Қарасу ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 92 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 5593 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Карасуском районе на 2015 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 3 апреля 2015 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 мая 2015 года № 5593. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қарасу ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен қаражаты берілетін нысаналы трансферттер және жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі
А. Шәмшиев
Әкімдіктің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карасуского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района
А. Шамшиев
Приложение 1
к постановлению акимата