Қарабалық ауданының 2015 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 122 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 5676 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31–бабына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданының жергілікті бюджеттегі қаражаттар және республикалық бюджетінің нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын, Қарабалық ауданының 2015 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері, осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сұлтановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Исмағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
білім бөлімі" ММ басшысы
______________ С. Орманов
Әкімдіктің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2015 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 мая 2015 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июня 2015 года № 5676. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тюлюбаева А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Исмагулов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Отдел образования
акимата Карабалыкского района
__________________ С. Урманов
Приложение 1
к постановлению акимата

2015 жылғы 18 мамырдағы
№ 122 қаулысына 1 қосымша
Қарабалық ауданының республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер есебінен қаржыландырылатын 2015 жылға арналған
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөзкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7944
үш жастан бастап - 4830
2
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7944
үш жастан бастап - 4830
3
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Максим Горький атындағы № 1 Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7944
үш жастан бастап - 8600
4
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Рыбкин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
7944
үш жастан бастап - 1680
5
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Подгород бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9
7944
үш жастан бастап -1680
6
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Айналайын" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
140
25126
үш жасқа дейін -6636
үш жастан бастап - 8000
7
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20
25126
үш жастан бастап - 6615
Әкімдіктің
2015 жылғы 18 мамырдағы
№ 122 қаулысына 2 қосымша
Қарабалық ауданының жергіліктік бюджеттен нысаналы
трансферттер есебінен қаржыландырылатын 2015 жылға арналған
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейiнгi тәрбие
мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Станционный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7944
үш жастан бастап - 6300
2
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Максим Горький атындағы № 1 Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
41
7944
үш жастан бастап - 2100
3
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
47
7944
үш жастан бастап - 2100
4
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің № 3 Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
17
7944
үш жастан бастап - 2100
5
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөрлі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
26
7944
үш жастан бастап - 2100
6
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөзкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
26
7944
үш жастан бастап - 2100
7
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Есенкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
31
7944
үш жастан бастап - 2100
8
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Новостройка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
7944
үш жастан бастап - 2100
9
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ново-Троицк орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
24
7944
үш жастан бастап -2100
10
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Приречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
7944
үш жастан бастап - 2100
11
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Славян орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
7944
үш жастан бастап - 2100
12
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Смирнов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
33
7944
үш жастан бастап -2100
13
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тоғызақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
7944
үш жастан бастап -2100
14
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Станционный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
7944
үш жастан бастап -2100
15
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Белоглин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
26
7944
үш жастан бастап -2100
16
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Надеждин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
23
7944
үш жастан бастап -2100
17
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Примағынай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11
7944
үш жастан бастап -2100
18
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
7944
үш жастан бастап -2100
19
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Святослав негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7944
үш жастан бастап -2100
20
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Победа негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7944
үш жастан бастап -2100
21
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шадықсай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
6
7944
үш жастан бастап -2100
22
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Веселокут бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
22
7944
үш жастан бастап -2100
23
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Кособа бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
23
7944
үш жастан бастап -2100
24
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Лесная бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
7944
үш жастан бастап -2100
25
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинное бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
7944
үш жастан бастап -2100
26
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Аққұдық бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
7944
үш жастан бастап -2100
27
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Елшан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7944
үш жастан бастап -2100
28
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Верен бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
7944
үш жастан бастап -2100
29
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Октябрь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
13
7944
үш жастан бастап -2100
30
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөзкөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9
7944
үш жастан бастап -2100
31
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Гурьянов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
23
7944
үш жастан бастап -2100
32
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Өрнек бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
6
7944
үш жастан бастап -2100
33
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Терентьев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
7944
үш жастан бастап -2100
34
Қарабалық ауданы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Улыбка" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

от 18 мая 2015 года
№ 122
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы в дошкольных организациях
образования Карабалыкского района на 2015 год, финансируемых
за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
20
7944
от трех лет - 4830
2
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
20
7944
от трех лет- 4830
3
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького отдела образования акимата Карабалыкского района"
20
7944
от трех лет- 8600
4
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыбкинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
10
7944
от трех лет-1680
5
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Подгородская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
9
7944
от трех лет-1680
6
Карабалыкский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" акимата Карабалыкского района"
140
25126
до трех лет -6636
от трех лет -8000
7
Карабалыкский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" акимата Карабалыкского района"
20
25126
от трех лет 6615
Приложение 2
к постановлению акимата
от 18 мая 2015 года
№ 122
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы в дошкольных организациях
образования Карабалыкского района на 2015 год, финансируемых
за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Станционная средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
20
7944
от трех лет - 6300
2
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького отдела образования акимата Карабалыкского района"
41
7944
от трех лет -2100
3
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата Карабалыкского района"
47
7944
от трех лет -2100
4
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа № 3 отдела образования акимата Карабалыкского района"
17
7944
от трех лет -2100
5
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Бурлинская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
26
7944
от трех лет -2100
6
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
26
7944
от трех лет -2100
7
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Есенкольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
31
7944
от трех лет -2100
8
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Новостройская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
7944
от трех лет -2100
9
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ново-Троицкая средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
24
7944
от трех лет -2100
10
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Приреченская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
25
7944
от трех лет -2100
11
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Славянская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
14
7944
от трех лет -2100
12
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Смирновская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
33
7944
от трех лет -2100
13
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Тогузакская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
40
7944
от трех лет -2100
14
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Станционная средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
40
7944
от трех лет -2100
15
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Белоглиновская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
26
7944
от трех лет -2100
16
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
23
7944
от трех лет -2100
17
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Примагнайская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
11
7944
от трех лет -2100
18
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сарыкольская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
14
7944
от трех лет -2100
19
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Святославская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
8
7944
от трех лет -2100
20
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Побединская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
8
7944
от трех лет -2100
21
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Шадыксаевская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
6
7944
от трех лет -2100
22
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Веселокутская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
22
7944
от трех лет -2100
23
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кособинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
23
7944
от трех лет -2100
24
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Лесная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
10
7944
от трех лет -2100
25
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Целинная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
7944
от трех лет -2100
26
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Аккудукская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
7944
от трех лет -2100
27
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ельшанская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
8
7944
от трех лет -2100
28
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Веренская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
10
7944
от трех лет -2100
29
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Октябрьская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
13
7944
от трех лет -2100
30
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
9
7944
от трех лет -2100
31
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Гурьяновская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
23
7944
от трех лет -2100
32
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Урнекская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
6
7944
от трех лет -2100
33
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Терентьевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
14
7944
от трех лет -2100
34
Карабалыкский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Улыбка" акимата Карабалыкского района"