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 30, 32; Далакөл көшесі: 1, 2, 3, 4, 49А; Дінмұхамед Қонаев көшесі: 1, 1Д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53Д, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 69, 69А, 69К, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81К, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118, 119, 121, 121/1, 127, 129, 131, 133, 137, 137/1; Ж. Нұркенов көшесі: 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Жастар көшесі: 4А, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 16; Жібек жолы көшесі: 2, 2/1, 10, 22, 22/1, 92, 124, 158, 160, 164, 192; Жұмабек Тәшенев көшесі: 1, 2, 2Б, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; Исабек Ишан көшесі: 1, 1/1, 3, 16, 18, 20, 133, 136, 141, 142, 144, 153, 163, 174, 206; Күлтегін көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29Д, 29К, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Конституция көшесі: 1, 3, 3А, 5; Құмдыкөл көшесі: 1, 4, 16, 22, 34; Рахымжан Қошқарбаев көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24; Лесная көшесі: 3, 6, 13, 23; Малайсары көшесі: 9, 13, 27; Мұқан Қаған көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; Спутник-1 шағын ауданы: 1, 143, 634; Спутник-2 шағын ауданы: 1, 2, 9, 16, 143, 165, 167; Отандастар көшесі: 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/10, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/7, 2/12, 2/14, 2А, 2Б, 2Д, 3, 3А, 4А, 5, 6А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 26А, 27, 28, 28А, 30, 31, 32А, 34А, 35, 36, 36А, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42А, 43, 46А, 47, 50А, 53, 55, 57, 58А, 62А, 66А, 93; Лев Гумилев тұйық көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11; Отырар тұйық көшесі: 1, 2, 3; 3 өтпе жолы: 6; 4 өтпе жолы: 1; Республика көшесі: 41, 47, 49, 51, 54; Сарыарқа көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 39/2, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Тайкелтір би көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22; Торайғыр би көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 70; Центральная көшесі: 3; Шәукен көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8/1, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 21А, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 25/1, 26, 26Б, 27, 28, 28Б, 29/1, 29/2, 30, 34, 36, 36/1, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 94Б; Шоң би көшесі: 1, 1/1, 2А, 3, 4, 7, 8/1, 11, 13, 17, 17Б, 19, 20, 22; Ыбырай Алтынсарин көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Д, 46К, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88А, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140/2, 141, 143, 145, 147, 147/2, 149, 151, 153.
№ 50 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Павлодарское улица Ыбырай Алтынсарин 60/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица 12: 1, 2; улица Ардагерлер: 1, 2; улица Алаш Орда: 8, 12, 15, 84, 102, 103, 134, 136, 163, 165, 170, 171, 173, 177; улица Атажурт: 1, 1/1, 1А, 1/5, 2, 2/2, 2/8, 2/10, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 62; улица Бауыржан Момышұлы: 1, 1/1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/3, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29; улица Болашак: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 30, 32; улица Далакөл: 1, 2, 3, 4, 49А; улица Дінмұхамед Қонаев: 1, 1Д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53Д, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 69, 69А, 69К, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81К, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118, 119, 121, 121/1, 127, 129, 131, 133, 137, 137/1; улица Ж. Нуркенова: 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Жастар: 4А, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 16; улица Жибек жолы: 2, 2/1, 10, 22, 22/1, 92, 124, 158, 160, 164, 192; улица Жұмабек Тәшенев: 1, 2, 2Б, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; улица Исабек Ишан: 1, 1/1, 3, 16, 18, 20, 133, 136, 141, 142, 144, 153, 163, 174, 206; улица Күлтегін: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29Д, 29К, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Конституции: 1, 3, 3А, 5; улица Құмдыкөл: 1, 4, 16, 22, 34; улица Рахымжан Қошқарбаев: 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24; улица Лесная: 3, 6, 13, 23; улица Малайсары: 9, 13, 27; улица Мұқан Қаған: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; микрорайон Спутник-1: 1, 143, 634; микрорайон Спутник-2: 1, 2, 9, 16, 143, 165, 167; улица Отандастар: 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/10, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/7, 2/12, 2/14, 2А, 2Б, 2Д, 3, 3А, 4А, 5, 6А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 26А, 27, 28, 28А, 30, 31, 32А, 34А, 35, 36, 36А, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42А, 43, 46А, 47, 50А, 53, 55, 57, 58А, 62А, 66А, 93; переулок Лев Гумилев: 1, 3, 5, 7, 9, 11; переулок Отырар: 1, 2, 3; проезд 3: 6; проезд 4: 1; улица Республика: 41, 47, 49, 51, 54; улица Сарыарка: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 39/2, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; улица Тайкелтір би: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22; улица Торайғыр би: 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 70; улица Центральная: 3; улица Шаукень: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8/1, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 21А, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 25/1, 26, 26Б, 27, 28, 28Б, 29/1, 29/2, 30, 34, 36, 36/1, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 94Б; улица Шоң би: 1, 1/1, 2А, 3, 4, 7, 8/1, 11, 13, 17, 17Б, 19, 20, 22; улица Ыбырай Алтынсарин: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Д, 46К, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88А, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140/2, 141, 143, 145, 147, 147/2, 149, 151, 153.
Избирательный участок № 50

Орналасқан жері: Кенжекөл ауылы Ата заң алаңы 1/7 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Ақсу көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/65, 1/66, 1/67, 1/68, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/76, 1/77, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38; Ақниет көшесі: 1/1, 1/2, 5, 5/1, 5/9, 5/10, 5/11, 5/13, 5/14, 5/17, 5/18, 5/19, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 41, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 57/1, 67, 68, 79, 91, 98, 112, 128, 138, 143, 156, 201, 201/1, 209, 228, 234, 245, 253, 255, 311, 342, 364, 384, 386, 410, 411, 412, 416, 420, 433, 434, 443, 447, 454, 457, 458; Әшімбетов көшесі: 1/1, 1/6, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50; Б. Саттарханов көшесі: 1, 2, 5, 7/1, 8, 10, 17, 18, 19, 21, 23, 24; Баян батыр көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9/1, 10, 11, 11/1, 13, 14, 14/1, 15, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25/1, 28; Болашақ көшесі: 1, 1/7, 2, 2/1, 2/2, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 18/1, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36; Күншуақ көшесі: 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 8; Бейбарыс сұлтан көшесі: 9/1, 12А, 12/1, 17/1, 23/1, 25/1, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 32, 32/1, 32А, 33, 37, 37А, 38, 38/1, 39, 39В, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 56/1, 57, 57/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 97А; Егемен көшесі: 1/5, 1/8, 1/10, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 2/9, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 17/1, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27/1, 28, 28/1, 30, 31/2, 32, 33, 33/1; Жакен Абдыков көшесі: 19/1, 19А, 29Б, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52/3, 52/4, 52Б, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57А, 58, 58/1, 58Б, 59, 59/2, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85; Жаңа-Ауыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32А; Желтоқсан көшесі: 1, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 2/7, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 27; Қ. Токин көшесі: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 6, 6В, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 16/3, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А; Құрманбай көшесі: 1, 3, 4, 5/1, 6, 8, 9, 10; Малайсары тархан көшесі: 1, 2, 2/2, 2В, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/4, 6, 6/1, 6А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 19/3, 20, 21, 21/1, 25; Мизам көшесі: 1/1, 1/3, 1/5, 2, 4; Ата заң алаңы: 1, 1/3, 1Б, 5, 6, 6/4, 6А, 9, 12, 12/1, 12А, 12В; Рамазанов көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/3, 14, 15, 33; Семипалатинская көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15Б, 16, 16А, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 21, 23, 24, 24/1, 24В, 25, 25А, 25Б, 27; Сұлтанбет сұлтан көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16; Ұлан тұйық көшесі: 1, 1/2, 1/3, 2, 2/2, 4/1, 4/3, 6, 6/1, 6/2, 6/4, 7, 8; Үркер көшесі: 112, 128; Шоқтал көшесі: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8Г, 10, 10/3, 10Е, 12, 12/1, 12/3, 12Б, 12Г, 13; Шоң би көшесі: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 56/1, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59/3, 59/4, 60, 61, 62, 63, 63А, 63В, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 70/1, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 71В, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 76/2, 77, 77/1, 78, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 92/3, 93, 95, 95/2, 95А, 96, 96/1, 97, 99, 101.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Рылеев көшесі 13, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Местонахождение: село Кенжеколь площадь Ата заң строение 1/7, коммунальное государственное учреждение "Кенжекольская средняя общеобразовательная школа города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Аксуская: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/65, 1/66, 1/67, 1/68, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/76, 1/77, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38; улица Ақниет: 1/1, 1/2, 5, 5/1, 5/9, 5/10, 5/11, 5/13, 5/14, 5/17, 5/18, 5/19, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 41, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 57/1, 67, 68, 79, 91, 98, 112, 128, 138, 143, 156, 201, 201/1, 209, 228, 234, 245, 253, 255, 311, 342, 364, 384, 386, 410, 411, 412, 416, 420, 433, 434, 443, 447, 454, 457, 458; улица Ашимбетова: 1/1, 1/6, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50; улица Б. Саттарханова: 1, 2, 5, 7/1, 8, 10, 17, 18, 19, 21, 23, 24; улица Баян батыр: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9/1, 10, 11, 11/1, 13, 14, 14/1, 15, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25/1, 28; улица Болашак: 1, 1/7, 2, 2/1, 2/2, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 18/1, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36; улица Күншуақ: 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 8; улица Бейбарыс сұлтан: 9/1, 12А, 12/1, 17/1, 23/1, 25/1, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 32, 32/1, 32А, 33, 37, 37А, 38, 38/1, 39, 39В, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 56/1, 57, 57/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 97А; улица Егемен: 1/5, 1/8, 1/10, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 2/9, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 17/1, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27/1, 28, 28/1, 30, 31/2, 32, 33, 33/1; улица Жакена Абдыкова: 19/1, 19А, 29Б, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52/3, 52/4, 52Б, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57А, 58, 58/1, 58Б, 59, 59/2, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85; улица Жана-Аульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32А; улица Желтоксан: 1, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 2/7, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 27; улица К. Токина: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 6, 6В, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 16/3, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А; улица Курманбая: 1, 3, 4, 5/1, 6, 8, 9, 10; улица Малайсары тархан: 1, 2, 2/2, 2В, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/4, 6, 6/1, 6А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 19/3, 20, 21, 21/1, 25; улица Мизама: 1/1, 1/3, 1/5, 2, 4; площадь Ата заң: 1, 1/3, 1Б, 5, 6, 6/4, 6А, 9, 12, 12/1, 12А, 12В; улица Рамазанова: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/3, 14, 15, 33; улица Семипалатинская: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15Б, 16, 16А, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 21, 23, 24, 24/1, 24В, 25, 25А, 25Б, 27; улица Сұлтанбет сұлтан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16; переулок Ұлан: 1, 1/2, 1/3, 2, 2/2, 4/1, 4/3, 6, 6/1, 6/2, 6/4, 7, 8; улица Үркер: 112, 128; улица Шоктальская: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8Г, 10, 10/3, 10Е, 12, 12/1, 12/3, 12Б, 12Г, 13; улица Шоң би: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 56/1, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59/3, 59/4, 60, 61, 62, 63, 63А, 63В, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 70/1, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 71В, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 76/2, 77, 77/1, 78, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 92/3, 93, 95, 95/2, 95А, 96, 96/1, 97, 99, 101.
Избирательный участок № 51
Местонахождение: улица Рылеева 13, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара"

Шекаралары: Абай көшесі: 381, 383, 403, 405, 406, 408, 409, 410, 411, 412, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 439А, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 448А, 449, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462; Алданская көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36; Амангелді көшесі: 1, 5, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 22Б; Бекхожин көшесі: 3, 7, 9; Вилюйская көшесі: 4, 5, 7; Генерал Бәкіров көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 16А, 17, 17/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84; Камская көшесі: 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Качирская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27/1, 29, 35, 37; Кирпичная көшесі: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 44А, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59; Комиссарская көшесі: 3, 3А, 5, 7, 9, 9А, 13, 19; Кошевой көшесі: 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 31, 32, 32/1, 32А, 32Б, 34, 34А, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47А, 49; Матросов тұйық көшесі: 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41Б, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 382, 382/1, 382/3, 382/4, 384, 384/2, 384/3, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465; Мұқағали Мақатаев көшесі: 1, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15; Потанин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 18А, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 49; Рылеев көшесі: 13, 15; Теплов көшесі: 3, 5, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31; Усолка көшесі: 1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25.
№ 52 сайлау учаскесі

Границы: улица Абая: 381, 383, 403, 405, 406, 408, 409, 410, 411, 412, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 439А, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 448А, 449, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462; улица Алданская: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36; улица Амангельды: 1, 5, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 22Б; улица Бекхожина: 3, 7, 9; улица Вилюйская: 4, 5, 7; улица Генерал Бәкіров: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 16А, 17, 17/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84; улица Камская: 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Качирская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27/1, 29, 35, 37; улица Кирпичная: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 44А, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59; улица Комиссарская: 3, 3А, 5, 7, 9, 9А, 13, 19; улица Кошевого: 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 31, 32, 32/1, 32А, 32Б, 34, 34А, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47А, 49; переулок Матросова: 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41Б, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Мәшһүр Жүсіп: 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 382, 382/1, 382/3, 382/4, 384, 384/2, 384/3, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465; улица Мұқағали Мақатаев: 1, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15; улица Потанина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 18А, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 49; улица Рылеева: 13, 15; улица Теплова: 3, 5, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31; улица Усолка: 1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25.
Избирательный участок № 52

Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 190, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 24 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бірлік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Кәукен Кенжетаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Амангелді көшесі: 19, 19/1, 19/4, 24, 26, 28, 34, 36; Уәлиханов көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47; Гагарин көшесі: 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 61/1, 63, 63/1, 65/1; И. Байзақов көшесі: 169, 171, 173, 175, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368; Қабдеш Нұркин көшесі: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Қалмұқан Исабай көшесі: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Орджоникидзе көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41; Теплов көшесі: 32, 32А, 34, 34/2, 36, 36/1, 38, 38/1; Чапаев көшесі: 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 59/1, 59/2; Чехов көшесі: 68, 69, 71, 71А, 72, 72В, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 346, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Қамзин көшесі: 350; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 287, 289, 291, 293.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Сәтбаев көшесі 156, "Единый расчетный центр г. Павлодара" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: 29 Ноябрь көшесі: 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 15/1, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36; Академик Марғұлан көшесі: 99, 102, 104, 111/1, 115, 117, 117/2, 117А, 118, 119, 119А, 121, 132А, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 150, 152, 153, 153А, 155, 156, 157, 158, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 160, 161, 161А, 162, 163, 163А, 165, 167, 169, 171; Академик Сәтбаев көшесі: 55, 57, 59, 73, 75, 77, 79, 85, 99, 160, 164, 166, 166/1, 172, 180, 182, 186, 186/1, 192; Астана көшесі: 124, 126, 128, 130, 134, 139, 140, 151, 160/1, 160/2; Әлихан Бөкейханұлы көшесі: 125, 125А, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 143, 149/1, 159, 196, 202, 202/1, 204, 206, 208, 210, 212; Генерал Дүйсенов көшесі: 56; Естай көшесі: 25, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 40/1, 43, 44, 44/1, 54, 56, 56/1, 58; Ермұхан Бекмаханұлы көшесі: 1, 9, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Луначарский көшесі: 2, 6/1, 6/2, 7, 11; М. Исиналиев көшесі: 1, 3, 12, 14, 16; Степана Разина көшесі: 1; Толстой көшесі: 2, 8, 12; Чернышевский көшесі: 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112.
№ 55 сайлау учаскесі

Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев 190, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бірлік: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кәукен Кенжетаев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Амангельды: 19, 19/1, 19/4, 24, 26, 28, 34, 36; улица Валиханова: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47; улица Гагарина: 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 61/1, 63, 63/1, 65/1; улица И. Байзакова: 169, 171, 173, 175, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368; улица Қабдеш Нұркин: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 88, 90, 92, 94, 96, 98; улица Қалмұқан Исабай: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Орджоникидзе: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41; улица Теплова: 32, 32А, 34, 34/2, 36, 36/1, 38, 38/1; улица Чапаева: 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 59/1, 59/2; улица Чехова: 68, 69, 71, 71А, 72, 72В, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок № 53
Местонахождение: улица Камзина 346, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Камзина: 350; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 287, 289, 291, 293.
Избирательный участок № 54
Местонахождение: улица Академика Сатпаева 156, Товарищество с ограниченной ответственностью "Единый расчетный центр г. Павлодара"
Границы: улица 29 Ноября: 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 15/1, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36; улица Академика Маргулана: 99, 102, 104, 111/1, 115, 117, 117/2, 117А, 118, 119, 119А, 121, 132А, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 150, 152, 153, 153А, 155, 156, 157, 158, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 160, 161, 161А, 162, 163, 163А, 165, 167, 169, 171; улица Академика Сатпаева: 55, 57, 59, 73, 75, 77, 79, 85, 99, 160, 164, 166, 166/1, 172, 180, 182, 186, 186/1, 192; улица Астана: 124, 126, 128, 130, 134, 139, 140, 151, 160/1, 160/2; улица Әлихан Бөкейханұлы: 125, 125А, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 143, 149/1, 159, 196, 202, 202/1, 204, 206, 208, 210, 212; улица Генерала Дюсенова: 56; улица Естая: 25, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 40/1, 43, 44, 44/1, 54, 56, 56/1, 58; улица Ермұхан Бекмаханұлы: 1, 9, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица Луначарского: 2, 6/1, 6/2, 7, 11; улица М. Исиналиева: 1, 3, 12, 14, 16; улица Степана Разина: 1; улица Толстого: 2, 8, 12; улица Чернышевского: 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112.
Избирательный участок № 55

Орналасқан жері: Жеңіс алаңы 13, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 62, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 115; Академик Марғұлан көшесі: 79, 91/1, 91/2, 91/3; Ермұхан Бекмаханұлы көшесі: 38; Қайырбаев көшесі: 55, 59; Кривенко көшесі: 18, 18/1, 18/2, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 47, 49; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 38, 40; Жеңіс алаңы: 13, 17/2, 19, 21, 23.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәшһүр Жүсіп көшесі 27, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "М. М. Катаев атындағы Оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 91, 93, 95, 99, 99А, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109; Естай көшесі: 136, 138, 140, 142, 142/1; Желтоқсан көшесі: 60, 62, 64, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 79/1, 81, 82, 83, 85; И. Байзақов көшесі: 25, 25/1, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 58; Қайырбаев көшесі: 61, 69, 71, 73, 91, 93, 101, 101/1, 101/2, 103, 103/1, 103/2, 105, 105/1, 105А; Кривенко көшесі: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64/1, 64/2, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 87; Қабдеш Нұркин көшесі: 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 27, 30, 32, 80, 82, 84, 86, 90, 92; Пионерлер тұйық көшесі: 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79Г, 80, 81, 82, 83, 84, 86; Фурманов тұйық көшесі: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәшһүр Жүсіп көшесі 33, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Құрманғазы атындағы балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Абай көшесі: 75, 83, 83/1, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Больничный тұйық көшесі: 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 121, 122, 123, 125; Бұқар жырау көшесі: 94, 98, 100, 104, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 144/1, 144/2, 144А, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175; Гоголь тұйық көшесі: 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133; Ермұхан Бекмаханұлы көшесі: 88, 90, 92, 92/2, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108; Естай көшесі: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 94/2, 96, 98, 102, 104, 106, 106А, 108, 110, 132, 134, 134/1, 134/2; И. Байзақов көшесі: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 112, 114, 115А, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 128/2; Кривенко көшесі: 81; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 119, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малайсары батыр көшесі 3, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Малайсары батыр атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Местонахождение: площадь Победы 13, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 62, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 115; улица Академика Маргулана: 79, 91/1, 91/2, 91/3; улица Ермұхан Бекмаханұлы: 38; улица Каирбаева: 55, 59; улица Кривенко: 18, 18/1, 18/2, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 47, 49; улица Мәшһүр Жүсіп: 38, 40; площадь Победы: 13, 17/2, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 56
Местонахождение: улица Мәшһүр Жүсіп 27, коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени М. М. Катаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Бұқар жырау: 91, 93, 95, 99, 99А, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109; улица Естая: 136, 138, 140, 142, 142/1; улица Желтоқсан: 60, 62, 64, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 79/1, 81, 82, 83, 85; улица И. Байзакова: 25, 25/1, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 58; улица Каирбаева: 61, 69, 71, 73, 91, 93, 101, 101/1, 101/2, 103, 103/1, 103/2, 105, 105/1, 105А; улица Кривенко: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64/1, 64/2, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 87; улица Қабдеш Нұркин: 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Мәшһүр Жүсіп: 27, 30, 32, 80, 82, 84, 86, 90, 92; переулок Пионеров: 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79Г, 80, 81, 82, 83, 84, 86; переулок Фурманова: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 57
Местонахождение: улица Мәшһүр Жүсіп 33, коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа имени Курмангазы" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абая: 75, 83, 83/1, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126, 128, 130; переулок Больничный: 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 121, 122, 123, 125; улица Бұқар жырау: 94, 98, 100, 104, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 144/1, 144/2, 144А, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175; переулок Гоголя: 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133; улица Ермұхан Бекмаханұлы: 88, 90, 92, 92/2, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108; улица Естая: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 94/2, 96, 98, 102, 104, 106, 106А, 108, 110, 132, 134, 134/1, 134/2; улица И. Байзакова: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 112, 114, 115А, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 128/2; улица Кривенко: 81; улица Мәшһүр Жүсіп: 119, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139.
Избирательный участок № 58
Местонахождение: улица Малайсары батыр 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Малайсары батыра города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Естай көшесі: 91, 91/1, 95, 101, 141, 144, 146, 148, 150; Катаев көшесі: 9А, 11, 11/1; Малайсары батыр көшесі: 3, 7.
№ 59 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малайсары батыр көшесі 41 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 41 денешынықтыру-сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Малайсары батыр көшесі: 29, 33, 35, 37, 37А, 39, 39/2, 41, 43, 45/1, 53, 55; Одесская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Украинская көшесі: 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 62/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Мәшһүр Жүсіп атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Ермұхан Бекмаханұлы көшесі: 150, 150/2, 151, 152, 153, 153/12, 154, 154/1; Естай көшесі: 99, 101/2; Қамзин көшесі: 20, 24, 37, 56, 60, 62, 62/1; Павлов көшесі: 45, 48/3, 49, 51, 55.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаяу Мұса көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Байкальская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79; Баймолдин көшесі: 5, 9, 13, 15, 19; Жаяу Мұса көшесі: 1, 7А; Қабдеш Нұркин көшесі: 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91; Молодогвардейцев көшесі: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Мұқағали Мақатаев көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29/3, 29/4, 31, 31/4; Қазанғап би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; Усолка көшесі: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 63, 63Б, 63В, 63Г, 64, 65, 65А, 66, 67, 67/1, 67А, 67Б, 68, 69, 69/1, 70, 72, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 81, 95, 97, 97А, 99, 101, 188.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М. Исиналиев көшесі 24, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы

Границы: улица Естая: 91, 91/1, 95, 101, 141, 144, 146, 148, 150; улица Катаева: 9А, 11, 11/1; улица Малайсары батыр: 3, 7.
Избирательный участок № 59
Местонахождение: улица Малайсары батыр строение 41, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 41 города Павлодара с физкультурно-оздоровительной направленностью" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Малайсары батыр: 29, 33, 35, 37, 37А, 39, 39/2, 41, 43, 45/1, 53, 55; улица Одесская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; улица Украинская: 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135.
Избирательный участок № 60
Местонахождение: улица Камзина строение 62/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мәшһүр Жүсіп города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Ермұхан Бекмаханұлы: 150, 150/2, 151, 152, 153, 153/12, 154, 154/1; улица Естая: 99, 101/2; улица Камзина: 20, 24, 37, 56, 60, 62, 62/1; улица Павлова: 45, 48/3, 49, 51, 55.
Избирательный участок № 61
Местонахождение: улица Жаяу Мусы 1, коммунальное государственное казенное предприятие "Детско-подростковый клуб "Жигер" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Байкальская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79; улица Баймульдина: 5, 9, 13, 15, 19; улица Жаяу Мусы: 1, 7А; улица Қабдеш Нұркин: 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91; улица Молодогвардейцев: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Мұқағали Мақатаев: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29/3, 29/4, 31, 31/4; улица Қазанғап би: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; улица Усолка: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 63, 63Б, 63В, 63Г, 64, 65, 65А, 66, 67, 67/1, 67А, 67Б, 68, 69, 69/1, 70, 72, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 81, 95, 97, 97А, 99, 101, 188.
Избирательный участок № 62
Местонахождение: улица М. Исиналиева 24, филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области

Шекаралары: 29 Ноябрь көшесі: 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57; Абай көшесі: 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127, 127/1, 127/2, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148; Академик Марғұлан көшесі: 164, 164/1, 164/2, 168, 170, 172, 173, 174, 174/1, 176, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217; Академик Сәтбаев көшесі: 111, 113, 115, 115/1, 116, 117, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 153, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 210, 210/1, 212, 214, 216, 216А, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232; Астана көшесі: 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188/1, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 214; Әлихан Бөкейханұлы көшесі: 161, 165, 167, 169, 169В, 171, 177, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193/3, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 228/1, 230, 232, 234, 236, 236/1, 236/2, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258/1; Бұқар жырау көшесі: 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 166/1, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195/1, 197, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Генерал Дүйсенов көшесі: 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 88А, 108, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 123, 123/3, 123А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 132/1, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138/1, 138/1/1, 138/1/2, 139, 140, 141, 142, 143, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 158/1, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225; Герцен көшесі: 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 99; Достоевский көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43; Естай көшесі: 45, 47, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 81/1; Желтоқсан көшесі: 131, 133, 133/1, 135, 137, 139, 141, 141/3, 141/4, 141/5, 141/6, 143; И. Байзақов көшесі: 121, 125, 130, 131, 131/1, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 184/1; Қабдеш Нұркин көшесі: 61, 62, 62/1, 64, 64/1, 66; Луначарский көшесі: 14, 15, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149/1, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 175, 177; М. Горький көшесі: 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; М. Исиналиев көшесі: 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 24, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 58; Муравьев тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Водников тұйық көшесі: 2, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178; Заводской тұйық көшесі: 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143; Октябрят тұйық көшесі: 182/1, 183, 184, 184/1, 185, 186, 187, 187/1, 188, 189, 190, 191, 192; Пионерлер тұйық көшесі: 91/1, 93, 95, 114, 116; Сенной тұйық көшесі: 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155; Толстой көшесі: 7, 9, 10, 11, 11/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 41А, 48, 50; Чернышевский көшесі: 111, 113, 113Г, 114, 115, 116, 117, 118, 118Г, 119, 120, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 139, 140, 141, 142, 143, 144.
№ 63 сайлау учаскесі

Границы: улица 29 Ноября: 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57; улица Абая: 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127, 127/1, 127/2, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148; улица Академика Маргулана: 164, 164/1, 164/2, 168, 170, 172, 173, 174, 174/1, 176, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217; улица Академика Сатпаева: 111, 113, 115, 115/1, 116, 117, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 153, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 210, 210/1, 212, 214, 216, 216А, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232; улица Астана: 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188/1, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 210, 214; улица Әлихан Бөкейханұлы: 161, 165, 167, 169, 169В, 171, 177, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193/3, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 228/1, 230, 232, 234, 236, 236/1, 236/2, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258/1; улица Бұқар жырау: 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 166/1, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195/1, 197, 203, 205, 207, 209, 211, 213; улица Генерала Дюсенова: 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 88А, 108, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 123, 123/3, 123А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 132/1, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138/1, 138/1/1, 138/1/2, 139, 140, 141, 142, 143, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 158/1, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225; улица Герцена: 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 99; улица Достоевского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43; улица Естая: 45, 47, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 81/1; улица Желтоқсан: 131, 133, 133/1, 135, 137, 139, 141, 141/3, 141/4, 141/5, 141/6, 143; улица И. Байзакова: 121, 125, 130, 131, 131/1, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 184/1; улица Қабдеш Нұркин: 61, 62, 62/1, 64, 64/1, 66; улица Луначарского: 14, 15, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53; улица Мәшһүр Жүсіп: 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149/1, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 175, 177; улица М. Горького: 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица М. Исиналиева: 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 24, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 58; переулок Муравьева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; переулок Водников: 2, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178; переулок Заводской: 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143; переулок Октябрят: 182/1, 183, 184, 184/1, 185, 186, 187, 187/1, 188, 189, 190, 191, 192; переулок Пионеров: 91/1, 93, 95, 114, 116; переулок Сенной: 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155; улица Толстого: 7, 9, 10, 11, 11/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 41А, 48, 50; улица Чернышевского: 111, 113, 113Г, 114, 115, 116, 117, 118, 118Г, 119, 120, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125, 127, 128, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 139, 140, 141, 142, 143, 144.
Избирательный участок № 63

Орналасқан жері: Естай көшесі 83/2, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Павлодар қаласының № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Естай көшесі: 83, 83/1, 83А; Қабдеш Нұркин көшесі: 46/1; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 32, 34, 38, 40.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Толстой көшесі 95, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бұқар жырау көшесі: 241, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 253/1, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273, 275, 275А, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305; Достоевский көшесі: 86, 99, 101, 103, 105, 107; И. Байзақов көшесі: 143, 145, 147, 149, 151, 159/1, 186, 188, 188А, 192, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 246, 250, 252, 254, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296; М. Горький көшесі: 102/2, 102/3; Сенной тұйық көшесі: 156, 157, 158, 158/1, 158/2, 159, 161, 163, 165, 167, 167/1, 167А, 169; Толстой көшесі: 68, 82, 93, 95, 97, 99, 101, 101/1, 103, 105/1, 109.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ермұхан Бекмаханұлы көшесі 115/2 құрылыс, "Қазтұтынуодағының Павлодар жоғары экономикалық колледжі" білім беру мекемесі
Шекаралары: Ермұхан Бекмаханұлы көшесі: 115, 115/1, 115/15, 115/17; Естай көшесі: 89; Катаев көшесі: 20; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 42, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шевченко көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Қамзин көшесі: 72, 72/1, 74, 80; Катаев көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 29, 31/1; Шевченко көшесі: 1, 14, 15.
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 62/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Мәшһүр Жүсіп атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Қамзин көшесі: 41/1, 41/3, 58, 58/1, 58/2, 64, 64/8, 66, 68, 70; Катаев көшесі: 11/2.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Катаев көшесі 22 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 29 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Местонахождение: улица Естая 83/2, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 1 города Павлодара" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Естая: 83, 83/1, 83А; улица Қабдеш Нұркин: 46/1; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 32, 34, 38, 40.
Избирательный участок № 64
Местонахождение: улица Толстого 95, коммунальное государственное учреждение "Гимназия для одаренных детей имени Абая" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Бұқар жырау: 241, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 253/1, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273, 275, 275А, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305; улица Достоевского: 86, 99, 101, 103, 105, 107; улица И. Байзакова: 143, 145, 147, 149, 151, 159/1, 186, 188, 188А, 192, 194, 196, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 246, 250, 252, 254, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296; улица М. Горького: 102/2, 102/3; переулок Сенной: 156, 157, 158, 158/1, 158/2, 159, 161, 163, 165, 167, 167/1, 167А, 169; улица Толстого: 68, 82, 93, 95, 97, 99, 101, 101/1, 103, 105/1, 109.
Избирательный участок № 65
Местонахождение: улица Ермұхан Бекмаханұлы строение 115/2, учреждение образования "Павлодарский высший экономический колледж Казпотребсоюза"
Границы: улица Ермұхан Бекмаханұлы: 115, 115/1, 115/15, 115/17; улица Естая: 89; улица Катаева: 20; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 42, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75.
Избирательный участок № 66
Местонахождение: улица Шевченко 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 36 экологической направленности города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Камзина: 72, 72/1, 74, 80; улица Катаева: 13, 15, 17, 19, 21, 29, 31/1; улица Шевченко: 1, 14, 15.
Избирательный участок № 67
Местонахождение: улица Камзина строение 62/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мәшһүр Жүсіп города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Камзина: 41/1, 41/3, 58, 58/1, 58/2, 64, 64/8, 66, 68, 70; улица Катаева: 11/2.
Избирательный участок № 68
Местонахождение: улица Катаева строение 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Катаев көшесі: 6, 12, 14, 22, 24, 28, 30, 32, 34; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 85, 87, 87/1; Толстой көшесі: 84, 86, 88.
№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 90 құрылыс, "Алматы гуманитарлы-экономикалық университет" мекемесінің Павлодар қаласындағы өкілдігі
Шекаралары: Қамзин көшесі: 82, 82/1; Катаев көшесі: 25, 31, 33, 35; Павлов көшесі: 64, 64/1, 66/1, 68, 68/1, 68/2, 72, 76; Толстой көшесі: 90/1, 92, 94, 94/2, 96, 100, 102, 104, 106.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 69, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Қамзин көшесі: 69, 87, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 114А, 126, 128, 130, 134, 136, 138; Павлов көшесі: 67, 67/1, 69, 70, 71, 73, 75, 77/6, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/7, 88, 90, 91/1; Раскова көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 9/2/1, 9/2/2, 9/3, 9А, 9Б, 11/2, 11/3, 15, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5; Циолковский көшесі: 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/3, 15, 16, 17, 19/1, 20; Чайковский көшесі: 2/1, 4, 4/1, 4/2, 10, 12, 16, 21.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Усолка көшесі 42, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық психикалық денсаулық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Толстой көшесі 22/1 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 1 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абай көшесі: 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 173, 175, 176, 177, 178, 178/1, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 193, 197, 201, 203, 206, 207, 207А, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 216А, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 228А, 229, 229/2, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240/1, 241, 242, 243, 243А, 244, 245, 246, 247, 247А, 248, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 286, 287, 289, 291; Академик Бектұров көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138/А, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 165А, 165В, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 187/1, 209; Бұқар жырау көшесі: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 184, 186, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 215А, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 222/1, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 230, 231, 231А, 232, 233, 235, 236, 236/1, 237, 238, 239, 240, 240/1, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262; Достоевский көшесі: 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52/2, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95; Желтоқсан көшесі: 108, 108/1, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201; М. Горький көшесі: 41, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 212/1, 213, 214, 215, 215/1, 216, 217, 217/2, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 233, 233А, 235, 235А, 237, 239, 239А, 241, 243, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 270; Боткин тұйық көшесі: 180, 181, 181/1, 181А, 182, 183, 183/1, 183/2, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194; Гоголь тұйық көшесі: 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229; Пионерлер тұйық көшесі: 203, 203/1, 203/2, 203А, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 216; Садовый тұйық көшесі: 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 150/1, 152, 153, 155; Толстой көшесі: 34, 36, 38, 42, 43, 44, 46, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 61/1, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1.
№ 73 сайлау учаскесі

Границы: улица Катаева: 6, 12, 14, 22, 24, 28, 30, 32, 34; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 85, 87, 87/1; улица Толстого: 84, 86, 88.
Избирательный участок № 69
Местонахождение: улица Камзина строение 90, Представительство Учреждения "Алматинский гуманитарно-экономический университет" в г. Павлодаре
Границы: улица Камзина: 82, 82/1; улица Катаева: 25, 31, 33, 35; улица Павлова: 64, 64/1, 66/1, 68, 68/1, 68/2, 72, 76; улица Толстого: 90/1, 92, 94, 94/2, 96, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 70
Местонахождение: улица Камзина 69, коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" для одаренных девочек" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Камзина: 69, 87, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 114А, 126, 128, 130, 134, 136, 138; улица Павлова: 67, 67/1, 69, 70, 71, 73, 75, 77/6, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/7, 88, 90, 91/1; улица Расковой: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 9/2/1, 9/2/2, 9/3, 9А, 9Б, 11/2, 11/3, 15, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5; улица Циолковского: 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/3, 15, 16, 17, 19/1, 20; улица Чайковского: 2/1, 4, 4/1, 4/2, 10, 12, 16, 21.
Избирательный участок № 71
Местонахождение: улица Усолка 42, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной Центр психического здоровья" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 72
Местонахождение: улица Толстого строение 22/1, коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 1" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Абая: 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 173, 175, 176, 177, 178, 178/1, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 193, 197, 201, 203, 206, 207, 207А, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 216А, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 228А, 229, 229/2, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240/1, 241, 242, 243, 243А, 244, 245, 246, 247, 247А, 248, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 286, 287, 289, 291; улица Академика Бектурова: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138/А, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 165А, 165В, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 187/1, 209; улица Бұқар жырау: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 184, 186, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 215А, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 222/1, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 230, 231, 231А, 232, 233, 235, 236, 236/1, 237, 238, 239, 240, 240/1, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262; улица Достоевского: 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52/2, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95; улица Желтоқсан: 108, 108/1, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201; улица М. Горького: 41, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; улица Мәшһүр Жүсіп: 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 212/1, 213, 214, 215, 215/1, 216, 217, 217/2, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 233, 233А, 235, 235А, 237, 239, 239А, 241, 243, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 270; переулок Боткина: 180, 181, 181/1, 181А, 182, 183, 183/1, 183/2, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194; переулок Гоголя: 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229; переулок Пионеров: 203, 203/1, 203/2, 203А, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 216; переулок Садовый: 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 150/1, 152, 153, 155; улица Толстого: 34, 36, 38, 42, 43, 44, 46, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 61/1, 61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1.
Избирательный участок № 73

Орналасқан жері: М. Горький көшесі 102/4 құрылыс, "Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: М. Горький көшесі: 93, 95, 97, 99, 101, 102, 102/4, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 154, 156, 158, 160, 162, 164; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 44, 44/2, 46, 46/1, 48; Р. Люксембург көшесі: 106, 108, 108/1, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132; Толстой көшесі: 105, 107, 107/5.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Катаев көшесі 36, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Катаев көшесі: 36, 36/1, 36/2, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55; Павлов көшесі: 66, 70/1, 70/2, 74, 78, 79; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 89, 89/1, 91, 91/1; Толстой көшесі: 90; Чайковского көшесі: 4/5, 4/6, 7, 8.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Шөкин көшесі 27 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Сәтбаев көшесі: 253, 273, 288, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 306, 316, 316/1, 318, 318А, 320, 322, 328, 330, 330/1, 332, 334, 336; Астана көшесі: 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 273, 274, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285А, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304; Әлихан Бөкейханұлы көшесі: 255, 257, 257А, 259, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 287, 308, 310, 314, 316, 318, 318/1, 324/1; Ломов көшесі: 30; Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 26.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М. Горький көшесі 33 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 39 инновациялық үлгідегі гимназия сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Академик Бектұров көшесі: 240, 242, 244, 246, 248, 248А, 248В, 250; Академик Шөкин көшесі: 34, 36; Желтоқсан көшесі: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 237, 241, 243, 245; М. Горький көшесі: 31, 33, 35, 37, 41/1.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М. Горький көшесі 33 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 39 инновациялық үлгідегі гимназия сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Местонахождение: улица М. Горького строение 102/4, Товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"
Границы: улица М. Горького: 93, 95, 97, 99, 101, 102, 102/4, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 154, 156, 158, 160, 162, 164; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 44, 44/2, 46, 46/1, 48; улица Р. Люксембург: 106, 108, 108/1, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132; улица Толстого: 105, 107, 107/5.
Избирательный участок № 74
Местонахождение: улица Катаева 36, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Катаева: 36, 36/1, 36/2, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55; улица Павлова: 66, 70/1, 70/2, 74, 78, 79; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 89, 89/1, 91, 91/1; улица Толстого: 90; улица Чайковского: 4/5, 4/6, 7, 8.
Избирательный участок № 75
Местонахождение: улица Академика Чокина строение 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Академика Сатпаева: 253, 273, 288, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 306, 316, 316/1, 318, 318А, 320, 322, 328, 330, 330/1, 332, 334, 336; улица Астана: 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 273, 274, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285А, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304; улица Әлихан Бөкейханұлы: 255, 257, 257А, 259, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 287, 308, 310, 314, 316, 318, 318/1, 324/1; улица Ломова: 30; улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 26.
Избирательный участок № 76
Местонахождение: улица М. Горького строение 33, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 инновационного типа с гимназическими классами города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Академика Бектурова: 240, 242, 244, 246, 248, 248А, 248В, 250; улица Академика Чокина: 34, 36; улица Желтоқсан: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 237, 241, 243, 245; улица М. Горького: 31, 33, 35, 37, 41/1.
Избирательный участок № 77
Местонахождение: улица М. Горького строение 33, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 инновационного типа с гимназическими классами города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 29/1, 31, 38, 38/1, 41, 42; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 272, 280, 284.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Шөкин көшесі 90 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Шапық Шөкин атындағы жалпы орта білім беру гимназия-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абай көшесі: 274, 290, 292, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 323/1, 325, 327, 329, 330, 331, 333, 335, 337; Академик Шөкин көшесі: 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 82/1, 93, 94, 96, 98, 99; Бұқар жырау көшесі: 264, 264А, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 335/1, 335/2; И. Байзақов көшесі: 314, 316, 316/1, 318, 320, 320/2, 322, 324, 326, 328, 330, 332; М. Горький көшесі: 55, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 267, 267/1, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 305, 307, 309; Боткин тұйық көшесі: 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 208, 208А, 208В, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228; Гоголь тұйық көшесі: 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252/1, 253, 254, 255; Р. Люксембург көшесі: 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 100/1, 101, 101/1, 101/4, 102, 103.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Катаев көшесі 44, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 148, 150, 150/1, 150/2, 154, 154/1, 154/3, 155/1, 155/2, 155/3, 155/6, 156, 156/1; Катаев көшесі: 40, 42, 44/1, 44/2, 44/5, 46, 46/1, 48, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Осипенко көшесі: 1, 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 13, 14, 18; Циолковский көшесі: 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 12/3.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: П. Васильев көшесі 17, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "№ 4 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Генерал Бәкіров көшесі: 83, 83А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, 99, 100; Академик Марғұлан көшесі: 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336А, 336Б, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 343/1, 344, 345, 345/1, 345/9, 346, 347, 348, 349, 350, 352, 352/1, 356, 356А; Академик Сәтбаев көшесі: 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 277, 283, 344, 348; Гагарин көшесі: 1, 1/1, 2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/3, 25, 27, 27/3, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37; Генерал Дүйсенов көшесі: 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306/1, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 381, 383, 383/1; Затон көшесі: 61, 61Б, 63, 65, 66, 70, 72; Кирпичная көшесі: 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Комиссарская көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50; Кошевой көшесі: 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63; Ломов көшесі: 1, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 16, 17, 19; П. Васильев көшесі: 2/1, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Водников тұйық көшесі: 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 229, 230, 231, 232, 234, 236; Депутатский тұйық көшесі: 1, 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 17; Заводской тұйық көшесі: 174, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 182/1, 182А; Матросов тұйық көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65А, 65Б, 66, 67, 68, 69, 70, 72; Теплов көшесі: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 4В, 10, 12, 12А, 12Б.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Шөкин көшесі 27 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: улица Академика Чокина: 29/1, 31, 38, 38/1, 41, 42; улица Мәшһүр Жүсіп: 272, 280, 284.
Избирательный участок № 78
Местонахождение: улица Академика Чокина строение 90, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия имени Шапық Шөкин города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абая: 274, 290, 292, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 323/1, 325, 327, 329, 330, 331, 333, 335, 337; улица Академика Чокина: 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 82/1, 93, 94, 96, 98, 99; улица Бұқар жырау: 264, 264А, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 335/1, 335/2; улица И. Байзакова: 314, 316, 316/1, 318, 320, 320/2, 322, 324, 326, 328, 330, 332; улица М. Горького: 55, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81; улица Мәшһүр Жүсіп: 267, 267/1, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 305, 307, 309; переулок Боткина: 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 208, 208А, 208В, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228; переулок Гоголя: 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252/1, 253, 254, 255; улица Р. Люксембург: 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 100/1, 101, 101/1, 101/4, 102, 103.
Избирательный участок № 79
Местонахождение: улица Катаева 44, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
Границы: улица Академика Чокина: 148, 150, 150/1, 150/2, 154, 154/1, 154/3, 155/1, 155/2, 155/3, 155/6, 156, 156/1; улица Катаева: 40, 42, 44/1, 44/2, 44/5, 46, 46/1, 48, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; улица Осипенко: 1, 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 13, 14, 18; улица Циолковского: 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 12/3.
Избирательный участок № 80
Местонахождение: улица П. Васильева 17, коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат № 4" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Генерал Бәкіров: 83, 83А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 96Б, 97, 98, 99, 100; улица Академика Маргулана: 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336А, 336Б, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 343/1, 344, 345, 345/1, 345/9, 346, 347, 348, 349, 350, 352, 352/1, 356, 356А; улица Академика Сатпаева: 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 277, 283, 344, 348; улица Гагарина: 1, 1/1, 2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/3, 25, 27, 27/3, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37; улица Генерала Дюсенова: 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306/1, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 381, 383, 383/1; улица Затон: 61, 61Б, 63, 65, 66, 70, 72; улица Кирпичная: 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; улица Комиссарская: 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50; улица Кошевого: 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63; улица Ломова: 1, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 16, 17, 19; улица П. Васильева: 2/1, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; переулок Водников: 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 229, 230, 231, 232, 234, 236; переулок Депутатский: 1, 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 17; переулок Заводской: 174, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 182/1, 182А; переулок Матросова: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65А, 65Б, 66, 67, 68, 69, 70, 72; улица Теплова: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 4В, 10, 12, 12А, 12Б.
Избирательный участок № 81
Местонахождение: улица Академика Чокина строение 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 25, 27; Ломов көшесі: 32, 34, 36; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 286.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Шөкин көшесі 32, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 15 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: 29 Ноябрь көшесі: 61, 67, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 83, 87, 89, 93; Академик Сәтбаев көшесі: 234, 236, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 260, 262, 264, 266, 266/1, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 282, 284; Академик Шөкин көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 24, 32; Астана көшесі: 207, 209, 211, 213, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 254, 256, 258, 260, 260/2, 262; Әлихан Бөкейханұлы көшесі: 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 260, 260Г, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 286/1, 288, 290, 296, 300; М. Горький көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 29; Октябрят тұйық көшесі: 193, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218; Р. Люксембург көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 26, 27, 31, 35.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: П. Васильев көшесі 17/2 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Мұзафар Әлімбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абай көшесі: 373; Академик Бектұров көшесі: 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358; Гагарин көшесі: 22, 24, 26; Желтоқсан көшесі: 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 315, 317, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335; Ломов көшесі: 27, 29, 31, 33, 33/1, 33А, 39, 43, 45/1; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 312, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 369/1, 371, 373, 381, 383, 383/1, 385, 385/1; П. Васильев көшесі: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1; Пионерлер тұйық көшесі: 252, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 269; Садовый тұйық көшесі: 286, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Шөкин көшесі 90 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Шапық Шөкин атындағы жалпы орта білім беру гимназия-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: улица Академика Чокина: 25, 27; улица Ломова: 32, 34, 36; улица Мәшһүр Жүсіп: 286.
Избирательный участок № 82
Местонахождение: улица Академика Чокина 32, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 15 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица 29 Ноября: 61, 67, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 83, 87, 89, 93; улица Академика Сатпаева: 234, 236, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 260, 262, 264, 266, 266/1, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 282, 284; улица Академика Чокина: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 24, 32; улица Астана: 207, 209, 211, 213, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 254, 256, 258, 260, 260/2, 262; улица Әлихан Бөкейханұлы: 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 260, 260Г, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 286/1, 288, 290, 296, 300; улица М. Горького: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 29; переулок Октябрят: 193, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218; улица Р. Люксембург: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 26, 27, 31, 35.
Избирательный участок № 83
Местонахождение: улица П. Васильева строение 17/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Музафара Алимбаева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абая: 373; улица Академика Бектурова: 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 358; улица Гагарина: 22, 24, 26; улица Желтоқсан: 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 315, 317, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335; улица Ломова: 27, 29, 31, 33, 33/1, 33А, 39, 43, 45/1; улица Мәшһүр Жүсіп: 312, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 369/1, 371, 373, 381, 383, 383/1, 385, 385/1; улица П. Васильева: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1; переулок Пионеров: 252, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 269; переулок Садовый: 286, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302.
Избирательный участок № 84
Местонахождение: улица Академика Чокина строение 90, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия имени Шапық Шөкин города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 87, 87/1, 87/2, 89, 91; Бұқар жырау көшесі: 347, 349, 351, 353, 355; Ломов көшесі: 50, 50/1, 52, 54, 58/1.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Гагарин көшесі 30, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Абай көшесі: 377, 379, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 404; Уәлиханов көшесі: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Гагарин көшесі: 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 36/8, 38, 38/1, 38/2, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 57/1, 59/1; И. Байзақов көшесі: 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 334, 336, 338, 340, 342, 342/1, 344, 346, 348, 350, 352; Қабдеш Нұркин көшесі: 33, 76, 78, 80, 84, 84/1, 85, 86; Ломов көшесі: 45, 47; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 387, 389, 391, 393, 395, 395А, 397, 399, 401; Орджоникидзе көшесі: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 68А, 69, 71, 73; Потанин көшесі: 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/2, 123; Теплов көшесі: 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 30А, 30/1, 30Б; Чапаев көшесі: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ломов көшесі 64 құрылыс, "Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 95, 97, 97/1, 97/2, 103, 103/1, 107, 139/1, 143; Қабдеш Нұркин көшесі: 68, 70, 70/1, 72; Ломов көшесі: 58, 60, 62, 88; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 166, 168.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ломов көшесі 140 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 147, 147/3, 155/4; Катаев көшесі: 50, 54, 85; Ломов көшесі: 135, 137, 139, 141, 142, 145, 150, 150/1, 152/2; Павлов көшесі: 96/5, 102/3; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 157.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 149, "Павлодарские тепловые сети" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 151, 151/2, 151/3, 152, 152/1, 152/2, 153, 155/5, 157, 157/2, 158/1, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 160, 160/1, 160/2, 161/1, 161/2, 162, 162/1, 162/2, 162/3, 163, 163/1, 163/2, 164, 164/1, 164/2, 164/3, 165, 165/1, 165/2, 166, 166/6, 167, 167/1, 168, 168/1, 169, 169/1, 169/2, 170, 170/2; Қамзин көшесі: 140, 142, 144, 149, 150, 152, 154, 156, 158/2; Ломов көшесі: 152, 152/1, 154/1, 154/2, 156, 158/1; Павлов көшесі: 85, 85/1, 92, 93, 93/1, 94, 95, 95/5, 96/1, 96/6, 98, 98/1, 99, 101, 102, 102/1, 102/2, 103, 103/1, 103/4, 104, 104/1, 108, 109, 110, 146.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ломов көшесі 162 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жоғары түсті металлургия колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Границы: улица Академика Чокина: 87, 87/1, 87/2, 89, 91; улица Бұқар жырау: 347, 349, 351, 353, 355; улица Ломова: 50, 50/1, 52, 54, 58/1.
Избирательный участок № 85
Местонахождение: улица Гагарина 30, коммунальное государственное казенное предприятие "Детско-подростковый клуб "Жигер" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абая: 377, 379, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 404; улица Валиханова: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; улица Гагарина: 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 36/8, 38, 38/1, 38/2, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 57/1, 59/1; улица И. Байзакова: 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 334, 336, 338, 340, 342, 342/1, 344, 346, 348, 350, 352; улица Қабдеш Нұркин: 33, 76, 78, 80, 84, 84/1, 85, 86; улица Ломова: 45, 47; улица Мәшһүр Жүсіп: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 387, 389, 391, 393, 395, 395А, 397, 399, 401; улица Орджоникидзе: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 68А, 69, 71, 73; улица Потанина: 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/2, 123; улица Теплова: 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 30А, 30/1, 30Б; улица Чапаева: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72Г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79.
Избирательный участок № 86
Местонахождение: улица Ломова строение 64, Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
Границы: улица Академика Чокина: 95, 97, 97/1, 97/2, 103, 103/1, 107, 139/1, 143; улица Қабдеш Нұркин: 68, 70, 70/1, 72; улица Ломова: 58, 60, 62, 88; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 166, 168.
Избирательный участок № 87
Местонахождение: улица Ломова строение 140, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Жусупбека Аймаутова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Академика Чокина: 147, 147/3, 155/4; улица Катаева: 50, 54, 85; улица Ломова: 135, 137, 139, 141, 142, 145, 150, 150/1, 152/2; улица Павлова: 96/5, 102/3; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 157.
Избирательный участок № 88
Местонахождение: улица Камзина 149, Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарские тепловые сети"
Границы: улица Академика Чокина: 151, 151/2, 151/3, 152, 152/1, 152/2, 153, 155/5, 157, 157/2, 158/1, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 160, 160/1, 160/2, 161/1, 161/2, 162, 162/1, 162/2, 162/3, 163, 163/1, 163/2, 164, 164/1, 164/2, 164/3, 165, 165/1, 165/2, 166, 166/6, 167, 167/1, 168, 168/1, 169, 169/1, 169/2, 170, 170/2; улица Камзина: 140, 142, 144, 149, 150, 152, 154, 156, 158/2; улица Ломова: 152, 152/1, 154/1, 154/2, 156, 158/1; улица Павлова: 85, 85/1, 92, 93, 93/1, 94, 95, 95/5, 96/1, 96/6, 98, 98/1, 99, 101, 102, 102/1, 102/2, 103, 103/1, 103/4, 104, 104/1, 108, 109, 110, 146.
Избирательный участок № 89
Местонахождение: улица Ломова строение 162, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший колледж цветной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

Шекаралары: Гагарин көшесі: 62; Қамзин көшесі: 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 157, 158, 158/4, 158/5, 160, 166, 170; Ломов көшесі: 154/4, 158, 160, 162, 162/9, 163, 165, 167, 169, 171, 171/1; Павлова көшесі: 95/1, 97/1, 97/3, 103/2, 105, 109/1, 111, 115.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ворушина көшесі 6/2 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Жұмабек Тәшенев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: 4 линия көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87А, 89; 11 линия көшесі: 16, 18, 20, 44, 48, 50, 50/1; Ағайынды Дүйсембиновтер көшесі: 10, 12Б, 20, 126; Әлсейітов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Бабин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 22, 23, 24, 24/1, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 53/1, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 72/2; Будчанов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 72/2, 73, 74, 76, 77, 80; Ворушин көшесі: 6/2, 26Б; Дөнентаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 62, 63, 67, 68, 70, 71; Достық көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 58; Жигарев көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Металлургов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1; Нұржанов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 2, 2А, 2/3, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25/3, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/3, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 57, 58, 59, 61/1, 63, 63/1, 63/2, 64, 65/1; Рубаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18А; Сталеваров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24; Сұлтанов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1А, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34А, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43, 53, 55, 56, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 75; Усов көшесі: 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 88, 90, 92; Хайдаров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17А, 18, 18А, 20; Цефт көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Шашкин көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Энтузиастов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 99.
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Гагарин көшесі 58 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Камал Макпалеев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: улица Гагарина: 62; улица Камзина: 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 157, 158, 158/4, 158/5, 160, 166, 170; улица Ломова: 154/4, 158, 160, 162, 162/9, 163, 165, 167, 169, 171, 171/1; улица Павлова: 95/1, 97/1, 97/3, 103/2, 105, 109/1, 111, 115.
Избирательный участок № 90
Местонахождение: улица Ворушина строение 6/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жумабека Ташенева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица 4 линия: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87А, 89; улица 11 линия: 16, 18, 20, 44, 48, 50, 50/1; улица Ағайынды Дүйсембиновтер: 10, 12Б, 20, 126; улица Алсеитова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Бабина: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 22, 23, 24, 24/1, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 53/1, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 72/2; улица Будчанова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 72/2, 73, 74, 76, 77, 80; улица Ворушина: 6/2, 26Б; улица Донентаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 62, 63, 67, 68, 70, 71; улица Достык: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 58; улица Жигарева: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Металлургов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1; улица Нуржанова: 1, 1/2, 1/3, 2, 2А, 2/3, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25/3, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/3, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 57, 58, 59, 61/1, 63, 63/1, 63/2, 64, 65/1; улица Рубаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18А; улица Сталеваров: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24; улица Султанова: 1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1А, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34А, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43, 53, 55, 56, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 75; улица Усова: 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 88, 90, 92; улица Хайдарова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17А, 18, 18А, 20; улица Цефт: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица Шашкина: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; улица Энтузиастов: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 99.
Избирательный участок № 91
Местонахождение: улица Гагарина строение 58, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Камала Макпалеева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

Шекаралары: Гагарин көшесі: 58, 64, 65; Катаев көшесі: 60/1, 87, 89, 91, 95, 95/2, 97; Ломов көшесі: 147, 149, 150/3, 152/3, 154, 154/3, 155, 156/1, 156/2, 157, 159, 161; Павлов көшесі: 111/2.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Гагарин көшесі 58 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Камал Макпалеев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Баянаульская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Гагарин көшесі: 50, 58/1, 60, 75, 81, 83, 85, 87, 89; Катаев көшесі: 93, 99, 101, 103; Семенченко көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Экибастузская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Катаев көшесі 68, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Актюбинская көшесі: 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Гагарин көшесі: 46, 48, 52; Дорожная көшесі: 1, 3, 3/1, 4, 9, 11, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41/1; Катаев көшесі: 60, 62, 64, 76, 78, 80, 82, 84, 103/1, 103/2, 105; Кулундинская көшесі: 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/2; Лебяжинская көшесі: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Теплов көшесі: 40, 42, 44, 46/1; Уральская көшесі: 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Чимкентская көшесі: 7, 27, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ломов көшесі 162 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жоғары түсті металлургия колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Бескарагайская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Ворушин көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Гагарин көшесі: 66, 68, 70, 76, 76/3, 78; Қабдыкәрім Ыдырысов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Иртышская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Қамзин көшесі: 168, 172, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 218/1; Кокчетавская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Кустанайская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Сейфуллин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Семипалатинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Славгородская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
№ 95 сайлау учаскесі

Границы: улица Гагарина: 58, 64, 65; улица Катаева: 60/1, 87, 89, 91, 95, 95/2, 97; улица Ломова: 147, 149, 150/3, 152/3, 154, 154/3, 155, 156/1, 156/2, 157, 159, 161; улица Павлова: 111/2.
Избирательный участок № 92
Местонахождение: улица Гагарина строение 58, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Камала Макпалеева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Баянаульская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Гагарина: 50, 58/1, 60, 75, 81, 83, 85, 87, 89; улица Катаева: 93, 99, 101, 103; улица Семенченко: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Экибастузская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 93
Местонахождение: улица Катаева 68, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа дифференцированного обучения № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Актюбинская: 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; улица Гагарина: 46, 48, 52; улица Дорожная: 1, 3, 3/1, 4, 9, 11, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41/1; улица Катаева: 60, 62, 64, 76, 78, 80, 82, 84, 103/1, 103/2, 105; улица Кулундинская: 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/2; улица Лебяжинская: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Теплова: 40, 42, 44, 46/1; улица Уральская: 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Чимкентская: 7, 27, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок № 94
Местонахождение: улица Ломова строение 162, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший колледж цветной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Бескарагайская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Ворушина: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица Гагарина: 66, 68, 70, 76, 76/3, 78; улица Қабдыкәрім Ыдырысов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Иртышская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Камзина: 168, 172, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 218/1; улица Кокчетавская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Кустанайская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Сейфуллина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Семипалатинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Славгородская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 95

Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 190, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 24 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бірлік көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Кәукен Кенжетаев көшесі: 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Д, 37, 38, 39, 39А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 52; Амангелді көшесі: 11/1, 17, 19А, 21, 23, 23А, 25, 27, 37, 47/1; Баратбаев көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Жаяу Мұса көшесі: 7, 7Б, 12; Қалмұқан Исабай көшесі: 61, 61/1, 63; Кунавин көшесі: 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 190, 190А, 200/1, 201; Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі: 10, 12, 14.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ткачев көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Мұхтар Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бекхожин көшесі: 11, 11/1, 11/2, 17, 23; Майра көшесі: 27/1, 27/2; Ткачев көшесі: 5, 5/1, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді көшесі 17/1, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған облыстық арнайы кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Амангелді көшесі: 11/2; Бийская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Уәлиханов көшесі: 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; И. Байзақов көшесі: 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 197, 199, 370, 372, 374, 376, 378, 378/1, 380, 382, 384, 386, 388; Қабдеш Нұркин көшесі: 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124; Қалмұқан Исабай көшесі: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66; Ленская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Обская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Орджоникидзе көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 48Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 55; Мұқағали Мақатаев көшесі: 17, 19, 21, 23, 25; Рылеев көшесі: 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 28, 30; Усолка көшесі: 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51; Чапаев көшесі: 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43; Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі: 1, 1/2, 4, 6, 8.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 204, "Павлодар қалалық соғыс және еңбек ардагерлерінің ұйымы" Қоғамдық бірлестігі

Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев 190, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бірлік: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Кәукен Кенжетаев: 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Д, 37, 38, 39, 39А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 52; улица Амангельды: 11/1, 17, 19А, 21, 23, 23А, 25, 27, 37, 47/1; улица Баратбаева: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Жаяу Мусы: 7, 7Б, 12; улица Қалмұқан Исабай: 61, 61/1, 63; улица Кунавина: 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 190, 190А, 200/1, 201; улица Шәкәрім Құдайбердіұлы: 10, 12, 14.
Избирательный участок № 96
Местонахождение: улица Ткачева 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мухтара Ауэзова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бекхожина: 11, 11/1, 11/2, 17, 23; улица Майры: 27/1, 27/2; улица Ткачева: 5, 5/1, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1.
Избирательный участок № 97
Местонахождение: улица Амангельды 17/1, коммунальное государственное учреждение "Областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Амангельды: 11/2; улица Бийская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Валиханова: 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; улица И. Байзакова: 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 197, 199, 370, 372, 374, 376, 378, 378/1, 380, 382, 384, 386, 388; улица Қабдеш Нұркин: 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124; улица Қалмұқан Исабай: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66; улица Ленская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Обская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Орджоникидзе: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 48Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 55; улица Мұқағали Мақатаев: 17, 19, 21, 23, 25; улица Рылеева: 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 28, 30; улица Усолка: 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51; улица Чапаева: 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43; улица Шәкәрім Құдайбердіұлы: 1, 1/2, 4, 6, 8.
Избирательный участок № 98
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев 204, Общественное объединение "Павлодарская городская организация ветеранов войны и труда"

Шекаралары: Актюбинская көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112; Дорожная көшесі: 98, 98Г, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112; Катаев көшесі: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 159; Кулундинская көшесі: 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 204, 204А, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 233, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282/3, 282/4, 283/3; Репин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; Рафиқа Нұртазина көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79; Уральская көшесі: 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Чимкентская көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 356, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Нағымбек Нұрмұхаммедов көшесі: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Қамар Қасымов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Каз. Правда көшесі: 2Г, 3, 3/1, 3/2, 4/2, 4/4, 4/6, 7, 7/1, 8, 8/1, 16, 20, 26; Қамзин көшесі: 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330; Курская көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Молодежная көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 284А, 285; Орловская көшесі: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Челябинская көшесі: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 55В, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Дихан Әбілев көшесі: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
№ 100 сайлау учаскесі

Границы: улица Актюбинская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112; улица Дорожная: 98, 98Г, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112; улица Катаева: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 159; улица Кулундинская: 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 204, 204А, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 233, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282/3, 282/4, 283/3; улица Репина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; улица Рафиқа Нұртазина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79; улица Уральская: 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Чимкентская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
Избирательный участок № 99
Местонахождение: улица Камзина 356, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Нағымбек Нұрмұхаммедов: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; улица Қамар Қасымов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; улица Каз. Правды: 2Г, 3, 3/1, 3/2, 4/2, 4/4, 4/6, 7, 7/1, 8, 8/1, 16, 20, 26; улица Камзина: 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330; улица Курская: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Молодежная: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 284А, 285; улица Орловская: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Челябинская: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 55В, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Дихан Әбілев: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Избирательный участок № 100

Орналасқан жері: Қамзин көшесі 346, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Нағымбек Нұрмұхаммедов көшесі: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Ворушин көшесі: 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158/1, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202; Қамзин көшесі: 297, 297/1, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 347, 349, 351, 352, 354; Новосибирская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; Томская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; Тульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Аманжол Шәмкенов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
№ 101 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Камзина 346, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Нағымбек Нұрмұхаммедов: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Ворушина: 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158/1, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202; улица Камзина: 297, 297/1, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 347, 349, 351, 352, 354; улица Новосибирская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; улица Томская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; улица Тульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; улица Аманжол Шәмкенов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
Избирательный участок № 101

Орналасқан жері: Қамзин көшесі 360 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Абрикосовая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 17, 198, 201; Береговая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 4, 6, 9/1, 12, 17, 19А, 26, 27, 30, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 57, 61, 65Б, 67, 67Б, 71, 75, 78, 83, 84, 87, 89, 94, 96, 105; Береговая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 117, 120; Березка көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 108, 117, 128; Березовая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 106, 108, 110, 117, 120, 128; Березовая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 117, 120; Васильковая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 155, 162, 163, 169; Виноградная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 37, 53, 127; Вишневая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 3, 9, 11, 15, 16; Вишневая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 8, 10, 11, 37, 66, 170, 176, 177; Восточная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 22, 32, 54, 77, 116; ДЭУ 67 көшесі: 1; Жасминная көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7, 8, 12, 20, 22, 28, 30, 36, 47, 62, 70; Жасминная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 49, 50, 51, 54, 56, 58, 61; Земляничная көшесі, "Металлург" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 98; Земляничная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 234; Зеленая көшесі, "Металлург" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 87; Иртышская көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 23, 71, 110, 119, 142, 157; Калиновая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 36, 50, 52, 53, 70, 76, 82, 85, 88, 162; Калиновая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5, 45, 47, 61, 137, 155, 157, 177, 188; Каштановая көшесі, "Металлург" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 90; Каштановая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 218; Кленовая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 108, 113; Клубничная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 241, 243, 244, 245; Крайняя көшесі, "Металлург" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 13, 20; Ладожская көшесі: 11, 13, 15, 17, 17/1, 27, 27/1; Лепестковая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 211; Лимонная көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 27, 29, 32, 45, 47, 51, 53, 59; Лимонная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 228, 229, 233; Луговая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 7, 12, 22, 30, 54, 79, 80, 87, 89, 97, 105; Луговая көшесі: 57, 83; Малиновая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 22, 31, 44, 44А, 47, 52, 66, 68, 83, 85, 94, 101, 128, 132, 133, 134, 154/1; Мичурина көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 23, 106; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 295, 297, 302, 307, 309, 309/1, 309/2; Пчелиная көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 18, 23, 26, 28, 31, 38, 47, 49, 65, 66, 76; Рябиновая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 3, 8, 16, 30, 32, 41; Садовая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 5, 11, 15, 17, 36, 38, 62, 67, 69, 94, 143, 154, 166; Северная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1А, 2, 5, 10А, 14; Сиреневая көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6, 16, 18, 40; Сиреневая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 255, 256, 258, 259, 371; Сливовая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 5, 9, 11, 22, 49, 114, 142, 143, 144, 148/1, 151, 153; Сосновая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 30, 41, 46, 49, 51, 59, 68, 69, 73, 183; Строительная көшесі, "Металлург" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 16; Усолка көшесі, "Строитель" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 4, 17, 21, 30, 34, 40, 45А; Цветочная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 15, 18, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 70, 87, 89, 92, 93, 96, 98, 129; Центральная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 5, 18, 30, 64/1, 136, 154, 167, 182, 247, 275; Черемуховая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 250, 254, 273; Шафранная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 84, 88, 95; Южная көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7, 9, 21, 21/1, 22, 29, 30, 40, 47, 49, 53; Яблоневая көшесі, "Энтузиаст" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5, 28, 30, 47, 51, 52.
№ 102 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Камзина строение 360, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абрикосовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 17, 198, 201; улица Береговая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 3, 4, 6, 9/1, 12, 17, 19А, 26, 27, 30, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 57, 61, 65Б, 67, 67Б, 71, 75, 78, 83, 84, 87, 89, 94, 96, 105; улица Береговая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 117, 120; улица Березка, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 108, 117, 128; улица Березовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 106, 108, 110, 117, 120, 128; улица Березовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 117, 120; улица Васильковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 155, 162, 163, 169; улица Виноградная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 1, 37, 53, 127; улица Вишневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 2, 3, 9, 11, 15, 16; улица Вишневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 8, 10, 11, 37, 66, 170, 176, 177; улица Восточная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 22, 32, 54, 77, 116; улица ДЭУ 67: 1; улица Жасминная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 7, 8, 12, 20, 22, 28, 30, 36, 47, 62, 70; улица Жасминная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 49, 50, 51, 54, 56, 58, 61; улица Земляничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Металлург": 98; улица Земляничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 234; улица Зеленая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Металлург": 87; улица Иртышская, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 23, 71, 110, 119, 142, 157; улица Калиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 36, 50, 52, 53, 70, 76, 82, 85, 88, 162; улица Калиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 5, 45, 47, 61, 137, 155, 157, 177, 188; улица Каштановая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Металлург": 90; улица Каштановая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 218; улица Кленовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 108, 113; улица Клубничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 241, 243, 244, 245; улица Крайняя, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Металлург": 13, 20; улица Ладожская: 11, 13, 15, 17, 17/1, 27, 27/1; улица Лепестковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 211; улица Лимонная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 27, 29, 32, 45, 47, 51, 53, 59; улица Лимонная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 228, 229, 233; улица Луговая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 3, 7, 12, 22, 30, 54, 79, 80, 87, 89, 97, 105; улица Луговая: 57, 83; улица Малиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 22, 31, 44, 44А, 47, 52, 66, 68, 83, 85, 94, 101, 128, 132, 133, 134, 154/1; улица Мичурина, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 4, 23, 106; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 295, 297, 302, 307, 309, 309/1, 309/2; улица Пчелиная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 18, 23, 26, 28, 31, 38, 47, 49, 65, 66, 76; улица Рябиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 2, 3, 8, 16, 30, 32, 41; улица Садовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 2, 5, 11, 15, 17, 36, 38, 62, 67, 69, 94, 143, 154, 166; улица Северная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 1А, 2, 5, 10А, 14; улица Сиреневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 6, 16, 18, 40; улица Сиреневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 255, 256, 258, 259, 371; улица Сливовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 2, 5, 9, 11, 22, 49, 114, 142, 143, 144, 148/1, 151, 153; улица Сосновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 30, 41, 46, 49, 51, 59, 68, 69, 73, 183; улица Строительная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Металлург": 16; улица Усолка, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Строитель": 3, 4, 17, 21, 30, 34, 40, 45А; улица Цветочная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 15, 18, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 70, 87, 89, 92, 93, 96, 98, 129; улица Центральная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 3, 5, 18, 30, 64/1, 136, 154, 167, 182, 247, 275; улица Черемуховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 250, 254, 273; улица Шафранная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 84, 88, 95; улица Южная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 7, 9, 21, 21/1, 22, 29, 30, 40, 47, 49, 53; улица Яблоневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Энтузиаст": 5, 28, 30, 47, 51, 52.
Избирательный участок № 102

Орналасқан жері: Қамзин көшесі 360/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: 14 Годовщина көшесі: 2, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 51/1, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 66, 67, 82; Қамзин көшесі: 353, 355, 357, 358, 359, 361, 362, 362/1, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379; Курская көшесі: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Ладожская көшесі: 3, 5, 6; Орловская көшесі: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 299, 301, 311, 313, 317; Тульская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104; Челябинская көшесі: 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Павлодар әуежайы" акционерлік қоғамы
Шекаралары: 14 Годовщина, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 9; Абрикосовая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 497; Авиақалашық көшесі: 1, 1А, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23/2, 26/3, 26/10; Арахисовая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 423А, 424А; Әуежай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 27; Береговая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 3, 9; Береговая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 410; Брусничная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 22, 23; Буковая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 22; Васильковая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 70; Ежевичная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 22; Зеленая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 12, 14, 26, 71, 87, 92; Кленовая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 8, 12; Клубничная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 36, 39; Крыжовниковая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 23, 42, 44, 45, 46, 49, 55, 74, 81, 86, 88, 99, 115, 144, 164, 179; Кунаков көшесі: 3, 4, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 31767 К әскери бөлімді қосқанда; Ландышевая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 151; Ландышевая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 63, 64, 99, 116, 119, 144, 145, 147; Лесополоска көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5, 6, 42, 147; Липовая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 4, 7; Маковая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 10, 11, 17, 18, 56; Малиновая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 15; Нарциссовая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 4, 30, 44; Насыпная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 9; Облепиховая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 6, 11, 50, 62, 83, 85, 90, 91, 93, 99, 102, 117, 128, 129, 130, 139, 152, 174, 191, 196; Ольховая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5; Ягодный тұйық көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2; Песчаная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 391, 392; Портовая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 9; Ромашковая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7, 10, 12, 17, 19; Рябиновая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 97; Семипалатинская көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 28, 31, 34, 50, 51, 64; Семипалатинская көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 4, 16, 18А, 20А, 26, 27А, 32, 34, 35, 40, 61, 67, 68, 69, 71; Семипалатинская А көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 26, Сиреневая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 86; Смородиновая көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 20; Смородиновая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 13, 40, 60, 64, 75А, 78, 80, 86, 88, 96, 98, 100, 102, 115, 135, 138, 163, 170, 181, 190, 191, 194, 197, 198, 210; Солнечная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 58; Усолка көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 2А, 3А, 28А, 36, 42, 71, 81, 86, 89, 139, 146, 146А, 149А, 153, 153А, 172, 188, 195, 210А, 228, 268, 300, 354, 424, 467, 495, 531, 537; Фиалковая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 70, 73, 85, 89, 91, 101, 121, 126; Флоксовая көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7/1, 11, 27; Шафранная көшесі, "Южная" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 11, 12; Шафранная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 38, 44, 45; Юбилейная көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23; Южная көшесі, "Южный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 27, 42; Ягодная көшесі, "Яблонька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5, 20, 57, 76.
№ 104 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 284, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Павлодар облысының қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арналған жалпы үлгідегі арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамзин көшесі 275, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 107 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Камзина 360/1, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица 14 Годовщина: 2, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 51/1, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 66, 67, 82; улица Камзина: 353, 355, 357, 358, 359, 361, 362, 362/1, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379; улица Курская: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; улица Ладожская: 3, 5, 6; улица Орловская: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 299, 301, 311, 313, 317; улица Тульская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104; улица Челябинская: 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102.
Избирательный участок № 103
Местонахождение: Акционерное общество "Аэропорт Павлодар"
Границы: улица 14 Годовщина, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 9; улица Абрикосовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 497; улица Авиагородок: 1, 1А, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23/2, 26/3, 26/10; улица Арахисовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 423А, 424А; улица Аэропорт: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 27; улица Береговая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 1, 3, 9; улица Береговая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 410; улица Брусничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 22, 23; улица Буковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 4, 22; улица Васильковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 70; улица Ежевичная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 22; улица Зеленая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 12, 14, 26, 71, 87, 92; улица Кленовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 8, 12; улица Клубничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 36, 39; улица Крыжовниковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 1, 23, 42, 44, 45, 46, 49, 55, 74, 81, 86, 88, 99, 115, 144, 164, 179; улица Кунакова: 3, 4, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, включая войсковую часть: 31767 К; улица Ландышевая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 151; улица Ландышевая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 63, 64, 99, 116, 119, 144, 145, 147; улица Лесополоска, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 5, 6, 42, 147; улица Липовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 2, 4, 7; улица Маковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 10, 11, 17, 18, 56; улица Малиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 15; улица Нарциссовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 3, 4, 30, 44; улица Насыпная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 2, 9; улица Облепиховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 4, 6, 11, 50, 62, 83, 85, 90, 91, 93, 99, 102, 117, 128, 129, 130, 139, 152, 174, 191, 196; улица Ольховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 5; переулок Ягодный, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 2; улица Песчаная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 391, 392; улица Портовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 9; улица Ромашковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 7, 10, 12, 17, 19; улица Рябиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 97; улица Семипалатинская, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 28, 31, 34, 50, 51, 64; улица Семипалатинская, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 3, 4, 16, 18А, 20А, 26, 27А, 32, 34, 35, 40, 61, 67, 68, 69, 71; улица Семипалатинская А, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 26; улица Сиреневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 86; улица Смородиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 20; улица Смородиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 13, 40, 60, 64, 75А, 78, 80, 86, 88, 96, 98, 100, 102, 115, 135, 138, 163, 170, 181, 190, 191, 194, 197, 198, 210; улица Солнечная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 58; улица Усолка, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 1, 2, 2А, 3А, 28А, 36, 42, 71, 81, 86, 89, 139, 146, 146А, 149А, 153, 153А, 172, 188, 195, 210А, 228, 268, 300, 354, 424, 467, 495, 531, 537; улица Фиалковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 70, 73, 85, 89, 91, 101, 121, 126; улица Флоксовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 7/1, 11, 27; улица Шафранная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 11, 12; улица Шафранная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 38, 44, 45; улица Юбилейная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23; улица Южная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Южный": 27, 42; улица Ягодная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Яблонька": 5, 20, 57, 76.
Избирательный участок № 104
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев 284, коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью общего типа Павлодарской области" управления координации занятости и социальных программ Павлодарской области.
Избирательный участок № 105
Местонахождение: улица Камзина 275, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 107

Орналасқан жері: Ломов көшесі 49, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Байдала ауылы Қуанов көшесі 19, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Қамар Қасымов атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Әзербаев көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3/1, 3А, 4, 4/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 15, 17, 17/1, 19, 19/2; Ақжол көшесі: 1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8В, 9, 10, 11, 11/1, 15, 15/1; Батджанов көшесі: 2, 3, 4, 4/1, 5; Жұпар көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; Куанов көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/2, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38; Нұрпейісов тұйық көшесі: 2, 3, 4, 6, 6/1, 9, 10, 11.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Долгое ауылы Баспақов көшесі 9, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Қамар Қасымов атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Құлагер көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 11, 15, 19; Қазанғап би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/1; Қимақ көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15/2, 16; Мұрагер көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 15.
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ткачев көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Мұхтар Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Майра көшесі: 1, 3, 15, 19, 21, 23; Ткачев көшесі: 3.
№ 111 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зеленая Роща көшесі 6 құрылыс, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Ардагерлер үйі" қарттар мен мүгедектігі бар адамдарды оңалтудың облыстық арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 112 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Теміржолшылар шағын ауданы Кленовая көшесі 77/1 құрылыс, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Алмалы көшесі: 1/1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/75, 3/2, 8, 11, 11/1, 12, 13, 14, 16, 17/2, 18, 21, 25, 25/1, 28, 29, 29/1, 30, 33, 33/1, 34, 35, 36/1, 40/1, 47, 48, 50, 50/1, 50/2, 52, 62, 64, 74, 86, 86/1, 90; Березовая көшесі, "Восточный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 29, 42; Виноградная көшесі, "Надежда" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 34; Вишневая көшесі, "Восточный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5; Гүлзар көшесі: 14, 161, 164, 287, 289, 292, 349; Жанғақ көшесі: 2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 14; Земляничная көшесі, "Северный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 19; Кленовая көшесі: 31, 33, 37, 39, 41, 43, 46/1, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 64/2, 66, 68, 73, 74, 77, 77/1, 78, 81/1, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111А, 111Б, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 133, 143, 145, 149, 153, 155, 161, 163, 165; Кленовая көшесі, "Восточный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 41, 60, 66, 69, 74, 78; Малиновая көшесі, "Восточный" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 40; Аққайнар тұйық көшесі: 7; Детский тұйық көшесі: 1, 3; Спортивный тұйық көшесі: 8; Пионовая көшесі, "Северный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 59; Сливовая көшесі, "Восточный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 22, 24; Сливовая көшесі, "Надежда" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 33; Смородиновая көшесі, "Северный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4; Сосновая көшесі, "Северный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 31; Сосновая көшесі, "Надежда" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6; Степная көшесі: 1, 1А, 9, 12, 13, 15/1, 17, 17А, 19, 23, 26, 29, 31, 34, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 70, 72, 73, 73/1, 75, 76, 80, 81, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 100, 102, 108, 110; Танкурай көшесі: 2, 4, 6/1, 7, 9, 10, 11; Центральный көшесі: 1, 10, 18, 19, 20/1, 21/1, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; Яблоневая көшесі, "Березка" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 21; Яблоневая көшесі, "Надежда" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 49; Яблоневая көшесі, "Северный" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 28, 72.
№ 113 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мүткенов көшесі 52А, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Павлодар облысының Полиция департаменті Павлодар қаласының Полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
№ 114 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Ломова 49, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 1" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: село Байдала улица Куанова 19, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Камара Касымова аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
Границы: улица Азербаева: 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3/1, 3А, 4, 4/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 15, 17, 17/1, 19, 19/2; улица Ақжол: 1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8В, 9, 10, 11, 11/1, 15, 15/1; улица Батджанова: 2, 3, 4, 4/1, 5; улица Жұпар: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; улица Куанова: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/2, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38; переулок Нурпеисова: 2, 3, 4, 6, 6/1, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 109
Местонахождение: село Долгое улица Баспакова 9, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Камара Касымова аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
Границы: улица Құлагер: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 11, 15, 19; улица Қазанғап би: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/1; улица Қимақ: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15/2, 16; улица Мұрагер: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 15.
Избирательный участок № 110
Местонахождение: улица Ткачева 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мухтара Ауэзова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Майры: 1, 3, 15, 19, 21, 23; улица Ткачева: 3.
Избирательный участок № 111
Местонахождение: улица Зеленая Роща строение 6, коммунальное государственное учреждение "Областной центр оказания специальных социальных услуг реабилитации престарелых и лиц с инвалидностью "Ардагерлер үйі" управления координации занятости и социальных программ Павлодарской области.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: микрорайон Железнодорожников улица Кленовая строение 77/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
Границы: улица Алмалы: 1/1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/75, 3/2, 8, 11, 11/1, 12, 13, 14, 16, 17/2, 18, 21, 25, 25/1, 28, 29, 29/1, 30, 33, 33/1, 34, 35, 36/1, 40/1, 47, 48, 50, 50/1, 50/2, 52, 62, 64, 74, 86, 86/1, 90; улица Березовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Восточный": 29, 42; улица Виноградная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Надежда": 34; улица Вишневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Восточный": 5; улица Гулзар: 14, 161, 164, 287, 289, 292, 349; улица Жангакова: 2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 14; улица Земляничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Северный": 19; улица Кленовая: 31, 33, 37, 39, 41, 43, 46/1, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 64/2, 66, 68, 73, 74, 77, 77/1, 78, 81/1, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111А, 111Б, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 133, 143, 145, 149, 153, 155, 161, 163, 165; улица Кленовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Восточный": 3, 41, 60, 66, 69, 74, 78; улица Малиновая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Восточный": 40; переулок Аққайнар: 7; переулок Детский: 1, 3; переулок Спортивный: 8; улица Пионовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Северный": 59; улица Сливовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Восточный": 22, 24; улица Сливовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Надежда": 33; улица Смородиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Северный": 4; улица Сосновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Северный": 31; улица Сосновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Надежда": 6; улица Степная: 1, 1А, 9, 12, 13, 15/1, 17, 17А, 19, 23, 26, 29, 31, 34, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 70, 72, 73, 73/1, 75, 76, 80, 81, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 100, 102, 108, 110; улица Танкурай: 2, 4, 6/1, 7, 9, 10, 11; улица Центральная: 1, 10, 18, 19, 20/1, 21/1, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; улица Яблоневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Березка": 21; улица Яблоневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Надежда": 3, 49; улица Яблоневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Северный": 28, 72.
Избирательный участок № 113
Местонахождение: улица Муткенова 52А, государственное учреждение "Управление полиции города Павлодара Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстана".
Избирательный участок № 114

Орналасқан жері: Павлов көшесі 1/3 құрылыс, "Павлодар темір жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 116 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әкімшілік қалашық көшесі 8/7 құрылыс, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6679 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 117 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Орталық өнеркәсіптік аймағы 592, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5512 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 118 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Луначарский көшесі 1, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 119 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Марғұлан көшесі 151, "Павлодар облысы полиция департаментінің емханасы бар госпиталі" мемлекеттік мекемесі.
№ 120 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Восточная өнеркәсіптік аймағы 217 құрылыс, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№ 63 мекеме" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 121 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 200, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар қаласындағы филиалы.
№ 125 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майра көшесі 49/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Майра көшесі: 29, 31, 31/1, 33, 35, 37, 39, 39/1, 39/2, 41, 43, 43/1, 47, 47/1, 49/1.
№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Семенченко көшесі 70, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Баянаульская көшесі: 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Бескарагайская көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Ворушин көшесі: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 93; Мағжан Жұмабаев көшесі: 1, 6, 8; Қабдыкәрім Ыдырысов көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Иртышская көшесі: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Қамзин көшесі: 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296; Кокчетавская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Кустанайская көшесі: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 113/1, 114, 116, 118; Сейфуллин көшесі: 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109; Семенченко көшесі: 69, 70, 70А, 71, 73, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111; Семипалатинская көшесі: 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Славгородская көшесі: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118; Экибастузская көшесі: 68А, 68Б, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
№ 127 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Павлова строение 1/3, Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарская железнодорожная больница".
Избирательный участок № 116
Местонахождение: улица Административный городок строение 8/7, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6679 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 117
Местонахождение: промышленная зона Центральная 592, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5512 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 118
Местонахождение: улица Луначарского 1, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.
Избирательный участок № 119
Местонахождение: улица Академика Маргулана 151, государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Павлодарской области".
Избирательный участок № 120
Местонахождение: промышленная зона Восточная строение 217, Республиканское государственное учреждение "Учреждение № 63" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев 200, филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья" Министерства здравоохранения Республики Казахстан в городе Павлодаре.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: улица Майры строение 49/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Майры: 29, 31, 31/1, 33, 35, 37, 39, 39/1, 39/2, 41, 43, 43/1, 47, 47/1, 49/1.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: улица Семенченко 70, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Баянаульская: 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; улица Бескарагайская: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; улица Ворушина: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 93; улица Мағжан Жұмабаев: 1, 6, 8; улица Қабдыкәрім Ыдырысов: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; улица Иртышская: 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; улица Камзина: 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296; улица Кокчетавская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; улица Кустанайская: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 113/1, 114, 116, 118; улица Сейфуллина: 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109; улица Семенченко: 69, 70, 70А, 71, 73, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111; улица Семипалатинская: 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; улица Славгородская: 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118; улица Экибастузская: 68А, 68Б, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
Избирательный участок № 127

Орналасқан жері: Ворушина көшесі 6/2 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Жұмабек Тәшенев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: 12 өтпе жол: 1, 2, 4, 12; Амангелді көшесі: 50, 50/1, 50/2, 50/3, 55; Ворушин көшесі: 2/1, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 2В, 4/3, 6, 6/1, 6/3, 8/1, 10, 12/1, 26А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65; Гагарин көшесі: 95/1; Ағайынды Дүйсембиновтер көшесі: 2/3, 4, 6, 6/1, 12А, 13.
№ 128 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баян батыр көшесі 27 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: 4 көшесі, "Нефтяник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 30; 7 көшесі, "Нефтяник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6; 9 көшесі, "Нефтяник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 64; 10 көшесі, "Нефтяник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5, 30; Ақбеттау көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/1А, 3/2, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Ақжол көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Актогайская көшесі: 1, 2, 11, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 48, 48/1, 51; Актогайская көшесі, "Рыбник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 28, 50, 51; Алмазная көшесі: 1/1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Алма көшесі: 3, 5, 8, 13, 13/1, 22, 29; Әуезов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Ахметов көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 3, 5, 22, 24; Байжанов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Баян батыр көшесі: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Береговая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 4, 8, 34; Березовая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 4А, 5, 9, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 36, 38, 223/9; Ваккер көшесі: 1/2, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Виноградная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 7, 8, 10, 13, 14, 19, 20, 21, 26, 28, 38; Вишневая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А; Вишневая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 4, 7, 12, 26, 30, 32, 34, 35, 36, 39, 43А, 45, 47; Гайдар көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Грушевая көшесі: 40; Грушевая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3, 15, 16, 19, 21, 22, 30, 33, 40, 41, 42; Дорожная көшесі, "Рыбник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 5, 9, 11, 21; Еловая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 5, 9, 13, 14, 16, 22, 23, 24, 26, 27, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 42, 46; Ермаков көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/11, 1/12, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3/7, 3/10, 3/12, 4, 4/3, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10/1, 10/4, 12, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 34, 36, 38, 41, 41/2, 43, 52, 52/1, 53, 53/1, 54, 54А, 58А, 62; Жасыбай көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36; Жылқыбаев көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6А, 8, 8/1, 8/2, 8А, 8Б, 10, 10А, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 14В, 15, 15А, 16, 31А, 36; Зеленая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 23; Земляничная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 6, 8, 10, 12, 18, 21, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42; Иртышская көшесі, "Рыбник" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 5, 11, 19; Қазыбек көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 15, 15/1; Каштановая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29А; Кедровая көшесі: 40; Кедровая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 32, 37, 38; Кирпичная көшесі: 27; Кленовая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 3, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 20, 23, 29, 31, 33, 34, 35; Клубничная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 5, 11, 14, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 37, 38, 40; Костылецкий көшесі; 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 20/2, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Лесоперевалочная көшесі: 5; Лесопосадочная көшесі: 1, 3, 5, 7, 7/3; Лимонная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 18; Лимонная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2А, 3, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 23, 24, 33; Малахов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 53; Малиновая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 3, 8, 10, 12, 15, 22, 23, 28, 33, 34; Мичурин көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 3/1, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 27, 35, 40, 54А, 55, 93, 95, 107/1, 117, 119, 120, 130, 147, 155, 157, 164, 165, 166, 174, 179, 180, 189, 200, 202; Мостовая көшесі: 2, 3/1, 5, 18; Новоселов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22; Облепиховая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 25, 35, 36, 40, 42, 44; Линейный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 26; Литейный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Мостовой тұйық көшесі: 1, 2, 5, 5/1, 7, 14, 22; Моторный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Рабочий тұйық көшесі: 1, 1Б, 2, 2А; Советский тұйық көшесі: 5, 6, 7, 8; Строительный тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24; Тупиковый тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Перевалочная көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 7, 7/2, 7А, 9; Потапов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Ракетная көшесі: 5, 6, 7, 11, 11/3, 13, 15, 15/1, 15/2, 42, 42/1, 42/2, 86, 96, 98, 100, 108, 114, 116, 126, 130; Рыбная көшесі: 13, 14; Рябиновая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 3, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 25; Салматов көшесі: 1; Северная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 24, 27, 31, 32, 33, 35, 42, 43, 44, 45, 48, 49; Сливовая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7, 7/1, 14, 19, 24, 27, 32, 33, 34, 35, 43; Сорокин көшесі: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Сосновая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 6, 10, 15, 16, 24, 34, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Степная көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15/1, 17А, 18, 19, 24, 31, 46, 50, 54, 74, 91, 97, 98, 100; Степная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 13; Строительная көшесі: 1, 8, 12; Суров көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Тупиковая көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Хрустальная көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Хрустальная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 10, 14; Царев көшесі: 1, 1/2, 2, 2/4, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Цветочная 1 көшесі: 6, 7/2, 16; Цветочная көшесі: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 25/1, 25/2; Черемуховая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 10, 11, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 28, 35, 36, 39, 40; Черничная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 20, 27, 28, 29, 31; Шанин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28; Ширяев көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Школьная көшесі: 17, 22; Южная көшесі: 1, 5, 33, 36, 38, 55, 75, 79; Южная көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 14; Яблоневая көшесі, "Иртыш" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11/1, 17, 18, 21, 24/1, 30, 33, 34, 37.
№ 129 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Щедрин көшесі 60, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Қалижан Бекқожин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Алмаатинская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; Ермак көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107; Львовская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Малайсары батыр көшесі: 15, 17, 17/2, 17/4, 19, 19/1, 19/3, 21, 23, 25, 25А, 27, 31, 39/6, 56, 58, 60, 62, 64; Мүткенов көшесі: 56, 58, 58/1, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109; Пятигорская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108; Рижская көшесі: 93, 94, 95, 96; Российская көшесі: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Смоленская көшесі: 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.
№ 130 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Ворушина строение 6/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жумабека Ташенева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: проезд 12: 1, 2, 4, 12; улица Амангельды: 50, 50/1, 50/2, 50/3, 55; улица Ворушина: 2/1, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 2В, 4/3, 6, 6/1, 6/3, 8/1, 10, 12/1, 26А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 65; улица Гагарина: 95/1; улица Ағайынды Дүйсембиновтер: 2/3, 4, 6, 6/1, 12А, 13.
Избирательный участок № 128
Местонахождение: улица Баян батыр строение 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица 4, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Нефтяник": 30; улица 7, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Нефтяник": 6; улица 9, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Нефтяник": 64; улица 10, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Нефтяник": 5, 30; улица Ақбеттау: 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/1А, 3/2, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Ақжол: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Актогайская: 1, 2, 11, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 48, 48/1, 51; улица Актогайская, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Рыбник": 28, 50, 51; улица Алмазная: 1/1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Алмы: 3, 5, 8, 13, 13/1, 22, 29; улица Ауэзова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Ахметова: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 3, 5, 22, 24; улица Байжанова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Баян батыр: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125; улица Береговая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 4, 8, 34; улица Березовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 4А, 5, 9, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 36, 38, 223/9; улица Ваккера: 1/2, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Виноградная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 7, 8, 10, 13, 14, 19, 20, 21, 26, 28, 38; улица Вишневая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А; улица Вишневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 4, 7, 12, 26, 30, 32, 34, 35, 36, 39, 43А, 45, 47; улица Гайдара: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; улица Грушевая: 40; улица Грушевая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 3, 15, 16, 19, 21, 22, 30, 33, 40, 41, 42; улица Дорожная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Рыбник": 5, 9, 11, 21; улица Еловая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 5, 9, 13, 14, 16, 22, 23, 24, 26, 27, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 42, 46; улица Ермакова: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/11, 1/12, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3/7, 3/10, 3/12, 4, 4/3, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10/1, 10/4, 12, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 34, 36, 38, 41, 41/2, 43, 52, 52/1, 53, 53/1, 54, 54А, 58А, 62; улица Жасыбая: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36; улица Жылкыбаева: 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6А, 8, 8/1, 8/2, 8А, 8Б, 10, 10А, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 14В, 15, 15А, 16, 31А, 36; улица Зеленая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 23; улица Земляничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 2, 6, 8, 10, 12, 18, 21, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42; улица Иртышская, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Рыбник": 2, 5, 11, 19; улица Казыбека: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 15, 15/1; улица Каштановая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29А; улица Кедровая: 40; улица Кедровая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 32, 37, 38; улица Кирпичная: 27; улица Кленовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 3, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 20, 23, 29, 31, 33, 34, 35; улица Клубничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 5, 11, 14, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 37, 38, 40; улица Костылецкого; 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 20/2, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; улица Лесоперевалочная: 5; улица Лесопосадочная: 1, 3, 5, 7, 7/3; улица Лимонная: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 18; улица Лимонная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2А, 3, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 23, 24, 33; улица Малахова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 53; улица Малиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 2, 3, 8, 10, 12, 15, 22, 23, 28, 33, 34; улица Мичурина, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 3/1, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 27, 35, 40, 54А, 55, 93, 95, 107/1, 117, 119, 120, 130, 147, 155, 157, 164, 165, 166, 174, 179, 180, 189, 200, 202; улица Мостовая: 2, 3/1, 5, 18; улица Новоселов: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22; улица Облепиховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 25, 35, 36, 40, 42, 44; переулок Линейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 26; переулок Литейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Мостовой: 1, 2, 5, 5/1, 7, 14, 22; переулок Моторный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; переулок Рабочий: 1, 1Б, 2, 2А; переулок Советский: 5, 6, 7, 8; переулок Строителей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24; переулок Тупиковый: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Перевалочная: 1, 1/1, 2, 3, 4, 7, 7/2, 7А, 9; улица Потапова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60; улица Ракетная: 5, 6, 7, 11, 11/3, 13, 15, 15/1, 15/2, 42, 42/1, 42/2, 86, 96, 98, 100, 108, 114, 116, 126, 130; улица Рыбная: 13, 14; улица Рябиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 3, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 25; улица Салматова: 1; улица Северная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 24, 27, 31, 32, 33, 35, 42, 43, 44, 45, 48, 49; улица Сливовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 7, 7/1, 14, 19, 24, 27, 32, 33, 34, 35, 43; улица Сорокина: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Сосновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 2, 6, 10, 15, 16, 24, 34, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 46; улица Степная: 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15/1, 17А, 18, 19, 24, 31, 46, 50, 54, 74, 91, 97, 98, 100; улица Степная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 13; улица Строительная: 1, 8, 12; улица Сурова: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Тупиковая: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Хрустальная: 1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Хрустальная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 10, 14; улица Царева: 1, 1/2, 2, 2/4, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Цветочная 1: 6, 7/2, 16; улица Цветочная: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 25/1, 25/2; улица Черемуховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 10, 11, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 28, 35, 36, 39, 40; улица Черничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 20, 27, 28, 29, 31; улица Шанина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28; улица Ширяева: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Школьная: 17, 22; улица Южная: 1, 5, 33, 36, 38, 55, 75, 79; улица Южная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 1, 3, 4, 5, 7, 10, 14; улица Яблоневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Иртыш": 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11/1, 17, 18, 21, 24/1, 30, 33, 34, 37.
Избирательный участок № 129
Местонахождение: улица Щедрина 60, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Калижана Бекхожина" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Алмаатинская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; улица Ермака: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107; улица Львовская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица Малайсары батыр: 15, 17, 17/2, 17/4, 19, 19/1, 19/3, 21, 23, 25, 25А, 27, 31, 39/6, 56, 58, 60, 62, 64; улица Муткенова: 56, 58, 58/1, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109; улица Пятигорская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108; улица Рижская: 93, 94, 95, 96; улица Российская: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Смоленская: 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.
Избирательный участок № 130

Орналасқан жері: Малайсары батыр көшесі 41 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 41 денешынықтыру-сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абрикосовая көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 13; Алтайская көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146; Архангельская көшесі: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Виноградная көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 436, 450; Вишневая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7, 89, 114, 125, 145, 148, 150, 152, 155, 157, 158; Грибная көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 18; Грушевая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 25, 122; Дальневосточная көшесі: 102, 104, 104/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120; Днепропетровская көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139; Дубовая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 9, 15, 36, 72; Ежевичная көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 464; Еловая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 13, 46, 77, 83; Жасминоваякөшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 298; Запорожская көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; Земляничная көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 110, 149; Калиновая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 18, 29, 49, 55; Калиновая көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 378; Кленовая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6, 83, 115; Клубничная көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 92; Конечная көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1А, 17, 20, 23; Лимонная көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 22, 27, 33, 36; Липовая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 15, 22, 35; Малиновая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 123, 128, 130; Минин көшесі: 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145; Муялдинская көшесі: 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109; Облепиховая көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 341; Пензенская көшесі: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138; Пихтовая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 10; Восточная өнеркәсіптік аймағы: 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 29, 35, 36, 37, 47, 142, 2715; Рябиновая көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 363; Сахалинская көшесі: 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Сибирская көшесі: 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146; Смородиновая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 116; Станция Южная көшесі: 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77; Таллинская көшесі: 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108/1, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123; Тополевая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 60, 70, 76; Транспортная көшесі: 16, 18, 22, 24А; Хабаровская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; Цветочная көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 34; Целинная көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; Черемуховая көшесі, "Мелиоратор" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 132; Черемуховая көшесі, "Фрегат-1" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 410; Якутская көшесі: 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145.
№ 131 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Малайсары батыр строение 41, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 41 города Павлодара с физкультурно-оздоровительной направленностью" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абрикосовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 13; улица Алтайская: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146; улица Архангельская: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Виноградная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 436, 450; улица Вишневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 7, 89, 114, 125, 145, 148, 150, 152, 155, 157, 158; улица Грибная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 18; улица Грушевая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 25, 122; улица Дальневосточная: 102, 104, 104/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120; Днепропетровская: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139; улица Дубовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 9, 15, 36, 72; улица улица Ежевичная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 464; улица Еловая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 13, 46, 77, 83; улица Жасминовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 298; улица Запорожская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; улица Земляничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 110, 149; улица Калиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 4, 18, 29, 49, 55; улица Калиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 378; улица Кленовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 6, 83, 115; улица Клубничная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 92; улица Конечная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 1А, 17, 20, 23; улица Лимонная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 22, 27, 33, 36; улица Липовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 4, 15, 22, 35; улица Малиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 123, 128, 130; улица Минина: 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145; улица Муялдинская: 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109; улица Облепиховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 341; улица Пензенская: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138; улица Пихтовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 10; промышленная зона Восточная: 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 29, 35, 36, 37, 47, 142, 2715; улица Рябиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 363; улица Сахалинская: 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; улица Сибирская: 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146; улица Смородиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 116; улица Станция Южная: 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77; улица Таллинская: 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108/1, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123; улица Тополевая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 60, 70, 76; улица Транспортная: 16, 18, 22, 24А; улица Хабаровская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; улица Цветочная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 34; улица Целинная: 91, 93, 95, 97, 99, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; улица Черемуховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Мелиоратор": 132; улица Черемуховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Фрегат-1": 410; улица Якутская: 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145.
Избирательный участок № 131

Орналасқан жері: Ломов көшесі 164/11, "Павлодар политехникалық жоғары колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: Қамзин көшесі: 163, 164, 165, 167, 169; Ломов көшесі: 176/15, 177, 177/1, 179, 179/1, 179А, 180, 180/20.
№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майра көшесі 49/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Бекхожин көшесі: 1, 5, 5/1, 13, 15; Майра көшесі: 25, 49, 49/2.
№ 133 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кенжекөл ауылы Ата заң алаңы 3/2 құрылыс, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Қамар Қасымов атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Әбікеев көшесі: 1А, 1В, 2Г, 4, 4/2, 5, 6/1, 9, 12; Алиясов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2, 3, 4, 4/4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5А, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/5, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 10Б, 11, 11Б, 11К, 12, 12А, 13, 14А, 14Б, 15/5, 15А, 16, 16А, 18, 18/1, 18А, 19, 20/1, 21, 21/2, 21А, 21В, 27, 27А, 29, 30/1, 31; Әшімбетов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1В, 2, 2Б, 3, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Б. Дүкенбаев көшесі: 3, 8, 24, 37, 57; Балтабаев көшесі: 1/4, 1/5, 1/6, 8/1; Бельгибаев көшесі: 31; Гуляйкин көшесі: 2/1, 4, 6, 8; Бейбарыс сұлтан көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27; Жакен Абдыков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/2, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30; Қазанат көшесі: 25, 25В, 26, 28, 29, 29А, 29В, 30, 30/1; Кенжекөл көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3К, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А, 5В, 6, 6/1, 7, 7/2, 7/4, 7/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/6, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 9/6, 11, 11/1, 11/3, 12, 13, 13/1, 13А, 13Б, 13Д, 14, 15, 15/2, 15/3, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/2, 28А, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 35/1, 35/3, 35В, 35Г, 36; Келісім көшесі: 4, 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1; Көкжайық көшесі: 1, 1/1, 1/6, 1/12, 2/1, 3, 5, 7/1, 8, 8Г, 11, 12, 12/1, 12А, 13, 13/1, 13А, 15, 15/1, 17, 19А, 25, 27, 27А, 27В, 30, 43, 47; Қ. Токин көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 1А, 1Б, 1Г, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Қапар Смағұлов көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6Б, 7, 7/1, 8, 8/1, 8Б, 9, 10, 10/1, 10/4, 10/5, 10А, 10Б, 10В, 10Г, 10Д, 11, 11/1, 11/3, 12, 12/1, 12Г, 13, 13/1, 13А, 13В, 14, 14Г, 15Б, 15Д, 16, 19Г, 21А, 23, 32, 32/2, 32/3, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 50; Лашын көшесі: 4, 5, 12, 19; Рамазанов көшесі: 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17А, 17Б, 17Д, 18, 19, 19/3, 19А, 19Б, 19В, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24А, 24Б, 24Г, 25, 26, 26/1, 27, 27В, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34А, 34В, 40; Сарғазақов көшесі: 26, 27, 28, 30; Сәтбаев көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27; Тайкелтір би көшесі: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 22, 22А, 24, 26/1, 28; Тауков көшесі: 18, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30А, 32, 32/1, 36, 38; Шермұхамедов көшесі: 1, 1В, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 28, 28А, 30; Шоқтал көшесі: 15, 16, 16/1, 16Д, 17/1, 18, 18/1, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19/2, 19А, 21, 21/1, 28А, 29, 30/1, 30А, 31, 32А, 34А, 34Б, 35, 36Б, 38А, 38Б, 39, 40Б, 41, 42, 42/1, 42А, 43, 44, 44/1, 46А, 48, 50/1, 50Б, 50В, 52А, 54А, 56А, 56Б, 58, 58/2, 64, 66/1, 68, 68/1, 69, 70, 74/9, 77, 77/1, 79/3, 79/4, 83; Шоң би көшесі: 1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3А, 4Б, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38/1, 39.
№ 134 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Ломова 164/11, Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский политехнический высший колледж"
Границы: улица Камзина: 163, 164, 165, 167, 169; улица Ломова: 176/15, 177, 177/1, 179, 179/1, 179А, 180, 180/20.
Избирательный участок № 132
Местонахождение: улица Майры строение 49/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Бекхожина: 1, 5, 5/1, 13, 15; улица Майры: 25, 49, 49/2.
Избирательный участок № 133
Местонахождение: село Кенжеколь площадь Ата заң строение 3/2, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Камара Касымова аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
Границы: улица Абикеева: 1А, 1В, 2Г, 4, 4/2, 5, 6/1, 9, 12; улица Алиясова: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2, 3, 4, 4/4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5А, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/5, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 10Б, 11, 11Б, 11К, 12, 12А, 13, 14А, 14Б, 15/5, 15А, 16, 16А, 18, 18/1, 18А, 19, 20/1, 21, 21/2, 21А, 21В, 27, 27А, 29, 30/1, 31; улица Ашимбетова: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1В, 2, 2Б, 3, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Б. Дукенбаева: 3, 8, 24, 37, 57; улица Балтабаева: 1/4, 1/5, 1/6, 8/1; улица Бельгибаева: 31; улица Гуляйкина: 2/1, 4, 6, 8; улица Бейбарыс сұлтан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27; улица Жакена Абдыкова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/2, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30; улица Қазанат: 25, 25В, 26, 28, 29, 29А, 29В, 30, 30/1; улица Кенжекольская: 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3К, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А, 5В, 6, 6/1, 7, 7/2, 7/4, 7/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/6, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 9/6, 11, 11/1, 11/3, 12, 13, 13/1, 13А, 13Б, 13Д, 14, 15, 15/2, 15/3, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/2, 28А, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 35/1, 35/3, 35В, 35Г, 36; улица Келісім: 4, 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1; улица Көкжайық: 1, 1/1, 1/6, 1/12, 2/1, 3, 5, 7/1, 8, 8Г, 11, 12, 12/1, 12А, 13, 13/1, 13А, 15, 15/1, 17, 19А, 25, 27, 27А, 27В, 30, 43, 47; улица К. Токина: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 1А, 1Б, 1Г, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица Қапар Смағұлов: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6Б, 7, 7/1, 8, 8/1, 8Б, 9, 10, 10/1, 10/4, 10/5, 10А, 10Б, 10В, 10Г, 10Д, 11, 11/1, 11/3, 12, 12/1, 12Г, 13, 13/1, 13А, 13В, 14, 14Г, 15Б, 15Д, 16, 19Г, 21А, 23, 32, 32/2, 32/3, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 50; улица Лашын: 4, 5, 12, 19; улица Рамазанова: 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17А, 17Б, 17Д, 18, 19, 19/3, 19А, 19Б, 19В, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24А, 24Б, 24Г, 25, 26, 26/1, 27, 27В, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34А, 34В, 40; улица Саргазакова: 26, 27, 28, 30; улица Сатпаева: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27; улица Тайкелтір би: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 22, 22А, 24, 26/1, 28; улица Таукова: 18, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30А, 32, 32/1, 36, 38; улица Шермухамедова; 1, 1В, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 28, 28А, 30; улица Шоктальская: 15, 16, 16/1, 16Д, 17/1, 18, 18/1, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19/2, 19А, 21, 21/1, 28А, 29, 30/1, 30А, 31, 32А, 34А, 34Б, 35, 36Б, 38А, 38Б, 39, 40Б, 41, 42, 42/1, 42А, 43, 44, 44/1, 46А, 48, 50/1, 50Б, 50В, 52А, 54А, 56А, 56Б, 58, 58/2, 64, 66/1, 68, 68/1, 69, 70, 74/9, 77, 77/1, 79/3, 79/4, 83; улица Шоң би: 1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3А, 4Б, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38/1, 39.
Избирательный участок № 134

Орналасқан жері: Жетекші ауылы Қыз Жібек көшесі 5/1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Жетекші орта жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абай көшесі: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 8/1, 9, 11, 13, 15, 52; Айманов көшесі: 2, 8, 19, 22, 25; Аймаутова көшесі: 3, 10, 11, 18, 19, 26; Алаш Орда көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 33, 34, 34/1, 35, 37, 39, 39/2, 92, 202; Алтынсарин көшесі: 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 21, 22, 23, 25, 26, 35, 48, 51, 55, 62, 65, 67, 69; Бәйтерек көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 2/1В, 2/1Е, 2/2, 2/3, 2/5, 2/7, 2А, 2Г, 2Ж, 2/1Д, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/3, 6Б, 7, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 12/1, 14, 14/2, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/2, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 76, 353; Бөгенбай батыр көшесі: 1, 14, 16, 22, 26, 27, 32, 51, 53, 58, 62; Валиханов көшесі: 11, 12, 14, 16, 21; Жалаулы көшесі: 6, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 18/1, 22; Жеті Жарғы көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 17А, 18, 18/2, 20, 28, 29/1, 31, 33, 44, 74; Камзин көшесі: 2, 6; Кенесары хан көшесі: 1, 2, 2/5, 3, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 31, 32, 32/1, 33, 33А, 34, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46/2, 47, 48/1, 50, 57, 65, 68, 69, 72, 75, 85; Қобыланды Батыр көшесі: 1, 1/3, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 68; Қыз Жібек көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 37; Маметова көшесі: 1, 2, 6, 7, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 15, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 40, 53; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; Молдағұлова көшесі: 11, 13, 16, 17, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 36, 41, 44, 47, 53, 56, 58, 71, 79, 79/1; М. Әуезов көшесі: 2, 2А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; Найзатас көшесі: 1, 3, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 16, 19, 23, 24/1, 26; Орда көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 16, 20, 21, 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 28, 28/1, 28А, 30А, 31, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 37, 39, 41, 261; Санияз би көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; Сәтбаев көшесі: 6, 10, 13, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 16/2, 17, 20, 23, 30, 36, 37, 45, 47, 53, 54, 55; Торайғыров көшесі: 10; Үркер көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/2.
№ 580 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Жетекши улица Қыз Жібек строение 5/1, коммунальное государственное учреждение "Жетекшинская средняя общеобразовательная школа города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абая: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 8/1, 9, 11, 13, 15, 52; улица Айманова: 2, 8, 19, 22, 25; улица Аймаутова: 3, 10, 11, 18, 19, 26; улица Алаш Орда: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 33, 34, 34/1, 35, 37, 39, 39/2, 92, 202; улица Алтынсарина: 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 21, 22, 23, 25, 26, 35, 48, 51, 55, 62, 65, 67, 69; улица Бәйтерек: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 2/1В, 2/1Е, 2/2, 2/3, 2/5, 2/7, 2А, 2Г, 2Ж, 2/1Д, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/3, 6Б, 7, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 12/1, 14, 14/2, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/2, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 76, 353; улица Бөгенбай батыр: 1, 14, 16, 22, 26, 27, 32, 51, 53, 58, 62; улица Валиханова: 11, 12, 14, 16, 21; улица Жалаулы: 6, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 18/1, 22; улица Жеті Жарғы: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 17А, 18, 18/2, 20, 28, 29/1, 31, 33, 44, 74; улица Камзина: 2, 6; улица Кенесары хан: 1, 2, 2/5, 3, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 31, 32, 32/1, 33, 33А, 34, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46/2, 47, 48/1, 50, 57, 65, 68, 69, 72, 75, 85; улица Кобланды Батыр: 1, 1/3, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 68; улица Қыз Жібек: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 37; улица Маметовой: 1, 2, 6, 7, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 15, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 40, 53; улица Мәшһүр Жүсіп: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; улица Молдагулова: 11, 13, 16, 17, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 36, 41, 44, 47, 53, 56, 58, 71, 79, 79/1; улица М. Ауэзова: 2, 2А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; улица Найзатас: 1, 3, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 16, 19, 23, 24/1, 26; улица Орда: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 16, 20, 21, 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 28, 28/1, 28А, 30А, 31, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 37, 39, 41, 261; улица Санияз би: 1, 2, 2А, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; улица Сатпаева: 6, 10, 13, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 16/2, 17, 20, 23, 30, 36, 37, 45, 47, 53, 54, 55; улица Торайгырова: 10; улица Үркер: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/2.
Избирательный участок № 580

Орналасқан жері: Ломов көшесі 164/13, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Гагарин көшесі: 80, 82, 84, 84/3, 86; Ломов көшесі: 164, 164/1, 164/2, 164/4, 179/2, 179/4, 179/9, 181, 181/1, 181/2, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 183, 183/1, 183А, 185, 185/1, 187, 187/1, 188/1, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 205, 205/1, 211, 213, 215, 217.
№ 581 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Академик Шөкин көшесі 139, "Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Шекаралары: Академик Шөкин көшесі: 100, 141, 145, 146; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 50, 50/2, 52, 56, 89/2, 93, 93/1, 95, 97, 97/2, 99.
№ 582 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Яков Геринга көшесі 78 құрылыс, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар технологиялық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекаралары: Алтайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9А, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; Архангельская көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/3А, 1/4, 1/5, 1/5А, 1/6, 1/7, 1/7А, 1/8, 1/9А, 1/10, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1А, 3, 3/2, 3/3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42/1, 42/2, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8; Дальневосточная көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 43; Деров көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 22; Дистанция пути көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 40, 42, 44, 46, 50, 56; Днепропетровская көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Железнодорожников көшесі: 1, 3, 3/1, 5, 7, 8, 29, 92; Заслонов көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Запорожская көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Литвинов көшесі: 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14/2, 14/3, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33/1, 35, 37, 39, 43, 48, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1; Минин көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Муялдинская көшесі: 1, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 42, 42/1, 42/2; Сахалинская көшесі: 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/4; Сибирская көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Сүлейменов көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/1А, 2/2, 2/3, 2А, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Таллинская көшесі: 8, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/7, 41/8, 41/9, 42; Хабаровская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Целинная көшесі: 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42; Якутская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
№ 583 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Ломова 164/13, коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж сферы обслуживания" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Гагарина: 80, 82, 84, 84/3, 86; улица Ломова: 164, 164/1, 164/2, 164/4, 179/2, 179/4, 179/9, 181, 181/1, 181/2, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 183, 183/1, 183А, 185, 185/1, 187, 187/1, 188/1, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 205, 205/1, 211, 213, 215, 217.
Избирательный участок № 581
Местонахождение: улица Академика Чокина 139, Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
Границы: улица Академика Чокина: 100, 141, 145, 146; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 50, 50/2, 52, 56, 89/2, 93, 93/1, 95, 97, 97/2, 99.
Избирательный участок № 582
Местонахождение: улица Якова Геринга строение 78, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский технологический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы: улица Алтайская: 2, 4, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9А, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; улица Архангельская: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/3А, 1/4, 1/5, 1/5А, 1/6, 1/7, 1/7А, 1/8, 1/9А, 1/10, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1А, 3, 3/2, 3/3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42/1, 42/2, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8; улица Дальневосточная: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 43; улица Дерова: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 22; улица Дистанция пути: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 40, 42, 44, 46, 50, 56; улица Днепропетровская: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Железнодорожников: 1, 3, 3/1, 5, 7, 8, 29, 92; улица Заслонова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; улица Запорожская: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Литвинова: 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14/2, 14/3, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33/1, 35, 37, 39, 43, 48, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1; улица Минина: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Муялдинская: 1, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 42, 42/1, 42/2; улица Сахалинская: 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/4; улица Сибирская: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Сулейменова: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/1А, 2/2, 2/3, 2А, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Таллинская: 8, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/7, 41/8, 41/9, 42; улица Хабаровская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Целинная: 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42; улица Якутская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 583

Орналасқан жері: Баян батыр көшесі 27 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Абрикосовая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 6, 8; Абрикосовая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 7, 31; Абрикосовая көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 69, 71, 78, 91, 97, 129, 130; Апельсиновая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 5, 12; Арғынбаев көшесі: 12, 16, 16/1, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 30А, 32, 32А, 34, 34/1, 36, 37; Баймұратов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32; Барбарисовая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 15, 156; Барбарисовая көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 156, 159; Баян батыр көшесі: 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59, 65; Береговая көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 70, 263, 272, 283; Березовая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4А, 10; Березовая көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 221, 222, 223/92, 227, 234, 238, 260, 263, 272, 273, 275, 287, 288, 290, 291, 296/73, 310; Виноградная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 5, 13; Виноградная көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 10; Вишневая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 3, 4, 6, 7, 8; Восточная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1А, 7; Восточная көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 110; Жасминная көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 23; Калиновая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1А; Кедровая көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 13, 14, 25, 33, 35, 37, 45, 68; Кипарисовая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 74; Кленовая көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 77, 79, 86, 98, 100, 101, 104, 109, 110/90, 112/89, 127/36, 136, 144, 148, 152, 164, 165, 173, 180, 181, 183, 198, 210, 212; Клубничная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1, 3, 8, 13; Ледовский көшесі: 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 39/2, 39А, 43, 45; Лимонная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 2, 3, 15, 18, 19; Лунная көшесі: 2, 2/1, 4, 6, 7, 8, 10, 11/1, 12, 13/1, 14, 16, 18, 19, 20; Майская көшесі: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Малиновая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 4, 20; Облепиховая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 28; Облепиховая көшесі, "Реченька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 42; Западный тұйық көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 10, 11; Персиковая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6Б; Персиковая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 3, 5, 6, 7, 20; Песочная көшесі: 22; Плодовоягодная көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6А; Пожарная көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 1А өтпе жол (Радиозавод): 6; 2А өтпе жол (Радиозавод): 1, 1/1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 9/1, 10; 3А өтпе жол (Радиозавод): 1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8, 10, 11; А өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Б өтпе жол (Радиозавод): 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 14, 15, 15/1, 16, 17/1, 18, 23, 25, 27, 29, 32, 33/2, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 54, 56, 58, 60, 64/1, 64/4, 66, 70, 72; В өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 70, 72; Г өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1; Д өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 2/2, 3, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Е өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 23, 23/1, 29, 33, 35, 37, 39; Ж өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17/1, 17Б, 17В, 21, 36; И өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 24; К өтпе жол (Радиозавод): 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 42, 44, 50, 53, 57; Л өтпе жол (Радиозавод): 1, 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 29, 31, 31/1, 33, 33/1, 33/2, 37; М өтпе жол (Радиозавод): 1, 1/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13; Н өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3/1, 6, 6/4, 7, 7/1, 9, 9/1, 10; О өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 15; П өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 8, 9, 10, 10/1; Р өтпе жол (Радиозавод): 1, 1А, 3, 5, 7, 8, 9, 10; С өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7/3, 7/4, 7/6, 7/8, 7/10, 7/12, 7/17, 8, 9, 10, 10/1, 13/1, 13/4, 13/5, 15, 17, 19, 21, 27, 32, 33, 35, 37, 37/1, 43, 43/1, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63/1, 77; Т өтпе жол (Радиозавод): 1, 2, 3, 5, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 12/3; Пчелиная көшесі, "Реченька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 19; Ромашковая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 111; Садовая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 15; Саматов көшесі: 1, 1А, 3, 5, 9, 13; Северная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1, 4, 6, 12, 13, 16, 25, 26, 27, 35, 38, 46, 55, 58, 59, 60, 63, 66; Северная көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 3, 3/2, 4, 12, 14, 22, 24, 25, 27, 28, 32, 39, 39/1, 40, 42, 47, 59, 67, 68; Северная өнеркәсіптік аймағы: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 24, 629, 2715; Сливовая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 6, 9, 10, 15, 20; Сливовая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 6; Сиреневая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1, 3; Сиреневая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1; Смородиновая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1А; Смородиновая көшесі, "Реченька" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 1, 13, 34; Солнечная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Сосновая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 4, 14, 62; Хвойная көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 98, 336, 337, 338, 341, 343, 346, 353, 355, 363, 370, 382, 520, 523, 526, 527, 528, 529/65, 531, 534/75, 544, 546; Химиков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Цветочная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 5, 8; Центральная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1/7, 11, 15, 17, 20, 21, 22, 23; Черемуховая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 5, 6, 8; Южная көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1В, 2, 8, 18, 19, 20, 23, 25; Южная көшесі, "Сосновый Бор" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 15, 84/1, 97, 370, 419, 422, 433, 447, 455, 460, 461, 485, 492, 493, 494, 500, 506, 514, 516; Яблоневая көшесі, "Весна" жер телімдерінің иелері (бағбаншылар) тұтыну кооперативі: 1; Яблоневая көшесі, "Здоровье" бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: 29, 118.
№ 584 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Баян батыр строение 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Абрикосовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 6, 8; улица Абрикосовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 7, 31; улица Абрикосовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 69, 71, 78, 91, 97, 129, 130; улица Апельсиновая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 5, 12; улица Аргынбаева: 12, 16, 16/1, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 30А, 32, 32А, 34, 34/1, 36, 37; улица Баймуратова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32; улица Барбарисовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 15, 156; улица Барбарисовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 156, 159; улица Баян батыр: 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59, 65; улица Береговая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 70, 263, 272, 283; улица Березовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 4А, 10; улица Березовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 221, 222, 223/92, 227, 234, 238, 260, 263, 272, 273, 275, 287, 288, 290, 291, 296/73, 310; улица Виноградная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 5, 13; улица Виноградная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 10; улица Вишневая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 3, 4, 6, 7, 8; улица Восточная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1А, 7; улица Восточная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 110; улица Жасминная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 23; улица Калиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 1А; улица Кедровая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 13, 14, 25, 33, 35, 37, 45, 68; улица Кипарисовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 74; улица Кленовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 77, 79, 86, 98, 100, 101, 104, 109, 110/90, 112/89, 127/36, 136, 144, 148, 152, 164, 165, 173, 180, 181, 183, 198, 210, 212; улица Клубничная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1, 3, 8, 13; улица Ледовского: 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 39/2, 39А, 43, 45; улица Лимонная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 2, 3, 15, 18, 19; улица Лунная: 2, 2/1, 4, 6, 7, 8, 10, 11/1, 12, 13/1, 14, 16, 18, 19, 20; улица Майская: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Малиновая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 4, 20; улица Облепиховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 28; улица Облепиховая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Реченька": 42; переулок Западный, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 10, 11; улица Персиковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 6Б; улица Персиковая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 3, 5, 6, 7, 20; улица Песочная: 22; улица Плодовоягодная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 6А; улица Пожарная: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; проезд 1А (Радиозавод): 6; проезд 2А (Радиозавод): 1, 1/1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 9/1, 10; проезд 3А (Радиозавод): 1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8, 10, 11; проезд А (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; проезд Б (Радиозавод): 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 14, 15, 15/1, 16, 17/1, 18, 23, 25, 27, 29, 32, 33/2, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 54, 56, 58, 60, 64/1, 64/4, 66, 70, 72; проезд В (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 70, 72; проезд Г (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1; проезд Д (Радиозавод): 1, 2, 2/2, 3, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; проезд Е (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 23, 23/1, 29, 33, 35, 37, 39; проезд Ж (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17/1, 17Б, 17В, 21, 36; проезд И (Радиозавод): 1, 2, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 24; проезд К (Радиозавод): 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 42, 44, 50, 53, 57; проезд Л (Радиозавод): 1, 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 29, 31, 31/1, 33, 33/1, 33/2, 37; проезд М (Радиозавод): 1, 1/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13; проезд Н (Радиозавод): 1, 2, 3/1, 6, 6/4, 7, 7/1, 9, 9/1, 10; проезд О (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 15; проезд П (Радиозавод): 1, 2, 2/1, 8, 9, 10, 10/1; проезд Р (Радиозавод): 1, 1А, 3, 5, 7, 8, 9, 10; проезд С (Радиозавод): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7/3, 7/4, 7/6, 7/8, 7/10, 7/12, 7/17, 8, 9, 10, 10/1, 13/1, 13/4, 13/5, 15, 17, 19, 21, 27, 32, 33, 35, 37, 37/1, 43, 43/1, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63/1, 77; проезд Т (Радиозавод): 1, 2, 3, 5, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 12/3; улица Пчелиная, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Реченька": 19; улица Ромашковая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 111; улица Садовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 15; улица Саматова: 1, 1А, 3, 5, 9, 13; улица Северная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1, 4, 6, 12, 13, 16, 25, 26, 27, 35, 38, 46, 55, 58, 59, 60, 63, 66; улица Северная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 3, 3/2, 4, 12, 14, 22, 24, 25, 27, 28, 32, 39, 39/1, 40, 42, 47, 59, 67, 68; промышленная зона Восточная: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 24, 629, 2715; улица Сливовая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 6, 9, 10, 15, 20; улица Сливовая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 6; улица Сиреневая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1, 3; улица Сиреневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 1; улица Смородиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 1А; улица Смородиновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Реченька": 1, 13, 34; улица Солнечная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Сосновая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 4, 14, 62; улица Хвойная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 98, 336, 337, 338, 341, 343, 346, 353, 355, 363, 370, 382, 520, 523, 526, 527, 528, 529/65, 531, 534/75, 544, 546; улица Химиков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Цветочная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 5, 8; улица Центральная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1/7, 11, 15, 17, 20, 21, 22, 23; улица Черемуховая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 5, 6, 8; улица Южная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1В, 2, 8, 18, 19, 20, 23, 25; улица Южная, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Сосновый Бор": 15, 84/1, 97, 370, 419, 422, 433, 447, 455, 460, 461, 485, 492, 493, 494, 500, 506, 514, 516; улица Яблоневая, потребительский кооператив собственников земельных участков (садоводов) "Весна": 1; улица Яблоневая, потребительский кооператив садоводческое товарищество "Здоровье": 29, 118.
Избирательный участок № 584

Орналасқан жері: Семенченко көшесі 70, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Актюбинская көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Баянаульская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68; Бескарагайская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Мағжан Жұмабаев көшесі: 4, 4/2; Дорожная көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 81/1, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Қабдыкәрім Ыдырысов көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Иртышская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Қамзин көшесі: 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245; Катаев көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 133; Кокчетавская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Кулундинская көшесі: 55, 56/1, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 80А, 81, 81А; Кустанайская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66; Лебяжинская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217; Сейфуллин көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Семенченко көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Семипалатинская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Г, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Славгородская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Уральская көшесі: 34/4, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Чимкентская көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Экибастузская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.
№ 585 сайлау учаскесі

Местонахождение: улица Семенченко 70, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Актюбинская: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Баянаульская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68; улица Бескарагайская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Мағжан Жұмабаев: 4, 4/2; улица Дорожная: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 81/1, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Қабдыкәрім Ыдырысов: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Иртышская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Камзина: 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245; улица Катаева: 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 133; улица Кокчетавская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; улица Кулундинская: 55, 56/1, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 80А, 81, 81А; улица Кустанайская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66; улица Лебяжинская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217; улица Сейфуллина: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; улица Семенченко: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; улица Семипалатинская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Г, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Славгородская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; улица Уральская: 34/4, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Чимкентская: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Экибастузская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.
Избирательный участок № 585

Орналасқан жері: Ткачев көшесі 5/2, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 44 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Академик Сәтбаев көшесі: 350/1, 350/2, 350/4, 350/5; Теплов көшесі: 1/4, 1/6; Ткачев көшесі: 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24.
№ 586 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Лермонтова көшесі 129, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Құдайберген Сұрағанов көшесі: 20/1, 20/2; Лермонтов көшесі: 112, 114, 116, 117, 118, 120; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 3, 3/1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
№ 587 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Катаев көшесі 68, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Баратбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Гагарин көшесі: 44/2, 44/3, 67, 69; Джамбульская көшесі: 1, 3, 7, 8, 8/1, 10, 12, 14, 15, 16, 18; Кунавин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы: 161, 165, 167, 169, 170, 170/1, 171, 171/1, 172, 174, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; Теплов көшесі: 38/2.
№ 588 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ломов көшесі 45, "Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: Абай көшесі: 322, 328, 342, 344, 346, 346А, 348, 350, 352, 354, 358, 358/1, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380; Академик Шөкин көшесі: 71, 73; Гоголь тұйық көшесі: 256, 257, 258, 259, 260, 260/1, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 291; Ломов көшесі: 40, 41, 42, 44, 44/1, 44/2, 44А, 45/2, 46, 48; Маяковский көшесі: 51, 53, 55, 57; Мәшһүр Жүсіп көшесі: 284/1, 288, 313, 317, 319, 321, 323, 333, 335, 337, 337/1, 339, 339/1, 341, 341/1, 341А, 343, 345, 347, 349, 351.
№ 595 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Генерал Дүйсенов көшесі 4/2 құрылыс, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Павлодар облыстық перинаталдық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.

Местонахождение: улица Ткачева 5/2, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 44 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Академика Сатпаева: 350/1, 350/2, 350/4, 350/5; улица Теплова: 1/4, 1/6; улица Ткачева: 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 586
Местонахождение: улица Лермонтова 129, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Кудайбергена Сураганова: 20/1, 20/2; улица Лермонтова: 112, 114, 116, 117, 118, 120; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 3, 3/1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Избирательный участок № 587
Местонахождение: улица Катаева 68, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа дифференцированного обучения № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
Границы: улица Баратбаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Гагарина: 44/2, 44/3, 67, 69; улица Джамбульская: 1, 3, 7, 8, 8/1, 10, 12, 14, 15, 16, 18; улица Кунавина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; проспект Нұрсұлтан Назарбаев: 161, 165, 167, 169, 170, 170/1, 171, 171/1, 172, 174, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; улица Теплова: 38/2.
Избирательный участок № 588
Местонахождение: улица Ломова 45, Товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"
Границы: улица Абая: 322, 328, 342, 344, 346, 346А, 348, 350, 352, 354, 358, 358/1, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380; улица Академика Чокина: 71, 73; переулок Гоголя: 256, 257, 258, 259, 260, 260/1, 261, 263, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 291; улица Ломова: 40, 41, 42, 44, 44/1, 44/2, 44А, 45/2, 46, 48; улица Маяковского: 51, 53, 55, 57; улица Мәшһүр Жүсіп: 284/1, 288, 313, 317, 319, 321, 323, 333, 335, 337, 337/1, 339, 339/1, 341, 341/1, 341А, 343, 345, 347, 349, 351.
Избирательный участок № 595
Местонахождение: улица Генерала Дюсенова строение 4/2, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной перинатальный центр № 1" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.